Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
helicoptercat napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=EoqrWJYxzCE
Na DVD jak znalazł,brawo wy :brawo: :brawo: :brawo:


Ależ wypieścili dźwiękowcy to nagłośnienie :brawo: Lepiej się chyba nie dało.
Na trybunach też tak dobrze było?


Pn lut 12, 2018 19:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Był to mój pierwszy koncert DM ale i w ogóle jakiegokolwiek zespołu. Przed koncertem ten support zroche mnie zniesmaczył więcej darcia sie i nawalanki niż śpiewu ale jak wyszło DM to odrazu sie zmieniło. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne cały koncert na trybunach na stojąco dopiero przed bisem na chwile usiadłem żeby odpocząć. Nagłośnienie miejscami trochę za głośno i ten bas tak nawalający że wyobrażam sobie co musieli czuć ci przed samą sceną ja siedziałem na balkoniku centralnej trybuny bez osłony i widok był bardzo dobry, bardzo mi sie podobało śpiewanie razem z zespołem i reakcje publiczności. Najlepiej podobały mi sie dynamika It's no good, bas i gitarka w Useless, chórki w Home, gitara A pain that i'm used to, koncówka Cover Me, Where's the Revolution to taki fajny i prosty utwór do śpiewania szczególnie refren, Everything Counts do pośpiewania z publicznością, Stripped za wstęp Dave na Stripped pomylił się chyba, a na bisie gdy Martin zapowiedział wyjątkową piosenkę i poleciały pierwsze dźwięki to wszyscy chyba myśleli i ja również ze chodzi o Shake the disease.


Pn lut 12, 2018 19:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 06, 2006 15:59 pm
Posty: 155
Lokalizacja: z piekła rodem
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
phoenix36 napisał(a):

Dziś jeszcze Gdańsk, bo Martin i Gordeno znowu zajrzeli do Avocado na Przymorzu (wczoraj tam jedli obiad) ;)

To musiało być rano.
Desperus napisał(a):
Diabel napisał(a):
Już wylecieli, przeoczyłem to ale pewnie wtedy jak się kończy doba hotelowa w Sheratonie ;) czyli około 13. A wydawało mi się, że widzę ich samolot (na stronie pokazującej ruch lotniczy) lądujący w Mińsku na Białorusi, ale to chyba był błąd bo maja kolejny koncert 20 lutego w Rydze na Łotwie, no chyba że prywatny dają dla Łukaszenki ;)

następny koncert to Mińsk jutro, potem Petersburg, Helsinki i dopiero Ryga


To znaczy, że mi się nie przywidziało i widziałem moment lądowania :)
A napisałem o Rydze bo tak podaje Wikipedia a innych źródeł nie sprawdzałem (koncerty 93 i 94)
https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Global_Spirit_Tour


Pn lut 12, 2018 19:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
jestem pod wrażeniem żywotności Gahana, odnosiłem wrażenie że niczym Iggy Pop w transie, zatraca się bez reszty.
Dla mnie koncert BOMBOWY. Przede wszystkim publika dała radę, czego się obawiałem mocno.
Bez specjalnych akcji udało się zrobić to o co chodzi. Zjednoczenie i uwielbienie.
Dostrzegłem szczere wyrazy zadowolenia ze strony Gahana i ekipy DM z tej super interakcji scena podłoga.
Nagłośnie naprawdę godnie ryło po berecie, zwłaszcza odczułem to podczas Walking In My Shoes, gdzie obie stopy perki pulsowały precyzyjnie. Useless kapitalny rockowy aranż z potężnym bassem. Generalnie sporo Ultry, która ostatnimi laty jest u mnie ponownie nr 01 w dyskografii. Oczywiście słabo jak na Spirit Tour w ilości 3 kawałków. Żałuję że nie zagrali na trasie ani Poormana ani Scum .
Cover Me magiczny. To kawałek, który po niemal roku obcowania ze Spiritem jest dla mnie nr 1 bezdyskusyjnie na tym krążku.
To był kolejny wieczór szczęścia dzięki DM i tysiącom ludków, których ściągnęli do hali. która powstała dosłownie na moim podwórku z dzieciństwa. Spełnił się mój sen. To cudowne wrażenie po 35 latach zagrali dla mnie u mnie.


