Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 10, 2009 19:47 pm
Posty: 27
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Jedziemy całą 3-osobowa rodzinką. Ostatni raz byłam na Openerze w 2009. Zastanawiałam się wtedy czy kiedyś przyjadę tam ze swoim synem. No i się doczekałam. 15 lat chłopak skończy 2 dni wcześniej. W prezencie dostanie bilet. To będzie jego 3 koncert :nlmda: Prosił o Gdańsk pod choinkę, dostanie Gdynię na urodziny :8): Marzył mi się koncert festiwalowy. Nie fanatyczny, nie promocyjny. Taki luzacki, na trawie, w wakacyjnym klimacie. Bardzo się cieszę na tę okoliczność.


Cz lis 30, 2017 19:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
hans napisał(a):
Coraz więcej koncertów i co gorsza wszystkie wyprzedane.


Eeee nieprawda :P (patrz Łódź i KRK )


Cz lis 30, 2017 19:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
chmurek napisał(a):
Moim zdaniem Onkyo mowi o czyms innym , a co mnie sie również nie podoba a mianowicie trasa nie robi szału , a ciagna ja bo jest z tego dobra kasa , a (chyba ) nie tak to powinno wygladac . U2 tez ciagnie trase , ale miedzy czasie zmienili scene i nie zdzwilbym sie jakby teraz nastapila kolejna zmiana . I tak zaliczasz koncert halowy w zupelnie innym wymiarze niz koncert stadionowy - i tu rozumiem , ze trasa trwa lepiej niz rok bo dostajesz jakby nie patrzec jakas wartosc dodana co w przypadku DM nie ma miejsca . Niektorym wystarcza tylko to ze nadal koncertuja , a niektorym niekoniecznie a forum jest po to zeby wymienic te poglady . Kiedys bywalem i na 6-8 koncertach na trasie obecnie zalicze jeden i tez wystarczy gdyż dla mnie koncertowe DM stajo sie po prostu zbyt przewidywalne żeby nie powiedziec nudne :?


Wszystko co piszesz to prawda, ale są ludzie jak ja, którzy karierę koncertową zaczęli na TOTU i innego koncertowego DM na żywo jak teraz nie znają. Mnie się to osobiście podoba i cieszy, że nie trzeba dymać zagramanicę (akurat na GST się udało), żeby zobaczyć koncert częściej niż raz na 4 lata. Na halę mam bilet tylko na Łódź (3 koncert na trasie) bo mam blisko i szafa gra. Oczywiście chciałbym na stadionie wielką efektowną scenę, zimą znaczące zmiany w secie (Clean!!!!!!!!) bo poza Useless wszystko już słyszałem, ale to się nie wydarzy. A, że staż krótki to dla mnie dobrze, że w ogóle grają, bo patrząc na ich wiek niedługo skończą (oby nie). Nie wiem, czy zauważyliście, ale polskie społeczeństwo jest dużo bogatsze niż 15 lat temu i wydanie 250zł na koncert, to nie jest 1/4 pensji. Więc co w tym dziwnego, że wzorem Niemiec zaczęli grać u nas więcej koncertów. Jest popyt, to jest podaż. Tym bardziej, że bazę fanów w Polsce mają ogromną, więc dziwnym byłoby tego nie wykorzystać. Zwłaszcza, że nie ma co się oszukiwać, że powodem nr 1, dla którego w ogóle grają są $.

Wchodzisz na forum fanów DM i ciągłe czytasz, a po co, a na co. No to odpowiadam. Dla takich jak ja. Czy ktoś się czuje lepszy, że tak mu to przeszkadza?

U2 niby tak lubi Polskę, kasę też mogliby tu trzepać, a i tak mają nasza kraj w z tyłu ciała. Czy tak jest lepiej? Czy to jest wzór?


So gru 02, 2017 10:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Nie chodzi o lepsi -gorsi , narzekanie wynika z tego , ze u kazdego z nas jest inny próg cierpliwości :P . U mnie został przekroczony na DMT ale tak do 10 tego może 15 -tego koncertu to dalbym sie pokroic :mrgreen: . A dziś jest jak jest , wiecej to będe mógł napisac po Krakowie , czy to juz dla mnie koniec czy może jeszcze jednak magia DM zadziała . Co do U2 zobaczymy i ich w 2018 ew na poczatku 2019 .


So gru 02, 2017 17:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 861
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
dafus napisał(a):
chmurek napisał(a):
Moim zdaniem Onkyo mowi o czyms innym , a co mnie sie również nie podoba a mianowicie trasa nie robi szału , a ciagna ja bo jest z tego dobra kasa , a (chyba ) nie tak to powinno wygladac . U2 tez ciagnie trase , ale miedzy czasie zmienili scene i nie zdzwilbym sie jakby teraz nastapila kolejna zmiana . I tak zaliczasz koncert halowy w zupelnie innym wymiarze niz koncert stadionowy - i tu rozumiem , ze trasa trwa lepiej niz rok bo dostajesz jakby nie patrzec jakas wartosc dodana co w przypadku DM nie ma miejsca . Niektorym wystarcza tylko to ze nadal koncertuja , a niektorym niekoniecznie a forum jest po to zeby wymienic te poglady . Kiedys bywalem i na 6-8 koncertach na trasie obecnie zalicze jeden i tez wystarczy gdyż dla mnie koncertowe DM stajo sie po prostu zbyt przewidywalne żeby nie powiedziec nudne :?


