Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
07.02.18 - Kraków, Tauron Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 22:16 pm
Posty: 167
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Wątek wokół Kraków be Łódź o wiele lepsza, a poza tym to nie powinni grać AQOT bo każą skakać 40-latkom. Powinni grać kawałki w tempie co najwyżej Precious.


N lut 11, 2018 13:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Bardzo miłych i fajnych ludzi spotkałem na koncercie i bawiłem się nawet lepiej niż w Łodzi :)


Wt lut 13, 2018 22:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Kraków był niestety nudny i dziwny - i cytuję tu członków obsługi DM. Przez pijanych i pchających się "najprawdziwszych fanów", pierwsza setka EE została przetrzymana na zejściu na płytę, a kolejne 200 osób z kolejki przeszło innym wejściem, zajmując kilka dobrych rzędów pod sceną. Ludzie, którzy przyszli na 16-17 zajęli barierki - a efekt, sami oceniliście.
Atmosfera koncertu nie wynikała zatem ze zmęczenia osób pierwszych w kolejce - tych po prostu brakowało pod sceną.


Śr lut 14, 2018 0:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 23, 2006 20:32 pm
Posty: 118
Lokalizacja: Piekary Śląskie
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
[/quote]jak to Legia :? jak już do Służewiec, Legia była miazga nawet na LHNie to słychać co do Krakau to pełna zgoda.[/quote]

Wtrącę trzy grosze, bo właśnie na kontrę włączyłem sobie LHN z Legii i powiem tak, ta Warszawa 2006 to był power który Kraków miażdzy małym palcem. Byłem w Krakowie na trybunach ( B2 czy coś takiego), jeżeli chodzi o dzwięk, to było jak dla mnie za cicho !!! i to nie tylko moja opinia, scena była za mała, słabo oświetlona i czasami nie widziałem co tam się dzieje. Jeżeli miałbym wybór na tej trasie: jeszcze raz Bratysława stadion, lub Kraków hala, zdecydowanie to pierwsze, tam na Słowacji dzwięk był tak potężny że człowiek go czuł na całym sobie.


Śr lut 14, 2018 15:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Bratysława była słaba. Atmosfera siadła przez deszcz, Dave się też niespecjalnie starał.
W Krakowie Gajan był nakręcony, dwoił się i troił, ale publiki nie porwał do zabawy. Oczywiście kto się chciał bawić to się wybawił :D

W Krakowie za cicho :?: W/g mnie idealnie


Śr lut 14, 2018 17:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
tydzien temu się działo :8): Pierwsz raz byłem w tej hali no i Kraków piękny dzień przed koncertem wchodziłem na morskie oko i to był błąd jestem teraz tak przeziębiony ze nawet nie mam siły zgrać kilku zdjęć z aparatu ... :)


Śr lut 14, 2018 18:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
MrDepesz napisał(a):
Bratysława była słaba. Atmosfera siadła przez deszcz, Dave się też niespecjalnie starał.
W Krakowie Gajan był nakręcony, dwoił się i troił, ale publiki nie porwał do zabawy. Oczywiście kto się chciał bawić to się wybawił :D

W Krakowie za cicho :?: W/g mnie idealnie


zdecydowanie za cicho,jeden z kilku powodow ze to najgorszy koncert DM na jakim bylem :( :( :( :(


Śr lut 14, 2018 18:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 15, 2009 13:49 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
MrDepesz napisał(a):
Jak to opinie mogą być skrajnie różne :wink: Dla mnie chyba najsłabszy koncert w Polsce, a byłem na wszystkich poza Torwarem.

Nawet Legia była lepsza, chociaż nie przepadam za koncertami stadionowymi.
Jednak tam trybuna szalała, ludzie tańczyli. Obok mnie była kobietą z trójką dzieci - wszyscy stali cały koncert, śpiewali równo. Prawdziwa zabawa.

Kraków - sektory w dużej części w letargu, anemii i wczesnej agonii :wink: Płyta niestety nie lepsza.


Podzielam Twoją opinię, Kraków to była klęska. Turyści rzucili się na syna że za głośno śpiewa, tragedia. W Łodzi było już bardzo dobrze a Gdańsk był zaczepisty.


