´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Potrzebna pomoc - pomagamy Ani

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 24 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Potrzebna pomoc - pomagamy Ani 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lip 08, 2003 22:53 pm

Post Potrzebna pomoc - pomagamy Ani
By─ç mo┼╝e miejsce na w─ůtek nie do ko┼äca prawid┼éowe, ale cel je usprawiedliwia.

Ania nie chodzi, ale mo┼╝e chodzi─ç. Jest na najlepszej drodze do uzyskania tej mo┼╝liwo┼Ťci. Pozosta┼éa jej jeszcze jedna operacja i pewne dzia┼éania pooperacyjne. Na zrealizowanie marze┼ä dziecka i rodzic├│w brakuje ┼Ťrodk├│w finansowych.

Ania ma 5 lat. Urodzi┼éa si─Ö m.in. z wad─ů bioder, kt├│ra uniemo┼╝liwia jej chodzenie. Dotychczasowe swoje ┼╝ycie sp─Ödzi┼éa na w├│zku inwalidzkim. Rodzice Ani podj─Öli walk─Ö z przeciwno┼Ťciami losu. Celem jest postawienie Ani na nogi. To ju┼╝ si─Ö dzieje. Ania jest pod opiek─ů klinki w Aschau pod Monachium. Rozpocz─Ö┼éa tam cykl operacji, kt├│ry do tej pory przebiega bardzo dobrze. Kolejna, ostatnia operacja zaplanowana jest na 27.02.2017. Nast─Öpnie pozostanie jeszcze do wykonania kilka dzia┼éa┼ä pozabiegowych. To na te rzeczy brakuje ┼Ťrodk├│w.

Wszystkich fan├│w ch─Ötnych pom├│c zapraszam na profil Ani na Facebooku
https://pl-pl.facebook.com/StawiamyAnieNaNozki/

Wp┼éaty mo┼╝na dokonywa─ç bezpo┼Ťrednio na subkonto Ani w Fundacji:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
77-400 Złotów, Stawnica 33A
nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytuł wpłaty: Anna Koźba 636/K

Nie raz fani dM pokazywali jak bardzo potrafi─ů wesprze─ç osoby w potrzebie. Ze swojej strony bardzo prosz─Ö wszystkich ch─Ötnych o wsparcie i z g├│ry za nie dzi─Ökuj─Ö.

PS. Nie znam Ani osobi┼Ťcie ale mam nadziej─Ö, ┼╝e za kilka miesi─Öcy zobacz─Ö jak chodzi o w┼éasnych si┼éach. Kilka miesi─Öcy temu przypadkowo natrafi┼éem na informacje na temat jej leczenia i od tamtego czasu obserwuj─Ö wysi┼éki i up├│r jej rodzic├│w, z kt├│rymi niedawno nawi─ůza┼éem kontakt. Podziwiam i kibicuj─Ö. Po prostu staram si─Ö pom├│c w spos├│b, w jaki mog─Ö i o to samo prosz─Ö wszystkich czytaj─ůcych.

So lut 04, 2017 22:45 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lut 08, 2013 21:11 pm

Post Re: Potrzebna pomoc - pomagamy Ani
Dobrze, ┼╝e zamie┼Ťci┼ée┼Ť link.
Wsparłem.

Wt lut 07, 2017 19:44 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Super!

Proponuję trochę rozruszać temat. Odgrzebałem trzy egzemplarze club promo Peace, PCDBong41.
http://depmod.com/singles/peace/b5227.htm

Wysle trzem osobom, kt├│re zaoferuj─ů i wplaca na konto Ani najwy┼╝sze kwoty. Oferty przyjmuje na PM, b─Öd─Ö tutaj publikowal tylko aktualne kwoty, wiec poufno┼Ť─ç jest gwarantowana. Koniec zabawy za tydzie┼ä, 14.02.2017. Czas start.

Je┼Ťli kto┼Ť mialby ochote si─Ö dolaczyc i przeznaczy─ç inne przedmioty to oczywi┼Ťcie zapraszam.