Wszystko co piszesz to prawda, ale są ludzie jak ja, którzy karierę koncertową zaczęli na TOTU i innego koncertowego DM na żywo jak teraz nie znają. Mnie się to osobiście podoba i cieszy, że nie trzeba dymać zagramanicę (akurat na GST się udało), żeby zobaczyć koncert częściej niż raz na 4 lata. Na halę mam bilet tylko na Łódź (3 koncert na trasie) bo mam blisko i szafa gra. Oczywiście chciałbym na stadionie wielką efektowną scenę, zimą znaczące zmiany w secie (Clean!!!!!!!!) bo poza Useless wszystko już słyszałem, ale to się nie wydarzy. A, że staż krótki to dla mnie dobrze, że w ogóle grają, bo patrząc na ich wiek niedługo skończą (oby nie). Nie wiem, czy zauważyliście, ale polskie społeczeństwo jest dużo bogatsze niż 15 lat temu i wydanie 250zł na koncert, to nie jest 1/4 pensji. Więc co w tym dziwnego, że wzorem Niemiec zaczęli grać u nas więcej koncertów. Jest popyt, to jest podaż. Tym bardziej, że bazę fanów w Polsce mają ogromną, więc dziwnym byłoby tego nie wykorzystać. Zwłaszcza, że nie ma co się oszukiwać, że powodem nr 1, dla którego w ogóle grają są $.

Wchodzisz na forum fanów DM i ciągłe czytasz, a po co, a na co. No to odpowiadam. Dla takich jak ja. Czy ktoś się czuje lepszy, że tak mu to przeszkadza?

U2 niby tak lubi Polskę, kasę też mogliby tu trzepać, a i tak mają nasza kraj w z tyłu ciała. Czy tak jest lepiej? Czy to jest wzór?

Tak, to niewątpliwie potwierdzenie naszego skoku cywilizacyjnego i nic już na to nie poradzimy :mrgreen:


N gru 03, 2017 19:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12858
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Co ciekawe na Open'erze zagra również Massive Attack ;)


Śr gru 06, 2017 13:33 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt paź 21, 2016 13:13 pm
Posty: 26
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
David Byrne przed Depeche Mode, Massive Attack po :)


Śr gru 06, 2017 13:34 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Jak Massive po jak dM jest główną gwiazdą?
A Byrne nie przed dM bo on gra w namiocie.


Śr gru 06, 2017 20:56 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt paź 21, 2016 13:13 pm
Posty: 26
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Faktycznie Byrne w namiocie.
Główna gwiazda gra zawsze na Openerze, o 22, a ostatni występ jest Północy


Śr gru 06, 2017 21:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
O może ktoś przypomnieć o której nasi wchodzą na scenę ?


Śr sty 03, 2018 15:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt paź 21, 2016 13:13 pm
Posty: 26
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Prawdopodobnie 22


Cz sty 04, 2018 23:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt paź 21, 2016 13:13 pm
Posty: 26
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Tak w ogóle to obsadzenia został jeszcze środowy headliner 4 07. Nine inch Nails 2 07 są w Berlinie, a 6 07 na festiwalu we Francji :mrgreen:


Wt sty 23, 2018 14:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12858
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Też mi to po głowie chodziło ;)


Wt sty 23, 2018 14:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12858
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Jednak nie, ale Nick Cave to dobry punkt :)


Pt lut 02, 2018 15:14 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt paź 21, 2016 13:13 pm
Posty: 26
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Tylko szkoda, że scena główna, lepiej sprawdziłby się w namiocie


Pt lut 02, 2018 22:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1802
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Tyle, że Nick Cave nie jest headlinerem tego dnia ;)


So lut 03, 2018 0:03 am Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 28, 2005 16:50 pm
Posty: 76
Lokalizacja: Lubin/Wrocław
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Massive Attack na 100% zagrają przed DM i powiem szczerze, że taki zestaw już nigdy nie zostanie nam podany na tacy... za co powinnismy być mega wdzięczni tak i festiwalowi, jak i szczęściu, że zgrały się obie trasy w jednym czasie. Ja jestem wniebowzięty. Noi jeszcze Niku Kejwu. Przecież to jest jakaś magia! DM mogłoby jakieś festiwalowe DVD machnąć, bo te wszystkie z ostatnich lat zalatują nudą, a tak ludzi po horyzont... braci czarnej też pewnie zjedzie się masa- jest co uwieczniać!


Pt lut 09, 2018 22:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Denerwuje mnie jak ktoś pisze że grają dla kasy albo że dawniej to było lepiej.
Już nie pamiętacie jak na słynnym filmie o koncercie 101 liczyli dolary i mordy im się cieszyły z tego powodu że zarobili dużo forsy.

Ja się cieszę że DM gra u nas coraz więcej. Na festiwal się nie wybieram ponieważ nie lubię festiwalowych klimatów. Zdecydowanie wolę koncerty halowe i tylko dedykowane dla jednego zespołu.

Szkoda mi tylko że trasa się już kończy i znowu będzie cisza przez kolejne 3-4 lata.


So lut 10, 2018 19:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
nie jestes prawdziwym depeszem :lol: :lol: :lol: :lol:


So lut 10, 2018 21:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Po koncercie w Gdańsku mam wielką ochotę na Gdynię - wiadomo, że głównie z powodu występu DM, ale Massive Attack przed nimi to magia. Taki "support" to marzenie.


Wt lut 13, 2018 18:10 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team