´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - 11.02.18 - Gda┼äsk, Ergo Arena

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 447 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Nast─Öpna strona
11.02.18 - Gda┼äsk, Ergo Arena 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): So kwi 06, 2013 16:01 pm

Post Re: 11.02.18 - Gda┼äsk, Ergo Arena
helicoptercat napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=EoqrWJYxzCE
Na DVD jak znalazł,brawo wy :brawo: :brawo: :brawo:

Ale┼╝ wypie┼Ťcili d┼║wi─Ökowcy to nag┼éo┼Ťnienie :brawo: Lepiej si─Ö chyba nie da┼éo.
Na trybunach też tak dobrze było?

Pn lut 12, 2018 20:34 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lis 06, 2009 16:28 pm

By┼é to m├│j pierwszy koncert DM ale i w og├│le jakiegokolwiek zespo┼éu. Przed koncertem ten support zroche mnie zniesmaczy┼é wi─Öcej darcia sie i nawalanki ni┼╝ ┼Ťpiewu ale jak wysz┼éo DM to odrazu sie zmieni┼éo. Og├│lnie wra┼╝enia bardzo pozytywne ca┼éy koncert na trybunach na stoj─ůco dopiero przed bisem na chwile usiad┼éem ┼╝eby odpocz─ů─ç. Nag┼éo┼Ťnienie miejscami troch─Ö za g┼éo┼Ťno i ten bas tak nawalaj─ůcy ┼╝e wyobra┼╝am sobie co musieli czu─ç ci przed sam─ů scen─ů ja siedzia┼éem na balkoniku centralnej trybuny bez os┼éony i widok by┼é bardzo dobry, bardzo mi sie podoba┼éo ┼Ťpiewanie razem z zespo┼éem i reakcje publiczno┼Ťci. Najlepiej podoba┼éy mi sie dynamika It's no good, bas i gitarka w Useless, ch├│rki w Home, gitara A pain that i'm used to, konc├│wka Cover Me, Where's the Revolution to taki fajny i prosty utw├│r do ┼Ťpiewania szczeg├│lnie refren, Everything Counts do po┼Ťpiewania z publiczno┼Ťci─ů, Stripped za wst─Öp Dave na Stripped pomyli┼é si─Ö chyba, a na bisie gdy Martin zapowiedzia┼é wyj─ůtkow─ů piosenk─Ö i polecia┼éy pierwsze d┼║wi─Öki to wszyscy chyba my┼Ťleli i ja r├│wnie┼╝ ze chodzi o Shake the disease.

Pn lut 12, 2018 20:41 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt pa┼║ 06, 2006 16:59 pm

phoenix36 napisał(a):

Dzi┼Ť jeszcze Gda┼äsk, bo Martin i Gordeno znowu zajrzeli do Avocado na Przymorzu (wczoraj tam jedli obiad) ;)

To musiało być rano.
Desperus napisał(a):
Diabel napisał(a):
Ju┼╝ wylecieli, przeoczy┼éem to ale pewnie wtedy jak si─Ö ko┼äczy doba hotelowa w Sheratonie ;) czyli oko┼éo 13. A wydawa┼éo mi si─Ö, ┼╝e widz─Ö ich samolot (na stronie pokazuj─ůcej ruch lotniczy) l─ůduj─ůcy w Mi┼äsku na Bia┼éorusi, ale to chyba by┼é b┼é─ůd bo maja kolejny koncert 20 lutego w Rydze na ┼üotwie, no chyba ┼╝e prywatny daj─ů dla ┼üukaszenki ;)

następny koncert to Mińsk jutro, potem Petersburg, Helsinki i dopiero Ryga

To znaczy, ┼╝e mi si─Ö nie przywidzia┼éo i widzia┼éem moment l─ůdowania :)
A napisałem o Rydze bo tak podaje Wikipedia a innych źródeł nie sprawdzałem (koncerty 93 i 94)
https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Global_Spirit_Tour

