´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 187 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Nast─Öpna strona
05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür cze 10, 2009 20:47 pm

Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Jedziemy ca┼é─ů 3-osobowa rodzink─ů. Ostatni raz by┼éam na Openerze w 2009. Zastanawia┼éam si─Ö wtedy czy kiedy┼Ť przyjad─Ö tam ze swoim synem. No i si─Ö doczeka┼éam. 15 lat ch┼éopak sko┼äczy 2 dni wcze┼Ťniej. W prezencie dostanie bilet. To b─Ödzie jego 3 koncert :nlmda: Prosi┼é o Gda┼äsk pod choink─Ö, dostanie Gdyni─Ö na urodziny :8): Marzy┼é mi si─Ö koncert festiwalowy. Nie fanatyczny, nie promocyjny. Taki luzacki, na trawie, w wakacyjnym klimacie. Bardzo si─Ö ciesz─Ö na t─Ö okoliczno┼Ť─ç.

Cz lis 30, 2017 20:16 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So pa┼║ 01, 2005 15:25 pm

hans napisał(a):
Coraz wi─Öcej koncert├│w i co gorsza wszystkie wyprzedane.

Eeee nieprawda :P (patrz Łódź i KRK )

Cz lis 30, 2017 20:48 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lut 01, 2013 10:51 am

chmurek napisał(a):
Moim zdaniem Onkyo mowi o czyms innym , a co mnie sie również nie podoba a mianowicie trasa nie robi szału , a ciagna ja bo jest z tego dobra kasa , a (chyba ) nie tak to powinno wygladac . U2 tez ciagnie trase , ale miedzy czasie zmienili scene i nie zdzwilbym sie jakby teraz nastapila kolejna zmiana . I tak zaliczasz koncert halowy w zupelnie innym wymiarze niz koncert stadionowy - i tu rozumiem , ze trasa trwa lepiej niz rok bo dostajesz jakby nie patrzec jakas wartosc dodana co w przypadku DM nie ma miejsca . Niektorym wystarcza tylko to ze nadal koncertuja , a niektorym niekoniecznie a forum jest po to zeby wymienic te poglady . Kiedys bywalem i na 6-8 koncertach na trasie obecnie zalicze jeden i tez wystarczy gdyż dla mnie koncertowe DM stajo sie po prostu zbyt przewidywalne żeby nie powiedziec nudne :?

Wszystko co piszesz to prawda, ale s─ů ludzie jak ja, kt├│rzy karier─Ö koncertow─ů zacz─Öli na TOTU i innego koncertowego DM na ┼╝ywo jak teraz nie znaj─ů. Mnie si─Ö to osobi┼Ťcie podoba i cieszy, ┼╝e nie trzeba dyma─ç zagramanic─Ö (akurat na GST si─Ö uda┼éo), ┼╝eby zobaczy─ç koncert cz─Ö┼Ťciej ni┼╝ raz na 4 lata. Na hal─Ö mam bilet tylko na ┼ü├│d┼║ (3 koncert na trasie) bo mam blisko i szafa gra. Oczywi┼Ťcie chcia┼ébym na stadionie wielk─ů efektown─ů scen─Ö, zim─ů znacz─ůce zmiany w secie (Clean!!!!!!!!) bo poza Useless wszystko ju┼╝ s┼éysza┼éem, ale to si─Ö nie wydarzy. A, ┼╝e sta┼╝ kr├│tki to dla mnie dobrze, ┼╝e w og├│le graj─ů, bo patrz─ůc na ich wiek nied┼éugo sko┼äcz─ů (oby nie). Nie wiem, czy zauwa┼╝yli┼Ťcie, ale polskie spo┼éecze┼ästwo jest du┼╝o bogatsze ni┼╝ 15 lat temu i wydanie 250z┼é na koncert, to nie jest 1/4 pensji. Wi─Öc co w tym dziwnego, ┼╝e wzorem Niemiec zacz─Öli gra─ç u nas wi─Öcej koncert├│w. Jest popyt, to jest poda┼╝. Tym bardziej, ┼╝e baz─Ö fan├│w w Polsce maj─ů ogromn─ů, wi─Öc dziwnym by┼éoby tego nie wykorzysta─ç. Zw┼éaszcza, ┼╝e nie ma co si─Ö oszukiwa─ç, ┼╝e powodem nr 1, dla kt├│rego w og├│le graj─ů s─ů $.

