Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 110  Następna strona
21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
To nie muszą być wielkie flagi jak na święta narodowe a małe czarne flagi.


So lip 29, 2017 17:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
I nie muszą być wcale na kiju, bo wiadomo że byłby problem z wniesieniem na obiekt.
Wystarczy, że każdy przyniesie kawałek czarnego bądź czerwonego materiału i podczas WTR uniesie w górę i zwyczajnie zacznie machać. Efekt byłby piorunujący.


So lip 29, 2017 19:47 pm Zobacz profil
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Pisałem o tym już przed Warszawa ....
Nie było żadnego odzewu.
A teraz wszyscy wpadają na ten super pomysł.


N lip 30, 2017 9:55 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2016 21:49 pm
Posty: 22
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Krzysztof74-Jaworzno napisał(a):
To nie są Depesze tylko DiscoMuły które przyszły na koncert DM po raz pierwszy.

ja byłam pierwszy raz i nie uważam, żebym była disco mułem :?

a swoją drogą wszystkie jakieś miłe akcje są fajne (sama na koncertach innego artysty takie organizowałam) tylko oby to nie było nic związane z afiszowaniem poglądów politycznych etc.
na koncerty chodzą różne osoby i idą by posłuchać muzyki ulubionej grupy. Przenoszenie na koncert nastrojów "z ulicy" jest żenadą, co niestety pojawiło się w Warszawie. na szczęście nie było to zbyt zauważalne. mam nadzieję, że na zimowych koncertach nikomu nie przyjdą takie żenujące pomysły do głowy.


N lip 30, 2017 10:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 11, 2010 11:29 am
Posty: 241
Lokalizacja: Kielce
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
barrel of a ... napisał(a):
Pisałem o tym już przed Warszawa ....
Nie było żadnego odzewu.
A teraz wszyscy wpadają na ten super pomysł.


No nie człowieku wszechwiedzący, ja nie wpadłem na ten super pomysł.
Zaprawdę powiadam ci genialny pomysł. Chwała ci za to. Ukłony i szacun.
Powiel pomysł na trylogię w lutym, zapewne WSZYSCY podlapia twój super pomysł i zostanie on zrealizowany w 100%. Powodzenia.


N lip 30, 2017 10:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Nicoletta napisał(a):
Przenoszenie na koncert nastrojów "z ulicy" jest żenadą, co niestety pojawiło się w Warszawie.

co masz na myśli?

Kilka rzeczy wyłapałem na żywo,których nie widziałem wcześniej:
-wybieg który podświetlił się jak pas startowy przed pierwszym wyjściem Gahana.
-"bańki"pod ekranami które okazały się lampami.
-wizualizacja do WIMS -to jest jednak facet (który przegryza bananka przypadek :mrgreen:)
-fajne jak dla mnie są ujęcia na telebimach gdy kamera "stoi "a Gahan przybliża się i oddala.
-zespół popiera jakąś akcje związaną z wodą dla Afryki .


N lip 30, 2017 11:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Nie jakąś akcję, tyko charity: water. Od paru lat razem z Hublot.
http://www.hublot.com/en/news/depeche-m ... ker-hublot
Obrazek


N lip 30, 2017 12:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2017 20:08 pm
Posty: 85
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Wracając do DiscoMułów --żeby było jasne. :)
Nie miałem zamiaru obrażać tych którzy przyszli po raz pierwszy na koncert. (nowych Fanów nigdy za wiele) :P
Jednak zawsze trafią się tacy, którzy są tam jakby za kare.
Dlatego zawsze wybieram płytę, gdzie jest większość prawdziwych Depeszy.


N lip 30, 2017 13:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Cytuj:
Subkultura DM to pewien niezmienny styl, sposób zachowania i ubierania. Kolorowe świecące duperele mogą być na koncercie New Kids On The Block (jak ktoś jeszcze pamięta co to było :wink: ), a nie na DM.


Fajnie się czyta te wypowiedzi zranionych osób.
To pragnienie bycia elitarnym, i lepszym od od przygodnych uczestników koncertów, bo przecież ja na DM zęby zjadłem, a oni...
Kiedyś też tak miałem :wink:

A subkultura to była w latach 90, kiedy DM kładli lagę na granie dla Polaków, chociaż z drugiej strony pojawiali się w Czechach (1988, 93, 98), Estonii, Łotwie, na Węgrzech. No byli raz w 1985 roku, ale jako że podobno klub Park do którego się udali oraz obsługa hotelu Victoria nie przypadły im do gustu to na tym się skończyło.

A zresztą czemu masz do ludzi pretensje. Niech wywalą obgrywane IFY, PJ, WIMS, Enjoya (!), wrzucą Blasphemous Rumours, Dangerous, Fly On The Windscreen, I Want You Now itp. w wypasionych wersjach (a nie zmienione intro i parę akordów) i od razu odsetek prawdziwych fanów się zwiększy.

Swoją drogą nie musi być zawsze elektronika, jeśli są jakieś ciekawe interpretacje, np.:


Ale do tego trzeba mieć dobrych, wszechstronnych muzyków.


N lip 30, 2017 14:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2017 20:08 pm
Posty: 85
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Widać że nie masz pojęcia o DM
Subkultura DM i Fani nadal są i mają się bardzo dobrze.
Wybierz się kiedyś na zloty np do Katowic (Mega Club) to zrozumiesz.
Świecidełka i tego typu pierdoły wymyślają gimbusy idący po raz pierwszy na koncert DM nie mając o nim i stylu Depeszy zielonego pojęcia.
Pozdrawiam prawdziwych Depeszy (stara Gwardia) :P :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Ostatnio edytowano N lip 30, 2017 15:09 pm przez Krzysztof74-Jaworzno, łącznie edytowano 1 raz



N lip 30, 2017 15:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 16:00 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Metropolis
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Czytając wypowiedzi Krzysztofa74, odnoszę wrażenie, że mamy do czynienia z "prawdziwym" fanem, który wie najlepiej jak ma wyglądać akcja koncertowa, jak mają przyjść ubrani ludzie na koncert, jak mają się zachowywać i bawić. No bo przecież te bransoletki to taka straszna wiocha nie związana z zespołem, to załóżmy może białe skarpety i sandały jak Dave w Master&Servant i tańczmy? :) Biedni ci ludzie niedepesze co przyszli na swój pierwszy koncert i nie wiedzą, że Love in itself na singlu miał trzy wersje ponumerowane 2, 3, 4 czy tego jak miał na nazwisko twórca okładki do Broken Frame.. ;)
Ach i te jeszcze teksty o prawdziwych fanach tylko na płycie.. uwielbiam to :) Byłem wiele razy na trybunach i na płycie również. Na prawdę na trybunach może być ogromna moc i ludzie z trybun mogą stanowić ogromne wsparcie dla swoich kolegów z dołu w tworzeniu powera, ale lepiej dzielić prawda?

Krzysztofie.. zapewne więc jako prawdziwy fan masz 45 lat, brzuszek piwny i czarną ramoneskę, tatuaże jak Dave i białe spodnie? oczywiście fryzura na lotnisko i martensy a jak tańczysz to wydaje Ci się, że oczy są zwrócone ku Tobie i na prawdę Ci to nieźle wychodzi? ;)


N lip 30, 2017 15:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2017 20:08 pm
Posty: 85
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Prawdziwy Fan ubiera się na koncert tak jak na Depesza przystało.
Świecidełka to na koncert Majki Jeżowskiej itp
Tu na forum też sporo osób co znają DM tyle co nic.


N lip 30, 2017 15:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2016 21:49 pm
Posty: 22
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Krzysztof74-Jaworzno napisał(a):
Wracając do DiscoMułów --żeby było jasne. :)
Nie miałem zamiaru obrażać tych którzy przyszli po raz pierwszy na koncert. (nowych Fanów nigdy za wiele) :P
.

Ja nie jestem nowym fanem DM, znam i słucham chyba od 20 lat lekko licząc, ale wcześniej nie miałam możliwości ani finansowych ani innych by iść na ich koncert, a poza tym jakoś szczególnie często w PL nie grają, więc dla mnie to było naprawdę mega wydarzenie.
Kilka razy miałam chęć wybrać się na zlot, bo we Wrocławiu są co jakiś czas, ale nie miałam z kim. Myślę, że ta depeszowa subkultura rzeczywiście jest i trzeba przyznać, że młodsi ludzie (od nas czyli under 30) dość fajnie reagują na tą muzykę mimo narodzin i dorastania w erze smartfonów i YT ( bo ja to np. przegrywałam od koleżanki kasetę żeby sobie posłuchać).

Ale jedna rzecz, która rzuca się w oczy i to dotyczy nie tylko fanów DM to zaborczość :)
na koncercie nie ma przyjaźni, koleżeństwa - tylko walka kto najbliżej sceny. Coś podobnego doświadczyłam na koncercie Morrisseya - tam to w ogóle... można oberwać nawet :P
Dlatego ja już odpuściłam sobie bycie pod sceną (poza koncertami klubowymi z fanclubem mojego innego idola) :)
Trochę dalej też się widzi i słyszy dobrze.