Pn lut 12, 2018 20:50 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So maja 16, 2009 19:58 pm

jestem pod wra┼╝eniem ┼╝ywotno┼Ťci Gahana, odnosi┼éem wra┼╝enie ┼╝e niczym Iggy Pop w transie, zatraca si─Ö bez reszty.
Dla mnie koncert BOMBOWY. Przede wszystkim publika dała radę, czego się obawiałem mocno.
Bez specjalnych akcji udało się zrobić to o co chodzi. Zjednoczenie i uwielbienie.
Dostrzegłem szczere wyrazy zadowolenia ze strony Gahana i ekipy DM z tej super interakcji scena podłoga.
Nag┼éo┼Ťnie naprawd─Ö godnie ry┼éo po berecie, zw┼éaszcza odczu┼éem to podczas Walking In My Shoes, gdzie obie stopy perki pulsowa┼éy precyzyjnie. Useless kapitalny rockowy aran┼╝ z pot─Ö┼╝nym bassem. Generalnie sporo Ultry, kt├│ra ostatnimi laty jest u mnie ponownie nr 01 w dyskografii. Oczywi┼Ťcie s┼éabo jak na Spirit Tour w ilo┼Ťci 3 kawa┼ék├│w. ┼╗a┼éuj─Ö ┼╝e nie zagrali na trasie ani Poormana ani Scum .
Cover Me magiczny. To kawa┼éek, kt├│ry po niemal roku obcowania ze Spiritem jest dla mnie nr 1 bezdyskusyjnie na tym kr─ů┼╝ku.
To by┼é kolejny wiecz├│r szcz─Ö┼Ťcia dzi─Öki DM i tysi─ůcom ludk├│w, kt├│rych ┼Ťci─ůgn─Öli do hali. kt├│ra powsta┼éa dos┼éownie na moim podw├│rku z dzieci┼ästwa. Spe┼éni┼é si─Ö m├│j sen. To cudowne wra┼╝enie po 35 latach zagrali dla mnie u mnie.

Pn lut 12, 2018 21:09 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt kwi 01, 2008 20:24 pm

Poda kto┼Ť setliste Black Line?

Pn lut 12, 2018 21:53 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz wrz 15, 2005 18:06 pm

A jak pięknie Dave wymówił Gdańsk. :o
Good Evening Ktońsk. :mrgreen:

Pn lut 12, 2018 21:57 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 2:24 am

Czy na hali by┼éo tak gor─ůco jak w ┼üodzi?

Pn lut 12, 2018 22:03 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So maja 16, 2009 19:58 pm

https://twitter.com/ManOfWorseSort/stat ... 9027929090

:beer:

Pn lut 12, 2018 22:10 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt pa┼║ 15, 2010 23:39 pm

Koncert by┼é petarda! Drugi najlepszy na jakim by┼éam i zdecydowanie najlepszy w tej trasie. Wszystko gra┼éo. Nag┼éo┼Ťnienie stosownie intensywne, ale tak ustawione, ┼╝e nie by┼éam po koncercie g┼éucha mimo stania w 2 rz─Ödzie. Publika- bajka, bez pchania, chlania i palenia, cho─ç wiadomo, ┼╝e atmosfera zag─Öszczona, wszystko za┼Ťpiewane, wymachane i wyklaskane. Nie wiem sk─ůd te pok┼éady energii po tylu godzinach stania na mrozie, mo┼╝e te morskie powietrze czy co┼Ť. Everything Counts prawie jak na 101 a Stripped magiczny. Olympia Stadium mo┼╝e nam buty czy┼Ťci─ç. Humory zespo┼éu te┼╝ dopasowa┼éy, a┼╝ si─Ö sama g─Öba cieszy jak si─Ö te ich uchachane paszcze widzi.
Specjalne brawa dla komitetu kolejkowego za ┼Ťwietn─ů robot─Ö :brawo: W r├│┼╝nych kolejkach sta┼éam i r├│┼╝ne by┼éy efekty ko┼äcowe- roz┼éazi┼éo si─Ö to jako┼Ť, albo ludzie dopychali si─Ö nie wiadomo sk─ůd. Tu- wszystko spokojnie, rzeczowo, bez pchania, przepuszczania i kombinowania. Idealna wsp├│┼épraca z ochroniarzami co zaowocowa┼éo spokojnym wej┼Ťciem na p┼éyt─Ö. Serio- teoretycznie najbardziej stresuj─ůce p├│┼é godziny podczas wpuszczania okaza┼éo si─Ö najmniej problematyczne i takiego bezstresowego wej┼Ťcia na p┼éyt─Ö jeszcze nie do┼Ťwiadczy┼éam. Chyl─Ö czo┼éa!
Turu turu turu to jeszcze wracaj─ůc z aftera ┼Ťpiewa┼éam :mrgreen: aktualnie odpokutowuj─Ö totalnie zjechanym gard┼éem, ale by┼éo warto, a kto nie by┼é ten gapa, bo ten koncert to b─Ödzie legenda!

