Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
22.06.17 - Berlin, Olympiastadion 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
M&G są i fotki też się pojawiają , a jak by to miało się mieć do zmarszczek skoro gęba na koncercie na cały ekran.


So cze 24, 2017 6:39 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Znalezione na YT :D

https://www.youtube.com/watch?v=LOScbvJi21I


So cze 24, 2017 11:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 16, 2013 7:57 am
Posty: 155
Lokalizacja: Polska, Lubuskie
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
A tutaj coś ode mnie, ale tylko niestety jakość dźwięku dobra. Koncert mega :nlmda:
Heroes: https://youtu.be/r0I7BBBDxS4
Walking In My Shoes: https://youtu.be/5Z6BCFZYVJ4


So cze 24, 2017 15:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
waldekdm napisał(a):

dwóch kolesi to kręciło bo akurat widziałem ale Gahana dystans szok ! przestaje śmierdzieć gwiazdorstwem ? :)


So cze 24, 2017 17:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Trochę fotek :)

Berliński tramwaj
Obrazek

Podział płyty:
Obrazek

DG wchodzący na tył sceny:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


N cze 25, 2017 20:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek


N cze 25, 2017 21:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 11:50 am
Posty: 31
Lokalizacja: LUBIN
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Był niezły czad(pomimo deszczu) :)


Pt cze 30, 2017 11:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Podczas pamiętnego koncertu na Warszawskich Wyścigach na Służewcu też lało, a dla bardzo wielu jest to ten jedyny niezapomniany :) :) :) :)

A tak poza tym, to Everything Counts wyrósł podczas tej trasy na chyba najbardziej oczekiwany przez fanów moment koncertu. Ja bynajmniej tak mam, że idę na koncert głównie dla tego jednego utworu :D
Jest MEGA !!!!

Tu akurat Frankfurt (lepszy od Berlina wykon)
https://www.youtube.com/watch?v=vMrjGTZ ... 4&index=15


Pt cze 30, 2017 11:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Berlin, to mój trzeci koncert na tej trasie i kilka spostrzeżeń:
- Dave w bardzo dobrej formie. Wcześniej myślałem, że nie pobije Budapesztu, ale Berlin dodaje mu skrzydeł.
- Była mowa o nagłośnieniu, to wypowiem się w tej kwestii z punktu widzenia fana spod cseny. Zarówno w Budapeszcie, jak i w Hanowerze nagłosnienie było ok. W Berlinie basy były zbyt mocne, ale wynikało to pewnie z wielkości obiektu. Jednak miało to wpływ na jakość dźwięku który na nagranym przeze mnie filmiku. Ponizej przykład tego samego utworu z 3 koncertów:

1 Budapeszt https://www.youtube.com/watch?v=JeOVI-6Teqw
2 Hanower https://www.youtube.com/watch?v=aH7LDcGBCLo
3 Berlin https://www.youtube.com/watch?v=aH7LDcGBCLo

- Byłby to najlepszy koncert, gdyby nie deszcz, który skutecznie ostudził atmosferę pod sceną. Nie żeby ludzie przestali się bawić, ale emocje znacznie opadły. Ja wcale się nie dziwię, przemokłem do suchej nitki, a tu jeszcze perspektywa powrotu na mokro 130 km do domu.
- Przez deszcz Dave wyraźnie mniej, albo krócej wychodził na wybieg. Też to dobrze widać w tych filmikach, które zaprezentowałem wyżej.

Podsumowując mógł być bardzo dobry koncert, bo Dawidek tryskał niespotykaną energią, ale aura trosze to zepsuła.

I jeszcze jedną ciekawą sytuację uchwyciłem. Na koniec Walking in My Shoes niemiecka publika podchwyciła końcówkę, czyli te dźwięki od których zaczyna się utwór i zaczęła śpiewać. Dave podszedł pod perkusję i zaczął wycierać głowę i widać że chciał przeciągnąć ten moment, już wracał do publiki, żeby podyrygować, ale zespół techniczny rozpoczął HEROES. Wtedy wydarzyło się coś, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że zespół koncertuje nie tylko dla hajsu, ale chce dać nam jak najwięcej zabawy i emocji z koncertów. Dave wyraźnie wkurzony zaczął opieprzać technicznych, no ale cóż mleko się rozlało. Takie zachowanie, przynajmniej dla mnie dowodzi, że ta trasa, to nie tylko odpękanie i wyjazd, ale również coś więcej. Cieszę się, że to zobaczyłem. Swoją drogą tylko w Berlinie fani zaczęli nucić po WIMS.