N lip 30, 2017 16:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Tak samo uwielbiam Depeche Mode i Pet Shop Boys. Więc, żeby być uczciwym ubrałem się na szaro( jednak napis Depeche Mode na koszulce)... :wink:


N lip 30, 2017 16:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 01, 2009 22:12 pm
Posty: 102
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Nicoletta napisał(a):
Krzysztof74-Jaworzno napisał(a):
Ale jedna rzecz, która rzuca się w oczy i to dotyczy nie tylko fanów DM to zaborczość :)
na koncercie nie ma przyjaźni, koleżeństwa - tylko walka kto najbliżej sceny. Coś podobnego doświadczyłam na koncercie Morrisseya - tam to w ogóle... można oberwać nawet :P
Dlatego ja już odpuściłam sobie bycie pod sceną (poza koncertami klubowymi z fanclubem mojego innego idola) :)
Trochę dalej też się widzi i słyszy dobrze.


trzeba bylo przyjsc na trybuny. Siedzialem kolo rodzinki 2+2, z czego corka miala ~ 5-7 lat. "Przez przypadek, za kare tu przyszla", myslalem. Jak sie zaczal koncert to dziewcze pokazalo, ze z dM zna wszystko i daje z siebie wszystko. Ponizej siedzial fan z t-shircie (~45 lat) ciagle wlepieony z messengera na kom. Taki pokoleniowy gap ;)


N lip 30, 2017 18:04 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Nicoletta napisał(a):
Ale jedna rzecz, która rzuca się w oczy i to dotyczy nie tylko fanów DM to zaborczość :)


Ja tam widzę dookoła bardzo miłe gesty depeszów.
Choćby tu na forum, jak na którymś z wątków jeden fan zaoferował kupno biletu na koncert jednemu forumowiczowi, który nie miał kasy na bilet, choć od dawna marzy o pójściu na koncert.
Albo na PGE, gdy chłopak wracał na swoje miejsce na płycie z sześcioma kubkami piwa, a wkoło panowała duchota. Ktoś go spytał z nadzieją w głosie: "sprzedajesz te piwa?", a on z miejsca: "Nie, ale bierz sobie jedno, na zdrowie" :)

Miło widzieć takie gesty.


N lip 30, 2017 18:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Oj tam Krzysztof74, ja byłam pierwszy raz na dM teraz w Wawie, a nową fanką bynajmniej nie jestem; słucham dM od 1990r. ;)
I trochę mnie śmieszy to kryterium trybuny /płyta w kontekście bycia prawdziwszym/lepszym fanem dM.
Jak się przyjrzeć filmikom to na płycie też zdarzają się takie przypadki, które nawet przy ETS stoją jak kołki. Celowo odwołuję się do ETS, bo tutaj nawet "mój" drętwy (choć stale stojący) sąsiad z trybun ożywił się i zaczął klaskać ;)
Na płycie ( https://youtu.be/GVcRn8LqzHE), podobnież jak na trybunach znalazło się parę osób z jakimiś świecidełkami w ręku czy na ręku. Nie wiem kogo to tak oburza, chyba samych dM najmniej, zwłaszcza że w ogóle tego nie mieli prawa dostrzec :lol: ( więc też z tego względu akcja w ogóle nie trafiona).


N lip 30, 2017 18:27 pm Zobacz profil
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Yarecky napisał(a):
barrel of a ... napisał(a):
Pisałem o tym już przed Warszawa ....
Nie było żadnego odzewu.
A teraz wszyscy wpadają na ten super pomysł.


No nie człowieku wszechwiedzący, ja nie wpadłem na ten super pomysł.
Zaprawdę powiadam ci genialny pomysł. Chwała ci za to. Ukłony i szacun.
Powiel pomysł na trylogię w lutym, zapewne WSZYSCY podlapia twój super pomysł i zostanie on zrealizowany w 100%. Powodzenia.


? :o
Wybaczysz że ośmieliłem się napisać?


N lip 30, 2017 20:30 pm

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Jak się czyta wypociny takich Krzysztofów to się jednak człowiek cieszy, że nie jest prawdziwym depeszem. Serio.


N lip 30, 2017 20:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2016 21:49 pm
Posty: 22
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Na wszystkich forach spotyka się rożne osoby :)
ja Ci podam przykład z forum innego zespołu, które czasem czyta ale się tam nie wypowiadam.
Zespół o którym mowa, po 2 pierwszych płytach rozstał się z wokalistą, zmienił styl muzyczny i w wywiadach podkreśla regularnie, że od tamtego okresu najchętniej by się odciął, a gra tamte piosenki tylko ze względu na jakąś część fanów.
A jeden taki gość, nawet wbrew samym muzykom twierdzi, że jedyna słuszna droga to tamte 2 albumy (potem zespół nagrał chyba z 6 nowych), ba, posunął się nawet do twierdzenia, że na koncert nie powinno się wpuszczać młodszych fanów :lol: bo nic nie rozumieją.
Tak więc takich zagorzałych fanów spotyka się wszędzie :)
ale to już kwestia jakichś własnych kompleksów ;)


N lip 30, 2017 20:39 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team