Wt lut 07, 2017 22:56 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sty 27, 2017 22:40 pm

Witaj. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to fajny moment gdy mo┼╝na zdoby─ç co┼Ť fajnego z kategorii DM i wspom├│c kogo┼Ť w potrzebie. Mam pytanie a masz mo┼╝e Hydrology plus 1+2 Recoil Wildera w wersji CD oraz singiel Behind the Wheel wydany w USA promuj─ůcy sk┼éadank─Ö Remixy z 2011 roku. Poszukuj─Ö tego od pewnego czasu. Jestem w stanie za nie zap┼éaci─ç wp┼éacaj─ůc na konto potrzebuj─ůcej Ani po 2000 z┼é za ka┼╝dy z tych rarytas├│w. To nie ┼╝art oczywi┼Ťcie. Daj zna─ç prosz─Ö.

Wt lut 07, 2017 23:27 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Odnosnie Recoil, masz na my┼Ťli album oznaczony jako CD Stumm 51? Taki mam.
Behind the Wheel niestety nie mam.

Wt lut 07, 2017 23:42 pm Zobacz profil

Tak chyba o ten chodzi, jego d┼éugo┼Ť─ç to co┼Ť ponad 37 minut

Wt lut 07, 2017 23:53 pm Zobacz profil
aDMinistrator

M├│j egzemplarz ma 5 utworow (Grain, Stone, The Sermon, Plus, 1+2)
Laczny czas 70 min. i 21 sek.

Jesli to ten, o kt├│ry Ci chodzi to oddam z przyjemnoscia.

Śr lut 08, 2017 0:00 am Zobacz profil

Je┼Ťli ok┼éadka jest z szarym krzy┼╝em to ten o kt├│ry mi chodzi.

Śr lut 08, 2017 0:04 am Zobacz profil
aDMinistrator

Okladka
Obrazek

Śr lut 08, 2017 0:08 am Zobacz profil

TAK TO, KUPUJ─ś :) . Jak to rozwi─ů┼╝emy teraz? mam wp┼éaci─ç przez stron─Ö si─Ö pomaga? A potem poda─ç Ci m├│j adres na kt├│ry mi wy┼Ťlesz p┼éytk─Ö?

Śr lut 08, 2017 0:10 am Zobacz profil
aDMinistrator

Wyslalem PM

Śr lut 08, 2017 0:11 am Zobacz profil

Wys┼éa┼éem Ci wiadomo┼Ť─ç na skrzynk─Ö osobist─ů na forum, ale nie odpisujesz wi─Öc nie wiem, nie umiem obs┼éugiwa─ç tych by─ç mo┼╝e skrzynek, jestem tu od niedawna.

Śr lut 08, 2017 0:33 am Zobacz profil
aDMinistrator

No i Recoil poszedł. :fletch:
Zapraszam ch─Ötnych po Peace

Śr lut 08, 2017 0:53 am Zobacz profil

Dzisiaj wp┼éac─Ö. Regularnie co miesi─ůc wp┼éacam pewna kwot─Ö na dzieci kt├│re potrzebuj─ů pieniazki na walk─Ö z chorob─ů.
Niech przy┼é─ůczy si─Ö jak najwi─Öcej osob
PEOPLE! GET ON BOARD!

Pn lut 13, 2017 20:21 pm
aDMinistrator

Mala aktualizacja.

Dzis Ania miała w Bawarii operacje drugiego biodra. Jak na Facebooku donosi mama Ani, operacja się udala :fletch:
Za 6 tygodni powrot po ortezy i rozpocznie si─Ö nauka chodzenia.

Dziekuje bardzo wszystkim, kt├│rzy zaanga┼╝owali i angazuja si─Ö w pomoc Ani, czy to ujawniaj─ůc si─Ö czy robi─ůc to anonimowo. Za kulisami dzieja si─Ö rzeczy przedziwne. Wspomne tylko, ze uda┼éo si─Ö sciagnac promo Behind The Wheel 2011 i konto Ani wkr├│tce si─Ö znacznie powi─Ökszy.

Ani brakuje na leczenie jeszcze ok. 50 tys. zl. Je┼Ťli tylko kto┼Ť ma mo┼╝liwo┼Ťci to zachecam do wsparcia, czy to przelewem czy tez przeznaczaj─ůc cos na licytacje. Jak zawsze liczy si─Ö kazda zlotowka. Jak patrze na to ile mamy uzytkownikow na Forum i ka┼╝dy z nas wplacilby 1 zl to by┼Ťmy za┼éatwili 20% zapotrzebowania. Niby 1 zl nic nie jest warte, ale przy takiej sile znaczy bardzo du┼╝o.

Obiecalem informowa─ç o ofertach na promo Peace, ale takowe si─Ö nie pojawily. Plyty wystawie na Allegro.