Pn lut 12, 2018 22:23 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt pa┼║ 11, 2016 15:36 pm

Reakcje fan├│w po koncercie w tym i moja nieskromna osoba :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=4AQdV8eebrI :nlmda:

Pn lut 12, 2018 22:39 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N wrz 05, 2004 11:01 am

ten z setlist─ů na pocz─ůtku to ja ;) :8):

Pn lut 12, 2018 22:52 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So kwi 06, 2013 16:01 pm

Kilku naturyst├│w, Nergal, Kupisz, dK z setalist─ů, pani czekaj─ůca od 23:00 dnia poprzedniego.
Kt├│ry band ma takich fan├│w, no kt├│ry? :wink:

:arrow: Kolin a Ty to kt├│ry?

Ostatnio edytowano Wt lut 13, 2018 0:36 am przez MrDepesz, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Pn lut 12, 2018 23:06 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür kwi 29, 2009 12:27 pm

Nie udzielam się na tym forum bo nie mam czasu :) . Był to mój pierwszy koncert DM ale i w ogóle jakiegokolwiek zespołu... Slucham DM. Nawet chyba nie jestem fanem. Slucham ich często :) Lubie chłopaków. Nie jestem fanatykiem :) Mam w z tyłu ciała czy Alan wróci czy nie :) tak BTW ...
Odnosnie koncertu. Mega wypas. Nag┼éosnienie super. Utwory super. Mega zajerzascie wydane 600zl (bo by┼éem z ma┼é┼╝onka - kt├│ra notabene nie chcia┼éa dziecka opuscic by jecha─ç na koncert - a potem si─Ö ┼Ťwietnie bawi┼éa). A znajomi mnie na w├│dke na impreze wyci─ůgali. Jak dla mnie jedyny koncert na kt├│rym by┼éem i naprawd─Ö zaczepisty. Kawa┼éki bardziej nowe czyli od "Wentylatora" wzwy┼╝. Bo ludzie dziel─ů "tfurczo┼Ť─ç" na "przed" i po "Pogwa┼éczaczu" :) Ja wol─Ö te nowsze. Maj─ů klimat. Mega zadowolony. Dave jako ju┼╝ prawie dziadek. Zaskoczy┼é mnie. Naprawde. Wymiata. Najlepsze ciary na HOME i publice. Mega. Kto tam nie by┼é to niech idzie KLAN ogl─ůda─ç a si─Ö nie wypowiada. Nie kumam tu ludzi kt├│rzy krytykuj─ů czy co┼Ť im nie le┼╝y. Koncert by┼é mega profesjonalny pod wzgl─Ödem nag┼éo┼Ťnienia. Utwor├│w. Obs┼éugi. Po prostu GIT. Siedzia┼éem na trybunach. Troche g┼éo┼Ťniki mi zas┼éania┼éy telebim ale to nevermind :) Moc by┼éa. A┼╝ mi w─ůtroba i ┼Ťledziona chodzi┼éa. A to ┼╝e "chopak├│w" z bliska nie widzia┼éem.. who cares ??? Zaskoczy┼éa mnie setlista. nietypowe kawa┼éki niekt├│re jak na koncert. Mart w swoim wykonaniu debesciarski. Jak zwykle. Dave r├│wnie┼╝. Jak prawie na emeryta naprawd─Ö energetyczny. Ma go┼Ť─ç krzepe. Jedynie rozbawi┼é mnie jak co┼Ť pr├│bowa┼é po polsku m├│wi─ç. Mega FUN :) Da┼éby se luz i gada┼é po "angliskamu jazyku " :) By┼éo naprawd─Ö ┼Ťwietnie. Nie spodziewa┼éem si─Ö. Przecie┼╝ ja ich tylko s┼éucham "from time to time: :) Do nie zobaczenia. By┼éo fajnie.