Cz lut 15, 2018 19:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Kraków będzie musiał się odkupić za te kilka lat. Oby miał tylko szansę :wink:
Przyznam, że wyjść z domu, wskoczyć do tramwaju i po 10 min. być w hali gdzie za godzinkę wystąpi DM to jest coś bezcennego.


Cz lut 15, 2018 19:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Według mnie jeden z lepszych :nlmda:
Pierwszy 17 lat temu


Cz lut 15, 2018 22:25 pm Zobacz profil
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
MrDepesz napisał(a):
Kraków będzie musiał się odkupić za te kilka lat. Oby miał tylko szansę :wink:
Przyznam, że wyjść z domu, wskoczyć do tramwaju i po 10 min. być w hali gdzie za godzinkę wystąpi DM to jest coś bezcennego.


Co prawda, to prawda :wink:
Trudno się z Tobą nie zgodzić krakowski ziomeczku :beer: :beer: :nlmda: :D


Pt lut 16, 2018 1:14 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 13:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Też tak myślałam, że w końcu na miejscu, w naszej "wypasionej" hali, nie trzeba tłuc się do Łodzi, nawet urlopu nie trzeba brać. Miałam chyba zbyt duże oczekiwania co do tego koncertu - być może dlatego, że pierwszy raz zabrałam ze sobą moje nastoletnie córki. One akurat były zadowolone, trochę tylko się dziwiły jak widziały mamuśkę prawie samotnie skaczącą wśród drętwych kołków na trybunie :fletch: , powiedziały mi nawet że ONI brzmią lepiej niż na płycie :brawo:
Podsumowując, następnym razem (mam nadzieję że będzie) chyba wybiorę znowu "tułaczkę" do innego miasta w części halowej trasy, a córki (już wtedy prawie dorosłe) zabiorę na Narodowy - tam zabawa jak zwykle pewnie będzie przednia :nlmda:


Pt lut 16, 2018 8:37 am Zobacz profil
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
z krzyżaka nigdy nie będzie prawdziwego Polaka :evil: Ci co są w temacie wiedzą o co chodzi :evil:


N lut 18, 2018 0:10 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
wiadomo, w co drugim poście musisz podkreślać K R A K Ó W


N lut 18, 2018 0:57 am Zobacz profil
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Pozdrowienia dla wszystkich niedowiarków, którzy twierdzili że Depeche Mode nie wystąpią w K R A K O W I E :twisted:

A tu proszę taka niespodzianka :mrgreen: :beer: :fletch: :nlmda:


N lut 18, 2018 7:54 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
No szkoda tylko że sam Kraków nie wystąpił w Krakowie.


N lut 18, 2018 14:01 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
odwołuje narzekanie na Kraków. Kraków był zarąbisty .
to mnie do tego skłoniło :
trudno uwierzyć ale to jest Never w Helsinkach........totalna masakra

ObrazekObrazek


N lut 18, 2018 21:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:47 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Połowa mojego sektora w Gdańsku też tak się "bawiła"...

Ale żeby tak na Neverze - never! :nlmda:


Wt lut 20, 2018 16:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
To jakiś mało zabawny żart, że usunięto mój komentarz! Moderacja boi się prawdy? Najwyraźniej tak musi być!
W takim wypadku powtórzę to co napisałem, bo moja opinia się nie zmieniła przez te dwa dni.
Nie wiem jakie były inne koncerty i daruję sobie ich ocenę, za to wiem, że Depeche Mode to nie to samo i każdy ich występ jest wtórny i nic nie warty. Zwykła strata pieniędzy. Brakuje tylko playbacku, ale jestem pewny, że ten się niedługo pojawi, bo zespół zaczyna iść już śladami festiwali ziemniaka we wsi Kozy, skoro tak chętnie przyjeżdżają do tak mało znaczącego kraju jak Polska.
Gahan 1/10 - mógłby się czegoś nauczyć od prawdziwych frontmanów, a nie się z nich nabijać i oskarżać o plagiatowanie samego siebie.
Gore 0/10 - to beztalencie, które usunęło Alana z zespołu jest wręcz żałosne z tymi swoimi coraz gorszymi piosenkami, jeszcze te szarpidruty na koncertach........
Fletcher - pozostawiam brak oceny z powodu współczucia, że musi znosić brak godności swoich koleżków, którym brak honoru aby odejść, bo muszą się jeszcze obłowić do emeryturki na tym upadającym zespoliku.

