Depeche Mode - Zobacz wątek - Spirit-najgorszy utwór
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  NastÄ™pna strona
Spirit-najgorszy utwór 

Spirit-najgorszy utwór
Going Backwards 2%  2%  [ 3 ]
Where's The Revolution 2%  2%  [ 3 ]
The Worst Crime 5%  5%  [ 7 ]
Scum 3%  3%  [ 5 ]
You Move 6%  6%  [ 9 ]
Cover Me 1%  1%  [ 1 ]
Eternal 54%  54%  [ 79 ]
Poison Heart 6%  6%  [ 9 ]
So Much Love 6%  6%  [ 8 ]
Poorman 2%  2%  [ 3 ]
No More(This Is The Last Time) 5%  5%  [ 7 ]
Fail 8%  8%  [ 11 ]
Liczba głosów : 145

Spirit-najgorszy utwór 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
krzysiek napisał(a):

(...)
Fajnie by było zrobić ankietę bez Eternal, bo większość na łatwiznę idzie.


O nie nie, na pewno nie ja :D Eternal jest dla mnie bardzo słuchalny. Ja typuję trójkę: Poison Heart, So Much love i Worst Crime. Na razie ankiety nie wypełniam, może za kilka(naście) odsłuchów.


Pn mar 20, 2017 19:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
eternal , jak dla mnie to jeden z najgorszych utworow nagranych przez DM w ogole


Pn mar 20, 2017 19:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 14, 2009 18:00 pm
Posty: 219
Lokalizacja: Wrocław/Gdynia
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
So Much Love, bezdyskusyjnie. Próbowałam w domu i aucie, cicho, głośno, na słuchawkach, live i z płyty. Nie ma szans, nie wchodzi i już :?


Pn mar 20, 2017 21:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 20:35 pm
Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Eternal, Fail i Scum to trójka, którą często pomijam słuchając Spirit. Głos na Eternal - chyba najbardziej odpychający utwór DM jaki się pojawił.


Pn mar 20, 2017 21:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2016 16:28 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
The Worst Crime wzbudza we mnie praktycznie zero emocji. Brak negatywnych, ale i brak pozytywnych, dlatego na niego oddaję głos.


Pn mar 20, 2017 21:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Na chwilę obecną dla mnie będzie to chyba Where's the revolution, jedyny kawałek na Spirit który obecnie skipuję bo zupełnie nie pasuje mi do reszty albumu i jest trochę jak drzazga w palcu przy odbiorze reszty materiału. Eternal petarda generalnie co dzień odkrywam w tych numerach coś nowego co robi na mnie wrażenie i kawałki które średnio mi się widziały zaczynają mnie ruszać. Mega krążek.


Pn mar 20, 2017 22:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
zdecydowanie You Move ...gdyby został na płycie jako instrumental było by super :)


Pn mar 20, 2017 23:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Adrian Mole napisał(a):
Głosuję na to, na co mam ochotę i nikt mi nie będzie dyktował moich rzekomych motywów - argumentację podałem. Tyle. Przemawia przeze mnie owszem żal i rozczarowanie.




Adrian Mole napisał(a):
Minus poszedł na "Going Backwards" ... za kolejne odarcie ze złudzeń. Miało być jak z World In My Eyes (zapowiedzi mocy) ... Jest to cholernie niedepeszowy kawałek. Nie wybaczam. Jest sporo gorszych na tej płycie, no ale padło na to.


Nikt Ci niczego nie dyktuje. Do tej pory 95% ludzi na tym forum uważało Cię za Trolla a tym postem przekonałeś pozostałe 5% że nim jesteś. Temat o najgorszym utworze na płycie-a Ty głosujesz na utwór od którego jak sam przyznajesz-jest wiele gorszych. Jak widać lubisz się spierać nawet z samym sobą skoro w ankiecie na najgorszy utwór głosujesz na ten który nie uważasz za najgorszy.

I jakimś dziwnym trafem wybierasz utwór który podoba się dosłownie wszystkim-nawet takim malkontentom jak ja. Jesteś trollem na tym forum i tyle.Pewnie masz radochę, że będziesz pewnie jedynym który jako najgorszy utwór wybrał prawdziwą perełkę znajdującą się na tym-co trzeba sobie uczciwie powiedzieć-przeciętnym-żeby nie powiedzieć słabym albumie.


Wt mar 21, 2017 9:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 14, 2013 19:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: ElblÄ…g
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Eternal...


Wt mar 21, 2017 10:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
krzysiek napisał(a):
Adrian Mole napisał(a):
Głosuję na to, na co mam ochotę i nikt mi nie będzie dyktował moich rzekomych motywów - argumentację podałem. Tyle. Przemawia przeze mnie owszem żal i rozczarowanie.




Adrian Mole napisał(a):
Minus poszedł na "Going Backwards" ... za kolejne odarcie ze złudzeń. Miało być jak z World In My Eyes (zapowiedzi mocy) ... Jest to cholernie niedepeszowy kawałek. Nie wybaczam. Jest sporo gorszych na tej płycie, no ale padło na to.


