Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona
11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
B. napisał(a):
Bozi napisał(a):
Myślicie, że w Empiku kupi się GC?

Najpierw 3 dni w przedsprzedaży dla zarejestrowanych w LN a potem Empik wiec zależy jakie pule ustali LN na przedsprzedaż, bo jak będzie mogło być sprzedane 100% GC w przedsprzedaży... Zadzwoń do LN może ktoś Ci na to odpowie.


W tego typu sprawach zawsze ściemniają. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń. :)


Śr cze 21, 2017 19:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 22, 2005 10:08 am
Posty: 70
Lokalizacja: raDoM
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Artykuł o Golden Circle w Gdańsku na koncercie Guns N’ Roses.
http://deathmagnetic.pl/naszym-zdaniem/nowy-wymiar-absurdu-golden-circle-na-koncercie-guns-n-roses-to-naprawde-przegiecie/
Obrazek


Śr cze 21, 2017 19:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Heheh , przegladalem filmiki na YT i nie moglem dojsc o co chodzi z tymi barierkami - pojechali jak to w PL :mrgreen:


Śr cze 21, 2017 20:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
:lol: Niezły ten Golden Circle.


Śr cze 21, 2017 21:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Widziałem. Na szczęście to nie będzie stadion ;)


Śr cze 21, 2017 22:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Byłem na koncercie GNR i powiem wam, że mam mocne opory nad wybraniem się na kolejny koncert w tym mieście. Jeżeli tak tam to funkcjonuje, to ja dziekuję. Uwag mam wiele.
Po pierwsze kolejka do bramek. Chyba zabrakło im płotków, żeby ustawić wężyka, za to ludzi w kolejce ustawili wężykiem. Chyba łatwo sobie wyobrazić co się stało jak otworzyli przejście.
Druga sprawa opaski na GC. Właściwie po wejściu zrozumiałem że to co teraz opiszę nie miało większego znaczenia, ale dwie dziewczynki rozdają opaski na zasadzie że jedna odrywa końcówkę biletu a druga na podstawie oderwanego biletu wydaje opaski. Dodam że stoją 2 metry od siebie. Więc można było dać kumplowi oderwany bilet i z łatwością dostał opaskę na GC - proste?
Po trzecie. Kontrola na bramkach, totalna sztuka. Ludzie powłazili z plecakami i butelkami z korkami itd.
Po czwarte GC, to własciwie cała płyta, więc tutaj nie ma co pisać.
Po piąte, kible dla płyty. Wychodziłeś jednym wyjście na zewnątrz stadionu, tam TOI TOI, a żeby wrócić musiałeś obejść pół stadionu i wejść drugim wejściem.
Po szóste pogo pod sceną. Widziałem takie sytuacje na zagranicznych koncertach, gdzie kończyło się to w taki sposób, że kilku karków z ochrony wpadało w roztańczone towarzystwo i wypychało ich na skraj GC, niech sobie potańczą. Chodzi tu o bezpieczeństwo, na koncert przychodzą całe rodziny, również małe dzieci. Gdyby akurat tam stały to mogłyby być stratowane i byłby dramat. Zresztą 3 razy doszło do przepychanek, które mogły skończyć się niezłą zadymą
Po siódme miejscówki na trybunach zajęte przez ludzi, którzy mieli tańsze gorsze miejsca, ale sobie przyszli akurat tutaj i sobie usiedli. Ochrona nie reagowała na uwagi tych którzy wykupili droższe bilety, a co tam...
Powiem tak, ostatni raz na takim koncercie byłem w latach 80-tych i myślałem, że te czasy mamy już za sobą, ale myliłem się. Wstyd i pójdzie opinia na całą Europę, jak to w Polsce się bawią.
Sama kapela rewelacja.


Śr cze 21, 2017 22:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 16:54 pm
Posty: 78
Lokalizacja: sopoćkowo - brodway
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Tu inne ujęcie, ale też widać że GC jest większe od zwykłej płyty.
Obrazek
Czytałem o GNR tutaj:
http://rozrywka.trojmiasto.pl/Guns-N-Ro ... 13942.html

I dodam, że nie dość że skandal z wielkością GC to jeszcze ludzie kupili bilety na miejsca NUMEROWANE w droższych sektorach a na wejściu okazało się że, każdy siada gdzie chce, czyli kto miał tańsze szedł sobie w droższe trybuny. Absolutnie tak nie powinno być, że ktokolwiek może przechodzić sobie z trybun górnych na dolne bez okazywania biletu na konkretny sektor. W linku jest filmik przepychanką przez to spowodowaną a były ponoć regularne bijatyki.... W komentarzach pod artykułem jest to dobitniej napisane co wyprawiało LN.
Bozi napisał(a):
Ale myślisz, że może się tyle biletów sprzedać online w 3 dni? Skoro 3 koncerty aż będą? Trochę się ludzie rozłożą przecież :)
Pojęcia nie mam, ale patrząc na powyższe posty gdzie GC zajmuje około 2/3 płyty i widząc pazerność LN to wielce prawdopodobne, że na GC będą spokojnie bilety dostępne w Empiku. Chociaż na GC EE to jednak jakiś limit musi być wiec tu można tylko zgadywać jak duży.


