Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2001 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 101  Następna strona
Where's The Revolution 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: Where's The Revolution
CureMar napisał(a):
Tyle, że @Delta Machine pisze o Komunii Św. a nie komunie :mrgreen:


No właśnie, jak tu wszystko trzeba podkreślać, wypomną ci wszystko :lol:


Pt lut 17, 2017 13:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 09, 2009 21:19 pm
Posty: 56
 
Post Re: Where's The Revolution
Odetchnijcie ciut...potencjał, z którym można się pobawić...
https://www.youtube.com/watch?v=5wHz67Tsrak


Pt lut 17, 2017 15:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Where's The Revolution
Ktoś kiedys napisał, iz premiara na wydaniu fizycznym singla WTR ma być w dniu 03.03.2017. No i co? No i do tej pory NIC. Strategia DM mnie coraz bardziej WQ...A.


Pt lut 17, 2017 17:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Where's The Revolution
Ale przecież jeszcze nie ma 3 marca... A tracklistę ogłoszą kiedy uznają to za słuszne. Być może się mylą w takim opóźnianiu informacji szczegółowych, być może powody są inne. Ale jeśli znacie się na takim marketingu lepiej, to śmiało - aplikujcie do nich, przekonajcie do swych racji, a potem zgarniajcie kapuchę... :)

Na Amazonie pojawił się pre-order singla: https://www.amazon.co.uk/dp/B06W52MRG7/ ... PybS2EBQY0
Cena niestety mocno odstraszająca - ponad 8 funciaków. Wydawanie ponad 40 PLN na singiel będzie megasłabe, ale już single New Order do Music Complete kosztowały niemało (ok. dwudziestu paru do trzydziestu paru złotych OIDP). Dodatkowo jeszcze przedwczoraj we wrocławskim Saturnie pojawił się ni z gruchy ni z pietruchy singiel Heaven (wersja CD z remixami) za 29.99 PLN, mimo że podczas premiery 4 lata temu single do Delty kosztowały w granicach 10-12 PLN... Nie wygląda to dobrze, niestety...


Pt lut 17, 2017 18:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Where's The Revolution
dave77 napisał(a):
Odetchnijcie ciut...potencjał, z którym można się pobawić...
https://www.youtube.com/watch?v=5wHz67Tsrak


Biedne toto strasznie niestety, i od strony aranżu i od strony wokalnej...


Pt lut 17, 2017 18:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 09, 2009 21:19 pm
Posty: 56
 
Post Re: Where's The Revolution
Wy jesteście co niektórzy naprawdę pier...Rodzice was nie kochają czy jak?! Potencjał w WTR i dlatego w krótkim czasie na warsztat biorą różne wynalazki mniej lub bardziej doświadczone jak wyżej,a tu nawet dla fanu,rozluźnienia..i zaczyna się,że aranż..wokal...Kur...sami producenci,audiofile itp..spięci,że zwieracz nie ma czym powietrza upuszczać!


Pt lut 17, 2017 22:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Where's The Revolution
Przesadzasz. Potencjał utworu jak najbardziej jest, ale moim zdaniem DM wykorzystali go całkiem mocno. Utwór bardzo mi się podoba, oryginalne wykonanie jest wg mnie świetne, a te wszystkie covery i remixy, które słyszałem - z całym szacunkiem dla osób, które włożyły w nie swą pracę i jakiś tam poziom kreatywności, mniejszy lub większy - do oryginału startu nie mają. Tyle. To że multum fanów łapie kawałek i na swoje przerabia, czy to coverując, czy remixując, to wcale o potencjale świadczyć nie musi.

A co do rozluźnienia i zwieraczy - poczytaj co napisałeś i zastosuj, boś spięty okrutnie :)


So lut 18, 2017 2:04 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 16:41 pm
Posty: 222
 
Post Re: Where's The Revolution
DM w jakiej by nie byli formie zawsze tworzą zupełnie coś nowego, są niczym Kraftwerk i JMJ kiedyś. a te wszystkie covery, zespoły depeszopodobne są na jedno kopyto z małymi wyjątkami. WTR w refrenie kojarzy mi się z ciężkim rockiem ale przecież to nie rock.. to Depeche Mode zespół który trudno podpiąć pod jakikolwiek gatunek muzyczny.


So lut 18, 2017 4:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Where's The Revolution
czapelka napisał(a):
dave77 napisał(a):
Odetchnijcie ciut...potencjał, z którym można się pobawić...
https://www.youtube.com/watch?v=5wHz67Tsrak


Biedne toto strasznie niestety, i od strony aranżu i od strony wokalnej...



A ja bym bardzo chciał usłyszeć dokładnie taką wersję tylko z wokalem Gahana. Ten pan ma trochę taki wokal rodem z kapeli weselnej.Prosta aranżacja bez niepotrzebnych przeszkadzających dźwięków, bardziej w stylu lat 80, bardziej dynamicznie w refrenie-czego brakuje mi w oryginale.

Wszystkie te covery mają jedną wadę-nie śpiewa Dave. Natomiast wiele z nich- i to kolejny przykład podoba mi się bardziej aranżacyjnie i brzmieniowo i przekonuje jak ogromny potencjał ten numer posiada.