Pn lut 12, 2018 20:09 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 19:24 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Stare Pole
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Poda ktoś setliste Black Line?


Pn lut 12, 2018 20:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
A jak pięknie Dave wymówił Gdańsk. :o
Good Evening Ktońsk. :mrgreen:


Pn lut 12, 2018 20:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Czy na hali było tak gorąco jak w Łodzi?


Pn lut 12, 2018 21:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
https://twitter.com/ManOfWorseSort/stat ... 9027929090

:beer:


Pn lut 12, 2018 21:10 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 22:39 pm
Posty: 14
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Koncert był petarda! Drugi najlepszy na jakim byłam i zdecydowanie najlepszy w tej trasie. Wszystko grało. Nagłośnienie stosownie intensywne, ale tak ustawione, że nie byłam po koncercie głucha mimo stania w 2 rzędzie. Publika- bajka, bez pchania, chlania i palenia, choć wiadomo, że atmosfera zagęszczona, wszystko zaśpiewane, wymachane i wyklaskane. Nie wiem skąd te pokłady energii po tylu godzinach stania na mrozie, może te morskie powietrze czy coś. Everything Counts prawie jak na 101 a Stripped magiczny. Olympia Stadium może nam buty czyścić. Humory zespołu też dopasowały, aż się sama gęba cieszy jak się te ich uchachane paszcze widzi.
Specjalne brawa dla komitetu kolejkowego za świetną robotę :brawo: W różnych kolejkach stałam i różne były efekty końcowe- rozłaziło się to jakoś, albo ludzie dopychali się nie wiadomo skąd. Tu- wszystko spokojnie, rzeczowo, bez pchania, przepuszczania i kombinowania. Idealna współpraca z ochroniarzami co zaowocowało spokojnym wejściem na płytę. Serio- teoretycznie najbardziej stresujące pół godziny podczas wpuszczania okazało się najmniej problematyczne i takiego bezstresowego wejścia na płytę jeszcze nie doświadczyłam. Chylę czoła!
Turu turu turu to jeszcze wracając z aftera śpiewałam :mrgreen: aktualnie odpokutowuję totalnie zjechanym gardłem, ale było warto, a kto nie był ten gapa, bo ten koncert to będzie legenda!


Pn lut 12, 2018 21:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 14:36 pm
Posty: 93
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Reakcje fanów po koncercie w tym i moja nieskromna osoba :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=4AQdV8eebrI :nlmda:


Pn lut 12, 2018 21:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
ten z setlistą na początku to ja ;) :8):


Pn lut 12, 2018 21:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Kilku naturystów, Nergal, Kupisz, dK z setalistą, pani czekająca od 23:00 dnia poprzedniego.
Który band ma takich fanów, no który? :wink:

:arrow: Kolin a Ty to który?


Ostatnio edytowano Pn lut 12, 2018 23:36 pm przez MrDepesz, łącznie edytowano 1 raz



Pn lut 12, 2018 22:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 29, 2009 11:27 am
Posty: 100
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Nie udzielam się na tym forum bo nie mam czasu :) . Był to mój pierwszy koncert DM ale i w ogóle jakiegokolwiek zespołu... Slucham DM. Nawet chyba nie jestem fanem. Slucham ich często :) Lubie chłopaków. Nie jestem fanatykiem :) Mam w z tyłu ciała czy Alan wróci czy nie :) tak BTW ...
Odnosnie koncertu. Mega wypas. Nagłosnienie super. Utwory super. Mega zajerzascie wydane 600zl (bo byłem z małżonka - która notabene nie chciała dziecka opuscic by jechać na koncert - a potem się świetnie bawiła). A znajomi mnie na wódke na impreze wyciągali. Jak dla mnie jedyny koncert na którym byłem i naprawdę zaczepisty. Kawałki bardziej nowe czyli od "Wentylatora" wzwyż. Bo ludzie dzielą "tfurczość" na "przed" i po "Pogwałczaczu" :) Ja wolę te nowsze. Mają klimat. Mega zadowolony. Dave jako już prawie dziadek. Zaskoczył mnie. Naprawde. Wymiata. Najlepsze ciary na HOME i publice. Mega. Kto tam nie był to niech idzie KLAN oglądać a się nie wypowiada. Nie kumam tu ludzi którzy krytykują czy coś im nie leży. Koncert był mega profesjonalny pod względem nagłośnienia. Utworów. Obsługi. Po prostu GIT. Siedziałem na trybunach. Troche głośniki mi zasłaniały telebim ale to nevermind :) Moc była. Aż mi wątroba i śledziona chodziła. A to że "chopaków" z bliska nie widziałem.. who cares ??? Zaskoczyła mnie setlista. nietypowe kawałki niektóre jak na koncert. Mart w swoim wykonaniu debesciarski. Jak zwykle. Dave również. Jak prawie na emeryta naprawdę energetyczny. Ma gość krzepe. Jedynie rozbawił mnie jak coś próbował po polsku mówić. Mega FUN :) Dałby se luz i gadał po "angliskamu jazyku " :) Było naprawdę świetnie. Nie spodziewałem się. Przecież ja ich tylko słucham "from time to time: :) Do nie zobaczenia. Było fajnie.


Pn lut 12, 2018 23:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Przywitanie Dave'a z Gdańskiem to hit tego koncertu. :D Było genialnie, jak zawsze. Insight mi się nie przejadło. Bardzo lubię tę wersję.


Pn lut 12, 2018 23:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Krzyś_88 napisał(a):
Poda ktoś setliste Black Line?


https://www.setlist.fm/setlist/black-li ... e3ccf.html


Pn lut 12, 2018 23:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 18, 2010 9:17 am
Posty: 4
Lokalizacja: Sopot
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Poczytajcie sobie jeszcze to: http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Depeche ... t,a,101454
Nieźle się ubawicie.


Wt lut 13, 2018 0:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Desperus napisał(a):
Z poziomu Early Entrance super zabawa i publika, ludzie bez zamuły chociaż niektórzy za dużo kręcili i robili zdjęć. No i wreszcie usłyszałem IWYN po ominięciu Łodzi.
Bardzo dobra organizacja przedkoncertowa, jak ktoś się próbował wepchnąć o ileś numerków w przód to go organizator na koniec wysyłał.

@French :beer:

:beer:

Przy mnie gość spytał dziewczynę, czy da radę chociaż na jednym utworze nie trzymać rąk w górze, bo on chce zrobić zdjęcie :wink:
Liczyłem chociaż w Gdańsku na Siostrę (zapewne w zestawie z Judas), ale niestety :)


http://www.dziennikbaltycki.pl/kultura/ ... ,27504394/
<3

@dK gratulacje :D


Wt lut 13, 2018 1:05 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt paź 21, 2016 13:13 pm
Posty: 26
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Był to to mój ich czwarty koncert i drugi halowy i jednak moim zdaniem stadion wypadał lepiej, nie chodzi tu bardziej o brzmienie czy formę zespołu, ale temperaturę np. w hali, momentami bardziej niż o przeżywaniu muzyki myślałem, żeby się przewrócić....mam tez rażenie że podobnie reagowali inni nieopodal, poza tym stadionowe są latem i ten klimat się udziela na koncercie, publiczność bardziej jakby wyluzowana, chociażby słynne fale na narodowym


Wt lut 13, 2018 1:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
No akurat na Narodowym przy zamkniętym dachu to jak w hali, chyba że chodzi o ilość ludzi. Na stadionie jest ich przynajmniej czterokrotnie więcej.
Mnie osobiście kameralny klimat halowy bardziej odpowiada.


Wt lut 13, 2018 2:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Fantomasz napisał(a):
Czy na hali było tak gorąco jak w Łodzi?

Nie wiem o co Ci chodzi, ale tym razem w Atlasie nie było gorąco.
Może Ty byłeś w jakimś kożuszku i......no właśnie :lol: , trzeba było skorzystać z szatni :8):


Wt lut 13, 2018 7:02 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team