Wchodzisz na forum fan├│w DM i ci─ůg┼ée czytasz, a po co, a na co. No to odpowiadam. Dla takich jak ja. Czy kto┼Ť si─Ö czuje lepszy, ┼╝e tak mu to przeszkadza?

U2 niby tak lubi Polsk─Ö, kas─Ö te┼╝ mogliby tu trzepa─ç, a i tak maj─ů nasza kraj w z ty┼éu cia┼éa. Czy tak jest lepiej? Czy to jest wz├│r?

So gru 02, 2017 11:38 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So pa┼║ 01, 2005 15:25 pm

Nie chodzi o lepsi -gorsi , narzekanie wynika z tego , ze u kazdego z nas jest inny pr├│g cierpliwo┼Ťci :P . U mnie zosta┼é przekroczony na DMT ale tak do 10 tego mo┼╝e 15 -tego koncertu to dalbym sie pokroic :mrgreen: . A dzi┼Ť jest jak jest , wiecej to b─Öde m├│g┼é napisac po Krakowie , czy to juz dla mnie koniec czy mo┼╝e jeszcze jednak magia DM zadzia┼éa . Co do U2 zobaczymy i ich w 2018 ew na poczatku 2019 .

So gru 02, 2017 18:41 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 05, 2013 18:55 pm

dafus napisał(a):
chmurek napisał(a):
Moim zdaniem Onkyo mowi o czyms innym , a co mnie sie również nie podoba a mianowicie trasa nie robi szału , a ciagna ja bo jest z tego dobra kasa , a (chyba ) nie tak to powinno wygladac . U2 tez ciagnie trase , ale miedzy czasie zmienili scene i nie zdzwilbym sie jakby teraz nastapila kolejna zmiana . I tak zaliczasz koncert halowy w zupelnie innym wymiarze niz koncert stadionowy - i tu rozumiem , ze trasa trwa lepiej niz rok bo dostajesz jakby nie patrzec jakas wartosc dodana co w przypadku DM nie ma miejsca . Niektorym wystarcza tylko to ze nadal koncertuja , a niektorym niekoniecznie a forum jest po to zeby wymienic te poglady . Kiedys bywalem i na 6-8 koncertach na trasie obecnie zalicze jeden i tez wystarczy gdyż dla mnie koncertowe DM stajo sie po prostu zbyt przewidywalne żeby nie powiedziec nudne :?

Wszystko co piszesz to prawda, ale s─ů ludzie jak ja, kt├│rzy karier─Ö koncertow─ů zacz─Öli na TOTU i innego koncertowego DM na ┼╝ywo jak teraz nie znaj─ů. Mnie si─Ö to osobi┼Ťcie podoba i cieszy, ┼╝e nie trzeba dyma─ç zagramanic─Ö (akurat na GST si─Ö uda┼éo), ┼╝eby zobaczy─ç koncert cz─Ö┼Ťciej ni┼╝ raz na 4 lata. Na hal─Ö mam bilet tylko na ┼ü├│d┼║ (3 koncert na trasie) bo mam blisko i szafa gra. Oczywi┼Ťcie chcia┼ébym na stadionie wielk─ů efektown─ů scen─Ö, zim─ů znacz─ůce zmiany w secie (Clean!!!!!!!!) bo poza Useless wszystko ju┼╝ s┼éysza┼éem, ale to si─Ö nie wydarzy. A, ┼╝e sta┼╝ kr├│tki to dla mnie dobrze, ┼╝e w og├│le graj─ů, bo patrz─ůc na ich wiek nied┼éugo sko┼äcz─ů (oby nie). Nie wiem, czy zauwa┼╝yli┼Ťcie, ale polskie spo┼éecze┼ästwo jest du┼╝o bogatsze ni┼╝ 15 lat temu i wydanie 250z┼é na koncert, to nie jest 1/4 pensji. Wi─Öc co w tym dziwnego, ┼╝e wzorem Niemiec zacz─Öli gra─ç u nas wi─Öcej koncert├│w. Jest popyt, to jest poda┼╝. Tym bardziej, ┼╝e baz─Ö fan├│w w Polsce maj─ů ogromn─ů, wi─Öc dziwnym by┼éoby tego nie wykorzysta─ç. Zw┼éaszcza, ┼╝e nie ma co si─Ö oszukiwa─ç, ┼╝e powodem nr 1, dla kt├│rego w og├│le graj─ů s─ů $.

Wchodzisz na forum fan├│w DM i ci─ůg┼ée czytasz, a po co, a na co. No to odpowiadam. Dla takich jak ja. Czy kto┼Ť si─Ö czuje lepszy, ┼╝e tak mu to przeszkadza?

