´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - 07.02.18 - Krak├│w, Tauron Arena

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 435 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Nast─Öpna strona
07.02.18 - Krak├│w, Tauron Arena 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lut 14, 2018 0:27 am

Post Re: 07.02.18 - Krak├│w, Tauron Arena
chmurek napisał(a):
Nim zostaniesz zlinczowany , to podtrzymam Cie na duchu ze w kilku miejscach masz duzo racji :P :P :P

Na szcz─Ö┼Ťcie s─ů tu jeszcze takie osoby jak Ty, kt├│re trze┼║wo potrafi─ů oceni─ç sytuacj─Ö, a nie ┼╝y─ç tylko w ┼Ťlepocie :beer: Liczy┼éem, ┼╝e wielu fan├│w dM ma podobne zdanie do mojego, bo cz─Östo si─Ö spotyka┼éem z opiniami krytycznymi dotycz─ůcymi obecnej dzia┼éalno┼Ťci zespo┼éu. Zdziwi┼éo mnie wi─Öc, ┼╝e moderacja wystraszy┼éa si─Ö prawdy

Wt lut 20, 2018 18:40 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So pa┼║ 01, 2005 15:25 pm

Szczescie , nieszczescie :8): . Bylem w Krakowie i z naszej ekipy (7 osob ) wszyscy zgodnie stwierdzili , ze schematycznosc + setlista zrobily swoje . Sluchajac osob ktore nie pojechaly pierwszy raz od X lat na koncert , zarzuty byly podobne - wiec cos w tym Twoim gadaniu na pewno jest :mrgreen:

Wt lut 20, 2018 19:11 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N wrz 11, 2005 11:45 am

Proszę Cię... Bierzesz na poważnie to, co on wypisuje? Pierwszy z brzegu przykład indoelncji
SweetestPerfection2 napisał(a):
Moderacja boi si─Ö prawdy?
┼╝eby zaraz poni┼╝ej
SweetestPerfection2 napisał(a):
Gore 0/10 - to beztalencie, które usunęło Alana z zespołu jest wręcz żałosne z tymi swoimi coraz gorszymi piosenkami
Pisa─ç tak o go┼Ťciu odpowiedzialnym za 98% repertuaru Depeche Mode....

Wt lut 20, 2018 19:38 pm Zobacz profil

@CureMar - z niektorymi zarzutami sie zgodzilem , z niektorymi wcale . Fakt jest faktem , ze czesciowo gosc zauwazyl mankamenty ktore az nadto rzucaja sie w oczy , z niektorymi zas mocno przesadzil :)

Wt lut 20, 2018 21:15 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lut 15, 2018 23:18 pm

chmurek napisał(a):
Szczescie , nieszczescie :8): . Bylem w Krakowie i z naszej ekipy (7 osob ) wszyscy zgodnie stwierdzili , ze schematycznosc + setlista zrobily swoje . Sluchajac osob ktore nie pojechaly pierwszy raz od X lat na koncert , zarzuty byly podobne - wiec cos w tym Twoim gadaniu na pewno jest :mrgreen:

Jak wygl─ůda┼éa by setlista gdybys Ty j─ů uk┼éada┼é?

Wt lut 20, 2018 21:29 pm Zobacz profil

chmurek napisał(a):
@CureMar - z niektorymi zarzutami sie zgodzilem , z niektorymi wcale . Fakt jest faktem , ze czesciowo gosc zauwazyl mankamenty ktore az nadto rzucaja sie w oczy , z niektorymi zas mocno przesadzil :)
Ale co zauwa┼╝y┼é? Przecie┼╝ to jeden wielki be┼ékot i praktycznie ka┼╝dym zdaniem pokazuje, ┼╝e jest ignorantem, je┼Ťli chodzi o DM.

Wt lut 20, 2018 22:07 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sie 04, 2004 13:50 pm

co ta dyskusja ma wsp├│lnego z Krakowem ? cho─ç dopiszcie jakie┼Ť precelki.