Zrobiłem sobie parę dni przerwy od WTR. Posłuchałem znowu-i już mi się nie chce więcej.Kapitalna kompozycja z najwyższej półki zabita typowym dla DM brzmieniem z 21 wieku.A prawda jest taka że to brzmienie powoduje to że człowiekowi chce się słuchać utworu po raz 20 ,50 czy setny.



Twierdzisz że wykorzystali potencjał utworu mocno. Ja z kolei uważam że wycisneli z tego może z 30%, dla mnie numer mógłby być na poziomie albumowego IYR-a tam wycisneli z kompozycji wszystko co się dało.

Nie ukrywam że bardzo czekam na oficjalne remiksy. Bardzo mi się ta kompozycja podoba , jestem ciekawy co z tego wycisną.


So lut 18, 2017 13:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 14:12 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Where's The Revolution
Powinni więcej ćpać i pić to by wreszcie stworzyli coś lepszego. :D


So lut 18, 2017 14:10 pm Zobacz profil
 
Post Re: Where's The Revolution
czapelka napisał(a):
dave77 napisał(a):
Odetchnijcie ciut...potencjał, z którym można się pobawić...
https://www.youtube.com/watch?v=5wHz67Tsrak


Biedne toto strasznie niestety, i od strony aranżu i od strony wokalnej...


Te covery, remixy i fake'i już się zrobiły naprawdę nudne. Żaden amator nie przebije Depeche Mode!


So lut 18, 2017 18:15 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 22, 2013 18:53 pm
Posty: 148
 
Post Re: Where's The Revolution
dmjacek napisał(a):
Powinni więcej ćpać i pić to by wreszcie stworzyli coś lepszego. :D


hehe coś w tym jest ;)


So lut 18, 2017 20:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Where's The Revolution
Juno napisał(a):


3 marca :) Gdzie są ci, co już byli pewni singla w styczniu?


N lut 19, 2017 11:34 am Zobacz profil
 
Post Re: Where's The Revolution
Remixy, remixami a gdzie podstawka b-side? czyli to będzie wydanie przyjęte przez litość fanów z zaakceptowaniem pasożytów sony :)


N lut 19, 2017 12:02 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Where's The Revolution
Skoro jest Where's The Revolution (Remixes) to zapewne będzie też singiel podstawowy i może tam dostaniemy bside (o ile dostaniemy w ogóle). Czyli podobna sytuacja jak 4 lata temu z singlem Heaven. Jeśli to będzie wcześniej wspomniany 'Glow' to będzie zacnie tym bardziej, że nigdzie indziej nie będzie ten utwór dostępny.


N lut 19, 2017 13:05 pm Zobacz profil
 
Post Re: Where's The Revolution
Dokładnie. Na niemieckiej stronie kiedyś się pojawił ten tytuł razem z roboczymi tytułami. Niektórzy podejrzewają, że Glow to utwór nr.2 z konferencji ;)


N lut 19, 2017 15:09 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Where's The Revolution
popłuczyny po Delta Machine, skok na kasę,
ortodoksi jak zwykle będą zachwyceni


Ostatnio edytowano Pn lut 20, 2017 22:50 pm przez kwiatek, łącznie edytowano 1 raz



N lut 19, 2017 23:45 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Where's The Revolution
Prawdopodobna tracklista singla z remixami:

https://www.ibs.it/where-s-revolution-c ... 9854200220

1 Where’s The Revolution
2 Where’s The Revolution - Ewan Pearsons Remix
3 Where’s The Revolution - Algiers Remix
4 Where’s The Revolution - Terence Fixmer Remix
5 Where’s The Revolution - Autolux Remix


Pn lut 20, 2017 18:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Where's The Revolution
Daisy napisał(a):
@Adrian Mole
Na pewno Anton wzoruje się na Republice i Kombi. :brawo:

Gdybyś Ty wiedziała na kim wzorowało się DM nagrywając PTA ... a raczej kogo kopiowało. Akurat z Polski to był utwór, który "zmieniony" wyszedł jako "Lillian" ;)


Pn lut 20, 2017 18:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2017 10:21 am
Posty: 59
 
Post Re: Where's The Revolution
Duku napisał(a):
hiv napisał(a):
kilkanaście stron wcześniej ktoś nawiązał o tym, że dm stosuje masońską symbolikę w swoich teledyskach. Dziś na oficjalnym kanale dm na youtubie pojawiło się video prosto od Dave'a z jakimś a'la kozłem za jego plecami:

https://www.youtube.com/watch?v=BYHPgTfxB-U

ot ciekawostka (ja w to nie wierzę żeby było jasne, jedynie nakręcam temat :P)


Bo to nie jest przypadek, że ma taki symbol za plecami (takie nagrania są reżyserowane). To jest manifest dla tych, którzy mają wiedzieć i rozumieć symbolikę. Dla innych będzie ot koziołek albo sarenka. Symbolika ma to do siebie, żeby rozumieli ją nieliczni i Ci, którzy mają wiedzieć o co chodzić. Inni powiedzą, że akurat się tak ustawił do nagrania.


Bafomet jak w mordę strzelił. Eh Depesze depesze...

Polecam lekturę

https://radtrap.wordpress.com/2011/12/1 ... -baphomet/


Pn lut 20, 2017 18:09 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2001 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team