U2 niby tak lubi Polsk─Ö, kas─Ö te┼╝ mogliby tu trzepa─ç, a i tak maj─ů nasza kraj w z ty┼éu cia┼éa. Czy tak jest lepiej? Czy to jest wz├│r?

Tak, to niew─ůtpliwie potwierdzenie naszego skoku cywilizacyjnego i nic ju┼╝ na to nie poradzimy :mrgreen:

N gru 03, 2017 20:50 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 19:18 pm

Co ciekawe na Open'erze zagra r├│wnie┼╝ Massive Attack ;)

Śr gru 06, 2017 14:33 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt pa┼║ 21, 2016 14:13 pm

David Byrne przed Depeche Mode, Massive Attack po :)

Śr gru 06, 2017 14:34 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 0:19 am

Jak Massive po jak dM jest g┼é├│wn─ů gwiazd─ů?
A Byrne nie przed dM bo on gra w namiocie.

Śr gru 06, 2017 21:56 pm Zobacz profil WWW

Faktycznie Byrne w namiocie.
Główna gwiazda gra zawsze na Openerze, o 22, a ostatni występ jest Północy

Śr gru 06, 2017 22:51 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 11:34 am

O mo┼╝e kto┼Ť przypomnie─ç o kt├│rej nasi wchodz─ů na scen─Ö ?

Śr sty 03, 2018 16:16 pm Zobacz profil

Prawdopodobnie 22

Pt sty 05, 2018 0:37 am Zobacz profil

Tak w og├│le to obsadzenia zosta┼é jeszcze ┼Ťrodowy headliner 4 07. Nine inch Nails 2 07 s─ů w Berlinie, a 6 07 na festiwalu we Francji :mrgreen:

Wt sty 23, 2018 15:04 pm Zobacz profil

Też mi to po głowie chodziło ;)

Wt sty 23, 2018 15:40 pm Zobacz profil WWW

Jednak nie, ale Nick Cave to dobry punkt :)

Pt lut 02, 2018 16:14 pm Zobacz profil WWW

Tylko szkoda, że scena główna, lepiej sprawdziłby się w namiocie

Pt lut 02, 2018 23:51 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N wrz 11, 2005 11:45 am

Tyle, ┼╝e Nick Cave nie jest headlinerem tego dnia ;)

So lut 03, 2018 1:03 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N sie 28, 2005 17:50 pm

Massive Attack na 100% zagraj─ů przed DM i powiem szczerze, ┼╝e taki zestaw ju┼╝ nigdy nie zostanie nam podany na tacy... za co powinnismy by─ç mega wdzi─Öczni tak i festiwalowi, jak i szcz─Ö┼Ťciu, ┼╝e zgra┼éy si─Ö obie trasy w jednym czasie. Ja jestem wniebowzi─Öty. Noi jeszcze Niku Kejwu. Przecie┼╝ to jest jaka┼Ť magia! DM mog┼éoby jakie┼Ť festiwalowe DVD machn─ů─ç, bo te wszystkie z ostatnich lat zalatuj─ů nud─ů, a tak ludzi po horyzont... braci czarnej te┼╝ pewnie zjedzie si─Ö masa- jest co uwiecznia─ç!

Pt lut 09, 2018 23:47 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 2:24 am

Denerwuje mnie jak kto┼Ť pisze ┼╝e graj─ů dla kasy albo ┼╝e dawniej to by┼éo lepiej.
Już nie pamiętacie jak na słynnym filmie o koncercie 101 liczyli dolary i mordy im się cieszyły z tego powodu że zarobili dużo forsy.

Ja się cieszę że DM gra u nas coraz więcej. Na festiwal się nie wybieram ponieważ nie lubię festiwalowych klimatów. Zdecydowanie wolę koncerty halowe i tylko dedykowane dla jednego zespołu.

Szkoda mi tylko że trasa się już kończy i znowu będzie cisza przez kolejne 3-4 lata.

So lut 10, 2018 20:47 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 30, 2006 11:06 am

nie jestes prawdziwym depeszem :lol: :lol: :lol: :lol:

So lut 10, 2018 22:05 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lut 07, 2013 19:06 pm

Po koncercie w Gda┼äsku mam wielk─ů ochot─Ö na Gdyni─Ö - wiadomo, ┼╝e g┼é├│wnie z powodu wyst─Öpu DM, ale Massive Attack przed nimi to magia. Taki "support" to marzenie.

Wt lut 13, 2018 19:10 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 187 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: