Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Następna strona
Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Ja już dawno przestawiłem się na streaming. Rzadko kupuje Cd czy vinyle a kasety wcale bo nie mam na czym ich odtwarzać... Kupuje fizyczne nośniki zazwyczaj gdy czegoś brakuje np w katalogu Spotify (oczywiście płacę i słucham bez reklam) lub po prostu mam ochotę mieć dany album na fizycznym nośniku... Przez ostatni rok kupiłem, tylko trzy albumy... The Crimson Idol W.A.S.P. Paris The Cure i Spirit Depeche Mode reszta w szczególności nowości streamingowo no chyba, że dany album jest na tyle dobry, że zapragnę mieć go w swojej kolekcji...


Śr cze 07, 2017 14:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
tymon.tymon napisał(a):
@dysphoric_mode:
Brak słów na te głupoty które wypisujesz. Dzieciaczku, przerzuć się na Sylwię Grzeszczak albo Zenka, oni w końcu też singli w formie fizycznej nie wydają. Jeśli dla Ciebie płyty DM to są zbieracze kurzu to ja naprawdę nie wiem co ty tu robisz. Właśnie dlatego że "Najwierniejsi fani", "maniacy", "subkultura" ten singiel musi wyjść na CD. Spadam bo mnie zmęczyłaś, wykończony jestem!


Promocyjne wydania niedostępne w żadnych sklepach albo jakieś ultra rare kolekcje z lat 80. i 90. - to rozumiem. Kupowanie niezawierającej nawet bookleta kartonowej koperty z jedną płytą CD, którą przesłucham może raz, i która zawierać będzie singla z płyty, która przez sporą część fanów została określona jako średnia, oraz kilka remixów nie mających praktycznie nic wspólnego z oryginałem - to już trochę mniej. Widocznie niektórym sekciarstwo padło na mózg i jeśli nie będą mogli rzucić Gahanowi w twarz swoich ciężko zarobionych 15 złotych to trafi ich szlag. A wszyscy ci, którzy żyją w 2017 roku, a nie w 1990, to dzieciaczki słuchające disco polo (swoją drogą nie wiem, dlaczego pozwalasz sobie na nazywanie obcej dorosłej kobiety dzieciaczkiem).

Jeśli ktoś ocenia to, jak wielkim ktoś jest fanem na podstawie tego, ile kasy wywalił na płyty i koncerty, chyba musi przemyśleć swoją definicję fana. Kogoś może nie interesować kolekcjonerstwo nikomu już w dzisiejszych czasach niepotrzebnych bajerów z rodzaju singli, a muzyka Depeche Mode mogła mu uratować parę razy życie. Radzę się nad tym zastanowić.


Śr cze 07, 2017 17:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
I odwrotnie. Może komuś życia nie uratowała, ale jest przywiązany do historii zespołu zapisanej na płytach, a ponoć ta historia trwa. Radzą się nad tym zastanowić.


Śr cze 07, 2017 17:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Jeśli ktoś życzy sobie Going Backwards (Radio Edit) to zapraszam na pw.
PS Rewolucji nie ma ;)


Śr cze 07, 2017 18:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Skoro sony stwierdziło, że single się nie sprzedają w odpowiednich ilościach, to mogli klepnąć tyle ile sprzedali Where's the Revolution, każdy byłby zadowolony.
A tak całkiem ode mnie to jestem mocno rozczarowany i wk...y :!:


Śr cze 07, 2017 18:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Nie dość, że mix nie jest zbyt ciekawy (wolałbym zmianę typu Useless) to jeszcze wycięto najlepszą zwrotkę...


Śr cze 07, 2017 19:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Tak jak przypuszczałem, utwór został "wykastrowany". To już lepiej w ogóle nie puszczać w radiu niż puszczać coś takiego. :x


Śr cze 07, 2017 20:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Wstawiłem na youtube, zobaczymy czy zablokują https://youtu.be/EDSDd_geMcA


Śr cze 07, 2017 20:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Spokojnie, albumy w wersji elektronicznej nam nie grożą. Tutaj widzimy odwrotny trend. Wydawane są boxy,deluxy itp. Na czymś muszą jednak zarabiać.

Jeśli chodzi o singla to jestem rozczaroway że nie ma cd. Kupuje single DM ponieważ je zbieram od lat i tak mi zostało. To moje jedyne hobby. Na co dzień słucham DM z pendrive jak chce posłuchać na szybko. Ale mam takie dni że jak jestem sam w domu to otwieram sobie piwko lub winko i słucham DM z płyt.


Śr cze 07, 2017 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Mi się podoba :8): od początku obstawiałem, że drugim singlem będzie właśnie GB :D kiedy oficjalnie?


Śr cze 07, 2017 21:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Desperus101 napisał(a):
Nie dość, że mix nie jest zbyt ciekawy (wolałbym zmianę typu Useless) to jeszcze wycięto najlepszą zwrotkę...

To było do przewidzenia. Im się po prostu nie chce.


Cz cze 08, 2017 13:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3041
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
B@rt101 napisał(a):
Sam również nie zbieram singli... Moim zdaniem wszystkie wydane single DM czy innych wykonawców powinny pojawić się w katalogu cyfrowym. Czasy się zmieniają, nie ma co się denerwować na rzeczy na, które nie mamy wpływu... Za paręnaście lat będzie można wyrzucić płyty CD bo nie będzie odpowiednich odtwarzaczy taka jest prawda... Ja już planuję kupić porządny odtwarzacz, ale laser nie będzie wiecznie działał, więc prędzej czy później, trzeba będzie się pogodzić ze światem.


Jest się na co denerwować, bo nie dają mi i innym ludziom wyboru. Może być i to, i to. A jak jest już tylko forma wirtualna, to ja dziękuję. Mam nadzieję, że nie dożyję czasów, że wszystko będzie tylko wirtualnie dostępne. Bo jeśli tak, to popełnię harakiri.

Singlowy mix niestety obdarty ze skóry. :?


Cz cze 08, 2017 15:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Panie i Panowie po co te uszczypliwości? Ile osób, tyle zdań. :roll:


Pt cze 09, 2017 19:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 25, 2017 12:36 pm
Posty: 3
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Trochę mnie dziwi to, że WTR było wydane nawet na analogu, a GB będzie tylko cyfrowo.


Pt cze 09, 2017 20:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
No i mamy Going Backwards jako kolejny singiel.
Właśnie w Trójce poleciał :)


Wt cze 13, 2017 10:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
FM napisał(a):
O f...k :? Tez jestem w szoku! Jak to nie wyjdzie na fizycznym nośniku? Co to ma k...ma być??? Bez komentarza! Nie chce pisać tu niewybrednych słów, bo Tymon napisał dość. Jestem bardzo, ale to bardzo rozczarowany i zbulwersowany. :evil: :twisted:

To prawda....to są karwa jakieś JAJA :shock: :?


Wt cze 13, 2017 10:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 20:21 pm
Posty: 113
Lokalizacja: Luboń/Poznań
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Można już głosować na GB na lp3.


Śr cze 14, 2017 8:01 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
kiedy w sklepach ???


Śr cze 14, 2017 12:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Według obecnej zapowiedzi to chyba tylko sklepach internetowych :wink:


Śr cze 14, 2017 19:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
No coż... po 25 latach zbieractwa nastąpi koniec kolekcji... skoro wytwórnia i zespół nie chcą moich pieniędzy to ich strata.
Szkoda, że tak fatalnie i żałośnie DM kończy ważną część swojej historii i tradycji.


Cz cze 15, 2017 19:39 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team