´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - 07.02.18 - Krak├│w, Tauron Arena

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 435 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Nast─Öpna strona
07.02.18 - Krak├│w, Tauron Arena 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): N lip 05, 2009 17:19 pm

Post Re: 07.02.18 - Krak├│w, Tauron Arena
michaŁ napisał(a):
Czasy si─Ö ewidentnie zmieni┼éy. Kiedy┼Ť sobowt├│ry Deve'a mia┼éy splendor, teraz czytam tutaj, ┼╝e to wstyd. Nie s─ůdzi┼éem, ┼╝e do czego┼Ť takiego dojdzie.

Widz─Ö, ┼╝e dzi┼Ť jeste┼Ť wstrz─ů┼Ťni─Öty absolutnie wszystkim. Akurat to, o czym teraz mowa, zawsze by┼éo dla mnie takim samym nieporozumieniem. Ju┼╝ nawet nie chce mi si─Ö t┼éumaczy─ç, dlaczego. "Nie s─ůdzi┼éem, ┼╝e do czego┼Ť takiego dojdzie" i b─Ödzie to konieczne.

Cz lut 08, 2018 20:01 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So sty 16, 2010 15:10 pm

Strange101 napisał(a):
Serio ┼Ťpiewanie komu┼Ť przeszkadza jak jest si─Ö w pierwszym rz─Ödzie pod scen─ů? OK, wezm─Ö to pod uwag─Ö, bo wcze┼Ťniej nawet o tym nie pomy┼Ťla┼éem - trybuny to wiadomo, ale barierki?

Nie ┼Ťpiewanie, tylko jak kolega napisa┼é DARCIE JAPY. A to r├│┼╝nica. ┼Üpiewa─ç na pewno nie umiesz, a jak drzesz si─Ö komu┼Ť do ucha to mo┼╝e to by─ç mocno irytuj─ůce, bo twoja ofiara nie s┼éyszy Zespo┼éu, dla kt├│rego przysz┼éa... Ju┼╝ nawet nie b─Öd─Ö pisa┼é o ananasach, kt├│rzy si─Ö dr─ů nie znaj─ůc s┼é├│w. Szkoda klawiatury.

Czytam dzi┼Ť wra┼╝enia ludzi na forum, FB, w innych miejscach, rozmawia┼éem ze znajomymi i dochodz─Ö do wniosku, ┼╝e olanie Krakowa bardzo dobrym rozwi─ůzaniem. Zesp├│┼é robi swoje bez wzgl─Ödu na to gdzie jest, i do nich nie ma co si─Ö czepia─ç, jest jak jest. Ale jak jak czytam komentarze co wyprawia┼éa publika... No i do tego informacja, ┼╝e by┼éo chamstwo i zbydl─Öcenie "fan├│w" w hotelu ch┼éopak├│w. Mam nadziej─Ö, ┼╝e wi─Öcej DM w Krakowie nie zago┼Ťci.

Cz lut 08, 2018 20:46 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lut 18, 2009 16:01 pm

Spokojnie, darcia japy i wrzeszczenia pod scen─ů nie by┼éo ani z mojej strony ani innych w pobli┼╝u. Ju┼╝ w Warszawie g┼éo┼Ťniej si─Ö ludzie zachowywali ni┼╝ wczoraj.

Cz lut 08, 2018 20:59 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N mar 01, 2009 23:12 pm

z tym marudzeniem zestarzejecie sie w typie Flecza. A ja chce w stylu Dave'a. Komorka? Pojedyncze zdjecia przed koncertem, 2-3 w trakcie, najlepiej w formie gifow jak swiatlo fajnie gra, bo gra, fajnie, film gora jeden na jakims wolniaku jak Halo w wersji Goldfrap. I wracam z bananem. A pozniej czytam nawolywanie do przesylania filmow do multicama.

