Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Potrzebna pomoc - pomagamy Ani 
Autor Wiadomość
aDMinistrator

Post Potrzebna pomoc - pomagamy Ani
Być może miejsce na wątek nie do końca prawidłowe, ale cel je usprawiedliwia.

Ania nie chodzi, ale może chodzić. Jest na najlepszej drodze do uzyskania tej możliwości. Pozostała jej jeszcze jedna operacja i pewne działania pooperacyjne. Na zrealizowanie marzeń dziecka i rodziców brakuje środków finansowych.

Ania ma 5 lat. Urodziła się m.in. z wadą bioder, która uniemożliwia jej chodzenie. Dotychczasowe swoje życie spędziła na wózku inwalidzkim. Rodzice Ani podjęli walkę z przeciwnościami losu. Celem jest postawienie Ani na nogi. To już się dzieje. Ania jest pod opieką klinki w Aschau pod Monachium. Rozpoczęła tam cykl operacji, który do tej pory przebiega bardzo dobrze. Kolejna, ostatnia operacja zaplanowana jest na 27.02.2017. Następnie pozostanie jeszcze do wykonania kilka działań pozabiegowych. To na te rzeczy brakuje środków.

Wszystkich fanów chętnych pomóc zapraszam na profil Ani na Facebooku
https://pl-pl.facebook.com/StawiamyAnieNaNozki/

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na subkonto Ani w Fundacji:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
77-400 Złotów, Stawnica 33A
nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytuł wpłaty: Anna Koźba 636/K

Nie raz fani dM pokazywali jak bardzo potrafią wesprzeć osoby w potrzebie. Ze swojej strony bardzo proszę wszystkich chętnych o wsparcie i z góry za nie dziękuję.

PS. Nie znam Ani osobiście ale mam nadzieję, że za kilka miesięcy zobaczę jak chodzi o własnych siłach. Kilka miesięcy temu przypadkowo natrafiłem na informacje na temat jej leczenia i od tamtego czasu obserwuję wysiłki i upór jej rodziców, z którymi niedawno nawiązałem kontakt. Podziwiam i kibicuję. Po prostu staram się pomóc w sposób, w jaki mogę i o to samo proszę wszystkich czytających.

So lut 04, 2017 22:45 pm Zobacz profil

Post Re: Potrzebna pomoc - pomagamy Ani
Dobrze, że zamieściłeś link.
Wsparłem.

Wt lut 07, 2017 19:44 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Super!

Proponuję trochę rozruszać temat. Odgrzebałem trzy egzemplarze club promo Peace, PCDBong41.
http://depmod.com/singles/peace/b5227.htm

Wysle trzem osobom, które zaoferują i wplaca na konto Ani najwyższe kwoty. Oferty przyjmuje na PM, będę tutaj publikowal tylko aktualne kwoty, wiec poufność jest gwarantowana. Koniec zabawy za tydzień, 14.02.2017. Czas start.

Jeśli ktoś mialby ochote się dolaczyc i przeznaczyć inne przedmioty to oczywiście zapraszam.

Wt lut 07, 2017 22:56 pm Zobacz profil

Witaj. Myślę, że to fajny moment gdy można zdobyć coś fajnego z kategorii DM i wspomóc kogoś w potrzebie. Mam pytanie a masz może Hydrology plus 1+2 Recoil Wildera w wersji CD oraz singiel Behind the Wheel wydany w USA promujący składankę Remixy z 2011 roku. Poszukuję tego od pewnego czasu. Jestem w stanie za nie zapłacić wpłacając na konto potrzebującej Ani po 2000 zł za każdy z tych rarytasów. To nie żart oczywiście. Daj znać proszę.

Wt lut 07, 2017 23:27 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Odnosnie Recoil, masz na myśli album oznaczony jako CD Stumm 51? Taki mam.
Behind the Wheel niestety nie mam.

Wt lut 07, 2017 23:42 pm Zobacz profil

Tak chyba o ten chodzi, jego długość to coś ponad 37 minut

Wt lut 07, 2017 23:53 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Mój egzemplarz ma 5 utworow (Grain, Stone, The Sermon, Plus, 1+2)
Laczny czas 70 min. i 21 sek.

Jesli to ten, o który Ci chodzi to oddam z przyjemnoscia.

Śr lut 08, 2017 0:00 am Zobacz profil

Jeśli okładka jest z szarym krzyżem to ten o który mi chodzi.

Śr lut 08, 2017 0:04 am Zobacz profil
aDMinistrator

Okladka
Obrazek

Śr lut 08, 2017 0:08 am Zobacz profil

TAK TO, KUPUJĘ :) . Jak to rozwiążemy teraz? mam wpłacić przez stronę się pomaga? A potem podać Ci mój adres na który mi wyślesz płytkę?

Śr lut 08, 2017 0:10 am Zobacz profil
aDMinistrator

Wyslalem PM

Śr lut 08, 2017 0:11 am Zobacz profil

Wysłałem Ci wiadomość na skrzynkę osobistą na forum, ale nie odpisujesz więc nie wiem, nie umiem obsługiwać tych być może skrzynek, jestem tu od niedawna.