Pn lut 27, 2017 19:46 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 19:58 pm

Poszło ogłoszenie do wydarzenia :)
https://www.facebook.com/events/362744147434806/

A ja już nie przeszkadzam. Miłego :)

Cz mar 02, 2017 14:14 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

:fletch:
W kwestii Peace promo, została już tylko jedna sztuka. Zanim zdazylem wystawić na Allegro, dwa egzemplarze już się rozeszly :)

Cz mar 02, 2017 14:57 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dzi─Öki uprzejmo┼Ťci szymiego z fc. blackday, na najbli┼╝szych koncertach Forced To Mode w Zielonej G├│rze, 24. i 25.03.2017 r├│wnie┼╝ b─Öd─ů zbierane ┼Ťrodki na leczenie Ani :)

Wt mar 21, 2017 0:25 am Zobacz profil
aDMinistrator

Kolejna zbiorka w Lodzi, 7.4.2017 :nlmda:
@Serek - dzieki!

viewtopic.php?f=7&t=22386

So kwi 01, 2017 22:19 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Troch─Ö news├│w:
Ania jest ju┼╝ po dw├│ch operacjach bioder i na tym na razie koniec operacji. Za rok wyci─ůgni─Öcie ┼Ťrub.

Kilka dni temu Ania by┼éa na kontroli w Aschau. Obie opracje udane i wszystko si─Ö zrasta jak trzeba. :fletch: Najwa┼╝niejsze jest to, ┼╝e lekarze po pooperacyjnym okresie kilkutygodniowego okresu bezruchu dali zielone ┼Ťwiat┼éo do rehabilitacji. Ani zacz─Ö┼éa rehabilitacj─Ö jeszcze podczas pobytu w klinice i ma ju┼╝ zaplanowane w Polsce kolejne etapy. Czyli po okresie operacyjnym zaczyna si─Ö kolejny etap, kt├│rego celem jest odbudowa mi─Ö┼Ťni i nauka chodzenia. Kto┼Ť, kto nie chodzi┼é od urodzenia musi si─Ö niestety nauczy─ç obs┼éugi n├│g i tak jest w przypadku Ani. W tym celu Ania dopasowa┼éa w klinice specjalne ortezy s┼éu┼╝─ůce wsparciu pionizacji. Cena kosmiczna, mo┼╝na kupi─ç za to przyzwoity samoch├│d ale to wspomaganie jest niezb─Ödne, ┼╝eby dotychczasowe wysi┼éki nie posz┼éy na marne.

Jak si─Ö potyczy rehabilitacja, trudno przewidzie─ç. Jak wszystko dobrze p├│jdzie to za rok obejrzymy pierwszy krok Ani. Jestem szcz─Ö┼Ťliwcem, kt├│ry pozna┼é kilka dni temu Ani─Ö osobi┼Ťcie i jak widz─Ö jej zapa┼é i up├│r rodzic├│w to wiem, ┼╝e dadz─ů rad─Ö i nie pozwol─ů nam a┼╝ tyle czeka─ç na t─ů rewolucj─Ö. Oczywi┼Ťcie r├│wnie┼╝ dzi─Öki Wam, bo bez pomocy i zaanga┼╝owania wsyystkich Pomagaj─ůcych Ania nie by┼éaby w miejscu, w kt├│rym teraz jest. Ania dalej potrzebuje wsparcia i o to wsparcie wszystkich czytaj─ůcych prosz─Ö. ┼Ürodki finansowe potrzebne s─ů na turnusy rehabilitacyjne, rehabilitant├│w, wizyty kontrolne w Aschau (b─Ödzie ich kilka w ci─ůgu roku), przed┼éu┼╝enie ortez (to ju┼╝ za miesi─ůc), wyci─ůgni─Öcie ┼Ťrub itd. itd. NFZ nie finansuje tych koszt├│w, dlatego Ania i jej rodzice s─ů zdani wy┼é─ůcznie na siebie i pomoc innych.

Dla wszystkich ch─Ötnych pom├│c podaj─Ö jeszcze raz namiary:

https://pl-pl.facebook.com/StawiamyAnieNaNozki/

Subkonto Ani w Fundacji:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
77-400 Złotów, Stawnica 33A
nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytuł wpłaty: Anna Koźba 636/K

Razem mo┼╝emy wyrwa─ç Ani─Ö z obj─Ö─ç w├│zka inwalidzkiego :nlmda:

So maja 06, 2017 13:07 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 24 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: