Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 8:49 am
Posty: 119
Lokalizacja: takie małe w lubuskim
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Adka napisał(a):
czapelka napisał(a):
Ale McCartney nie grał w ramach festiwalu, prawda? Poza tym - nie oszukujmy się - Macca nie biega ze statywem wzdłuż i wszerz sceny. Owszem, w latach posunięty jest bardziej niż Dave, ale jestem więcej niż pewien, że Dave spokojnie odpękałby 40-piosenkowy set "na stojaka". Pytanie czy my - fani - byśmy to wytrzymali :)

żartujesz sobie? po czymś takim to już tylko umierać można :wink:
Tu masz przykładową setliste Macci z Summerfest https://www.setlist.fm/setlist/paul-mcc ... fee28.html


może i 40 piosenek Macca - tyle, że hity Beatlesów to najczęściej maks. 3 minuty.


Wt lip 10, 2018 7:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Wczoraj Guns'n'Roses zagrali... 32 numery, koncert trwał 3,5h. Można?

A nasi ucinają seta...


Wt lip 10, 2018 9:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Janusze Mode na pełnej spince! Ich ukochany zespolik olał ich i ich ciężko zarobione 259 złotych! Leniwy sceniczny truposz Gahan postanowił zagrać zaledwie 15 kawałków, co stanowiło półtoragodzinny secik, przy którym opijusy nie wyrobiły się z wypiciem piątego piwa! Taki żałosny pokaz (bo koncertem tego nie nazwiemy) można jedynie zapomnieć. Przemilczmy jeszcze oczywiście fakty, iż Rasmentalism, Organek i MO (tak, to te anonimy, które obrażaliście w trakcie ich występów, bo zabierali miejsce na scenie waszemu "leniwemu" Gahanowi) grali sety trwające tyle samo czasu, dwaj pierwsi zagrali mniej piosenek niż leniwi Depesze, zaś MO ma piosenki króciutkie i zmieściła te 20 utworów, ale to chyba nie podbiło waszych serc, gdyż krytykowaliście ją aż uszy więdły. Zaś tak chwalony przez was Massive Attack popisał się 14 pioseneczkami, to o jedną gorzej niż leniwy Gahan ze skąpym Gorem i nieudacznym Fletcherem! Cóż za rozczarowanie, a jednak byli tacy, co jeszcze bardziej splunęli swoim fanom niż depechy mody.
Janusze chyba się pomyliły - to był FESTIWAL i każdy grał na równi 1,5 godzinki, a nie po 30 minut "ogóry" a "wielkie" DM najlepiej pełen set. To nie ten adres, widać, iż w temacie takich imprez jesteście mocno do tyłu z informacjami.


Wt lip 10, 2018 9:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 11:50 am
Posty: 31
Lokalizacja: LUBIN
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
A długo chłopaki u nas byli?Czy na drugi dzień odlecieli?


Wt lip 10, 2018 10:06 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 16, 2008 17:32 pm
Posty: 212
Lokalizacja: Kalisz
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Do Wichura23: można, jak się nie gra na festiwalu, gdzie jest wszystko dokładnie zaplanowane.


Wt lip 10, 2018 10:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 15, 2005 19:50 pm
Posty: 449
Lokalizacja: Łódż
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
SweetestPerfection2 napisał(a):
Janusze Mode na pełnej spince! Ich ukochany zespolik olał ich i ich ciężko zarobione 259 złotych! Leniwy sceniczny truposz Gahan postanowił zagrać zaledwie 15 kawałków, co stanowiło półtoragodzinny secik, przy którym opijusy nie wyrobiły się z wypiciem piątego piwa! Taki żałosny pokaz (bo koncertem tego nie nazwiemy) można jedynie zapomnieć. Przemilczmy jeszcze oczywiście fakty, iż Rasmentalism, Organek i MO (tak, to te anonimy, które obrażaliście w trakcie ich występów, bo zabierali miejsce na scenie waszemu "leniwemu" Gahanowi) grali sety trwające tyle samo czasu, dwaj pierwsi zagrali mniej piosenek niż leniwi Depesze, zaś MO ma piosenki króciutkie i zmieściła te 20 utworów, ale to chyba nie podbiło waszych serc, gdyż krytykowaliście ją aż uszy więdły. Zaś tak chwalony przez was Massive Attack popisał się 14 pioseneczkami, to o jedną gorzej niż leniwy Gahan ze skąpym Gorem i nieudacznym Fletcherem! Cóż za rozczarowanie, a jednak byli tacy, co jeszcze bardziej splunęli swoim fanom niż depechy mody.
Janusze chyba się pomyliły - to był FESTIWAL i każdy grał na równi 1,5 godzinki, a nie po 30 minut "ogóry" a "wielkie" DM najlepiej pełen set. To nie ten adres, widać, iż w temacie takich imprez jesteście mocno do tyłu z informacjami.

Brzmi to jak głos niejakiego Stuleji Piotra Weltrowskiego :lol:


Wt lip 10, 2018 10:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 8:49 am
Posty: 119
Lokalizacja: takie małe w lubuskim
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Cytuj:
Z ośmiolatkiem nie pchałbym się pod scenę.


Blisko sceny - maks. dwa metry od barierki, stał facet z (na oko) 3-letnim berbeciem na rękach.


Wt lip 10, 2018 11:35 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
dK napisał(a):
Zdjęliście już opaski :)


Opaska cały czas na ręku.
@dk stałem za Tobą jakieś dwa metry.
Pozdrowienia dla forumowego Maćka , którego spotkałem po wieloletniej forumowej znajomości.


Wt lip 10, 2018 12:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
mirass napisał(a):
Brzmi to jak głos niejakiego Stuleji Piotra Weltrowskiego :lol:

Nie wiem nawet kto to jest.


Wt lip 10, 2018 13:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 0:08 am
Posty: 81
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Janusze Mode...zayebiste okreslenie. A moze mi ktos wytlumaczyc co znaczy "Aviva dM"?


Wt lip 10, 2018 13:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 1:37 am
Posty: 77
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
fide_DM napisał(a):
Jako długoletni fan DM, byłem zniesmaczony reakcjami niektórych fanów DM na występ MØ. Dziewczyna się starała (moim zdaniem była świetna) a reakcje niektórych lub ich brak były przykre dla mnie i pewnie dla artystki.


No niestety, pełno takiego fanowskiego betonu dla którego poza DM nie ma świata. Ale dzięki temu na zespołach poprzedzających można było rozglądać się po publice i mieć bekę z "true fanów" którzy stali jakby mieli kij w d... i tylko czekali na swój ukochany zespół :D MØ faktycznie dała świetny koncert, Organek też był fajny. A na fejsie też widzę odchodzi hardy trolling, same narzekanie na festiwal, publikę, szok że niektórzy nie podeszli do występu DM na klęczkach i z nabożną czcią, tylko wpadli z piwkiem między jednym a drugim koncertem. No witamy na festiwalu muzycznym :D

Sam koncert w Gdyni to była dla mnie petarda, powiem więcej: nie wiem, czy czasem nie podobał mi się najbardziej na trasie. Pewnie, szkoda okrojonej setlisty, szkoda że wyleciało TTYS, ale kurde, koncert wszedł mi niesamowicie. Minimum plumkenów, wyleciały w większości właściwe kawałki, dzięki czemu mieliśmy seta będącego swoistym "greatest hits" tej trasy, od początku do końca dobra zabawa. Chłopaki w świetnej formie. Pewnie, show jest wyreżyserowane i przewidywalne, ale już się do tego przyzwyczaiłem i mnie nie kuło. Wciąż fajnie było posłuchać tych piosenek na żywo.

W ogóle dla mnie to był taki bonusowy koncert, fajna niespodzianka - na Openera jeżdżę prawie co roku od 2010, więc karnet miałem odkąd wszedł do sprzedaży. Ogłoszenie DM mnie równie ucieszyło, co zaskoczyło :D ogólnie festiwal w tym roku na dobrym poziomie muzycznym, ale słabym organizacyjnym - szczególnie tłumy na DM pokonały organizatorów. Ale dużo fajnych zespołów widziałem: Gorillaz, CHVRCHES, Odesza, Sevdaliza, Sigrid, Kaleo, Massive Attack... tak by można wymieniać. Dobra impreza.


Wt lip 10, 2018 13:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
@Shedao Shai
To co się dzieje w Internecie po tym koncercie to głównie płaczący tru fani, bo DM zagrali zaledwie 15 piosenek, a powinni grać 3 bite godziny i Massive Attack niech sobie zaczyna o 5 rano. Z drugiej zaś strony mamy podstarzałych śmieszków i do pary z nimi kilku gimbusów, którzy założą koszuleczki tandetnych metalowych popłuczyn i trollują "tru depeszowców" miernymi tekścikami, iż depeche mode to najgorszy zespół świata. Nawet ja wiem, że to bzdurki. I teraz od kilku dni oglądamy żenadę tego pokroju. Tu nawet nie ma z czego robić sobie beki, to tak niski poziom. Dobrze, iż po odejściu Alana nie jestem emocjonalnie związany z tragikomicznym Gahanem, obciachowym Gorem i Fletcherem, na którego brak słów. ;) Żenada z obu stron to wszystko.


