Depeche Mode - Zobacz wątek - 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  NastÄ™pna strona
07.02.18 - Kraków, Tauron Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
chmurek napisał(a):
Nim zostaniesz zlinczowany , to podtrzymam Cie na duchu ze w kilku miejscach masz duzo racji :P :P :P

Na szczęście są tu jeszcze takie osoby jak Ty, które trzeźwo potrafią ocenić sytuację, a nie żyć tylko w ślepocie :beer: Liczyłem, że wielu fanów dM ma podobne zdanie do mojego, bo często się spotykałem z opiniami krytycznymi dotyczącymi obecnej działalności zespołu. Zdziwiło mnie więc, że moderacja wystraszyła się prawdy


Wt lut 20, 2018 17:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Szczescie , nieszczescie :8): . Bylem w Krakowie i z naszej ekipy (7 osob ) wszyscy zgodnie stwierdzili , ze schematycznosc + setlista zrobily swoje . Sluchajac osob ktore nie pojechaly pierwszy raz od X lat na koncert , zarzuty byly podobne - wiec cos w tym Twoim gadaniu na pewno jest :mrgreen:


Wt lut 20, 2018 18:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Proszę Cię... Bierzesz na poważnie to, co on wypisuje? Pierwszy z brzegu przykład indoelncji
SweetestPerfection2 napisał(a):
Moderacja boi siÄ™ prawdy?
żeby zaraz poniżej
SweetestPerfection2 napisał(a):
Gore 0/10 - to beztalencie, które usunęło Alana z zespołu jest wręcz żałosne z tymi swoimi coraz gorszymi piosenkami
Pisać tak o gościu odpowiedzialnym za 98% repertuaru Depeche Mode....


Wt lut 20, 2018 18:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
@CureMar - z niektorymi zarzutami sie zgodzilem , z niektorymi wcale . Fakt jest faktem , ze czesciowo gosc zauwazyl mankamenty ktore az nadto rzucaja sie w oczy , z niektorymi zas mocno przesadzil :)


Wt lut 20, 2018 20:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
chmurek napisał(a):
Szczescie , nieszczescie :8): . Bylem w Krakowie i z naszej ekipy (7 osob ) wszyscy zgodnie stwierdzili , ze schematycznosc + setlista zrobily swoje . Sluchajac osob ktore nie pojechaly pierwszy raz od X lat na koncert , zarzuty byly podobne - wiec cos w tym Twoim gadaniu na pewno jest :mrgreen:


Jak wyglądała by setlista gdybys Ty ją układał?


Wt lut 20, 2018 20:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
chmurek napisał(a):
@CureMar - z niektorymi zarzutami sie zgodzilem , z niektorymi wcale . Fakt jest faktem , ze czesciowo gosc zauwazyl mankamenty ktore az nadto rzucaja sie w oczy , z niektorymi zas mocno przesadzil :)
Ale co zauważył? Przecież to jeden wielki bełkot i praktycznie każdym zdaniem pokazuje, że jest ignorantem, jeśli chodzi o DM.


Wt lut 20, 2018 21:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
co ta dyskusja ma wspólnego z Krakowem ? choć dopiszcie jakieś precelki.


Wt lut 20, 2018 21:10 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Chyba kolejny raz trzeba będzie kasować :8):


Wt lut 20, 2018 21:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Chcesz wojny ? :lol: :lol: :lol: . A tak na powaznie , nie przepadam za tym albumem to malo powiedziane , ale GLOBAL SPIRIT TOUR zobowiazuje , wiec :

Nowe

1. You move
2. Scum
3. Going backwards
4. Wheres the revolution
5. Cover me
6. So much love

nazwijmy to sztandardowe

7. Personal Jesus
8. Enjoy the silence
9. Policy of truth
10. Everything Counts
11. Never let my down

I takie tam ......

12. Photographic
13. Strangelove / People are people
14. M&S
15. Blasphemous rumours / Freelove
16. Halo / Clean
17. Rush
18. Sooth My Soul / Should be higher
19. Behind the wheel
20. Here is the house / Ice machine
21. In a manner of speaking / it doesn't matter two
22. Things you Said / Somebody

Kolejnosc oczywiscie przypadkowa , podwojne wpisy - zamienniki przy podwojnych nocach , wiec mamy 7 zmian . Set Gora na sile choc usunalbym jego utwory calkowicie .


Ostatnio edytowano Wt lut 20, 2018 21:38 pm przez chmurek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt lut 20, 2018 21:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
CureMar napisał(a):
Zauważył? Przecież to jeden wielki bełkot i praktycznie każdym zdaniem pokazuje, że jest ignorantem, jeśli chodzi o DM.