Czekam na wydanie live, chce to jarać kolejny raz. Zdaje sie, ze dzis podano kolejne daty w Ameryce Płn. Boje sie, ze daja z siebie wszystko, ten ostatni raz.

Cz lut 08, 2018 21:01 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): So kwi 06, 2013 16:01 pm

Wypluj te słowa złowrogi wróżbito :wink: Gdzie tam ostatni raz

Cz lut 08, 2018 21:10 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn mar 18, 2013 2:36 am

Czy ktos byc moze wie ile bylo kwitow ee? Z gory dzieki za info.

Cz lut 08, 2018 22:05 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn cze 19, 2017 15:02 pm

No wypluj wypluj, bo ja ju┼╝ sobie wpisa┼éam do kalendarza, ┼╝e latem 2021 roku bior─Ö na depesz├│w mojego starszego syna, kt├│ry b─Ödzie mia┼é wtedy 11 lat. Nie odpuszcz─Ö mu normalnie ;-) Na szcz─Ö┼Ťcie te┼╝ bardzo lubi...

Cz lut 08, 2018 22:56 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lut 04, 2017 1:47 am

Ja też biorę swojego syna, będzie miał wtedy 8 i pół roku i też ich bardzo lubi.

Pt lut 09, 2018 0:09 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N pa┼║ 07, 2007 20:06 pm

My z ma┼é┼╝onkiem dos┼éownie przed chwil─ů wr├│cili┼Ťmy z Krakowa, emocje jeszcze si─Ö kot┼éuj─ů, wi─Öc b─Ödzie na szybko :)
Koncert- rewelacja!!! Dave w genialnej formie, szale┼ästwo! Nie wiem, jak na trybunach, ale tylna p┼éyta bawi┼éa si─Ö fantastycznie! Sama zdepta┼éam kilka os├│b, za co przepraszam, ale sami wiecie, euforia robi swoje! :fletch: Nie przeszkadza┼éo mi nic, nawet post─Öpuj─ůce z chwili na chwil─Ö przezi─Öbienie i b├│l gard┼éa, kt├│ry po koncercie jedynie si─Ö zwi─Ökszy┼é- dar┼éam si─Ö, ile si┼é! ┼╗a┼éuj─Ö jedynie, ┼╝e nie dane mi b─Ödzie zobaczy─ç ch┼éopak├│w w ┼üodzi i Gda┼äsku, ale c├│┼╝, life is brutal, teraz czekam na Opener, bileciki ju┼╝ dawno kupione. Kocham "Cover Me", kocham DM, kocham atmosfer─Ö koncert├│w, jakiej nie ma nigdzie indziej! Endorfiny w najczystszej postaci.

Pt lut 09, 2018 1:41 am Zobacz profil
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lip 08, 2003 22:53 pm

Nie wiem czemu sluzy kontrola wykrywaczem metalu, skoro pan sprawdzajacy wykryl u mnie metal i nie chcialo mu sie sprawdzic co to jest. Zapytal tylko czy to telefon ("Tam w kieszeni ma pan telefon, tak?") i nie sprawdzajac czy rzeczywiscie tak jest poscil mnie dalej.
Sam koncert na dostateczny+. Zespol na scenie przecietny, po prostu zrobil swoje na poziomie standardowym. Publika niestety slaba. Zawsze to lepiej niz bardzo slaba albo fatalna, widywalem gorsze, ale jednak po Polsce i zwlaszcza po Narodowym duzo wiecej można było oczcekiwać.

Pt lut 09, 2018 2:48 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N mar 01, 2009 23:12 pm

ok ok, wypluwam i czekam do 2021. Tymczasem Aszdziennik cos o was skrobn─ů┼é "Dramat fana Depeche Mode. Chce i┼Ť─ç na koncert w sk├│rze po ojcu, ale ojciec te┼╝ idzie na koncert"

Pt lut 09, 2018 8:11 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 30, 2006 11:06 am

Kashmir napisał(a):
My z ma┼é┼╝onkiem dos┼éownie przed chwil─ů wr├│cili┼Ťmy z Krakowa, emocje jeszcze si─Ö kot┼éuj─ů, wi─Öc b─Ödzie na szybko :)
Żałuję jedynie, że nie dane mi będzie zobaczyć chłopaków w Łodzi i Gdańsku, ale cóż, life is brutal, teraz czekam na Opener, bileciki już dawno kupione. Kocham "Cover Me", kocham DM, kocham atmosferę koncertów, jakiej nie ma nigdzie indziej! Endorfiny w najczystszej postaci.