Cz cze 22, 2017 8:38 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 13, 2013 17:42 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
>^^ napisał(a):
Byłem na koncercie GNR i powiem wam, że mam mocne opory nad wybraniem się na kolejny koncert w tym mieście. Jeżeli tak tam to funkcjonuje, to ja dziekuję. Uwag mam wiele.
Po pierwsze kolejka do bramek. Chyba zabrakło im płotków, żeby ustawić wężyka, za to ludzi w kolejce ustawili wężykiem. Chyba łatwo sobie wyobrazić co się stało jak otworzyli przejście.
Druga sprawa opaski na GC. Właściwie po wejściu zrozumiałem że to co teraz opiszę nie miało większego znaczenia, ale dwie dziewczynki rozdają opaski na zasadzie że jedna odrywa końcówkę biletu a druga na podstawie oderwanego biletu wydaje opaski. Dodam że stoją 2 metry od siebie. Więc można było dać kumplowi oderwany bilet i z łatwością dostał opaskę na GC - proste?
Po trzecie. Kontrola na bramkach, totalna sztuka. Ludzie powłazili z plecakami i butelkami z korkami itd.
Po czwarte GC, to własciwie cała płyta, więc tutaj nie ma co pisać.
Po piąte, kible dla płyty. Wychodziłeś jednym wyjście na zewnątrz stadionu, tam TOI TOI, a żeby wrócić musiałeś obejść pół stadionu i wejść drugim wejściem.
Po szóste pogo pod sceną. Widziałem takie sytuacje na zagranicznych koncertach, gdzie kończyło się to w taki sposób, że kilku karków z ochrony wpadało w roztańczone towarzystwo i wypychało ich na skraj GC, niech sobie potańczą. Chodzi tu o bezpieczeństwo, na koncert przychodzą całe rodziny, również małe dzieci. Gdyby akurat tam stały to mogłyby być stratowane i byłby dramat. Zresztą 3 razy doszło do przepychanek, które mogły skończyć się niezłą zadymą
Po siódme miejscówki na trybunach zajęte przez ludzi, którzy mieli tańsze gorsze miejsca, ale sobie przyszli akurat tutaj i sobie usiedli. Ochrona nie reagowała na uwagi tych którzy wykupili droższe bilety, a co tam...
Powiem tak, ostatni raz na takim koncercie byłem w latach 80-tych i myślałem, że te czasy mamy już za sobą, ale myliłem się. Wstyd i pójdzie opinia na całą Europę, jak to w Polsce się bawią.
Sama kapela rewelacja.



Byłem na paru imprezach w Ergo Arenie i jak dotąd wszystko bardzo dobrze funkcjonowało. To oobiekt dużo mniejszy, bardziej kameralny. Jesli organizator lepiej dobierze ochrone powinno być dobrze. Nie zrażaj się do Gdańska, bo gdański koncert Gunsów (choć oni absolutnie dali czadu) to ewenement na skale chyba europejską ;) (wiem bo byłem)


Cz cze 22, 2017 9:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Jaki jest sens dyskutować o koncercie na Energa Arena w kontekście koncertu w Ergo Arena?Może ktoś nie rozróżnia tych dwóch obiektów?Nazwy podobne, ale to zupełnie inne obiekty-Energa Arena to stadion, Ergo Arena to hala, w której grało już wielu wielkich wykonawców, np Rammstein https://www.youtube.com/watch?v=stkYzmrVvBg czy Pet Shop Boys https://www.youtube.com/watch?v=JrxImrl1Kgw

Co ma do tego miasto? Czy za niedociągniecia na Stadionie Narodowym można krytykować np Torwar?

Zresztą Ergo Arena nie jest halą w gdańską, tylko sopocko-gdańską, jest na granicy obu tych miast i została wybudowana przez oba samorządy a firma która jest sponsorem tytularnym-Ergo-Hestia ma swoją centrale w Sopocie, zresztą całkiem blisko hali.Oczywiście nie ma to żadnego znaczenia ale tak gwoli ścisłości.

Ja jako rdzenny mieszkaniec Trójmiasta zawsze odbieram tę halę jako sopocką.


