Depeche Mode - Zobacz wątek - 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  NastÄ™pna strona
17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 10, 2008 14:04 pm
Posty: 321
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Dzięki!
Niestety tego nie zdradzÄ™:0)


So mar 18, 2017 20:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 06, 2013 18:52 pm
Posty: 2
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Również miałam to szczęście być tam wczoraj i uczestniczyc w tym wyjątkowym wydarzeniu. To co tam przeżyłam było wyjątkowe, tego koncertu nie można porównać z żadnym innym.
Nie zgodzę się z tym,że publiczność była drętwa. Ja to odebrałam zupełnie inaczej, ale każdy ma prawo do swojej oceny ;). Wokół było czuć pozytywną energię, była moc :)
Najwiekszym rozczarowaniem było to, że DM pomimo nawoływań i braw nie pofatygowało się na scenę by ponownie się pożegnać, o bisie już nie wspomnę .


So mar 18, 2017 20:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
chmurek napisał(a):
Obejrzalem jeszcze raz ten kooncert i nadal nie umiem sie nadziwic jak publicznosc moze byc tak mega dretwa .....na Boga :twisted: :roll: . Wybrancy narodow a 90 % jak na stypie . Gdyby tak zagrali w Pl koncert dla takiej garstki to trzeba by zamowic ekipe remontowa ( sciany by sie posypaly a moze i nie tylko :shock: )


Wynika to z ich mentalności. Na innym koncercie w Niemczech, na którym byłem, panowała podobna atmosfera, która mnie wtedy mocno zadziwiła. Nie było jakoś dramatycznie drętwo, ale jednak w Polsce jest większy poziom emocji.


So mar 18, 2017 21:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Największe wrażenie zrobił na mnie utwór A pain z basem na scenie.
Rewelacja :fletch:


So mar 18, 2017 22:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Nie wiem moze wynika to zwyczajnie z perspektywy ... Kiedys w Londynie na plycie (barierki ) wydawalo mi sie ze energia tlumu mnie rozerwie , Kolejnym razem na Delcie bylem na trybunach (tez O2 Arena ) i patrzac z sektora gdzies pod dachem wydawalo mi sie mega dretwo . Ludzie wokol porozsiadani jak w operze , laptopy itp akcje :lol: NO ale po ETS wreszcie sie podniesli , wiec cos z zycia w nich zostalo :beer:


So mar 18, 2017 23:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Nie bede się rozpisywał na temat poszczególnych kawałków zagranych na tym mini koncercie, napisze tylko, ze WTR bardzo słabe i spieprzone. Nie jest to jakiś super kawałek ale względem wersji albumowej to w wersji live jest to okrojona wersja całkowicie z "pałeru" zwłaszcza refren. Dla przykąłdu z SMS potrafili wyciągnąć co najlepsze by w wersji live był on killerem koncertowym, tu natomiast jest na odwrót. APTIUT porażka totalna, dwie trasy pod rząd .? Bitch please. Nie chce krakać, ale wydaje mi się, że zatęsknimy jeszcze za tą "oklepaną" set listą bo z tego co póki co wiadomo to przynajmniej ja jakoś nie podskakuje. Wolę niespodzianki typu M&S , SL , FTTW jak w 2009 niż Corupt, słabe APTIUT i BOAG w którym Gahan radził wokalnie sobie tylko na detoksie.


N mar 19, 2017 0:45 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 18, 2013 10:44 am
Posty: 13
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Byłem pewny że numery ze SPIRIT koncertowo zyskają. Depeche Mode to nie jest łatwa lekcja muzyki...