Wt lip 10, 2018 14:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Po festiwalowych koncertach, kiedy widziało się już wcześniejsze w hali, nie zrobią już takiego wrażenia. Mam z tym duuuuże doświadczenie. Trzeba się kochani po prostu przestawić a festiwal traktować jako ogólną imprezę a nie tylko podpalać się na jeden koncert. Nie każda kapela pasuje do festiwali, moim zdaniem DM nie bardzo. Oczywiście jest to kwestia gustu.


Wt lip 10, 2018 15:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Hit podobno w dniu koncertu niejaka maffasion. Wlazła do sheratona na drinka i Piła go z nim Martinem ! Świat schodzi na psu ! JesZcze godlewskiej brakowało ! Jeb. Ne faszonistki Pewbie ani jednej płyty nie znają !


Wt lip 10, 2018 22:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
O prosze komentarz true fana .....zalosne :evil:


Śr lip 11, 2018 6:39 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 0:08 am
Posty: 81
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
@MariaDimension a coś wiecej? oni zawsze sa z ochrona a ta pani pewnie nawet nie wie jak wygladaja :8):


Śr lip 11, 2018 13:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 14:36 pm
Posty: 93
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Już hula po całości w sieci. :beer: :fletch: :nlmda: :lol: :8):


Śr lip 11, 2018 18:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Adka napisał(a):
@MariaDimension a coś wiecej? oni zawsze sa z ochrona a ta pani pewnie nawet nie wie jak wygladaja :8):


Po czym wnosisz ? Moze akurat jest prawdziwym fanem jak TY i wie jak wygladaja muzycy z DM ? :nie:


Śr lip 11, 2018 20:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 8:49 am
Posty: 119
Lokalizacja: takie małe w lubuskim
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Ale to trzeba mieć tupet - wleźć do sheratona, wypić drinka i nawet żadnej płyty DM nie znać!


Cz lip 12, 2018 6:45 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
To była jessica mercedes .Taka jedna Pani co ma super łeb do interesow.Pomysliły mi sie obie Panie. Jasne, nie trzeba znac zadnej płyty, żeby poznac Martina czy Dave, bo sa na całym swiecie rozpoznawalni, nawet nie przez fanow i fanatykow, ale przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi. Chodzi o muzyk e i dobra zabawę. Subkultura depeche mode to dziwna subkultura, bo tylko obsesyjno-kompulsywnie sfocusowana na jednym zespole. Zespół nawet nie wie dokońca, ze u nas ma takie zjawisko miejsce. Rozumiem subkulturę punkową, to była swego rodzaju antykultura i manifestacja , że wali nas system, walą nas konwenase, rząd, awanse itd. Natomiast jakie wartosci przekazuje subkultura dm? ŻADEN BUNT, zadne nic, chodzi tylko o strój i muzykę i bycie tru fanem. Niestety moja wypowiedz była ironiczna jesli chodzi z ta Maffasion. To była odpowiedz "lustro". Tzn napisałam, to własnie, w celu ukazania jak mysla, "typowi fanatacy" Dave i Martina. Mysla w sposob ograniczony i strasznie płytki. Jest to swego rodzaju snobizm, ze musisz znac wszystkie płyty, zeby do nich podejsc. Wyobrazcie sobie, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy nie słuchaja tylko ich muzyki, ale tez ich znaja i cenia. Dokładnie to jakis influencer kolega Jessici na instatory umiescił filmik, jak podaje grabe Martinowi :) Wiedziałam, ze was to zainteresuje. Moze nawet pudelek o tym napisał. tYLKO, ZE FILMIKI Z INSTASTORY ZNIKAJA NA ZAWSZE? kACZYNSKI TEZ MA FABATYKOW, ktorzy gromadza sie 10 kazdego miesiaca i wyspiewują swoj "pimpf" i kłąda sie pod krzyzem. Nigdy nie rozumiałam, fenomenu subkultury depeche mode. I traktowania ich tak smiertelnie powaznie. Gdyby wam ktos powiedział,ze graja tylko dlatego, zeby miec własnie hotel za free;), dostęp do uzywek za free i wszelkich uciech a nie tylko, zeby wam fanim wchodzic w tyłek to co załamka egzystencjalna? dla znajacych sie na zarty majacych dystans do siebie, zaj..sty obrazek:) pokazujacy o co mi chodziło https://www.fotosik.pl/zdjecie/d4c40b68f1213d14


Cz lip 12, 2018 10:19 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team