Cz cze 22, 2017 10:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Tu nie chodzi o to czy to hala czy stadion, bo i tak organizatorem jest live nation.. które brzydko mówiąc za każdym razem próbuje (i co gorsza im się udaje) wy....ać fanów. Byłem na GnR i to co zobaczyłem to po prostu przekroczyło wszelkie granice. Oprócz afery z GC to jeszcze sprzedaż większej ilości biletów na trybunę numerowaną niż krzesełek, co wywołało awantury. Do tego przy wejściu po zeskanowaniu biletów, cofano ludzi do depozytu z torbami i potem mieli problemy z wejściem (trzeba było zapłacić 50zł od rzeczy). Do tego obsługa nie potrafiła mi powiedzieć, gdzie są miejsca na moją trybunę i latałem w tą i z powrotem. W łodzi ostatnio GC też było na pół hali, więc tutaj też nie oczekuję niczego lepszego i szczerze wolę sobie wziąć już trybunę na samym końcu i chociaż usiąść w spokoju :roll:


Cz cze 22, 2017 11:24 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Czy prawdziwą granice pomiędzy GC a zwykłą płytą będzie widać na mapce podczas kupowania biletu ?

I czy jeżeli płyta bedzie tak na samym końcu hali to bedzie z niej coś widać ? nie lepiej bedzie jak mówi przedmówca kupić miejsce na trybunie ?


Cz cze 22, 2017 12:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 16:54 pm
Posty: 78
Lokalizacja: sopoćkowo - brodway
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Mapka a rzeczywistość to 2 różne sprawy, tam gdzie postawią płotki i ochroniarzy to będzie granica. Bo tylko krzesełka są na sektorach na stałe a na płycie można ustawić strefy jak się chce. Ta hala ma też wysuwane trybuny dodatkowe, ale raczej nie będą ich używać bo się wiecej ludzi "upchnie" na płycie. Jak ktoś jest niski to nie zobaczy nic z 2 rzędu GC EE gdy przed nim ktoś wyższy stanie, jak zresztą na każdym koncercie na płycie.
Na koncercie E.I. w maju br. wyglądało to tak: (teraz może być inaczej i scena też inaczej)
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano Cz cze 22, 2017 13:40 pm przez B., łącznie edytowano 1 raz



Cz cze 22, 2017 13:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Wiem, że do czasu przedsprzedaży nie będzie mapki, ale chciałem zapytać poinformowanych, doświadczonych bywalców tego obiektu o to, z której części trybun widać najwięcej i jakie miejsca polecają. Nazwy sektorów są chyba stałe.


Cz cze 22, 2017 13:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Generalnie scena halowa nie jest zasłonięta po bokach, więc skrajne sektory też nie będą na to narzekać


Cz cze 22, 2017 13:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 16:54 pm
Posty: 78
Lokalizacja: sopoćkowo - brodway
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
@personal benek Mapka na stronie LN jest podobna dla każdego koncertu, po prostu tylko zmieniają cenę i część sektorów jest czasem niedostępna (za sceną)/niewidoczna (tutaj akurat trybuny rozsuwane 1xx będą schowane i nie bedzie ich na mapce).


Ostatnio edytowano Pt cze 23, 2017 12:46 pm przez B., łącznie edytowano 1 raz



Cz cze 22, 2017 13:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 14:15 pm
Posty: 154
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Dzwoniłem tam w celu rozpiski itd Ale oczywiście będzie dopiero jutro wszystko wiadomo ;/ I oczywiście 399zł najdrozszy bilet... Jeba... Trybuny tez będą ok ;)


Cz cze 22, 2017 14:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 8:36 am
Posty: 306
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Widzieliście, że już cenę podnieśli do 449?


Pt cze 23, 2017 7:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Tak. Klasycznie...


Pt cze 23, 2017 7:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
powiem szczerze, że po raz pierwszy nie mam napinki na bilet, przez te całe live nation, ostatni koncert GnR i tamtejszą organizację, na prawdę tracę chęć na koncerty w naszym kraju :? Dla porównania w Glasgow zapłaciłem za DM 30 funtów, 0 opłat manipulacyjnych, bilet do odbioru na miejscu.. i trzymałem barierkę.. u nas za taką przyjemność trzeba zapłacić 450zł... porażka jednym słowem. Jeden plus to miejsce, bo w Ergo arena nie jest tak wielka jak Łódź czy Kraków i może być lepsza atmosfera samego koncertu.


Pt cze 23, 2017 8:33 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 31, 2003 21:54 pm
Posty: 93
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Takie ich prawo, to jest kapitalizm. Nic w tym zlego. Zle by bylo gdyby przymuszali ludzi do kupowania. Tak dlugo jak wiekszy bedzie popyt, ceny beda rosnac. Nikt przeciez nie chodzi do salonu Ferrari i wrzuca sprzedawcy, ze oni chyba zwariowali z tymi cenami.


Pt cze 23, 2017 8:52 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team