Ostatnio edytowano N mar 19, 2017 9:11 am przez zeusfromkrakoff, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



N mar 19, 2017 2:06 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
swietny koncert, najbardziej zaskoczyla mnie obecnosc oczywiscie Corrupt, nie sadzilem ze w dzisiejszej dobie DM kiedy wiekszosc utworow z nowych plyt bedac granymi na koncertach jakoby z obowiazku promocji albumu po trasie odchodzi w muzyczny niebyt a tu nagle utwor z jednej z najslabszych plyty (imo) i dodatkowo taki ktory nie byl grany - bardzo odwaznie, dziwi mnie troche barrel bo na ostatniej trasie na poczatku byl w secie a potem z niego zrezygnowali
i wolalbym zeby zrezygnowali z wims i dali cos mniej ogranego, do wime nie mam zastrzezen bo nie zaleznie od okolicznosci to swietny numer koncertowy :)
nowe kawalki fajnie zagrane, sml wymiata, cover me coraz bardzeij mi sie podoba a wersja live swietna :fletch:


N mar 19, 2017 3:32 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 14:24 pm
Posty: 46
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Cieszę się , że powróciło World In my Eyes i że zgrali Corrupt, szczerze mówiąc mam dość Walking In My Shoes, utwór wspaniały i wartościowy, który stracił swój urok przez to, że klepany jest na każdej trasie. Barrel nie jest do szczęścia potrzebny, niestety mam małe obawy, ze może zniknąć z set listy Enjoy, kawałek -pomnik, kawałek-symbol kawałek ikona muzyki światowej.


N mar 19, 2017 12:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Zapewniam Cię, że tak nie będzie. ;) Podobnie z Neverem.


N mar 19, 2017 12:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Gdyby ETS wyrzucili z setlisty w Wawie to bym ich pokochał na nowo - za odwagę ;)
NLMDA niech zostawią bo będę na trybunach, z których miło się ogląda zboże :)


N mar 19, 2017 13:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Już nie kraczcie z tym ETS. Sporo jest ludzi dla których będzie to pierwszy koncert i ETS musi być i już.


N mar 19, 2017 13:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Dokładnie! ETS i NLMDA MUSZĄ BYĆ!!!! Byłabym ogromnie zawiedziona i rozczarowana gdyby ich zabrakło :(
Niepotrzebne w secie jest Barrel, z którym Gahan ewidentnie nie daje rady. Że nie wspomnę o Little soul- miejmy nadzieję, że to tylko taki wybryk berliński .... :o


N mar 19, 2017 14:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Zebys sie nie zdziwila @lilith :lol: - nawet jak zmieni utwor , to i tak bedzie to brzmiec podobnie ( obdarte z tego co najlepsze ) . Dalo sie w 98 grac pelna wersje Home i brzmiala ona genialnie , nie wiem skad ten pomysl grania kazdego utworu ala plumken + maniera z przeciaganiem czy jak kto woli beczeniem :roll: . Takie Little Soul jest po prostu nie do sluchania .....


N mar 19, 2017 15:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Obejrzałem jeszcze raz ten występ. Cały czas mam wrażenie, że oglądam koncert jakiejś średniej kapeli ze stanów, a nie genialnej elektronicznej grupy, którą pokochałem lata temu. Zero energii ze strony zespołu jak i publiki. Ten 'koncert' ratują World In My Eyes (mój numer jeden tego zespołu, bardzo dobre nowe intro i małe smaczki dźwiękowe), Walking In My Shoes (świetne intro / outro wzięte z Random Carpet Mix) i Barrel Of A Gun chociaż z tym kawałkiem Dave sobie nie radzi, męczy się. Co do nowych utworów to kiepsko wypadło Going Backwards gdzie na albumie jest to rewelacyjny utwór, a tutaj dostaliśmy po prostu płaskie, nudne coś. Utwór So Much Love, który bym wyrzucił z nowego albumu bardzo dużo zyskał w wersji live, wyciągnęli z tego mizernego utworu maksimum. Cover Me też wypadło całkiem całkiem czego nie można powiedzieć o Where's The Revolution, które wyszło... nijako. O tym co odwala Martin nie będę pisał bo zacznę się tylko niepotrzebnie spinać ;) Jestem zawiedziony, że nie usłyszeliśmy Scum, A Pain That Im Used To (Album Version) i In Your Room (Album Version) no, ale widocznie nie można mieć wszystkiego.