Nikt Ci niczego nie dyktuje. Do tej pory 95% ludzi na tym forum uważało Cię za Trolla a tym postem przekonałeś pozostałe 5% że nim jesteś. Temat o najgorszym utworze na płycie-a Ty głosujesz na utwór od którego jak sam przyznajesz-jest wiele gorszych. Jak widać lubisz się spierać nawet z samym sobą skoro w ankiecie na najgorszy utwór głosujesz na ten który nie uważasz za najgorszy.

I jakimś dziwnym trafem wybierasz utwór który podoba się dosłownie wszystkim-nawet takim malkontentom jak ja. Jesteś trollem na tym forum i tyle.Pewnie masz radochę, że będziesz pewnie jedynym który jako najgorszy utwór wybrał prawdziwą perełkę znajdującą się na tym-co trzeba sobie uczciwie powiedzieć-przeciętnym-żeby nie powiedzieć słabym albumie.

Krzysiek - każda odpowiedź pod postem Mole'a to paliwo dla niego/niej...strata czasu


Wt mar 21, 2017 10:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Zagłosowałem na PH ale bez przekonania - ten album łykam w całości bez niestrawności.A Eternal,który tu przewodzi to dla mnie ewidentnie klimat z Black Day - moim skromnym zdaniem niesłusznie krytykowany.


Wt mar 21, 2017 10:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
@krzysiek
Nie rozumiesz, że ktoś (ja) ma inne zdanie od ciebie, czy od jakiejś części społeczności forumowej.
Wątpię, żebyś to zrozumiał, znając od lat cię.
Pozdrawiam i kończę dyskusję z tobą.


Wt mar 21, 2017 10:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Jedyne czego nie rozumiem to to że głosujesz na najgorszy utwór na utwór od którego jak sam napisałeś jest wiele gorszych.


Wt mar 21, 2017 10:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
@AM - Wreszcie.
Do tych, którzy obrażają Eternal - :) - Myślę, że gdy pojawi się na yt jakiś "piano cover", zmienicie opinię o tym utworze. W sumie ktoś wcześniej słusznie zwrócił uwagę na fakt, że to taki interlude z wokalem. W tej kategorii wypada całkiem nieźle. Przekonałem się do Poorman, który na początku najbardziej mnie odpychał. Sądzę, że You Move pozostanie utworem, który najmniej mi odpowiada.


Wt mar 21, 2017 10:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Nie będę oryginalna, głos oddany na Eternal.
Od początku mi się nie spodobał. Coś okropnego. Płyty słucham codziennie, ale ten utwór, jak przy pierwszym razie, sprawia mi wręcz ból. Nie mogę pojąć co się dzieje z Martinem. Nie dość, że ta maniera śpiewu jest nieznośna, to same piosenki w jego wykonaniu są, delikatnie mówiąc, słabe. Nie, nie i jeszcze raz nie!!!


Wt mar 21, 2017 12:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 16:00 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Metropolis
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
krzysiek napisał(a):
Jedyne czego nie rozumiem to to że głosujesz na najgorszy utwór na utwór od którego jak sam napisałeś jest wiele gorszych.


Zostaw tego biednego człowieka, on robi to celowo. Ja też miałem go za mimo wszystko racjonalnego gościa, po prostu zawiedzionego obecną twórczością DM. Specjalnie dał głos na GB tłumacząc, że ma prawo, ot zwykły troll internetowy co chce zwrócić na siebie uwagę :wink: Poza tym uważam, że typ ma coś z garem. Mam prawo tak uważać, no co :- P


Wt mar 21, 2017 12:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
She napisał(a):
So Much Love, bezdyskusyjnie. Próbowałam w domu i aucie, cicho, głośno, na słuchawkach, live i z płyty. Nie ma szans, nie wchodzi i już :?


Też tak miałem, dopiero po ok. 2 tygodniach weszło to SML mi dużo lepiej :wink:


Wt mar 21, 2017 13:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Bezkonkurencyjny Eternal. Oj Martin, Martin .... :roll:

Zaraz za nim The Worst Crime.


Wt mar 21, 2017 14:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 15:21 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Zdecydowanie Eternal i The Worst Crime, mogły spokojnie trafić na b-sidy :beer:


Wt mar 21, 2017 14:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 05, 2008 21:32 pm
Posty: 118
 
Post Re: Spirit-najgorszy utwór
Nie oddaję głosu, gdyż oczywistym wyborem jest "Eternal". To jest najgorsza rzecz od Depeche Mode w ich całej karierze. Jakim cudem ten potworek wyszedł spod ręki Martina, a następnie przeszedł całą ścieżkę od nagrywania po mastering, by ostatecznie trafić na płytę? Nie musicie odpowiadać.
Na drugim miejscu lokuję fascynujący jak przyglądanie się rosnącej trawie "The Worst Crime". Przesłuchałem go kilka razy, tylko przy pełnym odsłuchu płyty, poza tym skipuję go nieustannie. Czy Martin celowo poszedł na rękę Dave'owi i skomponował dla niego jakieś smęty w lubianych przez niego soulsaverowych klimatach? Tak tylko pytam, nie musicie odpowiadać.
Na szczęście, w odniesieniu do reszty płyty nie mam aż takiej krytycznego zdania.


Åšr mar 22, 2017 0:21 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team