Depeche Mode - Zobacz wątek - 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 565 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  NastÄ™pna strona
05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Greg1986 napisał(a):
Nie będziecie żałować tych trybun :) mi osobiście lornetka 4 lata temu przy D16 nie była potrzebna ale każdy jak woli ;)


Możesz powiedzieć coś więcej? :D Mi się wydaje że będę hen hen daleko za górami za lasami i też że będzie słabo z dźwiękiem. :lol: Mam D13 czyli na lewo od wejścia na wprost sceny i 5 rząd.


N maja 07, 2017 9:36 am Zobacz profil
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Będzie to mój 3 koncert więc - fani, którzy w większości uczęszczali na koncerty to mają jakieś porównania co do akustyki. Osobiście byłem bardzo zadowolony i pełna swoboda na tych trybunach. Nie będzie tragedii z dźwiękiem. Gdyby było źle to bym nie brał biletu :D także będzie petarda!


N maja 07, 2017 9:44 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 16:00 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Metropolis
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Mistrzowskie wizuale:
SML, Cover Me, WTR (prosty i bardzo dobry, coÅ› jak BC z Exciter Tour)

A teraz coÅ› z cyklu spartolonych wizuali:
WIMS :shock: :?
https://www.youtube.com/watch?v=6GWL3oTV-v8

Nudny wycinek dnia z życia jakiegoś transa...bitch please! Przypomina mi się strangelove z TOTU ;)

Enjoy to jakaś kpina. W moim ulubionym momencie jest slow-motion na koguta i świński ogon :lol: ... :x
Zachwalany wizual IYR wg mnie nie pasuje do mrocznego klimatu albumowej wersji utworu, łapa w dół ;p

Setlista nawet ciekawa, szczególnie od połowy koncertu. Pain i Heroes powinny wypaść z hukiem. Chętnie zamieniłbym na Scum i People Are People te dwa utwory.


N maja 07, 2017 9:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 27, 2017 21:40 pm
Posty: 55
Lokalizacja: ZÄ…bkowice ÅšlÄ…skie
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Dla mnie te tzw. wizuale to niepotrzebna zapchajdziura na koncertach. Odwracanie uwagi od meritum. Nie lubie tego i uważam, że na ekranach powinny być wyświetlane zrzuty z kamer koncertowych lub ewentualnie abstrakcyjne obrazy, przykładem abstrakcja z Going.... Najlepszy wizual jaki mieli kiedykolwiek to should be higher, monumentalnie podkreślający sam utwór. A takie wizuale z jakimiś łażącymi ludźmi, tańczącymi to syf i tyle. Wizual z Cover me, In your room i walking... to szczyt beznadziei, do tych najgorszych jakie kiedykolwiek zaprezentowali dodałbym tego babsztyla z Halo i powyginane baby enjoy z poprzedniej trasy.


N maja 07, 2017 10:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Na temat setlisty nie będę się wypowiadał ponieważ nikomu nie dogodzi. Na dobra sprawę nie wiadomo co wybrać gdy zespół jest na scenie tak długo.
Natomiast wizualizacje są do bani. Nie wiem czy nie lepiej było by zrobić same światła tak aby można było skupić się na muzyce. A tak podczas Enjoya na nagraniach z youtuba było słychać śmiechy.Z jednej strony fajne zdjęcia promocyjne w klimacie DM a z drugiej taka niespodzianka na trasie w postaci marnych wizualiacji i strzelanie gadżetami w publikę jak na występie discopolowym dla nastolatek.


N maja 07, 2017 10:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 27, 2017 21:40 pm
Posty: 55
Lokalizacja: ZÄ…bkowice ÅšlÄ…skie
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
na uwagę zasługuje ten w wrong, ale to dlatego, bo abstrakcyjny, a takie lubię


N maja 07, 2017 10:18 am Zobacz profil
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
@Strangezonk wizualizacja do Walking In My Shoes to kaszanka na poziomie teledysku Hole To Feed. Teraz dopiero to sprawdziłem.