Wt lut 20, 2018 22:10 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 0:19 am

Chyba kolejny raz trzeba b─Ödzie kasowa─ç :8):

Wt lut 20, 2018 22:12 pm Zobacz profil WWW

Chcesz wojny ? :lol: :lol: :lol: . A tak na powaznie , nie przepadam za tym albumem to malo powiedziane , ale GLOBAL SPIRIT TOUR zobowiazuje , wiec :

Nowe

1. You move
2. Scum
3. Going backwards
4. Wheres the revolution
5. Cover me
6. So much love

nazwijmy to sztandardowe

7. Personal Jesus
8. Enjoy the silence
9. Policy of truth
10. Everything Counts
11. Never let my down

I takie tam ......

12. Photographic
13. Strangelove / People are people
14. M&S
15. Blasphemous rumours / Freelove
16. Halo / Clean
17. Rush
18. Sooth My Soul / Should be higher
19. Behind the wheel
20. Here is the house / Ice machine
21. In a manner of speaking / it doesn't matter two
22. Things you Said / Somebody

Kolejnosc oczywiscie przypadkowa , podwojne wpisy - zamienniki przy podwojnych nocach , wiec mamy 7 zmian . Set Gora na sile choc usunalbym jego utwory calkowicie .

Ostatnio edytowano Wt lut 20, 2018 22:38 pm przez chmurek, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Wt lut 20, 2018 22:28 pm Zobacz profil

CureMar napisał(a):
Zauwa┼╝y┼é? Przecie┼╝ to jeden wielki be┼ékot i praktycznie ka┼╝dym zdaniem pokazuje, ┼╝e jest ignorantem, je┼Ťli chodzi o DM.

Spokojnie @CureMar :przytul: , ma racje w tym ze koncertowe DM jest wtorne - koncert za koncertem jest kopia tego wczesniejszego . Gahan , zero spontanu .....to niestety rzuca sie w oczy/uszy najbardziej . Czesc to belkot - fakt :P

Wt lut 20, 2018 22:36 pm Zobacz profil

Tyle, ┼╝e je┼Ťli chodzi o Gahana, to tak by┼éo od zawsze. To nie wynika z tej czy poprzedniej trasy...

Wt lut 20, 2018 22:48 pm Zobacz profil

chmurek napisał(a):
Chcesz wojny ? :lol: :lol: :lol: . A tak na powaznie , nie przepadam za tym albumem to malo powiedziane , ale GLOBAL SPIRIT TOUR zobowiazuje , wiec :

Nowe

1. You move
2. Scum
3. Going backwards
4. Wheres the revolution
5. Cover me
6. So much love

nazwijmy to sztandardowe

7. Personal Jesus
8. Enjoy the silence
9. Policy of truth
10. Everything Counts
11. Never let my down

I takie tam ......

12. Photographic
13. Strangelove / People are people
14. M&S
15. Blasphemous rumours / Freelove
16. Halo / Clean
17. Rush
18. Sooth My Soul / Should be higher
19. Behind the wheel
20. Here is the house / Ice machine
21. In a manner of speaking / it doesn't matter two
22. Things you Said / Somebody

Kolejnosc oczywiscie przypadkowa , podwojne wpisy - zamienniki przy podwojnych nocach , wiec mamy 7 zmian . Set Gora na sile choc usunalbym jego utwory calkowicie .

Twój set nie jest taki tragiczny w sensie że spodziewałem się większego kosmosu. Ale Ty chyba lubisz nowe DM A zawsze odnosiłem wrażenie że nie)
I wiele z tych utworów jest granych lub było podczas ostatniej trasy .
7-8 utwór I nie było i raczej nie będzie.

Co koncertowanoa ┼╝e DM jest wtorne.
Nie wiem jak na to patrze─ç Ale skoro.komcert odbywa si─Ö co 2-3 dni przez ponad rok trudno oczekiwa─ç by co 2-3 dni Dave fundowal nam inna choreografi─Ö :)
Przecie┼╝ ka┼╝dy ma jalkies swoje gesty i ruchy. Gdyby zacz─ů┼é kombinowa─ç ma scenie to by┼éby problem o to ┼╝e nie jest szczery ┼╝e co┼Ť pruboje pokaza─ç. Dla mnie dave jest jaki jest I tyle i za to co lubi─Ö.
Minus jedynie za to ┼╝e m├│g┼éby czasem co┼Ť powiedzie─ç Ale wydaje mi si─Ö ┼╝e w Warszawie i Krakowie powiedzia┼é.cos co nie zawsze m├│wi :8):