Czy czasem nie rozmawialismy przed M1 tak cos okolo 17.30 ? :) :) :)

pozDrawiaM

Pt lut 09, 2018 8:16 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lut 08, 2018 22:15 pm

Naprawd─Ö musia┼éem si─Ö tu zarejestrowa─ç bo jak czytam te oburzone wpisy ┼╝e kto┼Ť ma CZELNO┼Ü─ć prze┼╝ywa─ç koncert po swojemu, to a┼╝ mnie ┼Ťciska. Sk─ůd to prze┼Ťwiadczenie, ┼╝e ka┼╝dy na koncercie musi drze─ç ryja i macha─ç r─Ökami? Nie ka┼╝dy ma na to ochot─Ö - nie po to p┼éac─Ö 250 z┼é za bilet, ┼╝ebym si─Ö musia┼é przejmowa─ç czy "opowiednio" prze┼╝ywam koncert. Osobi┼Ťcie s─ů koncerty kt├│re potrafi─Ö przeskaka─ç ca┼ée i zedrze─ç gard┼éo tak ┼╝e przez trzy dni nie mog─Ö m├│wi─ç, a s─ů koncerty na kt├│rych chce po prostu posta─ç i pos┼éucha─ç muzyki - bo dla niej tam przychodz─Ö.

Co do koncertu, dla mnie bardzo dobry - ale oczywi┼Ťcie zosta┼é zepsuty przez jakiego┼Ť pijanego idiot─Ö, kt├│ry w┼éa┼Ťnie wrzeszcza┼é dooko┼éa "BAWCIE SIE" a jego ┼Ťpiew przypomina┼é bardziej okrzyki godowe lemur├│w a nie ┼Ťpiew (pr├│bowa┼é r├│wnie┼╝ sforsowa─ç barierk─Ö mi─Ödzy G1 a G2). Lubi─Ö ten zesp├│┼é, uczestnicz─Ö w kilku(dziesi─Öciu) koncertach rocznie og├│lnie, ale nigdzie nie spotka┼éem si─Ö z takim buractwem jak na koncertach Depeche Mode. Zar├│wno w Warszawie jak i teraz w Krakowie. Jeszcze jaki┼Ť burak pod Plaz─ů rzuci┼é butelk─ů prawie w m├│j samoch├│d, dumnie nosz─ůc koszulk─Ö DP na piersi.

Pt lut 09, 2018 11:03 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So gru 05, 2009 2:37 am

EverythingCounts91 napisał(a):
Naprawd─Ö musia┼éem si─Ö tu zarejestrowa─ç bo jak czytam te oburzone wpisy ┼╝e kto┼Ť ma CZELNO┼Ü─ć prze┼╝ywa─ç koncert po swojemu, to a┼╝ mnie ┼Ťciska. Sk─ůd to prze┼Ťwiadczenie, ┼╝e ka┼╝dy na koncercie musi drze─ç ryja i macha─ç r─Ökami? Nie ka┼╝dy ma na to ochot─Ö - nie po to p┼éac─Ö 250 z┼é za bilet, ┼╝ebym si─Ö musia┼é przejmowa─ç czy "opowiednio" prze┼╝ywam koncert. Osobi┼Ťcie s─ů koncerty kt├│re potrafi─Ö przeskaka─ç ca┼ée i zedrze─ç gard┼éo tak ┼╝e przez trzy dni nie mog─Ö m├│wi─ç, a s─ů koncerty na kt├│rych chce po prostu posta─ç i pos┼éucha─ç muzyki - bo dla niej tam przychodz─Ö.