N mar 19, 2017 16:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Fantomasz napisał(a):
Największe wrażenie zrobił na mnie utwór A pain z basem na scenie.
Rewelacja :fletch:
a to dlaczego ?


N mar 19, 2017 19:39 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
chmurek napisał(a):
Zebys sie nie zdziwila @lilith :lol: - nawet jak zmieni utwor , to i tak bedzie to brzmiec podobnie ( obdarte z tego co najlepsze ) . Dalo sie w 98 grac pelna wersje Home i brzmiala ona genialnie , nie wiem skad ten pomysl grania kazdego utworu ala plumken + maniera z przeciaganiem czy jak kto woli beczeniem :roll: . Takie Little Soul jest po prostu nie do sluchania .....



Być może Martin uważa, że ma genialny wokal, który ma w pełni wybrzmieć na tle skromnej oprawy muzycznej :mrgreen: :roll:
Niemniej, Little Soul to jednej z najgorszych wyborów (obok Jezebel i paru innych jeszcze).
To już wolałabym w takim wydaniu minimalistycznym Shake the disease (jeśli już koniecznie tak musi).

Przy okazji, słucham Berlina i BOAG brzmi fatalnie w moich uszach... Mam nadzieję, że po takim wykonie Dave dokona jakiejś autorefleksji i wywalą ten song z setlisty...


N mar 19, 2017 19:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Lilith przecież 'Jezebel' to dobry utwór jest ;) Mimo słabego całego albumu.


N mar 19, 2017 20:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 23:27 pm
Posty: 86
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Juno napisał(a):
Obejrzałem jeszcze raz ten występ. Cały czas mam wrażenie, że oglądam koncert jakiejś średniej kapeli ze stanów, a nie genialnej elektronicznej grupy, którą pokochałem lata temu. Zero energii ze strony zespołu jak i publiki. Ten 'koncert' ratują World In My Eyes (mój numer jeden tego zespołu, bardzo dobre nowe intro i małe smaczki dźwiękowe), Walking In My Shoes (świetne intro / outro wzięte z Random Carpet Mix) i Barrel Of A Gun chociaż z tym kawałkiem Dave sobie nie radzi, męczy się. Co do nowych utworów to kiepsko wypadło Going Backwards gdzie na albumie jest to rewelacyjny utwór, a tutaj dostaliśmy po prostu płaskie, nudne coś. Utwór So Much Love, który bym wyrzucił z nowego albumu bardzo dużo zyskał w wersji live, wyciągnęli z tego mizernego utworu maksimum. Cover Me też wypadło całkiem całkiem czego nie można powiedzieć o Where's The Revolution, które wyszło... nijako. O tym co odwala Martin nie będę pisał bo zacznę się tylko niepotrzebnie spinać ;) Jestem zawiedziony, że nie usłyszeliśmy Scum, A Pain That Im Used To (Album Version) i In Your Room (Album Version) no, ale widocznie nie można mieć wszystkiego.


Dokładnie mam to samo i powiem więcej ten występ w moim odczuciu klimatem był bardziej zbliżony do występów solowych Gahana niż do DM. Zaczyna mnie też denerwować :evil: żywa perkusja w wykonaniu Eignera. Od kilkunastu lat brzmi jakoś tak samo tzn. przejścia, wszelkie triki i etc. Zaczyna robić się to po prostu nudne. Utwory (notabene te same) nawet jak pod kątem elektroniki są zmieniane to z tak wykonaną żywą perkusją wydają się takie same.


Ostatnio edytowano N mar 19, 2017 21:04 pm przez kociol, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



N mar 19, 2017 20:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 17.03.17 - Berlin, Telekom Street Gigs
Juno napisał(a):
Lilith przecież 'Jezebel' to dobry utwór jest ;) Mimo słabego całego albumu.


Faktycznie w kontekście SOTU Jezebel nie wypada bardzo tragicznie ( swego czasu był to 1 z 3 utworów z tej płyty, którego mogłam słuchać), ale jednak na tle całej twórczości wg mnie żałośnie :roll:


N mar 19, 2017 20:56 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team