Wt lut 20, 2018 22:50 pm Zobacz profil

Apropo setu , to nie jest zestaw moich ulubionych utworow , bo ten bylby za bardzo dolujacy dla przecietnego słuchacza :lol: wydaje mi sie to zestawienie zwyczajnie dobre jesli chodzi o energie wystepu a w "nowym" Dm znajduje duzo dobrego choc w samym Spirycie niekoniecznie ( Delta niebo lepsza )
Co do Gahana wiesz ja mysle o czyms innym , ruchy ruchami ale zdarzaly mu sie "odejscia od schematu" chyba w Atenach w 2013 dawal autografy na wybiegu , czy w Minsku dal pospiewac dziewczynce itp . Jest tego stanowczo za malo , tych wlasnie spontanicznych zachowan najbardziej mi brakuje . A co mnie drazni to wlasnie chocby "Jestescie najlepsi" , w tym samym momencie i wypowiedziane w ten sam sposob .....

Wt lut 20, 2018 22:56 pm Zobacz profil

Ale to s─ů chlubne wyj─ůtki od regu┼éy. Ile takich sytuacji jeste┼Ť w stanie wymieni─ç?
chmurek napisał(a):
A co mnie drazni to wlasnie chocby "Jestescie najlepsi" , w tym samym momencie i wypowiedziane w ten sam sposob .....
No dobra, ale to jest dok┼éadnie to samo, co "I wanna see your hands" wypowiadane od 25 lat dok┼éadnie w tym samym momencie "Enjoy the Silence". Naprawd─Ö, "powtarzalno┼Ť─ç" Gahana nie pojawi┼éa si─Ö ostatnio.

Wt lut 20, 2018 23:09 pm Zobacz profil

Wlasnie za malo :? , i masz racje powtarzalnosc Gahana nie pojawila sie ostatnio , zas irytacja coniektorych (w tym moja ) i owszem :P . Prawda jest taka , ze czasy Devo nie wroca , niemniej moglby /mogliby wyjsc poza schemat czesciej niz 1-3 x na trase ( tutaj mozna by spojrzec na podwojne czy jak w Polsce potrojne koncerty bez praktycznie zadnych zmian )

Wt lut 20, 2018 23:20 pm Zobacz profil

Wiesz, tylko z ich punktu widzenia, to s─ů 3 odr─Öbne koncerty i dlatego nie maj─ů ┼╝adnych podstaw, ┼╝eby co┼Ť zmienia─ç. W Niemczech w trakcie trasy graj─ů po 6-8 koncert├│w i nikt nie spodziewa si─Ö, ┼╝e zestaw z Lipska b─Ödzie inny ni┼╝ ten z Berlina czy Hamburga.
Oczywi┼Ťcie mo┼╝na si─Ö z┼╝yma─ç odno┼Ťnie "sta┼éo┼Ťci" setlist i tego, ┼╝e ju┼╝ dzisiaj mo┼╝na w 80% przewidzie─ç zestaw na przysz┼éej trasie (o ile do takowej dojdzie). Tyle, ┼╝e mo┼╝emy jedynie sobie pogada─ç, bo nie wierz─Ö, ┼╝e co┼Ť si─Ö zmieni. Koncerty si─Ö wyprzedaj─ů, trasa zarabia to po co to zmienia─ç. M─Öczy─ç si─Ö dla grupki malkontent├│w? ;)

Wt lut 20, 2018 23:28 pm Zobacz profil

CureMar napisał(a):
Ale to s─ů chlubne wyj─ůtki od regu┼éy. Ile takich sytuacji jeste┼Ť w stanie wymieni─ç?
chmurek napisał(a):
A co mnie drazni to wlasnie chocby "Jestescie najlepsi" , w tym samym momencie i wypowiedziane w ten sam sposob .....
No dobra, ale to jest dok┼éadnie to samo, co "I wanna see your hands" wypowiadane od 25 lat dok┼éadnie w tym samym momencie "Enjoy the Silence". Naprawd─Ö, "powtarzalno┼Ť─ç" Gahana nie pojawi┼éa si─Ö ostatnio.