Wt lut 13, 2018 0:16 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): N lip 05, 2009 17:19 pm

Przywitanie Dave'a z Gdańskiem to hit tego koncertu. :D Było genialnie, jak zawsze. Insight mi się nie przejadło. Bardzo lubię tę wersję.

Wt lut 13, 2018 0:33 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 19:18 pm

Krzy┼Ť_88 napisa┼é(a):
Poda kto┼Ť setliste Black Line?

https://www.setlist.fm/setlist/black-li ... e3ccf.html

Wt lut 13, 2018 0:38 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 18, 2010 10:17 am

Poczytajcie sobie jeszcze to: http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Depeche ... t,a,101454
Nie┼║le si─Ö ubawicie.

Wt lut 13, 2018 1:02 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn kwi 30, 2012 13:34 pm

Desperus napisał(a):
Z poziomu Early Entrance super zabawa i publika, ludzie bez zamuły chociaż niektórzy za dużo kręcili i robili zdjęć. No i wreszcie usłyszałem IWYN po ominięciu Łodzi.
Bardzo dobra organizacja przedkoncertowa, jak kto┼Ť si─Ö pr├│bowa┼é wepchn─ů─ç o ile┼Ť numerk├│w w prz├│d to go organizator na koniec wysy┼éa┼é.

@French :beer:

:beer:

Przy mnie go┼Ť─ç spyta┼é dziewczyn─Ö, czy da rad─Ö chocia┼╝ na jednym utworze nie trzyma─ç r─ůk w g├│rze, bo on chce zrobi─ç zdj─Öcie :wink:
Liczyłem chociaż w Gdańsku na Siostrę (zapewne w zestawie z Judas), ale niestety :)

http://www.dziennikbaltycki.pl/kultura/ ... ,27504394/
<3

@dK gratulacje :D

Wt lut 13, 2018 2:05 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt pa┼║ 21, 2016 14:13 pm

By┼é to to m├│j ich czwarty koncert i drugi halowy i jednak moim zdaniem stadion wypada┼é lepiej, nie chodzi tu bardziej o brzmienie czy form─Ö zespo┼éu, ale temperatur─Ö np. w hali, momentami bardziej ni┼╝ o prze┼╝ywaniu muzyki my┼Ťla┼éem, ┼╝eby si─Ö przewr├│ci─ç....mam tez ra┼╝enie ┼╝e podobnie reagowali inni nieopodal, poza tym stadionowe s─ů latem i ten klimat si─Ö udziela na koncercie, publiczno┼Ť─ç bardziej jakby wyluzowana, chocia┼╝by s┼éynne fale na narodowym

Wt lut 13, 2018 2:17 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz wrz 15, 2005 18:06 pm

No akurat na Narodowym przy zamkni─Ötym dachu to jak w hali, chyba ┼╝e chodzi o ilo┼Ť─ç ludzi. Na stadionie jest ich przynajmniej czterokrotnie wi─Öcej.
Mnie osobi┼Ťcie kameralny klimat halowy bardziej odpowiada.

Wt lut 13, 2018 3:41 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 05, 2013 18:55 pm

Fantomasz napisał(a):
Czy na hali by┼éo tak gor─ůco jak w ┼üodzi?

Nie wiem o co Ci chodzi, ale tym razem w Atlasie nie by┼éo gor─ůco.
Mo┼╝e Ty by┼ée┼Ť w jakim┼Ť ko┼╝uszku i......no w┼éa┼Ťnie :lol: , trzeba by┼éo skorzysta─ç z szatni :8):

Wt lut 13, 2018 8:02 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 447 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Google [Bot] i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: