Depeche Mode - Zobacz wątek - 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  NastÄ™pna strona
11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Strangelove plumken ... moim najgorszym Martinowym koszmarem pozostaje LIS z poprzedniej trasy ale temu wykonaniu Strangelove jest do niego całkiem blisko.

Staram się nie oglądać i nie oceniać, czekam na swój pierwszy koncert, ale ten "rarytas" skusił mnie do sięgnięcia po yt.


Wt cze 13, 2017 10:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Majkel napisał(a):
Po raz pierwszy przyłączę się do tych, którzy twierdzą (niektórzy stwierdzili to przy okazji poprzednich płyt), że Spirit powstał, aby zespół mógł wyruszyć w trasę.

Przecież oni mają tyle materiału, że nie potrzebują wydawać nowego albumu żeby wyruszyć w trasę.
Poza tym każdy album kończył się trasą, więc nie rozumiem takich porównań.
A co z tymi (np ja), którym Spirit się bardzo podoba? Że zrobiony na odpierdziel, żeby tylko zgarnąć dolary na trasie? Krzywdząca opinia.
Zgadzam się jednak z tym i mocno ubolewam nad faktem, że jest zbyt mało zmian na obecnej trasie a wersji plumken najchętniej w ogóle bym nie chciał.
Mam nadzieję, że Heroes wróci.


Wt cze 13, 2017 11:23 am Zobacz profil
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
MatMar napisał(a):
Majkel napisał(a):
Filmy na YT fanów z koncertów pokazują wiele rzeczy lepiej niż będę sam w stanie zobaczyć na żywo.


Cóż, chciałbym się jakoś odnieść do całej Twojej wypowiedzi, ale, raz - w zasadzie piszesz cały czas to samo i uaktywniasz się wyłącznie wtedy, kiedy jest się do czego przywalić, więc nie widzę specjalnie sensu, dwa - powyższy wycinek przysłonił całość.

Może to tak wyglądać, bo jak coś się wydarzy, to jak niektórzy, mam niekiedy ochotę to skomentować. Gwarantuję, że gdyby zagrali normalnie Strangelove jak na TOTU, to napisałbym coś w stylu "no wreszcie jakaś pozytywna zmiana" lub "w końcu niespodzianka". Tylko do tej pory albo nic się ciekawego i nowego nie wydarzyło, albo pojawiła się taka "cudowna" zmiana jak wczoraj. Jeśli Wam takie demo wersje odpowiadają to super. Widać nasze gusta z wiekiem poważnie się rozjeżdżają.

Wiem też, że argumentu tu niektórych typu "dobrze, że po tylu latach wciąż występują na scenie" nikt nie będzie w stanie zbić. Jeśli chodzi wyłącznie o zobaczenie chłopaków na scenie, to zgoda - wszelkie oczekiwania będą zawsze spełniane i "będzie Pan zadowolony". Ale co z muzyką, co z otoczką koncertową? Mamy się przestawić na podziwianie kaczuszek Gahana przy plumkaniu Martina? Tym Was uwiodło kiedyś DM? :o


Ostatnio edytowano Wt cze 13, 2017 14:36 pm przez Majkel, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt cze 13, 2017 12:20 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Heroes odpadło i to mi się podoba, ale to co zrobili z Strangelove to jakaś profanacja. Kolejny raz, kolejny utwór zrujnowany.


Wt cze 13, 2017 13:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Gdyby zagrali tak jak zwykle, też zostaliby zmieszani z błotem. Jak podczas TOTU, za projekcję promującą związki lesbijskie albo coś w tym stylu. :roll:


Wt cze 13, 2017 14:23 pm Zobacz profil
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Może zbyt często mamy okazję Ich oglądać na żywo.
Gdyby przyjeżdżali raz na 12-16 lat każdy by się cieszył z czegokolwiek. I te filmiki na YT też robią swoje. Jeśli ktoś to wszystko ogląda co drugi dzień to wiadomo że set mu się nudzi a później ten fan YT narzeka a tak naprawdę może jeszcze na żadnym koncercie nie był.
Ja byłem w Pradze i jestem zadowolony z koncertu i czekam na lipiec. Może być ta sama set lista


Wt cze 13, 2017 15:07 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 14:09 pm
Posty: 372
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Inną rzeczą, o której niektórzy tu zapominają, jest to, że DM nigdy w swojej historii nie byli specjalnie hojni, jeśli chodzi o zmiany w setliście. Więc nie rozumiem, dlaczego akurat teraz miałoby się im coś w tej kwestii zmienić :)


Wt cze 13, 2017 15:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
>^^ napisał(a):

Chmurek żenujące porównanie. Nie dla braku szacunku dla budowlańca, czy nieumiarkowanego zachwytu dla Dejwa, ale dla braku wyobraźni.

Wystarczy sobie pomyśleć jakie będą konsekwencje, gdy budowlaniec weźmie L-4, a jakie, gdy Dave wypadnie podczas trasy. Może to tobie da do myślenia, ale szczerze wątpię, gdyż jak wynika z twojego tekstu, to najważniejsze dopie.....ć bez sensu.



Chyba nie zrozumiales mojej wypowiedzi ....przyklad na szybko o budowlancach odnosil sie do ktorejs tam wypowiedzi jak to chlopaki nie maja 30 lat i maja prawo byc zmeczeni . Ja sie pytam czym ? Sory ale raz na 4 lata pobiegac 2.5 h na scenie co drugi dzien to nie jest zaden wyczyn , tym bardziej ze setlista w polowie zmusza jedynie do stania . Dwa , niechciejstwa zagrania 4-5 nowych utworow na podwojnej nocy tez nic nie usprawiedliwia wg mnie , a juz argument o "starosci " szczegolnie :cry:

>^^ napisał(a):
Chłopie nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, to twój problem, ale pozwól innym się cieszyć, bo dla wielu to jest "święto".