Śr lut 08, 2017 0:33 am Zobacz profil
aDMinistrator

No i Recoil poszedł. :fletch:
Zapraszam chętnych po Peace

Śr lut 08, 2017 0:53 am Zobacz profil

Dzisiaj wpłacę. Regularnie co miesiąc wpłacam pewna kwotę na dzieci które potrzebują pieniazki na walkę z chorobą.
Niech przyłączy się jak najwięcej osob
PEOPLE! GET ON BOARD!

Pn lut 13, 2017 20:21 pm
aDMinistrator

Mala aktualizacja.

Dzis Ania miała w Bawarii operacje drugiego biodra. Jak na Facebooku donosi mama Ani, operacja się udala :fletch:
Za 6 tygodni powrot po ortezy i rozpocznie się nauka chodzenia.

Dziekuje bardzo wszystkim, którzy zaangażowali i angazuja się w pomoc Ani, czy to ujawniając się czy robiąc to anonimowo. Za kulisami dzieja się rzeczy przedziwne. Wspomne tylko, ze udało się sciagnac promo Behind The Wheel 2011 i konto Ani wkrótce się znacznie powiększy.

Ani brakuje na leczenie jeszcze ok. 50 tys. zl. Jeśli tylko ktoś ma możliwości to zachecam do wsparcia, czy to przelewem czy tez przeznaczając cos na licytacje. Jak zawsze liczy się kazda zlotowka. Jak patrze na to ile mamy uzytkownikow na Forum i każdy z nas wplacilby 1 zl to byśmy załatwili 20% zapotrzebowania. Niby 1 zl nic nie jest warte, ale przy takiej sile znaczy bardzo dużo.

Obiecalem informować o ofertach na promo Peace, ale takowe się nie pojawily. Plyty wystawie na Allegro.

Pn lut 27, 2017 19:46 pm Zobacz profil

Poszło ogłoszenie do wydarzenia :)
https://www.facebook.com/events/362744147434806/

A ja już nie przeszkadzam. Miłego :)

Cz mar 02, 2017 14:14 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

:fletch:
W kwestii Peace promo, została już tylko jedna sztuka. Zanim zdazylem wystawić na Allegro, dwa egzemplarze już się rozeszly :)

Cz mar 02, 2017 14:57 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dzięki uprzejmości szymiego z fc. blackday, na najbliższych koncertach Forced To Mode w Zielonej Górze, 24. i 25.03.2017 również będą zbierane środki na leczenie Ani :)

Wt mar 21, 2017 0:25 am Zobacz profil
aDMinistrator

Kolejna zbiorka w Lodzi, 7.4.2017 :nlmda:
@Serek - dzieki!

viewtopic.php?f=7&t=22386

So kwi 01, 2017 22:19 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Trochę newsów:
Ania jest już po dwóch operacjach bioder i na tym na razie koniec operacji. Za rok wyciągnięcie śrub.

Kilka dni temu Ania była na kontroli w Aschau. Obie opracje udane i wszystko się zrasta jak trzeba. :fletch: Najważniejsze jest to, że lekarze po pooperacyjnym okresie kilkutygodniowego okresu bezruchu dali zielone światło do rehabilitacji. Ani zaczęła rehabilitację jeszcze podczas pobytu w klinice i ma już zaplanowane w Polsce kolejne etapy. Czyli po okresie operacyjnym zaczyna się kolejny etap, którego celem jest odbudowa mięśni i nauka chodzenia. Ktoś, kto nie chodził od urodzenia musi się niestety nauczyć obsługi nóg i tak jest w przypadku Ani. W tym celu Ania dopasowała w klinice specjalne ortezy służące wsparciu pionizacji. Cena kosmiczna, można kupić za to przyzwoity samochód ale to wspomaganie jest niezbędne, żeby dotychczasowe wysiłki nie poszły na marne.

Jak się potyczy rehabilitacja, trudno przewidzieć. Jak wszystko dobrze pójdzie to za rok obejrzymy pierwszy krok Ani. Jestem szczęśliwcem, który poznał kilka dni temu Anię osobiście i jak widzę jej zapał i upór rodziców to wiem, że dadzą radę i nie pozwolą nam aż tyle czekać na tą rewolucję. Oczywiście również dzięki Wam, bo bez pomocy i zaangażowania wsyystkich Pomagających Ania nie byłaby w miejscu, w którym teraz jest. Ania dalej potrzebuje wsparcia i o to wsparcie wszystkich czytających proszę. Środki finansowe potrzebne są na turnusy rehabilitacyjne, rehabilitantów, wizyty kontrolne w Aschau (będzie ich kilka w ciągu roku), przedłużenie ortez (to już za miesiąc), wyciągnięcie śrub itd. itd. NFZ nie finansuje tych kosztów, dlatego Ania i jej rodzice są zdani wyłącznie na siebie i pomoc innych.

Dla wszystkich chętnych pomóc podaję jeszcze raz namiary:

https://pl-pl.facebook.com/StawiamyAnieNaNozki/

Subkonto Ani w Fundacji:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
77-400 Złotów, Stawnica 33A
nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytuł wpłaty: Anna Koźba 636/K

Razem możemy wyrwać Anię z objęć wózka inwalidzkiego :nlmda:

So maja 06, 2017 13:07 pm Zobacz profil
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona