Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1332
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Insight IEM: https://soundcloud.com/zerounotre/depec ... e-20180725


Wt lip 31, 2018 10:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1802
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
dafus napisał(a):
SweetestPerfection2 napisał(a):
To nie prowokacja, lecz fakty.


Fakty przedstawiłem wyżej. DM grają i mają się dobrze, Alan wyprzedaje pamiątki żeby mieć za co żyć.
Tyle, że to nie dowód na czyjś geniusz czy beztalencie. Tesla umarł w biedzie a Edison jako bogacz....
Żeby było jasne - nie uważam Gore'a za beztalencie. Wprost przeciwnie.


Wt lip 31, 2018 11:51 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Oczywiście masz rację, ale skoro ktoś pisze takie bzdury o Martinie i Davie...


Wt lip 31, 2018 12:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
czapelka napisał(a):


Co to za małpa drze się w refrenie i zwrotkach?

czapelka napisał(a):
Nagranie The Things You Said z IEM: https://soundcloud.com/zerounotre/depec ... e-20180725


Tu to samo. Okropne są te nagrania.


Wt lip 31, 2018 17:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Peter Gordeno

HiHi żartowniś.


Wt lip 31, 2018 20:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 0:08 am
Posty: 81
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Piotrka traktuja jeszcze gorzej niz Andrzeja. Jeszcze nie widzialam nagrania zeby ktos wzial od niego autograf albo chociaz pione przybil. Gosc totalnie robi za tlo.


Wt lip 31, 2018 21:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Peter Gordeno to wspaniały muzyk, co prawda nie jest tak wyjątkowy jak Alan, aczkolwiek ostatnio oglądałem Unplugged George'a Michaela, gdzie Peter grał na klawiszach i gitarze. Utalentowany człowiek, ogromna szkoda, że skończył chałturząc u Depeche Mode, których fani-ignoranci nie potrafią docenić tak uznanego muzyka! Cenią zaś przereklamowanego Gore'a, który bez pomocy takich wybitnych jednostek jak Alan, a później Peter, nic by nie osiągnął z tymi swoimi wyplumkanymi smętami. O Gahanie nawet nie wspomnę, gdyż do 2003 roku ten człowiek jako twórca nie istniał, a jego płytkie jak kałuża wypociny trafiają na płyty tylko dlatego, bo Gore się twórczo wypalił i nie wypuszcza już setek demówek z plumkaniem. Najwidoczniej kobiety życia Gore'a (które są w wieku jego córek) zabierają mu dużo czasu i niczym nie inspirują. Ten człowiek upadł naprawdę nisko.


Wt lip 31, 2018 22:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 10, 2017 10:19 am
Posty: 7
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
forum zawistnych nieudaczników, tylko źle ,i fuj , i niedobrze :oops: :oops: - przykro mi się to czyta


Śr sie 01, 2018 9:13 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 0:08 am
Posty: 81
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Do Gore'a sie nie przyczepie, nie oczekuje ze wyjdzie i zaspiewa Man Made Machine. Niesmialy typ i tyle :)
Ale kurcze, projekcje Antona (czasami same zdjecia czy jakies paski) na tej trasie to dopiero porażka. Nie oczekuje poziomu z VT czy DT ale sa zrobione po prostu 'na odwal sie'. Ze tez zespol sie na to godzi (wiem, to dobry kumpel). Obrazy czesto w ogole sie wspolgraja (tematyka) z utworem. Jakies konie, swinie, kurczaki na Enjoju :lol: , trans na WIMS. Np. Heroes... hold dla Davida, upadek muru, symbol wolności, król z Enjoya ("I will be king") a zamiast tego powiewajaca czarna flaga w tle. Zmarnowany potencjal i tyle. Wieksze wrazenie (wzruszenie) zrobilyby teledyski puszczane na telebimie.


Śr sie 01, 2018 14:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Adka napisał(a):
Piotrka traktuja jeszcze gorzej niz Andrzeja. Jeszcze nie widzialam nagrania zeby ktos wzial od niego autograf albo chociaz pione przybil. Gosc totalnie robi za tlo.


po Gdyni mam autografy Marcina i Piotrka :D


Śr sie 01, 2018 14:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1332
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Adka napisał(a):
... , trans na WIMS...


Trans na WIMS nie współgra z tematyką utworu? Ja rozumiem, że obraz sam w sobie może się nie podobać i ktoś może mieć z tym problem, ale zarzut, że projekcja do WIMS nie współgra z treścią utworu jest IMHO mocno nietrafiony.

A czarna flaga w utworze Bowiego też pasuje. Król z ETS (lub jakikolwiek inny król) byłby zbyt dosłowny.


Śr sie 01, 2018 15:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Cytuj:
DM to zespól który tworzy muzykę a nie bajerami nabija kasę, taka prawda.

Stara śpiewka do zdarcia. Taaa, ich muzyka wzbija się na takie wyżyny, że nic nie potrzebuje.
Ciekawe, po co w takim razie wizualizacje i jaranie się 'akcjami koncertowymi' oraz sklejaniem 'multicamów' przez fanów co to im tylko o muzykę chodzi.