Spokojnie @CureMar :przytul: , ma racje w tym ze koncertowe DM jest wtorne - koncert za koncertem jest kopia tego wczesniejszego . Gahan , zero spontanu .....to niestety rzuca sie w oczy/uszy najbardziej . Czesc to belkot - fakt :P


Wt lut 20, 2018 21:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Tyle, że jeśli chodzi o Gahana, to tak było od zawsze. To nie wynika z tej czy poprzedniej trasy...


Wt lut 20, 2018 21:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
chmurek napisał(a):
Chcesz wojny ? :lol: :lol: :lol: . A tak na powaznie , nie przepadam za tym albumem to malo powiedziane , ale GLOBAL SPIRIT TOUR zobowiazuje , wiec :

Nowe

1. You move
2. Scum
3. Going backwards
4. Wheres the revolution
5. Cover me
6. So much love

nazwijmy to sztandardowe

7. Personal Jesus
8. Enjoy the silence
9. Policy of truth
10. Everything Counts
11. Never let my down

I takie tam ......

12. Photographic
13. Strangelove / People are people
14. M&S
15. Blasphemous rumours / Freelove
16. Halo / Clean
17. Rush
18. Sooth My Soul / Should be higher
19. Behind the wheel
20. Here is the house / Ice machine
21. In a manner of speaking / it doesn't matter two
22. Things you Said / Somebody

Kolejnosc oczywiscie przypadkowa , podwojne wpisy - zamienniki przy podwojnych nocach , wiec mamy 7 zmian . Set Gora na sile choc usunalbym jego utwory calkowicie .


Twój set nie jest taki tragiczny w sensie że spodziewałem się większego kosmosu. Ale Ty chyba lubisz nowe DM A zawsze odnosiłem wrażenie że nie)
I wiele z tych utworów jest granych lub było podczas ostatniej trasy .
7-8 utwór I nie było i raczej nie będzie.

Co koncertowanoa że DM jest wtorne.
Nie wiem jak na to patrzeć Ale skoro.komcert odbywa się co 2-3 dni przez ponad rok trudno oczekiwać by co 2-3 dni Dave fundowal nam inna choreografię :)
Przecież każdy ma jalkies swoje gesty i ruchy. Gdyby zaczął kombinować ma scenie to byłby problem o to że nie jest szczery że coś pruboje pokazać. Dla mnie dave jest jaki jest I tyle i za to co lubię.
Minus jedynie za to że mógłby czasem coś powiedzieć Ale wydaje mi się że w Warszawie i Krakowie powiedział.cos co nie zawsze mówi :8):


Wt lut 20, 2018 21:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Apropo setu , to nie jest zestaw moich ulubionych utworow , bo ten bylby za bardzo dolujacy dla przecietnego słuchacza :lol: wydaje mi sie to zestawienie zwyczajnie dobre jesli chodzi o energie wystepu a w "nowym" Dm znajduje duzo dobrego choc w samym Spirycie niekoniecznie ( Delta niebo lepsza )
Co do Gahana wiesz ja mysle o czyms innym , ruchy ruchami ale zdarzaly mu sie "odejscia od schematu" chyba w Atenach w 2013 dawal autografy na wybiegu , czy w Minsku dal pospiewac dziewczynce itp . Jest tego stanowczo za malo , tych wlasnie spontanicznych zachowan najbardziej mi brakuje . A co mnie drazni to wlasnie chocby "Jestescie najlepsi" , w tym samym momencie i wypowiedziane w ten sam sposob .....


Wt lut 20, 2018 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Ale to są chlubne wyjątki od reguły. Ile takich sytuacji jesteś w stanie wymienić?
chmurek napisał(a):
A co mnie drazni to wlasnie chocby "Jestescie najlepsi" , w tym samym momencie i wypowiedziane w ten sam sposob .....
No dobra, ale to jest dokładnie to samo, co "I wanna see your hands" wypowiadane od 25 lat dokładnie w tym samym momencie "Enjoy the Silence". Naprawdę, "powtarzalność" Gahana nie pojawiła się ostatnio.


Wt lut 20, 2018 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Wlasnie za malo :? , i masz racje powtarzalnosc Gahana nie pojawila sie ostatnio , zas irytacja coniektorych (w tym moja ) i owszem :P . Prawda jest taka , ze czasy Devo nie wroca , niemniej moglby /mogliby wyjsc poza schemat czesciej niz 1-3 x na trase ( tutaj mozna by spojrzec na podwojne czy jak w Polsce potrojne koncerty bez praktycznie zadnych zmian )


Wt lut 20, 2018 22:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Wiesz, tylko z ich punktu widzenia, to są 3 odrębne koncerty i dlatego nie mają żadnych podstaw, żeby coś zmieniać. W Niemczech w trakcie trasy grają po 6-8 koncertów i nikt nie spodziewa się, że zestaw z Lipska będzie inny niż ten z Berlina czy Hamburga.
Oczywiście można się zżymać odnośnie "stałości" setlist i tego, że już dzisiaj można w 80% przewidzieć zestaw na przyszłej trasie (o ile do takowej dojdzie). Tyle, że możemy jedynie sobie pogadać, bo nie wierzę, że coś się zmieni. Koncerty się wyprzedają, trasa zarabia to po co to zmieniać. Męczyć się dla grupki malkontentów? ;)


Wt lut 20, 2018 22:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
CureMar napisał(a):
Ale to są chlubne wyjątki od reguły. Ile takich sytuacji jesteś w stanie wymienić?
chmurek napisał(a):
A co mnie drazni to wlasnie chocby "Jestescie najlepsi" , w tym samym momencie i wypowiedziane w ten sam sposob .....
No dobra, ale to jest dokładnie to samo, co "I wanna see your hands" wypowiadane od 25 lat dokładnie w tym samym momencie "Enjoy the Silence". Naprawdę, "powtarzalność" Gahana nie pojawiła się ostatnio.


Na CM też mówi coś takiego. Chociaż wszyscy już mielibtece w górze a wynika to z tego że dave nie widzi za dobrze i sam przyznał że widzi kilka pierwszych rzędów od sceny .

To "jesteście naprawdę najlepiej " jest trochę słabe Ale przez to nie przestanę lubić DM

Co do powtarzalności.
To proponuje porównac zachowania DG w Warszawie i np Londynie.
Jak.bede miał chwilę to podeślę Linki .

A i gdyby autografy rozdawał co koncert to czy byłby to spontan.

Do Pracy Rodacy :)


Åšr lut 21, 2018 5:45 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Ale trzeba przyznać, że trzeba być potłuczonym żeby się zarejestrować na forum fanów zespołu po to, żeby napisać że jeden założyciel, zdecydowanie główny kompozytor i tekściarz to beztalencie, a drugi założyciel czyli wokalista uznawany za jednego z najlepszych na świecie, w sumie też jest beznadziejny, nic nie potrafi i powinien się uczyć od innych :D Trolling wyższej kategorii.


Åšr lut 21, 2018 12:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
dafus napisał(a):
Ale trzeba przyznać, że trzeba być potłuczonym żeby się zarejestrować na forum fanów zespołu po to, żeby napisać że jeden założyciel, zdecydowanie główny kompozytor i tekściarz to beztalencie, a drugi założyciel czyli wokalista uznawany za jednego z najlepszych na świecie, w sumie też jest beznadziejny, nic nie potrafi i powinien się uczyć od innych :D Trolling wyższej kategorii.

Zabawne to, ponieważ jak przeglądałem to forum , dominowały opinie takie jak moje. Teraz sam do nich dołączyłem i nagle wielka obrona Częstochowy. :lol: To znaczy tylko, że żyjecie zgodnie z zasadą 'co wolno wojewodzie...' i inni nie mają prawa wyrażać swojej krytycznej opinii na temat Depeche Mode, które jest obecnie przeciętnym zespołem. Ja jestem chętny do porozmawiania o czasach, gdy depesze liczyli się w muzyce jako zespół innowacyjny, nagrywający piękne piosenki, dlatego też tu jestem. Pozdrawiam.


Åšr lut 21, 2018 16:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Masz prawo i wyraziłeś swoje zdanie. Już wszyscy wiedzą co myślisz.
Nie pomyślałes o tym że może teraz nie są innowacyjni ponieważ inne zespoły braly lub biorą przykład z DM . I to nie DM gra jak inni tylko inni jak DM. Kiedys różne rodzaje muzyki się tworzyly, powstawały dopiero. Teraz ciężko coś wymyślić i wszystko jest łatwo dostępne . Pisales ze lubisz 5 albumow czyli pierwszych dokonań DM nie lubisz. Więc trochę ciężko mi Ciebie zrozumieć.
To zapodaj jakiś temat ? O czym chcesz rozmawiać? Otwórz wątek i może rozmowa się rozwinie .


Åšr lut 21, 2018 18:08 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team