Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 52  Następna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
martbdg napisał(a):
Zazdroszczę fanom Coldplay :) Sceny

oni zazdroszczą nam ceny :) za bilet.... bo gdyby ceny na DM były takie drogie jak na ten koldplej to z zamiast 5 zobaczyłbym tylko 1 albo 2 koncerty a tak pojadę tu i tam, spotkam super ludzi i przede wszystkim ponownie zobaczę i usłyszę moj zespół :fletch: :nlmda: yeeeeethat's right


Wt maja 02, 2017 21:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Global Spirit Tour
widzę, że nie tylko zespół zatrzymał się na latach 90. Postawmy pudło wiara i tak przyjdzie i bedzie sikać z zachwytu :)


Wt maja 02, 2017 21:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Dla mnie liczy się atmosfera, spotkania z ludzmi, energia zespołu . Wygląd sceny jakoś mniej mnie interesuje zresztą Anton na ostatniej trasie udowodnił ze nawet zwykły ekran daje radę (halo, sbh, ets) ...


Wt maja 02, 2017 22:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Wiadomo wizualizacje kwestia gustu ale licze bardzo że na obecnej trasie będą lepsze niż na ostatnich trzech a być może nawet najlepsze zobaczymy


Wt maja 02, 2017 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@DK Anton to pokazal klase na ostatnim DVD - ziewnac sie nie chce ...Scena Moj ulubiony temat :lol: - ja nie kupilem biletu na DM do tej pory i po dzisiejszym dniu nie kupie na 100 % . Dlaczego ? Ano wlasnie za wtornosc i jeszcze raz wtornosc , pomijam kwestie dzwieku na owym obiekcie . Wlasnie wrocilem z Pucharu Polski , sektor Vipowski - V03 . Z jednej strony fani Lecha z drugiej Arki - co oni spiewaja ??? , bo kuzwa nie da sie zrozumiec , taki to wlasnie obiekt . Ciagnac temat sceny , pudelko jak wspomnial Majkel gdzie z boku nic nie widac , gdzie z daleka widac mikroludki i male telebimy , a polowa stadionu wlasnie taki ma widok . Przestalem juz patrzec na DM przez pryzmat fanatyka , teraz patrze zwyczajnie jak oni przez pryzmat $ - u mnie 3 bilety x 399(jedyne sensowne miejsca na tym obiekcie ) + dojazd + cokolwiek wiecej (obiad itp ) to 1500 pln niewyjete - i niestety az zal pisac - NIE WARTO ....MOze jeden koncer w hali , moze .....bo setlista przymula przynajmniej w polowie ...


Wt maja 02, 2017 22:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 08, 2015 14:46 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ja przepraszam wszystkich bardzo, ale czytając to forum i ten temat lub każdy inny związany z nową płytą lub trasą nasuwa się jedno pytanie?
Co Wy tu ludzie robicie? Tak ponad połowa ludzi, którzy się tu wypowiadają jedzie po naszym DM niemiłosiernie. Nawet najmniejsze szczegóły przeszkadzają :( Aż się nie chcę tego czytać. To jesteście tymi fanami DM czy nie? Bo jak nie to jaki jest sens wypowiadania się tutaj, czy utrzymywanie konta na tym forum?


Wt maja 02, 2017 22:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ja nigdy nie miałem problemów typu: pudelko / z boku nic nie widac / z daleka mikroludki / male telebimy nawet dzwięk mi na fosie nie przeszkadza :) po prostu z trybun nie korzystam :)


Ostatnio edytowano Wt maja 02, 2017 22:56 pm przez dK, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 02, 2017 22:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jestesmy fanami (pisze to za tych wszystkich co osmielili sie zanegowac cokolwiek zwiazanego z DM) lecz nie jestesmy fanatykami , ktorzy slepo patrza jak Nasz ulubiony zespol robi wszystko zeby wyciagnac od Ciebie (Nas) jak najwiecej samemu nie dajac nic (wiecej )w zamian .
@dK - coz moge powiedziec /dodac - pozostaje mi tylko cieszyc sie tym , ze Tobie sie to nadal podoba ....


Wt maja 02, 2017 22:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
przyznam Wam rację na bocznych trybunach w Mediolanie na delcie niewiele widziałem przez namiot (obudowę sceny) ale i tak przedostałem się w połowie koncertu na płytę :) i było juz tak : https://www.youtube.com/watch?v=NCPre1eKCMM


Ostatnio edytowano Wt maja 02, 2017 22:55 pm przez dK, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 02, 2017 22:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: The Global Spirit Tour
mkrusz7 napisał(a):
Co Wy tu ludzie robicie? Tak ponad połowa ludzi, którzy się tu wypowiadają jedzie po naszym DM niemiłosiernie. Nawet najmniejsze szczegóły przeszkadzają :( Aż się nie chcę tego czytać. To jesteście tymi fanami DM czy nie? Bo jak nie to jaki jest sens wypowiadania się tutaj, czy utrzymywanie konta na tym forum?
Następny nawiedzony :? Gdzieś w regulaminie forum jest napisane, że można tu pisać o DM tylko pochwalne peany? Ba, gdzie jest napisane, że trzeba być fanem, żeby się tu udzielać?? :o


Wt maja 02, 2017 22:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@CureMar - coniektorzy tak juz maja , nie ma sensu probowac z tym walczyc :P . Byl czas , ze i ja nie dalem powiedziec zlego slowa o naszych ulubiencach ale z czasem zaczalem patrzec na to wszystko jakby trzezwiejszym okiem . Niestety wnioski sa jakie sa....


Wt maja 02, 2017 22:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: The Global Spirit Tour
mkrusz7 napisał(a):
Ja przepraszam wszystkich bardzo, ale czytając to forum i ten temat lub każdy inny związany z nową płytą lub trasą nasuwa się jedno pytanie?
Co Wy tu ludzie robicie? Tak ponad połowa ludzi, którzy się tu wypowiadają jedzie po naszym DM niemiłosiernie. Nawet najmniejsze szczegóły przeszkadzają :( Aż się nie chcę tego czytać. To jesteście tymi fanami DM czy nie? Bo jak nie to jaki jest sens wypowiadania się tutaj, czy utrzymywanie konta na tym forum?

Rozumiem, że według Ciebie fan Depeche Mode to taka osoba, która wychwala wszystko co robią, wielbi wszystko co wydadzą i nigdy nie powie złego zdania o zespole? Jeśli tak to czas się obudzić.


Śr maja 03, 2017 10:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ja uwielbiam ucztę z DM, i powiem wam, że im jestem starszy tym bardziej na nią czekam. Raz na 4 lata stać mnie wydać trochę więcej kasy i wysilić się, żeby zająć najlepszą miejscówkę na koncertach, czyli płytę.
Jeżeli nie byliście na płycie (jak najbliżej sceny), to uwieżcie mi nigdy tak na prawdę nie przeżyliście wspólnej więzi z DM. I nie piszę tego żeby się przechwalać. Mam doświadczenia z kocertów z różnych miejscówek i powiem wam, że sektory to LIPA!!!! STRASZNA LIPA!!!!

Owszem jest pewien komfort, bo:
- wchodzisz przed samym koncertem
- masz swoje miejsce
- możesz napić się piwa
- możesz swobodnie wyskoczyć do WC
- możesz oddać kurtkę do szatni
- możesz jeść w trakcie koncertu kiełbasę ;)
- możesz siedzieć, albo jak chcesz wstać i poklaskać
-masz widok na cały obiekt z wyższej perspektywy