Cytuj:
Albo czegos w stylu jak to robi metalica..
„Zrobimy cos pod publike i beda mysleli ze ich bardzo lubimy. Hmm wiec zagrajmy dzem po polsku
Obe DM nigdy na takie cos nie wpadlo .

Typowe słodzenie DM wszystkim co się nawinie. Wszystko da się nagiąć do tego celu.
Gdyby DM wstawili przed któryś z utworów jakieś intro zrobione z dobrze znanego polskiego kawałka to byś pierwszy się jarał.
Ale że nic takiego nigdy nie zrobią to trzeba dorobić do tego jakieś mądrą teorię.
A w tym co robi Metallica nie chodzi o to czy artysta cię lubi czy nie, prędzej o to czy cię szanuje. O promocję też, ale promocję można różnie robić. Mogli w ramach promocji spotykać się dwa razy częściej na meet & greet z fanami przy okazji koncertów. Ale wybrali granie lokalnych kawałków, bo najwidoczniej granie im właśnie sprawia największą przyjemność, zresztą to było widać.

Cytuj:
I nikt nic nie musi do mnie mowic nie mam potrzeby by ktos połechtał moje ego
I sie podlizywal.

Tia, a potem tacy piszą na forum komenty w stylu "PATRZCIE, 02:17 TO NA MNIE I NA MOJĄ FLAGĘ DAVE PALCEM POKAZYWAŁ"

Cytuj:
No widać dokładnie kto sobie lepiej poradził po rozstaniu. DM bez kompozycji Martina by nie istniało. DM bez głosu Gahana by nie istniało. DM bez Alana istnieje

Tak samo jak Queen istnieje bez Freddiego Mercurego. Też sobie możesz iść na koncert i posłuchać hiciorów z jego czasów.
Nawet jest gorzej niż mówisz, bo jakby Dave odszedł odpowiednio wcześnie, a Fletcher nie pomógł Martinowi w komunikacji z innymi ludźmi, to poza paroma coverami nic byśmy już nie usłyszeli.

Cytuj:
Fakty przedstawiłem wyżej. DM grają i mają się dobrze, Alan wyprzedaje pamiątki żeby mieć za co żyć.

Oho, standardowo wyskoczył księgowy Alana co jego budżet trzyma.
Też bym na miejscu Alana pozbył się tych rzeczy, widząc ich koncerty i słuchając nowych albumów. Trochę siara i miejsce zabiera.

Cytuj:
Jakies konie, swinie, kurczaki na Enjoju

Zaraz ktoś ci napisze, że Anton zawsze lubił takie klimaty, więc temat zamknięty.
Też to poruszyłem i tak mnie prawdziwy fan uświadomił.
Także zwierzyniec do końca kariery bo Anton tak lubi i już.


Śr sie 01, 2018 17:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
SweetestPerfection2 napisał(a):
Peter Gordeno to wspaniały muzyk, co prawda nie jest tak wyjątkowy jak Alan, aczkolwiek ostatnio oglądałem Unplugged George'a Michaela, gdzie Peter grał na klawiszach i gitarze. Utalentowany człowiek, ogromna szkoda, że skończył chałturząc u Depeche Mode, których fani-ignoranci nie potrafią docenić tak uznanego muzyka! Cenią zaś przereklamowanego Gore'a, który bez pomocy takich wybitnych jednostek jak Alan, a później Peter, nic by nie osiągnął z tymi swoimi wyplumkanymi smętami. O Gahanie nawet nie wspomnę, gdyż do 2003 roku ten człowiek jako twórca nie istniał, a jego płytkie jak kałuża wypociny trafiają na płyty tylko dlatego, bo Gore się twórczo wypalił i nie wypuszcza już setek demówek z plumkaniem. Najwidoczniej kobiety życia Gore'a (które są w wieku jego córek) zabierają mu dużo czasu i niczym nie inspirują. Ten człowiek upadł naprawdę nisko.


Po co rejestrować się i udzielać na forum zespołu, którego członkowie to nieudacznicy i beztalencia? Nie rozumiem tego masochizmu. Może wizyta u lekarza pomoże?


Śr sie 01, 2018 18:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
@Wichura23 może skup się nad swoim przedmówcą owym @Born, bo jemu to gul skacze najmocniej ze wszystkich hejterów :nlmda:
Ja tylko wyraziłem swoją opinię i tyle.


Śr sie 01, 2018 18:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Queen po śmierci Freddiego nagrał jedną płytę i to z jego wokalem. Generalnie nazwa się przewija, ale tylko i wyłącznie ze względu na pamięć o Freddim. Rzeczywiście świetnie się trzymają.

Wiadomo, Alan sprzedaje pamiątki po DM bo to badziewie i szkoda na nie miejsca. Gdzieś w końcu trzeba umieścić te wszystkie gadżety po niezwykle owocnej karierze solowej. Nie jest lekko. Tyle sukcesów to i trzeba przestrzeni.