Co do koncertu, dla mnie bardzo dobry - ale oczywi┼Ťcie zosta┼é zepsuty przez jakiego┼Ť pijanego idiot─Ö, kt├│ry w┼éa┼Ťnie wrzeszcza┼é dooko┼éa "BAWCIE SIE" a jego ┼Ťpiew przypomina┼é bardziej okrzyki godowe lemur├│w a nie ┼Ťpiew (pr├│bowa┼é r├│wnie┼╝ sforsowa─ç barierk─Ö mi─Ödzy G1 a G2).

+1

Niestety, w Polsce kultura koncertowa to poj─Öcie wci─ů┼╝ obce.

Pt lut 09, 2018 11:14 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 30, 2006 11:06 am

tego pijanego cos po pol godzinie chyba wyprowadzili,akurat przepychal sie kolo mnie z jakas niewysoka dziewczyna ale potem zniknal w tlumie,nic mnie ogolnie nie zdziwilo,koncert DM jak koncert DM,tu niczego nowego sie nie spodziewalem,ogolnie publika slaba ,rozumiem ze trybuny to w sumie maja prawo siedziec ale GA1 kicha straszna(widok z GA2 prawie przy barierkach),zaraz za mna dwie panie i pan to chyba z innej rzeczywistosci(w kosciele przy koledach wiecej sie ruszam)za to po lewej dwoch ogarnietych chlopalow ze Slaska,a po prawej spora grupka mlodych dziewczat (troszke sobie poskakalismy razem),najwiekszy pozytyw duzo mlodziezy znajacych teksty,sama Tauron Arena nie zachwycila
:beer:

Pt lut 09, 2018 11:33 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 15:23 pm

Strange101 napisał(a):
krzysiek napisał(a):
W jednym po┼Ťcie zaprezentowa┼ée┼Ť dwie postawy koncertowe uczestnik├│w kt├│rych nienawidz─Ö i przez kt├│re odechciewa mi si─Ö chodzi─ç od dawna na koncerty.

Pierwsza postawa to s─ůsiad wyjec. Wyje ci taki do ucha przez ca┼éy koncert,┼Ťpiewa razem z wokalist─ů ka┼╝dy utw├│r (┼Ťpiewa to oczywi┼Ťcie przeno┼Ťnia, to najcz─Ö┼Ťciej brzmi jak wycie zarzynanej krowy) po prostu nie da pos┼éucha─ç tego na kt├│rego wyst─Öp si─Ö przysz┼éo.Dla mnie ┼Ťpiewanie razem z wokalist─ů to totalny egoizm i wiocha-do ┼Ťpiewania s─ů te momenty w kt├│rych Dave sam do tego zach─Öca i robi to dosy─ç cz─Östo.

Serio ┼Ťpiewanie komu┼Ť przeszkadza jak jest si─Ö w pierwszym rz─Ödzie pod scen─ů? OK, wezm─Ö to pod uwag─Ö, bo wcze┼Ťniej nawet o tym nie pomy┼Ťla┼éem - trybuny to wiadomo, ale barierki?

My┼Ťl─Ö ┼╝e ka┼╝dy normalny cz┼éowiek kt├│ry wydaje kilka st├│w na koncert chcia┼éby pos┼éucha─ç jak ┼Ťpiewa wokalista a nie kto┼Ť kto si─Ö drze do ucha obok.

Pewnie pod barierkami tolerancja dla takich zachowa┼ä jest wi─Öksza ni┼╝ w innych miejscach ale i tak uwa┼╝am ┼╝e ┼Ťpiewanie RAZEM Z WOKALIST─ä jest totaln─ů wioch─ů.

