Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 52  Następna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Byli w lutym 2010 w Łodzi, byli w lutym 2014 w Łodzi, to dlaczego mają nie przyjechać w 2018?


Cz paź 20, 2016 14:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 14:15 pm
Posty: 154
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Wichura z całym szacunkiem nigdy nie wiadomo,może jednak zrezygnują i sobie odpuszczą zależy kiedy będzie jakiś delikatny przeciek ;) dobrze by było jak by wrócili trzeba mieć wiarę w to! :8):


Cz paź 20, 2016 14:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
rob=rt napisał(a):
sin napisał(a):
najprawdopodobniej scena nie jest jeszcze zaprojektowana przez Antona


Dobre.. Zaprojektowana?? Scena już jest od bardzo bardzo dawna.. to już będzie z 15 lat.. :?


Ja bym widział scenę w kształcie literki M z nowego logo z trzema wybiegami :)


Cz paź 20, 2016 18:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ale projekt sceny przeciekl juz do sieci , Anton ostatnie 6 mscy aktywnie spedzil na poszukiwaniu inspiracji , mnogosc pomysłów doprowadziła do powstania tej oto wspaniałej konstrukcji . Byc moze co jeszcze nie jest do konca ustalone , moga pojawic sie trzy wybiegi :lol:

Obrazek


Cz paź 20, 2016 20:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@chmurek, rozwaliłeś system tym projektem sceny :lol:


Pt paź 21, 2016 20:30 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Dobre. Tak niestety będzie to znów wyglądać. Metry kwadratowe i sześcienne muszą się zgadzać. Antek przerobi trochę tylną ścianę ledową, tu coś podniesie, tam przestawi i jazda. W każdym razie ekipa techniczna może już śmiało wziąć się za wycieranie kurzów i mycie segmentów podłogi. :wink:


So paź 22, 2016 0:32 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
A dziekuje koledzy , dziekuje :mrgreen: Juz przy okazji Delty pisalem , ze dawno powinni sie udac do STAGE CO. - firmy z uslug ktorej korzystaja najwieksi AC/DC , U2 , Muse , Bon Jovi , Madonna , Wiliams itd. A nie zatrudniac faceta ktory juz dawno sie wypalil , i nic ciekawego nie jest w stanie zaproponowac .

Dodam , ze tez nie wyobrazam sobie sceny i fajerwerkow na DM jak na Coldplay , niemniej scena i efekty dopasowane do dynamiki i klimatu zespolu da sie zrobic pod kazdego . Wniosek z tego , i to jest przerazajace ze im to odpowiada ... :evil:

P.S Musze zachowac sile i pielegnowac w sobie zlosc do startu trasy, wiec poki co zawieszam krytykowanie sceny ktorej notabene jeszcze (chyba ) nie ma :lol:


So paź 22, 2016 13:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jestem ciekaw czy odszczekacie to wszystko jeśli Antonio zapoda scenę że że dupska pourywa,


So paź 22, 2016 15:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Trzeba umiec przynac sie do bledu /wprowadzania niepotrzebnego fermentu ktory uprawiam . Wiec @FRED tak , odszczekam i smialo mozesz trzymac mnie za slowo :beer:


So paź 22, 2016 16:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Za dużo TU przypuszczeń, za dużo domysłów. Za mało konkretów. Pozdrawiam.


So paź 22, 2016 16:32 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@Fred, ja też odszczekam, nawet będziesz mógł mi przypomnieć. Nie będę miał z tym problemu. Jednak na 90% stawiam, że nie będę musiał tego robić.

@Chmurek, Stage Co. trzeba ładnie zapłacić za fajny projekt. Widocznie chłopaki z DM wolą zapłacić mniej Antonowi i zaserwować nam zliftingowaną scenę, analogicznie do FSO, które po 20 latach produkcji Poloneza wypuściło go w wersji ATU (potem ATU Plus) z elektrycznymi szybami i wspomaganiem kierownicy. :) Trochę taka właśnie smutna analogia mi po głowie chodzi.


So paź 22, 2016 17:45 pm

Dołączył(a): Pn sty 14, 2013 19:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Elbląg
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Już nie mogę się doczekać wieczornego siedzenia na forum i emocji związanych ze śledzeniem tracklisty i relacji z występów :D


So paź 22, 2016 17:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@Majkel wiadomo ze wszystko rozbija sie o $ , tylko jakos wszystkie znaczace zespoly maja to widocznie w 4 literach i serwuja widzom tez cos dla oczu nie tylko dla uszu (pomijam PGE Narodowy ) .....Szkoda ze nasi niestety nie . Analogia do Poldka - cos w tym jest :lol:

@Martii424 - oj tam, oj tam emocje dwoch koncertow :lol: , trasa letnia to samo +- jeden zmieniony utwor Martina w miejscach gdzie beda koncerty x 2 oczywiscie zarzniety przez plumkanie Gordeno . Trasa zimowa to samo , z obcietymi najfajniejszymi kawalkami z trasy letniej . W przypadku jednego i drugiego legu , kopiuj wklej , lekki zawod i lecimy do kolejnego miasta .

A swoja droga do dzis dnia im nie wybaczylem ze nie bylo mi dane uslyszec na zywo Barela i SMS ...( bylem tylko na halach ) . Zas I Feel You , ktore koncertowo jest sciana huku i jazgotu wydawanego przez Gahana i owszem po raz 20 -ty mi zaserwowano ....brrrrr


So paź 22, 2016 21:40 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Trasy zimowe to już są typowe - The Best Of.


So paź 22, 2016 21:53 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: The Global Spirit Tour
A potem i tak kupicie dvd nudne jak flaki z olejem ;) - interes się kręci, więc po co zmiany? :glaszcze:


So paź 22, 2016 22:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 22:13 pm
Posty: 132
Lokalizacja: wrocław-częstochowa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
ja osobiście mam nadzieję, że się w końcu przełamią i zaserwują coś nowego a nie stary kotlet. Jeżdżę na koncerty od Exciter tour i podczas ostatniej trasy pierwszy raz w życiu sprzedałem kupiony bilet (jeden koncert w zupełności wystarczył). Na dodatek znowu Narodowy (gdzie dźwięk to totalna kupa). Poczekam aż ruszy trasa i zobaczę ile utworów graja i jakie.
P.S. Po czwartkowym koncercie the CURE jak dla mnie DM nie maja wymówek. Połowa tego co słyszę odtwarzana jest z komputera więc set lista powinna być zmieniana "od tak" bez tłumaczeń że oni "fear of changes"
Pozdrawiam


So paź 22, 2016 23:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@Adrian Mole Kto kupi ten kupi , nie rozumiem choc sam chcialbym zyc w takim zachwycie biorac w ciemno wszystko wydane spod szyldu DM . Z DVD mam wszystko do Barcelony , kupione juz tak naprawde na sile bo to moje DM . Miara przebrala sie na ostatnim Berlinie , obejrzalem u kumpla a gdyby nie % polewane w trakcie projekcji autentycznie nie dotrwalbym do konca . Takze na mnie jak tylko zaserwuja "to samo " , nie zarobia .

@marekdm - mam ciutke dluzszy staz (Singles Tour ) , ale masz podobne zdanie do mojego . Probujac kupic bilety na Narodowy (dla znajomych ) , nie myslalem nawet o kupnie dla siebie . Poczekam , zobacze jak maja sie aspekty ktore mi nie pasuja i wtedy podejme decyzje czy jechac na wiecej niz tylko jeden koncert . A ze w 99 % czuje ze nie dadzą mi wyboru , tak czy siak poczekam na hale ze wzgledow akustycznych .


N paź 23, 2016 8:07 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: The Global Spirit Tour
a w tv już zajawki Warszawy lecą ,wczoraj na National Geographic wyhaczylem


N paź 23, 2016 8:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 22, 2013 18:53 pm
Posty: 148
 
Post Re: The Global Spirit Tour
To pewnie zimówka znowu będzie w Łodzi..Ktoś przewiduje jakieś niespodzianki jeśli chodzi o setlistę? Czy po staremu na jedno kopyto :)


N paź 23, 2016 9:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Po czym wnosisz , ze Lodz ? Gdzies juz pisalem iz wg mnie bedzie to KRK , nowa wieksza hala = wiecej nowych pachnacych $ . Pomijajac juz $ , duzo lepsza komunikacja w sensie przeniesienia gratow z Slowacja/Czechy czy taka sama z Niemiec . Szczerze zdziwilbym sie mocno gdyby wybrali Lodz .


N paź 23, 2016 9:45 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team