Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna strona
Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
pytam sie kolejny raz kiedy q...a w sklepach :!: :!: :!:


Cz cze 15, 2017 21:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
persy napisał(a):
No coż... po 25 latach zbieractwa nastąpi koniec kolekcji... skoro wytwórnia i zespół nie chcą moich pieniędzy to ich strata.
Szkoda, że tak fatalnie i żałośnie DM kończy ważną część swojej historii i tradycji.


Też mi się nie podoba, że GB prawdopodobnie nie ukaże się w formie fizycznej, niemniej - na czym polega fatalizm i żałość, w jakiej DM kończy tą ważną część historii i tradycji?


Cz cze 15, 2017 23:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 21:15 pm
Posty: 100
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
persy napisał(a):
No coż... po 25 latach zbieractwa nastąpi koniec kolekcji... skoro wytwórnia i zespół nie chcą moich pieniędzy to ich strata.
Szkoda, że tak fatalnie i żałośnie DM kończy ważną część swojej historii i tradycji.


głowa do góry, aż tak źle nie będzie.
patrząc na innych wykonawców takie ograniczenia występują od kilku lat.
na szczęście zazwyczaj 1 singiel promujący wychodzi w wersji cyfrowej.
no i są plyty cd, deluxy i wszelkie dvd.

czasy się zmieniają... i tego nie zatrzymamy


Pt cze 16, 2017 7:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
czapelka napisał(a):
na czym polega fatalizm i żałość, w jakiej DM kończy tą ważną część historii i tradycji?

Na tym, że robią to z takim brakiem stylu.
Jesli uznali, ze koniec z singlami fizycznymi to:
- powinni chociaż dociągnąć single ze Spirit do końca i wtedy powiedzieć, że dalej już tylko pliki
- albo zapowiedzieć, że teraz wydajemy ostatni singiel i ten ostatni zrobić to z przytupem: CD, LCD, XLCD, winyle z B-sidami, liveami i wysokiej jakości mixami - tak jak to było w casach świetności.

A tak.. gdzieś cichaczem na facebooku (czy w innymi śmietniku) i to nawet nie zespół tylko wytwórnia napisała, że to już koniec.... jako fan czuję się spoliczkowany i wyrzucony na śmietnik... żal :(


Pt cze 16, 2017 9:10 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Persy, lepiej tego nie mogłeś ująć :brawo: Czuję się dokładnie tak samo.


Pt cze 16, 2017 9:20 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
persy napisał(a):
(...) A tak.. gdzieś cichaczem na facebooku (czy w innymi śmietniku) i to nawet nie zespół tylko wytwórnia napisała, że to już koniec.... jako fan czuję się spoliczkowany i wyrzucony na śmietnik... żal :(


No więc właśnie - nie zespół napisał i nie wytwórnia nawet, tylko polski jej oddział. Zauważcie, że poza Sony Music Poland nikt więcej o singlu nie pisał. Może jednak warto poczekać na nieco bardziej oficjalne stanowisko.

Poza tym - nie od dziś i nie od wczoraj wiadomo, że rynek singli CD/12'' w zasadzie nie istnieje i DM byli jednym z ostatnich (o ile nie ostatnim) bastionem, który coś w tym temacie zawsze wypuszczał. Kwestią czasu było kiedy i oni się ugną i osobiście uważam, że utrzymali się bardzo długo (na co pewnie niebagatelny wpływ miała jednak ilość sprzedawanych singli - single z Delty na ten przykład łapały się do TOP10 sprzedawanych albumów w Polsce). Niemniej - 4 lata od Delty minęły, ilość sprzedanych singli WTR spadła na tyle, że się cała ta zabawa po prostu im nie opłaca (inna sprawa co na singlu WTR się pojawiło, mixy były delikatnie rzecz biorąc w najlepszym wypadku takie sobie, nie wyobrażam sobie jednak, że sprzedaż byłaby jakoś szalenie większa, gdyby zamieścili na tym singlu jakieś rzeczy przez fanów pożądane: lepsze mixy/wersje live/demo).

No i na koniec - może to po prostu jakiś wyjątek od reguły - coś jak Perfect w US - a kolejny po GB singiel już się pojawi normalnie. Poczekajmy na komunikat na oficjalnej zamiast już teraz drzeć szaty i dramatyzować. Uwielbiam single i mam wszystkie (akurat nawet te z XXI wieku, gdzie mnóstwo mixów jest odsądzana przez fanów od czci i wiary, mi osobiście bardzo pasują), ale nie mam poczucia spoliczkowania czy wyrzucenia na śmietnik. Ot, jest mi przykro (jeśli okaże się, że to prawda), ale to tyle.


Pt cze 16, 2017 12:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Jak wychodziły wersje CD, MAXI-CD, BOXY, WINYLE to wszyscy narzekali, bo "ile wersji można robić", "tyle wersji, żeby kasę zdzierać" itd. A teraz w drugą stronę.. Oj nie dogodzisz Panie :lol:
Uważałem, że single były dobre do PTA, gdzie na B-side coś się pojawiało nowego.
Teraz za to pakują wszystko na album, czasem kosztem jakości odbioru całości niestety.


Pt cze 16, 2017 13:07 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn cze 16, 2014 8:52 am
Posty: 26
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
To że single na fizycznych nośnikach nie sprzedają się w Polsce to nie znaczy że ich nie ma - prawda jest taka że nawet 10 czy 20 lat temu (nie wspomnę o czasach jeszcze wcześniejszych) był zawsze problem z dystrybucją w Polsce singli DM a co dopiero innych mniej popularnych wykonawców. W UK jest nadal publikowana oficjalna lista sprzedaży fizycznych singli:
http://www.officialcharts.com/charts/ph ... les-chart/

Pomimo tego co odwaliło Sony Music PL, nie mam wątpliwości że singiel CD się ukaże na pohybel dysphoric_mode i innym tego rodzaju "fanom" którym kurz się zbiera na płytach.


Pt cze 16, 2017 17:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
dla mnie dziwna decyzja (jesli to prawda), przeciez dm ma ogromnybi wierny fanbase i kazdy z wieloletnich fanow zapewne zakupilby singla w formie fizycznej chociazby dla celow kolekcjonerskich, moze nie musza tego wydawac w tysiacach egzemplarzy z mysla o Listach przebojow ale niech to choziaz wydadza fizycznie w jakiejs formie limitowanej, ja na pewno kupie, jestem gotowy zaplacic o wiele wieksze pieniadze niz za zwyklego singla, nie musz tego nawet wydawac w kazdym kraju - od czego jest internet i mozliwosc sprowadzania, niech to zrobia np tak jak NIN, jak jest cos nowego to czlowiek dostaje maila powiadamiajacego i zamawia bezposrednio ze strony


Wt cze 20, 2017 19:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 27, 2017 21:40 pm
Posty: 55
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Też tak myślę, ja jestem w stanie prawie każde pieniądze dać za być może ostatnie single w ich karierze, bo kto wie czy to nie ostatnia ich płyta. Jestem w stanie spokojnie 3-4 tyś. dać za singla going...


Wt cze 20, 2017 19:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Ale mówisz chyba o całym nakładzie?


Wt cze 20, 2017 21:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 27, 2017 21:40 pm
Posty: 55
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Nie o całym nakładzie, a o jednym singlu. Jestem wariatem na punkcie DM, nie wydaję kasy na głupoty, bo wolę na DM


Wt cze 20, 2017 21:53 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Depeche Mode - Going Backwards (Highline Sessions Version)

https://www.youtube.com/watch?v=60-MoSGqhhg


Cz cze 22, 2017 15:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Mega podoba mi się użycie automatu perkusyjnego


Cz cze 22, 2017 15:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 20:21 pm
Posty: 113
Lokalizacja: Luboń/Poznań
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
A kto to jest w 4:03 po prawej na klawiszach?


Cz cze 22, 2017 15:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Lead Vocals: Dave Gahan
Guitar and Backing Vocals: Martin Gore
Keyboard: Andrew Fletcher
Rhodes Piano: Kurt Uenala
Synth Bass: Matrixxman


Cz cze 22, 2017 15:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 20:21 pm
Posty: 113
Lokalizacja: Luboń/Poznań
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Czyli kto? Kurt?


Cz cze 22, 2017 15:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Na HOME piszą, że niby jutro wyłazi paczka remixów do GB, a pojutrze klip.


Cz cze 22, 2017 16:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Dziś już też coś się pojawiło :wink:


Cz cze 22, 2017 17:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
To video jest niestety słabe. Tak samo, jak i wersja "studyjna". Chcieli powielić formułę z Delta Machine, niestety nie wyszło. Poza tym kawałki tego clipu były już w zapowiedzi całego albumu. Nie podoba mi się. Lepiej brzmi na żywo, Dave się rozśpiewał pięknie, a to jeszcze sprzed wydania płyty, słabizna. Mam nadzieję, że jeśli się pojawi 'oficjalny' teledysk, będzie o wiele lepszy.


Cz cze 22, 2017 18:00 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team