Na CM te┼╝ m├│wi co┼Ť takiego. Chocia┼╝ wszyscy ju┼╝ mielibtece w g├│rze a wynika to z tego ┼╝e dave nie widzi za dobrze i sam przyzna┼é ┼╝e widzi kilka pierwszych rz─Öd├│w od sceny .

To "jeste┼Ťcie naprawd─Ö najlepiej " jest troch─Ö s┼éabe Ale przez to nie przestan─Ö lubi─ç DM

Co do powtarzalno┼Ťci.
To proponuje por├│wnac zachowania DG w Warszawie i np Londynie.
Jak.bede mia┼é chwil─Ö to pode┼Ťl─Ö Linki .

A i gdyby autografy rozdawał co koncert to czy byłby to spontan.

Do Pracy Rodacy :)

Śr lut 21, 2018 6:45 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lut 01, 2013 10:51 am

Ale trzeba przyzna─ç, ┼╝e trzeba by─ç pot┼éuczonym ┼╝eby si─Ö zarejestrowa─ç na forum fan├│w zespo┼éu po to, ┼╝eby napisa─ç ┼╝e jeden za┼éo┼╝yciel, zdecydowanie g┼é├│wny kompozytor i tek┼Ťciarz to beztalencie, a drugi za┼éo┼╝yciel czyli wokalista uznawany za jednego z najlepszych na ┼Ťwiecie, w sumie te┼╝ jest beznadziejny, nic nie potrafi i powinien si─Ö uczy─ç od innych :D Trolling wy┼╝szej kategorii.

Śr lut 21, 2018 13:13 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lut 14, 2018 0:27 am

dafus napisał(a):
Ale trzeba przyzna─ç, ┼╝e trzeba by─ç pot┼éuczonym ┼╝eby si─Ö zarejestrowa─ç na forum fan├│w zespo┼éu po to, ┼╝eby napisa─ç ┼╝e jeden za┼éo┼╝yciel, zdecydowanie g┼é├│wny kompozytor i tek┼Ťciarz to beztalencie, a drugi za┼éo┼╝yciel czyli wokalista uznawany za jednego z najlepszych na ┼Ťwiecie, w sumie te┼╝ jest beznadziejny, nic nie potrafi i powinien si─Ö uczy─ç od innych :D Trolling wy┼╝szej kategorii.

Zabawne to, poniewa┼╝ jak przegl─ůda┼éem to forum , dominowa┼éy opinie takie jak moje. Teraz sam do nich do┼é─ůczy┼éem i nagle wielka obrona Cz─Östochowy. :lol: To znaczy tylko, ┼╝e ┼╝yjecie zgodnie z zasad─ů 'co wolno wojewodzie...' i inni nie maj─ů prawa wyra┼╝a─ç swojej krytycznej opinii na temat Depeche Mode, kt├│re jest obecnie przeci─Ötnym zespo┼éem. Ja jestem ch─Ötny do porozmawiania o czasach, gdy depesze liczyli si─Ö w muzyce jako zesp├│┼é innowacyjny, nagrywaj─ůcy pi─Ökne piosenki, dlatego te┼╝ tu jestem. Pozdrawiam.

Śr lut 21, 2018 17:57 pm Zobacz profil

Masz prawo i wyrazi┼ée┼Ť swoje zdanie. Ju┼╝ wszyscy wiedz─ů co my┼Ťlisz.
Nie pomy┼Ťla┼ées o tym ┼╝e mo┼╝e teraz nie s─ů innowacyjni poniewa┼╝ inne zespo┼éy braly lub bior─ů przyk┼éad z DM . I to nie DM gra jak inni tylko inni jak DM. Kiedys r├│┼╝ne rodzaje muzyki si─Ö tworzyly, powstawa┼éy dopiero. Teraz ci─Ö┼╝ko co┼Ť wymy┼Ťli─ç i wszystko jest ┼éatwo dost─Öpne . Pisales ze lubisz 5 albumow czyli pierwszych dokona┼ä DM nie lubisz. Wi─Öc troch─Ö ci─Ö┼╝ko mi Ciebie zrozumie─ç.
To zapodaj jaki┼Ť temat ? O czym chcesz rozmawia─ç? Otw├│rz w─ůtek i mo┼╝e rozmowa si─Ö rozwinie .

Śr lut 21, 2018 19:08 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 435 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: