Depeche Mode - Zobacz wątek - 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 565 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 17:00 pm
Posty: 851
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
To kilka słów ode mnie - uczestnika koncertu z poziomu płyty.

Generalnie czytając wasze opinie - osób, które śledzą setlistę i oglądają klipy, często wątpliwej jakości przekonałem się, że wrażenia na żywo są zupełnie inne.
Np taki WRONG live do tej pory nie dałem rady tego słuchać natomiast obecne wykonanie jak dla mnie jest mega i na koncercie pierwszy raz pomyślałem, że jest niezłe pier......... Świetna wersja i świetne wrażenia.

Podobnie WTR - już troche znudzone po występach promocyjnych i bez powera, tutaj tak jakby odzyskało swoją moc. Nie jest to możne kawałek do intonowania z publicznością, ale koncertowo sprawdza sie znakomicie.

Na największy plus zasługuje oczywiście Everything Counts - wersja chyba taka na jaką wszyscy czekali i nawet szwedzi bardzo dobrze się przy niej bawili. Klawisze w końcu nie są takie "sztuczne" jak przy ostatnich wykonaniach live. wszyscy chwalą początek ale to koniec jest właśnie najlepszy. Miód.

Poison Heart - mój nr 1 ze Spirit - tutaj live niestety, coś nie pasuje. Albo to nie jest kompletnie koncertowy kawałek albo powinni to inaczej zagrać. Niestety, a tak liczyłem na to.

Ogólnie to moje oczekiwania nie były zbyt duże dlatego można powiedzieć, że jestem zadowolony z całości odbioru. Dave w niezłej formie, także tylko sie cieszyć, że jeszcze im się chce grać. Ktoś tu napisał, że mogliby sobie już darować, mega porażka itp. Skoro komuś się nie podoba to wcale nie ma obowiązku tego słuchać i w tym uczestniczyć. Można np.: spalić wszystkie płyty, podrzeć bilet na koncert, ale nie zabraniajcie innym osobom czerpania z tego co jest przyjemności. To że komus nie podoba sie scena albo setlista nie znaczy, że tak już musi byc dla wszystkich.


Pn maja 08, 2017 9:05 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Młody Marian napisał(a):

Pobrane. Obejrzane. Åšwietna robota. :-)


Pn maja 08, 2017 11:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2017 10:21 am
Posty: 59
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Z wizualizacji, jedynie to warte uwagi :wink:

Obrazek


Ostatnio edytowano Pn maja 08, 2017 20:22 pm przez zibi, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy



Pn maja 08, 2017 12:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 23:21 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Vanilla Sky
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Obrazek
Obrazek
photo upload
Obrazek
Obrazek
free image hosting
Obrazek
image upload


Pn maja 08, 2017 13:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
zibi napisał(a):
Z wizualizacji, to jedynie to warte uwagi.


Bardzo zabawne, koledzy w gimbazie musieli pękać ze śmiechu :D


Pn maja 08, 2017 14:35 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 565 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team