Depeche Mode - Zobacz wątek - 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  NastÄ™pna strona
11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 14:36 pm
Posty: 93
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Mam dwa przemyślenia dot. wczorajszych wydarzeń.
Po pierwsze: albo MLG jest taki wyrachowany sk... , że może zrobić wszystko z utworami, których jakby nie było jest autorem.
Po drugie: albo MLG zdziwaczał na starość i bawi się z publiką w najlepsze.
Następna trasa powinna być ostatnia.
ParafrazujÄ…c klasyka.
Kończ MLG wstydu oszczędź.
A M E N.


Wt cze 13, 2017 23:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
martbdg napisał(a):
Dymają fanów jak się da a ci sikają z zachwytu.


Za tydzień jadę na kolejne dymanko do Berlina :nlmda: :nlmda: :nlmda: :P :P :P :wink:


Wt cze 13, 2017 23:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Kolin napisał(a):
Następna trasa powinna być ostatnia.
ParafrazujÄ…c klasyka.
Kończ MLG wstydu oszczędź.
A M E N.


Dla mnie to ta moze byc ostatnia , nic nowego nie wniosla wrecz ukazala rownie pochyla (i mowie to z przykroscia ) .


Åšr cze 14, 2017 6:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 14:09 pm
Posty: 372
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Parafrazując - nie widziałem na żywo żadnego koncertu obecnej trasy, to się wypowiem :mrgreen:

Polskie Forum Antyfanów Depeche Mode :nlmda:

Na szczęście Home wciąż czyta się przyjemnie :)


Åšr cze 14, 2017 13:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Bycie fanem nie jest wg mnie równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek krytycyzmu wobec, w tym przypadku, DM.
Eee tam, nie trzeba uczestniczyć w koncercie, by móc wyrazić własną, subiektywną opinię, że wersja plumken zabiła Strangelove.
Najgorsze jest to, że sama w pierwszej chwili ucieszyłam się ze zmiany setu :D :evil:


Åšr cze 14, 2017 13:47 pm Zobacz profil
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Cieszyłaś się do momentu aż Ci Chmurek napisał że to było słabe :D


Åšr cze 14, 2017 13:58 pm

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Ee Barel umiesz Ty czytać? hehe :D
Jeśli tak, co jednak zakładam, to czytasz wątek na wyrywki :)
Mimo wszystko pozdro :D


Åšr cze 14, 2017 14:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
A zmiana setu cieszy nadal o tyle, ze przez chwile zrobilo sie mniej nudno. Choc to tylko wymiana miedzy slabymi plumkenami.


Åšr cze 14, 2017 14:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
MatMar napisał(a):
Parafrazując - nie widziałem na żywo żadnego koncertu obecnej trasy, to się wypowiem :mrgreen:

Polskie Forum Antyfanów Depeche Mode :nlmda:

Na szczęście Home wciąż czyta się przyjemnie :)


MatMar - daj juz spokoj , nie musze byc na koncercie zeby wiedziec ze polowa tej setlisty jest do kitu ( IMO) i u mnie nie wywoluje zadnych emocji . Pewnie wiekszosc "narzekajacych " ma podobnie . A Strangelove mialem okazje uslyszec raz w Bratyslawie , i to co bylo wtedy a to co zrobil z tym utworem Gore wola o pomste do nieba ( a rzekomo wtedy Gahan twierdzil ze utwor nie podobal sie publicznosci wiec go usuneli z setu ) . Traktowanie tego jako zmiane tez nie jest do konca poprawnym zachowaniem , to zwyczajna zapchaj dziura pewnie przygotowana na szybko dzien wczesniej skoro nawet poprawnie nie potrafil jej zaspiewac od a do z za pierwszym razem :nie: :nie:


Åšr cze 14, 2017 15:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 12, 2010 20:33 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Kolin napisał(a):
Mam dwa przemyślenia dot. wczorajszych wydarzeń.
Po pierwsze: albo MLG jest taki wyrachowany sk... , że może zrobić wszystko z utworami, których jakby nie było jest autorem.
Po drugie: albo MLG zdziwaczał na starość i bawi się z publiką w najlepsze.
Następna trasa powinna być ostatnia.
ParafrazujÄ…c klasyka.
Kończ MLG wstydu oszczędź.
A M E N.


Skoro tak bardzo nie znosisz obecnej trasy, to po co tu zaglądasz i takie brednie wypisujesz, o konieczności całkowitego zakończenia koncertowania? Zapamiętaj proszę sobie, że dla Ciebie aktualne DM jest skończone i nie wpisuj w google nazwy tego zespołu. Mnie nie wszystko się podoba, ale oni taki mają pomysł na biznes - nie musisz tego kupować. Na forum jest trochę ludzi narzekających, a wiadomo, że narzekający pisze 30 x tyle co zadowolony. Często ten zadowolony nic nie pisze. Jak ma się ta niewielka liczba niezadowolonych forumowiczów vs. tysiące na koncertach? Odpowiedz sobie sam.