N maja 07, 2017 10:29 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 16:00 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Metropolis
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
alfidm napisał(a):
Dla mnie te tzw. wizuale to niepotrzebna zapchajdziura na koncertach. Odwracanie uwagi od meritum. Nie lubie tego i uważam, że na ekranach powinny być wyświetlane zrzuty z kamer koncertowych lub ewentualnie abstrakcyjne obrazy, przykładem abstrakcja z Going.... Najlepszy wizual jaki mieli kiedykolwiek to should be higher, monumentalnie podkreślający sam utwór. A takie wizuale z jakimiś łażącymi ludźmi, tańczącymi to syf i tyle. Wizual z Cover me, In your room i walking... to szczyt beznadziei, do tych najgorszych jakie kiedykolwiek zaprezentowali dodałbym tego babsztyla z Halo i powyginane baby enjoy z poprzedniej trasy.


Going akurat mi się nie podoba, taki kolorowy kleks bez sensu. Nie pasuje to na otwierający utwór, ale właściwie wizual z In Chains na TOTU też ssał ;)
Cover Me jest o tyle ciekawy, że utwór jest bardzo taki enigmatyczny, tajemniczy i taki też jest wizual do niego.
Co do Enjoy'a to nie wiem czemu zawsze video na ekranach koncertowych wypada tak słabo, to jest przecież ich największy szlagier ;) Jak nie astronauci, to powyginane baby, świńskie ogony. Już zdecydowanie lepsza by była ciekawa gra świateł niż te spaczone wizje Antka... wstydziłby się coś takiego upubliczniać ;)

@Greg1986 - Myślę, że HTF jest chyba jednak gorsze :D to największa teledyskowa szmira jaka wyszła spod szyldu DM..


N maja 07, 2017 10:36 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 27, 2017 21:40 pm
Posty: 55
Lokalizacja: ZÄ…bkowice ÅšlÄ…skie
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Greg1986 napisał(a):
@Strangezonk wizualizacja do Walking In My Shoes to kaszanka na poziomie teledysku Hole To Feed. Teraz dopiero to sprawdziłem.

Też mi się tak skojarzyło z tym Hole to feed


N maja 07, 2017 10:38 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 27, 2017 21:40 pm
Posty: 55
Lokalizacja: ZÄ…bkowice ÅšlÄ…skie
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Odniosę się jeszcze do wizuala z walking. Dla mnie to najlepszy utwór DM jaki nagrali w swojej karierze. Jestem mocno zniesmaczony tą okropną wizualką. Ten utwór jest dla mnie wyjątkowy a na tej trasie ta wersja jest mega fajna, dużo lepsza niż cztery lata temu. I zamiast w pełni się nią delektować widzę taki chłam na ekranie. mam wrażenie, że Anton ma taki gust jeśli chodzi o kobiety, bo przecież ta baba z Halo z poprzedniej trasy, te baby powyginane na Enjoy też z poprzedniej trasy, ten trans facet z tego walking, baba tańczaca z facetem na IYR, te twarze bab z IFY z devotionala> zauważcie, że wszystkie te baby mają takie męskie rysy. Anton chyba lubi takie męsko usposobione kobiety i prezentuje je na koncertach.


N maja 07, 2017 10:55 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 27, 2017 21:40 pm
Posty: 55
Lokalizacja: ZÄ…bkowice ÅšlÄ…skie
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Sprostowanie: z devotionala oczywiście chodziło mi o In your room z twarzami męskich kobiet, a nie I feel you :D


N maja 07, 2017 10:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
a ja właśnie po raz kolejny czytam sobie "Obnażonych" i pozwolę sobie przytoczyć tu pewien fragment: "Te dwie grupy, Composition Of Sound i French Look miały w środowe wieczory próby w Woodlands. Dave przychodził, przyglądał się, miksował dźwięk i wciskał guziki dla French Look. W czasie przerwy szedł do innej klasy, żeby słuchać Composition Of Sounds. Jam session zaczęło się kiedy Dave zaśpiewał "Heroes" Bowiego. Vince'owi spodobało się to co usłyszał, a reszta jak mówią, jest historią"

i między innymi dlatego uważam, że super jest to że grają "Heroes". Jest to cudowna historia. I myślę że nie na miejscu jest zarzucanie zespołowi, że gra na swoim koncercie cover, że to nie potrzebne... (owszem, można mieć zarzuty co do powtarzalności setlisty, rozumiem osoby, które odwiedzają kilka koncertów na jednej trasie i jeżdżą na koncerty od lat, że może je to trochę drażnić). Ale to, że w setliście znalazł się JEDEN cover i to w dodatku jak widać nieprzypadkowo, uważam za ich prawo.


N maja 07, 2017 12:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 21:15 pm
Posty: 100
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Everything Counts w nowej wersji daje rade :)

szkoda, że znów omineli wcześniejszy album.
tak jak nie bylo nic z SOTU na DMTour
tak teraz nie ma nic z DM. dziwne tym bardziej, że znów SOTU wrócił do łask ;)

scena malutka ale widać, że pewne inowacyjności.
szczególnie podświetlony wybieg jest extra.
pacyfka na perkusji też jest na plus!

wizualizacje ogólnie na plus.
królik, pies i owca są ok. kura wypadła minernie...
Greg1986 napisał(a):
No i na dokładeczkę znalazłem jeszcze Cover Me :shock:
https://youtu.be/pcYlQBUgVtg
Dave w statku kosmicznym? ;)
alurat to już kiedys było ;)
https://www.youtube.com/watch?v=aPxV5bMilp8

ciekawe co dziś chłopaki zaprezentują?
liczÄ™ na 1-2 zmiany...
i nie mówię tylko o Martinie ;)

ciekawe czy heroes wytrzyma całą trasę?


N maja 07, 2017 12:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
mikeKRK napisał(a):
ciekawe czy heroes wytrzyma całą trasę?

Oby nie. Do wywalenia.


N maja 07, 2017 12:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Mi się akurat podoba. Fajnie zagrane i zaśpiewane.


N maja 07, 2017 12:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
oj mam nadzieje ze Heroes urtrzyma się całą trase a więc do Warszawy
świetnie wypadło


N maja 07, 2017 12:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 05, 2005 13:01 pm
Posty: 147
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
WiMS - fajna aranżacja, spaprana wizualizacja. Nie da się tego oglądać.


N maja 07, 2017 13:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Abstrahując już od tego, że większość osób tutaj piszących jest w stanie dopierdzielić się dosłownie do wszystkiego - powiedzcie mi, nie widzicie czasem sprzeczności w tym, co piszecie? Śmieszy mnie jedna konkretna rzecz - plujecie na Corbijna za wizualizację do ETS i w sumie potrafię sobie wyobrazić dlaczego: podniosły utwór, jak by nie było najważniejszy w ich karierze, a tu świnie, krowy, króliki (moim zdaniem w tym też jest jakieś przesłanie, ale żeby je zobaczyć trzeba mieć pewną wrażliwość). Ale z drugiej strony, kiedy pojawia się wizualizacja do Cover Me, która jest w zasadzie współczesnym re-make'iem teledysku do ETS, jest lekko patetyczna, ale przy tym cholernie piękna - no to wtedy czepiamy się, że ASTRONAUCI JUŻ BYLI, corbijn skończył sie na kill 'em all.

O analizowaniu gustów Corbijna w kobietach i podważaniu jego orientacji seksualnej na podstawie wyboru modeli i modelek do filmików już nawet nie chce mi się gadać. Niektórzy chyba zapomnieli, jakiego zespołu słuchają.


N maja 07, 2017 13:52 pm Zobacz profil
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Wizualizacja do WIMS akurat jest spójna z tekstem. Jest w tym sens. Natomiast nie rozumiem wizualizacji do ETS
I do tego jeszcze nie lubiÄ™ zwierzÄ…t co dodatkowo mnie obrzydza


N maja 07, 2017 13:53 pm

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: 05.05.17 - Sztokholm, Friends Arena
Wg mnie ETS promuje wegetarianizm :D (gównoburza za 3...2...1....). Zwierzęta w roli modelów, upodmiotowienie ich, przedstawienie jako bohaterów; niekoniecznie zgrywa się to z tekstem, ale chyba ogólny nastrój tej piosenki wystarczy. Zwierzęta też mają uczucia. Nie są tylko jedzeniem. Chociaż to oczywiście tylko moja interpretacja - jak się coś chociaż spróbuje uzasadnić, to każdy może mieć rację.

Wizualizację do WIMS widziałam tylko raz, ale już wielbię. Poniekąd 'prequel' teledysku Hurts do 'Beautiful Ones'. Z jednej strony brawa za odwagę, ale z drugiej już wiadomo, dlaczego utwór wylądował w końcówce setu.


N maja 07, 2017 14:21 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 565 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team