Dziwi mnie, że jesteście tacy zszokowani brakiem interakcji publiczności. Na czym się tu bawić? Na tych słabych utworach z kiepskiej Ultry? Lub co gorsza nowszych płyt? Przecież przy tych piosenkach można zasnąć nawet na koncercie. Depeche Mode grają obecnie męczącą do bólu muzykę, a Gahan już nie ma w ogóle głosu do śpiewania, co najwyżej może pokrzyczeć jakieś głupoty, które gada na każdym koncercie "<wstaw miasto> jesteście najlepsi!" a zakompleksione jednostki się potem z tego cieszą.

Jestem zaniepokojony, że moderacja nie potrafi się z tym pogodzić i usunęła mój komentarz, w którym napisałem to co wszyscy wiedzą, ale boją się powiedzieć.


Wt lut 20, 2018 17:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Nim zostaniesz zlinczowany , to podtrzymam Cie na duchu ze w kilku miejscach masz duzo racji :P :P :P

SweetestPerfection2 napisał(a):
Nie wiem jakie były inne koncerty i daruję sobie ich ocenę, za to wiem, że Depeche Mode to nie to samo i każdy ich występ jest wtórny i nic nie warty. Zwykła strata pieniędzy. Brakuje tylko playbacku, ale jestem pewny, że ten się niedługo pojawi, bo zespół zaczyna iść już śladami festiwali ziemniaka we wsi Kozy, skoro tak chętnie przyjeżdżają do tak mało znaczącego kraju jak Polska.
.


Prawda , pomijajac ze Polska jest krajem malo znaczacym , bo jakbys nie spojrzal graja u nas "wszyscy " .

SweetestPerfection2 napisał(a):
Gahan 1/10 - mógłby się czegoś nauczyć od prawdziwych frontmanów, a nie się z nich nabijać i oskarżać o plagiatowanie samego siebie.
Gore 0/10 - to beztalencie, które usunęło Alana z zespołu jest wręcz żałosne z tymi swoimi coraz gorszymi piosenkami, jeszcze te szarpidruty na koncertach........
Fletcher - pozostawiam brak oceny z powodu współczucia, że musi znosić brak godności swoich koleżków, którym brak honoru aby odejść, bo muszą się jeszcze obłowić do emeryturki na tym upadającym zespoliku.


Gahan 4/10 - Gahan za brak inicjatywy
Gore 3/10 - za wystepy koncertowe
Fletchera nie oceniam ze wzgledu na wspolczucie :lol:

Nazywanie Gora beztalenciem uwazam zaś za naduzycie :mrgreen:

hare napisał(a):
Dziwi mnie, że jesteście tacy zszokowani brakiem interakcji publiczności. Na czym się tu bawić? Na tych słabych utworach z kiepskiej Ultry? Lub co gorsza nowszych płyt? Przecież przy tych piosenkach można zasnąć nawet na koncercie. Depeche Mode grają obecnie męczącą do bólu muzykę, a Gahan już nie ma w ogóle głosu do śpiewania, co najwyżej może pokrzyczeć jakieś głupoty, które gada na każdym koncercie "<wstaw miasto> jesteście najlepsi!" a zakompleksione jednostki się potem z tego cieszą.


Krytykowalem ta satliste od poczatku wiec w tym miejscu sie zgadzam . Co do slabosci Utry jako albumu dokladnie odwrotnie , choc samo koncertowe wykonanie np Uselles slabiutkie . Zachowanie Gahana no coz , schemat schemat i jeszcze raz schemat co wlasnie mnie odrzucilo od koncertowego DM .

Jednostek bym nie obrazal , bo kazdy ma prawo do wlasnej oceny sytuacji , jednym sie to podoba drugim niekoniecznie :roll:


Wt lut 20, 2018 17:35 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team