Byłem w Pradze na tej trasie, początek setlisty jest może i bez takiego Powera, ale reszta jest bardzo fajna. Bardzo się cieszę, że mogę ich jeszcze zobaczyć na żywo i zawsze się zastanawiam, czy to już ostatni raz (oby nie). Pewnie zespół to wykorzystuje, ale mam to gdzieś. Mam ochotę zapłacić za bilet, to płacę i się doskonale bawię na ich koncertach. Wersje plumken Martina nie powalają, inne są słabe, a jeszcze inne rewelacyjne. Ja też wolę utwory w ich oryginalnym brzmieniu, ale Dave musi mieć przerywniki mając grubo ponad 50 lat na karku i dwugodzinny koncert.

A Tobie polecam pozostanie przy starych utworach i starych trasach na YT - będziesz w miarę zadowolony. Nie wiem czego oczekują ludzie wiecznie narzekający na brak zmian w setliście. Czy DM ciągle gra w tym samym mieście, a na każdy koncert chodzi dokładnie taka sama ekipa? W takim przypadku rozumiałbym rozczarowanie brakiem zmian. Ale jaki procent ludzi na stadionie podążą za nimi przez kilka, czy kilkanaście koncertów - 1%, 2%, 5%???

Z lektury forum wnioskuję, że ich koncerty to już jest jakaś masakra, że DM zeszło na psy, że olewają wszystko. A będąc na ich koncertach jakoś tego nie zauważam, bawię się doskonale, jak zdecydowana większość fanów. A to, że nie każdy drze mordę na maksa na koncercie, nie oznacza, że mu się nie podoba. A inna atmosfera wśród publiki może oznaczać, że jest to wynikiem tego, że mamy 10, 20 czy 30 lat więcej, niż kiedyś. Doceniamy koncert w trochę inny sposób, niż jak mieliśmy 17 czy 25 lat. To jest forum DM, a nie forum anty DM. I nie mam nic przeciwko komentowaniu, że Wam się coś nie podoba. Ale mam dość typowego polskiego narzekania, że wszystko jest do dudy, tej Adrianowej :wink:


Åšr cze 14, 2017 16:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Trzeba narzekać, żeby sobie podbić ego tego jedynego prawdziwego fana. Przecież to oczywiste.

Ale akurat tutaj to naprawdę spodziewałem się zmian, więc zaskoczyli na minus z tym, nie miałem biletów ani na pierwszy Hannover ani na drugi, więc w sumie nad czym tu płakać? Że nie zagrali innych kawałków, które mógłbym obejrzeć na YT? Wstrząsające.


Åšr cze 14, 2017 16:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
no właśnie mam niestety takie wrażenie, że niektórzy przez to całe streamowanie odbierają sobie sami całą radość koncertową. Przyznaję , że sama też niecierpliwie oczekiwałam pierwszego koncertu na trasie, byłam ciekawa setlisty i ten wieczór spędziłam tu na forum, żeby wiedzieć co grają, ale z całej trasy obejrzałam może ze dwa filmiki. Teraz czekam na warszawski koncert i tyle. Nie narzekam na to co grają a czego nie, bo tak jak mówisz, nad czym mam płakać? nad tym co obejrzałabym na yt? Zwłaszcza nie rozumiem ludzi dla których jest to pierwszy koncert. Serio to takie straszne, że grają w kółko Enjoy the silence? Ja pamiętam, że mega się nie mogłam doczekać żeby usłyszeć to na żywo, bo wszak to sztandarowy utwór DM, nie wyobrażam sobie że miałabym tego nie usłyszeć na żywo. I cieszę się że usłyszę to znów. Pamiętam jak na poprzedniej trasie jarałam się tym że zagrali "Blue dress" bo serio nie wierzyłam że dane mi to będzie kiedykolwiek usłyszeć na żywo a tu proszę! Dajcie sobie trochę luzu naprawdę, cieszcie się samą muzyką, atmosferą, spotkaniem ze swoimi idolami, a nie analizujcie każdego koncertu, który jest taki sam. no jest no i co? Ja jadę tylko na jeden koncert na tej trasie (choć oczywiście chciałabym na więcej) i zamierzam się cieszyć tym co tam usłyszę. Gdyby mnie wkurzało to że każdy koncert jest taki sam, wybrałabym się po prostu na jeden koncert, odpuściła resztę i już. Nie rozumiem do czego ma prowadzić to narzekanie.


Åšr cze 14, 2017 22:35 pm Zobacz profil
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
chmurek napisał(a):
:arrow: @Davee Miszcz nie Miszcz , majac sektor blisko sceny ale z boku nie zobaczysz np centralnego ekranu a wiec zadnej wizualki . Moze chodzilo wlasnie o to ? Nie myl slowa ZOBACZYC ze slowem ODCZUĆ .

Chmurek zrozumiał przekaz, a kto nie chciał, bo nie, to nie zrozumiał.

dafus napisał(a):
Trzeba narzekać, żeby sobie podbić ego tego jedynego prawdziwego fana. Przecież to oczywiste.
Daruj, ale jak słyszę epitet "prawdziwy", to mnie skręca. Już jeden taki wymyślił kiedyś pojęcie "prawdziwego Polaka".

MatMar napisał(a):
Parafrazując - nie widziałem na żywo żadnego koncertu obecnej trasy, to się wypowiem :mrgreen:
Polskie Forum Antyfanów Depeche Mode :nlmda:
Na szczęście Home wciąż czyta się przyjemnie :)

Ale, ale... Na Home są przecież te same uwagi pod adresem trasy, które część z nas tutaj ma. Jest tam nawet osobny wątek na wszelkiego typu żale i narzekania dotyczące trasy i zespołu. Może u nas też ktoś się odważy takowy wątek założyć, to wyjdzie wtedy wszystkim na zdrowie. :D

@Matmar. Rozumiem, że jak oglądasz mecz w telewizji, to również się na jego temat nie wypowiesz, bo nie byłeś na stadionie, nie poczułeś emocji i nie potrafisz ocenić czy mecz był dynamiczny i czy zespół (piłkarski) pokazał coś nowego, tak? W takim razie wiem już, skąd Twoje zdziwienie, że można się wypowiedzieć, nie będąc jeszcze na koncercie.


Åšr cze 14, 2017 22:50 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Majkel napisał(a):

@Matmar. Rozumiem, że jak oglądasz mecz w telewizji, to również się na jego temat nie wypowiesz, bo nie byłeś na stadionie, nie poczułeś emocji i nie potrafisz ocenić czy mecz był dynamiczny i czy zespół (piłkarski) pokazał coś nowego, tak? W takim razie wiem już, skąd Twoje zdziwienie, że można się wypowiedzieć, nie będąc jeszcze na koncercie.


UUU...., alez trafnie .


bluedress napisał(a):
Serio to takie straszne, że grają w kółko Enjoy the silence? Ja pamiętam, że mega się nie mogłam doczekać żeby usłyszeć to na żywo, bo wszak to sztandarowy utwór DM, nie wyobrażam sobie że miałabym tego nie usłyszeć na żywo.


Wplatłem ci kilka sztandarowych utworów w obecna setliste i powiedz mi , że koncert nie bylby lepszy niz obecnie .

01. Where's The Revolution
02. So Much Love
03. Strangelove
04. Should Be Higher
05. Going Backwards
06. Blasphemous Rumours
07. Rush
08. M&S
09. World In My Eyes
10. Cover Me
11. You Move
12. The Things You Said
13. Soothe My Soul
14. Policy Of Truth
15. Dangerous
16. Behind The Wheel
17. Fly On The Windscreen
18. Halo

19. Freelove
20. Everything Counts
21. Enjoy the Silence
22. Photographic
23. Never Let Me Down Again


Problem w tym , ze tutaj jest za duzo zmian i trzeba by sie przygotowac pod taki zestaw , a jakby z takim wyskoczyli uwierz mi ze narzekajacyh nie byloby wcale . Chyba ze Adrian Mole :mrgreen: (sory Adrian , wiesz ze nic do Ciebie nie mam :beer: )

Obecna trasa w moim odczuciu to juz zwyczajne odciecie kuponow , zarobic a sie nie narobic . Scena do znudzenia ta sama , setlista mocno srednia , a jak pisal Babylon w watku o gadzetach ze koszulki po dwoch praniach sa jak szmata swiadczy tylko o tym ze jednak cos w tym jest .
Jednym zdaniem : mojemu zespolowi zabraklo jakosci ..... :evil:


Cz cze 15, 2017 8:36 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
oj to oczywiste, że każdy ma swoją wizję setlisty, przy tym szerokim repertuarze, można by to mnożyć w nieskończoność i niestety mam wrażanie że i tak zawsze ktoś byłby niezadowolony.

a czy taka setlista byłaby lepsza? może i tak. dla Ciebie na pewno bo to Twój wybór. Dla mnie tegoroczny set wcale nie jest zły i cieszę się że będę mogła go usłyszeć.


Cz cze 15, 2017 8:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Ale to nie jest wizja mojej wymarzonej setlisty (nie ma Freestate , Insight , My Joy , Only When itp ). Setlista obecnie jest zle dobrana , duzo utworow do posluchania mniej do zywiolowej zabawy ot to bylo zawarte w moim przekazie . A dla kogos kto kupil 2 nocki w Hannoverze , powiedz mi jaka jest przyjemnosc z odsluchu w sumie tego samego ? Tylko taka , ze koncert sie odbyl i mogl popatrzec raz jeszcze na zespol ?


Cz cze 15, 2017 9:02 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
nie od dziś wiadomo, że DM grają powtarzalne koncerty. Nie kupiłabym dwóch koncertów. Nie miałabym tego problemu. Pojechałabym na koncert kogoś innego za te pieniądze. Są też inni których chciałabym usłyszeć. Jeśli ktoś kupił podwójny koncert to widocznie mu to nie przeszkadza i nie narzeka.
Podejrzewam że Ty też nie kupiłeś podwójnego koncertu więc w czym problem?


Cz cze 15, 2017 9:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
A moze kupil ten podwojny bilet liczac na to ze uslyszy cos nowego ? Odpowiadajac na Twoje pytanaie , tak raz kupilem podwojny koncert i to byl pierwszy i ostatni zakup . Pierwszy koncert na trybunacch drugi na plycie tak dla odmiany ale co to za odmiana jak na drugim zwyczajanie sie nudzilem ? (bo odklepano to samo ).

Raz tez bylem na dwoch koncertach w odstepie 3 dni - i uwierz mi ze tutaj byla mega roznica (ktos kto byl w RAH a pozniej w O2 ten wie o czym mowie) wiec DA SIE . I nadal nie rozumiesz o czym mowie slepo brnac w "obrone " zespolu , problem mianowicie jest w tym ze w szeregi zespolu wkradla sie bylejakosc ktorej nie chcesz zauwazyc . Ale zeby nie bylo ze tylko narzekam dodam , ze sam tak kiedys mialem :przytul:


Cz cze 15, 2017 9:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
nie, nie, nie Ty też mnie nie rozumiesz. Ja wcale ślepo nie bronię zespołu. Też pewnie wolałabym bardziej zróżnicowane setlisty (choć obecna sytuacja jest dla mnie o wiele bardziej bezpieczna, bo mogę sobie pozwolić na tylko jeden koncert na tej trasie i po prostu wiem, że niczego nie stracę, a byłoby mi bardzo przykro gdyby np zdarzyło im się zagrać gdzieś Rush czy- żeby nie było że zupełnie odbiegam od setu- Stripped a na koncercie na którym się wybiorę by tego nie było. a tak przynajmniej wiem co mnie czeka) też nie podoba mi się jakość koszulek (i choć bardzo lubię koncertowe t-shirty, podejrzewam że w tym roku nic nie kupię) akurat na scenę i wizualki nie narzekam bo to to jak dla mnie jest ok (ale rozumiem też że ktoś wolałby fajerwerki). Tylko na maxa wkurza mnie to wieczne jęczenie. Niestety zespół się starzeje, są już na scenie od dekad. Jesteśmy tylko ludźmi. Artyści też się starzeją (tak wiem, są wyjątki, może to wyglądać inaczej. ale w tym przypadku nie mamy do czynienia z wyjątkiem) Wiem , że mają już tyle hajsu, że pewnie mogliby siedzieć w domu, ale może myślą sobie "a zagrajmy coś jeszcze. zarobimy trochę i sporo ludzi się na pewno ucieszy" Ja np się cieszę. i nie obchodzą mnie ich pieniądze.
a jeśli kiedyś będę miała tego dość po prostu zostanę w domu, nie pojadę na koncert. Ale nie będę hejtowała każdego koncertu na forum, wyzywała że zespół się skończył i już do niczego się nie nadaje i każdy kawałek jest słaby i Martin nie powinien śpiewać (choć nie cierpię kawałków Martina z nowej płyty, zawsze je omijam. Omijam, nie wylewam swoich frustracji na forum pisząc że Martin to dramat i powinien się zamknąć).
Bo te wylewane frustracje tu w takim natężeniu psuję tę radochę innym i sprawiają, że osoby które jeszcze nie były na ani jednym koncercie DM już hejtują jakie to słabe i że w kółko to samo, choć tak naprawdę jeszcze niczego nie słyszeli, niczego nie poczuli.

tyle ode mnie. piona! :beer:


Cz cze 15, 2017 9:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 11:47 am
Posty: 81
Lokalizacja: Nowy SÄ…cz
 
Post Re: 11/12.06.17 - Hannover, HDI Arena
Strangelove plumken super choć dla mnie nie plumken


Cz cze 15, 2017 16:57 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team