Mam nadzieję, że na następnej trasie Dave wyjdzie z wielkiej cipki, Martin się zsika na scenie, Christian pocałuje się z Peterem, a Andy wrecytuje Pana Tadeusza. Będę miał co wnukom opowiadać.


Śr sie 01, 2018 19:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Cytuj:
@Wichura23 może skup się nad swoim przedmówcą owym @Born, bo jemu to gul skacze najmocniej ze wszystkich hejterów


Cytowany jest twój post więc jak nie potrafisz się podpisać pod czymś co napisałeś, albo nie potrafisz komuś odpowiedzieć, to nie zabieraj głosu.
Ewentualnie idź po mamę i niech ci pomoże, a nie odsyłaj do mnie.

Cytuj:
Wiadomo, Alan sprzedaje pamiątki po DM bo to badziewie


A co ma z tym robić, jak nie potrzebuje. Muzeum założyć ?
Na pewno jakby miał to wyrzucić, to by się zastanowił, że przecież ktoś by z drugiego końca świata po to jechał, tylko żeby to przygarnąć.
I na pewno w dużym stopniu taka myśl mu też przyświecała, żeby to się znalazło u kogoś dla kogo to jest najcenniejsze.
A w zamian się na nim psy wiesza i od biedaków wyzywa. Śmiesznie się czyta komentarze tych wszystkich Billów Gatesów i innych Zuckerbergów o tym jak to Alan nie ma co do gara włożyć :lol: I ciekawe czy będziecie mieli kiedykolwiek możliwość zdobyć choć ułamek tego co uzbierają wasi kochani Fletch i reszta, nawet po zakończeniu ich kariery.

Cytuj:
z wielkiej cipki, Martin się zsika na scenie, Christian pocałuje się z Peterem, a Andy wrecytuje Pana Tadeusza

Wystarczy choćby wspomniane flying cam, czyli coś co jest standardem, nie trzeba wyolbrzymiać.
I wyczesane wizualizacje dla każdej piosenki, skoro już są. A nie dla paru wybranych i puszczanie jeszcze oficjalnych klipów w tle jak na jakimś zlocie.


Ostatnio edytowano Śr sie 01, 2018 19:55 pm przez Born, łącznie edytowano 3 razy



Śr sie 01, 2018 19:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Born napisał(a):
Cytuj:
@Wichura23 może skup się nad swoim przedmówcą owym @Born, bo jemu to gul skacze najmocniej ze wszystkich hejterów


Cytowany jest twój post więc jak nie potrafisz się podpisać pod czymś co napisałeś, albo nie potrafisz komuś odpowiedzieć, to nie zabieraj głosu.
Ewentualnie idź po mamę i niech ci pomoże, a nie odsyłaj do mnie.

Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno :lol: Chyba Ciebie mamusia puściła ze smyczy albo w wariatkowie podłączyli internet i zacząłeś wrzucać te swoje agresywne komentarzyki. Żółć odebrała Ci rozum? Kolejny stary tetryk, co mnie nie powinno dziwić - te obrzydliwe teksty Gore'a natworzyły takich rozchwianych emocjonalnie dziadków ;)


Śr sie 01, 2018 21:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Wszystko rozumiem, tylko niech mi ktoś wytłumaczy co to wszystko ma wspólnego z tematem?


Śr sie 01, 2018 21:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Nic. Ja to się dziwię, że moderator toleruje pisanie w co drugim poście na forum fanów zespołu, że jego założyciele to beztalencia. I tak od gównoburzy to gównoburzy.

Wisi mi i powiewa majątek Alana i jego pamiątki. Fakt jest taki, że bez DM większej kariery nie zrobił, a zespół sobie bez niego radzi od 20 lat i choćby mnie wiem jak zaklinać rzeczywistość faktów się nie zmieni. Szkoda, że odszedł, ale to co niektórzy wypisują to naprawdę kopara opada.


Cz sie 02, 2018 8:53 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Cytuj:
bez DM większej kariery nie zrobił, a zespół sobie bez niego radzi
jak zaklinać rzeczywistość faktów się nie zmieni


Szkoda że sobie tak świetnie bez niego nie radzili w 1982. Gdyby nie ten 'muzyk do grania partii Vinca' to pewnie jeszcze parę płytek w stylu A Broken Frame (którą sam Dave uważa za najgorszą) by wydali i na tym by się skończyła kariera i cierpliwość Millera. Jak zespół sobie tak radzi bez Alana, to czemu nie zatrudnili sobie już w 1982 takiego ówczesnego Gordeno, żeby przez 20 lat grzecznie grał co mu każą bez angażu do zespołu.

Nikt nie zaklina rzeczywistości, bo każdy ogarnięty wie, że to że Alan karierę zakończył ma się nijak do tego jak dobrym i kreatywnym był muzykiem. Tworząc takie głupie paralele to wychodzi że Alan może Fletcherowi buty czyścić, bo Fletcher "sobie radzi".


Cz sie 02, 2018 15:47 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team