Ale nie masz:
- bliskiego kontaktu z fanami, z którymi czekasz najpierw w kolejce, potem czekasz na płycie pod sceną (ile historii można się nasłuchać i naopowiadać)
- uczucia specyficznego napięcia przed wejściem DM na scenę, gdzie za chwilę zobaczysz ich na własne oczy z bardzo bliska
- uczucia euforii, potęgowanej przez otaczajacych cię fanów, gdzie wszyscy spontanicznie reagujecie na wszystko co dzieje sie na scenie i w muzyce. Jest wrzask, pisk, skakanie, bicie brawa, śpiewanie na całe gardło, zachwyty, spontaniczne komentarze
- widoku z bliska z każdymi szczegółami na zachowanie, miny, ubranie członków zespołu
- szans przybić piątki Davidowi
- szans zdobyć oryginalnej setlisty z koncertu
- szans nakręcić dobrego filmiku z konceru

Z bliska wygląda to tak:
Hannover 2013 - https://www.youtube.com/watch?v=hiar6l96xdI

Trochę dalej tak:
Praga 2013 - https://www.youtube.com/watch?v=HI6LO69LNdM

Jeszcze dalej tak:
Łódź 2014 - https://www.youtube.com/watch?v=r3qk38Y-rks

Całkiem daleko (na przykładzie The Cure z Pragi 2016) tak:
https://www.youtube.com/watch?v=XsmCpra8qpY


Ostatnio edytowano Śr maja 03, 2017 15:09 pm przez >^^, łącznie edytowano 1 raz



Śr maja 03, 2017 10:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jeszcze fajnie jak ktoś jest wysoki albo chociaż uda się biegiem być przy barierce pod samą sceną. A ja mam 160 wzrostu i tak bym widziała tylko czyjeś plecy. Na ilu koncertach byłam na płycie (nie DM) to właśnie widziałam tylko plecy. :(


Śr maja 03, 2017 11:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
ariena_dm napisał(a):
A ja mam 160 wzrostu i tak bym widziała tylko czyjeś plecy


Moja żonka (też depeszówa) jest niewiele wyższa 164 cm i dzielnie za każdym razem ze mną, albo przede mną ;) gna jak najbliżej sceny i zawsze widzi więcej niż plecy. Jak mi właśnie w tej chwili mówi: Jakbym widziała tylko plecy to bym nie szła na płytę.

Ludzie są bardzo mili, jak coś zawsze można poprosić o lepszą lokalizację.


Śr maja 03, 2017 11:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jednak jest wybieg a nawet dwa :) próba dźwięku bez zespołu trwa :8):


Ostatnio edytowano Śr maja 03, 2017 12:16 pm przez dK, łącznie edytowano 2 razy



Śr maja 03, 2017 12:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
>^^ napisał(a):
Mam doświadczenia z kocertów z różnych miejscówek i powiem wam, że sektory to LIPA!!!! STRASZNA LIPA!!!!


Nie odkryles ameryki , chociaz sektory blisko sceny na halowych koncertach sa rownie dobre wg mnie . Raz ze duzo blizej niz na stadionie , dwa jako ze odbywaja sie (najczesciej)zima masz mega komfort zapewniony , trzy opakowanie sceny nie przeszkadza w ogladaniu gdyz jest otwarta . Co do stania pod scena czy na plycie , no wlasnie kolezanka Ci napisala dlaczego coniektorzy wybieraja trybuny , kolejna rzecz - Polscy fani , nie kazdy ma na tyle sily (mowa raczej o plci pieknej choc nie tylko ) zeby walczyc o pozycje z horda podchmielonych , lekko spoznionych obywateli ktorzy sila rzeczy jednak chca byc na barierkach .

@dK - daj jakies zrodlo (foty)


Śr maja 03, 2017 12:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
https://www.instagram.com/a_ok4u/
Na poprzednich trasach starałem się nie podglądać sceny i setlisty, ale teraz to juz chyba nie możliwe :wink: dla mnie jest ok chociaż to i tak pewnie jeszcze nie całość konstrukcji :8):
Obrazek


Śr maja 03, 2017 12:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Co ta scena taka fioletowa ? a to światło tak sie odbija


Śr maja 03, 2017 12:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
SOFAD :P to tylko światła


Śr maja 03, 2017 12:27 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team