Reszty tez chyba nie zrozumialas , bo ja nie tyle co nie moge co nie chce . DM to nadal moj ulubiony zespol , i moze dlatego nie potrafie biernie patrzec na serwowana przez nich bylejakosc ......Byc moze jakbys jechal na 15-20 ty koncert zrozumialbys o czym mowie ...a jesli tak bylo/jest to gratuluje cierpliwosci , ktora ja widocznie stracilem podczas DMT :roll:


Ostatnio edytowano Wt cze 13, 2017 18:14 pm przez chmurek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt cze 13, 2017 15:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Ważne, że hajs się zgadza :). Na instagramie Dave reklamuje ciuchy od Diora :). Tu naprawdę nie chodzi o muzykę ...


Wt cze 13, 2017 16:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
chmurek napisał(a):

Widze , ze coniektorzy nadal w zachwycie..... :shock:


Nie o to chodzi pisałem o ocenianiu atmosfery i koncertów przez pryzmat jutuba :lol: ale teraz takie mamy czasy. :roll: mogę powiedzieć ze byłem na jakimś koncercie bo widziałem go na necie i to na żywo heh :P


Wt cze 13, 2017 16:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 05, 2005 18:25 pm
Posty: 24
Lokalizacja: poznan
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Majkel napisał(a):
MatMar napisał(a):
Majkel, skoro znowu postanowiłeś skrytykować zespół za wszystko, mam tylko jedno pytanie - byłeś na jakimkolwiek koncercie obecnej trasy?


Filmy na YT fanów z koncertów pokazują wiele rzeczy lepiej niż będę sam w stanie zobaczyć na żywo.



Nie no po prostu MIIIIISZCZ :lol:


Wt cze 13, 2017 17:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
:arrow: @Davee Miszcz nie Miszcz , majac sektor blisko sceny ale z boku nie zobaczysz np centralnego ekranu a wiec zadnej wizualki . Moze chodzilo wlasnie o to ? Nie myl slowa ZOBACZYC ze slowem ODCZUĆ .


Wt cze 13, 2017 18:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Po DMT zamiast zrobić krok do przodu to zrobili w tył. W ogóle nie jara jakoś mnie ta trasa dlatego ciesze się, że udało mi się sprzedać bilety. Mam pomysl na akcje koncertową. Wszyscy karteczki w górę przy strangelove plumken wersjon z napisem WTF??


Wt cze 13, 2017 18:45 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Hahaha :D Dobre :D :D :beer:

Moja Mama, też w pewnym stopniu fanka DM, oniemiała, gdy zapodałam jej Strangelove plumken.
Zacytowałam jej jednego z forumowiczów, którego opinia bardzo już wczoraj mi się spodobała o "kastracji klasyki" i też zgodziła się w pełni.
Nie mogła pojąć dlaczego Gore tak odarł ten utwór z tego, co w nim najlepsze: energia, pazur, rytm.

Może Martinowi się wydaje, że wersje plumken są takie bardziej... ambitne? ;)
Ale przecież to brzmi jak demo, które sobie montuje w zaciszu takim czy owym.
:evil: :evil:


Ostatnio edytowano Wt cze 13, 2017 19:32 pm przez lilith78, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt cze 13, 2017 18:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Cieszę się, że sprzedałeś bilety. Będę się lepiej bawiła ze świadomością, że kupił je ktoś, kogo to naprawdę interesuje, kto chce tam być i kto nie będzie szukał dziury w całym.


Wt cze 13, 2017 19:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Audio już jest na dime :) Spoko jakość.


Wt cze 13, 2017 20:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
dysphoric_mode napisał(a):
Cieszę się, że sprzedałeś bilety. Będę się lepiej bawiła ze świadomością, że kupił je ktoś, kogo to naprawdę interesuje, kto chce tam być i kto nie będzie szukał dziury w całym.


Pewnie kupil je prawdziwy Fan dla ktorego BOAG w wersji plumken byloby ballada idealna . A wiec nikt nie stracil , kazdy zyskal ; martbg kase , a prawdziwy Fan mozliwosc uslyszenia (byc moze ) jednego gniota wiecej w wykonaniu MLG :lol:


Wt cze 13, 2017 20:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
lilith78 napisał(a):
Ale przecież to brzmi jak demo, które sobie montuje w zaciszu takim czy owym.
:evil: :evil:


Covery na YT brzmia duzo lepiej niz zawodzenie Martina . Nadal nie moge sie nadziwic , ze publicznosc go nie wygwizdala moze daloby to cokolwiek do myslenia (mowa o Strangelove) :twisted:


Wt cze 13, 2017 20:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Napisze tak. Tak samo jak te forum nieuchronnie od lat brnie ku końcowi tak dM z trasy na trasę leci w dół ( no może z wyjątkiem DTM) Nie moge kuźwa pojąc jak zespół który w kilku krajach europy uważany za jeden z największych i najważniejszych w świecie muzyki robi tak gównianą trasę i to pod każdym względem. Setlista, scena itd. Dymają fanów jak się da a ci sikają z zachwytu.


Wt cze 13, 2017 21:34 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Jeszcze ceny biletów !


Wt cze 13, 2017 21:42 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team