No nic czekam na Warszawkę, zobaczymy co pokaże nasza publika :wink:


Pt cze 30, 2017 22:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 20, 2017 23:56 pm
Posty: 637
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Fajnie,że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami i przeżyciami :beer:
Tyko pozazdrościc takiego tournee!
Warszawka już się zbliża!Pociąg rozpędzony!
Miejmy nadzieję,że z impetem wjedzie na Narodowy! :fletch: :nlmda:


Pt cze 30, 2017 22:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 11, 2013 20:45 pm
Posty: 71
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Koncert bardzo dobry, ale nie był to mój koncert życia. Niemcy są rzeczywiście zakręceni na punkcie DM - byłam na dolnej trybunie i od początku wszyscy stali, pojedyncze osoby siedziały. Organizacja bardzo dobra. Odnośnie setlisty - TAK! Everything Counts wymiata. To jest najlepszy numer. Home nie bardzo pociągnięty przez publikę. Rozczarowała mnie martinowa wersja Strangelove. Ja akurat czekałam na Somebody. Heroes bdb na żywo. Na I Feel You wokal zagłuszony, szczególnie wejścia Martina.
Akustyka obiektu w porządku, choć bez rewelacji, no ale to wielki obiekt. W każdym razie duuuuużo lepsza niż w Wawie w 2013.
Burza zrobiła klimat (na trybunach, bo płyta mokła niemiłosiernie).
Po koncercie metro za free - super pomysł.
Kubki na piwo z logo i wizerunkiem zespołu cieszyły się wielką popularnością i każdy pilnował swojego. Po koncercie nie uświadczyło się walającego się bezpańskiego kubka. Ciekawe czy będą w Wawce..?


So lip 01, 2017 23:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Agademo napisał(a):
Home nie bardzo pociągnięty przez publikę.
- spod sceny inaczej to odebrałem, zresztą mozecie popatrzeć na moim filmiku ;) https://www.youtube.com/watch?v=gsGYuZSXbuw

Agademo napisał(a):
Rozczarowała mnie martinowa wersja Strangelove.
- mnie dla odmiany podobało się, ale może dlatego że Somebody słuchałem juz na 2 poprzednich koncertach - nagrałem również Strangelove, w stugach deszczu oczywiście :) https://www.youtube.com/watch?v=1u9W5VdYG0w

Agademo napisał(a):
Kubki na piwo z logo i wizerunkiem zespołu cieszyły się wielką popularnością i każdy pilnował swojego. Po koncercie nie uświadczyło się walającego się bezpańskiego kubka. Ciekawe czy będą w Wawce..?
- kubków w Wa-wie nie będzie, to niemiecki patent, zresztą bardzo inteligentny, płacisz 2 EUR i nie wala się masa kubków na ziemi. A jak nie chcesz kubka oddajesz go i kaucja spowrotem w kieszeni, można? - można.


Ostatnio edytowano N lip 02, 2017 10:05 am przez >^^, łącznie edytowano 1 raz



N lip 02, 2017 9:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Kubki, to nie tylko niemiecki patent. Na poprzedniej trasie swoje kupiłem w Pradze, i głowy nie dam ale chyba tez widziałem je w Warszawie (może ktoś ma lepszą pamięć, to proszę mnie poprawić).
Te poniżej, to zestaw z Berlina (2017):

Obrazek


N lip 02, 2017 9:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
waldekdm napisał(a):
Na poprzedniej trasie swoje kupiłem w Pradze
- Na poprzedniej trasie tylko w Pradze byłeś? Ja też mam z poprzedniej, ale oprócz Pragi byłem też w Hanowerze i Łodzi a kubki kupowałem w Hanowerze.
Na spodzie kubków jest nazw CUP CONCEPT GERMANY. Mam jeszcze kubeczki z Sounds of the univers i touring the angel, ale te na pewno kupowałem w Berlinie.


N lip 02, 2017 10:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
>^^ napisał(a):
Na poprzedniej trasie tylko w Pradze byłeś? Ja też mam z poprzedniej, ale oprócz Pragi byłem też w Hanowerze i teraz nie pamiętam gdzie kupowałem, ale raczej obstawiałbym Hanower.
Na spodzie kubków jest nazw CUP CONCEPT GERMANY. Mam jeszcze kubeczki z Sounds of the univers, ale te na pewno kupowałem w Berlinie.


Nie tylko w Pradze, zaliczyłem 3 koncerty, ale nie to jest najważniejsze. Te z Pragi mają ten sam napis CUP CONCEPT GERMANY i mniejszą pojemność 0,4 litra. Na SOTU istotnie, kubki to był patent na Niemcy. Moje pochodzą z Hamburga, opatrzone identycznym napisem na spodzie, ale wykonane ze zdecydowanie grubszego tworzywa, są twarde, a tegoroczne jak i z poprzedniej trasy są miękkie.


N lip 02, 2017 10:20 am Zobacz profil
 
Post Re: 22.06.17 - Berlin, Olympiastadion
Mam taki kubek z ostatniej ŁODZI i z tegorocznej Pragi
w Łodzi kubek 10zl i piwo 10zl. Czyli na start 20zl


N lip 02, 2017 10:25 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team