Na koncertach jest du┼╝y ┼Ťcisk wi─Öc jak ┼Ťpiewasz to z pewno┼Ťci─ů robisz to komu┼Ť do ucha i pozbawiasz mo┼╝liwo┼Ťci s┼éuchania wokalisty czy og├│lnie muzyki.
Inna sprawa ┼╝e ja b─Öd─ůc na kilkuset koncertach w ┼╝yciu jeszcze nie spotka┼éem nikogo kto potrafi ┼Ťpiewa─ç. Zawsze jest to mniejsze b─ůd┼║ wi─Öksze zawodzenie przy kt├│rym ten osobnik

https://www.youtube.com/watch?v=zkw9AmRogY8

to jest jaki┼Ť pieprzony Pavarotti.

Jak by┼éem m┼éodszy to a┼╝ tak mi to tak strasznie nie przeszkadza┼éo.A teraz wkurza i to niemi┼éosiernie, na p┼éycie jeszcze mo┼╝na stara─ç si─Ö zmieni─ç miejsce, w Gda┼äsku b─Öd─Ö na trybunach i mam autentycznie stresa czy nie trafi─Ö na miejsce obok s─ůsiada ┼Ťpiewaka a przede mn─ů nie zasi─ůdzie jaki┼Ť domoros┼éy Steven Spielberg z telefonem u g├│ry przez ca┼éy wyst─Öp.Tego drugiego to mog─Ö by─ç praktycznie pewien, to jest jaka┼Ť plaga niestety.

Pt lut 09, 2018 12:03 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür pa┼║ 12, 2005 12:47 pm

nieobecno┼Ť─ç klasyk├│w, ok jako┼Ť prze┼ékn─Ö. Ale Going backwards jako┼Ť na zbyt wolnym tempie chyba zagrane. A nieobecno┼Ť─ç You move czy absolutnie wybitnego utworu Scum jest nie do usprawiedliwienia po prostu. Ostatnia p┼éyta potraktowana kompletnie po macoszemu. Co ma si─Ö nijak do nazwy trasy koncertowej. Ciekawe czy The Cure, Rolling Stonesi, Madonna, Placebo czy Coldplay tak traktuj─ů na trasach swoje ostatnie p┼éyty kt├│re promuj─ů.

Pt lut 09, 2018 12:53 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 19:18 pm

A nikt nie napisał jak Black Line zagrało ;)

Pt lut 09, 2018 13:06 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): So gru 05, 2009 2:37 am

bielszczanin napisał(a):
Ostatnia p┼éyta potraktowana kompletnie po macoszemu. Co ma si─Ö nijak do nazwy trasy koncertowej. Ciekawe czy The Cure, Rolling Stonesi, Madonna, Placebo czy Coldplay tak traktuj─ů na trasach swoje ostatnie p┼éyty kt├│re promuj─ů.

P┼éyta s┼éaba, to i si─Ö z niej wycofali na zimowej cz─Ö┼Ťci trasy. Nic dziwnego. Pewnie na nast─Öpnej podzieli los Delty. Kto chcia┼é, to pos┼éucha┼é na stadion├│wkach, gdzie grali sporo Spirita (i starczy). Marzy mi si─Ö, ┼╝eby w 2021 nie nagrywali kolejnej p┼éyty b─Öd─ůcej tylko pretekstem dla trasy, tylko po prostu ruszyli w ┼Ťwiat, graj─ůc mix greatest hits├│w i rzadszych, starszych, zapomnianych kawa┼ék├│w. Ale jak wiemy, to tylko takie nierealne marzenie.

Pt lut 09, 2018 13:29 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So kwi 06, 2013 16:01 pm

Black Line ca┼ékiem ┼╝wawo :wink: , ale jak dla mnie by┼é problem z nag┼éo┼Ťnieniem na trybunach.
Na DM to lepiej, selektywniej brzmiało.

Ostatnio edytowano Pt lut 09, 2018 19:31 pm przez MrDepesz, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Pt lut 09, 2018 13:59 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 435 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: