Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1457 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Następna strona
[dolnośląska] - zielona trawka 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post [dolnośląska] - zielona trawka
A więc jednak jest Nasza trawka.
Jako że na trawkę nie ma szans chyba, że suszoną :D pierwsza kwestia to spotkanie w Liverpoolu i najważniejsze kiedy :?:
Pomyślcie jeszcze o Recoil "Selected" Events ... może jednak w Pradze ?


Ostatnio edytowano Śr sty 12, 2011 13:25 pm przez yaro_, łącznie edytowano 1 raz



So lut 20, 2010 23:00 pm Zobacz profil
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
No i przeniosłem się we właściwe miejsce.

1. Liverpool - 13 marca, raczej tak. W każdym razie nie wykluczone, a wręcz bardzo prawdopodobne :D
- 27 marca jak wyżej
(w moim przypadku, do rozważenia, w kontekście wizyty we Wrocławiu, są kwestie natury technicznej)

2. Recoil - przyznam, iż chętnie zobaczyłbym na własne oczy :shock: jedynego, prawdziwego muzyka z DM :) Ponieważ ten event odbywa się w kameralnych pomieszczeniach, to za czas jakiś może być problem z nabyciem wejściówki (wejściówek) na to przedsięwzięcie. Sam nie wiem, które rozwiązanie jest lepsze - Praga, czy Łódź. Praga niedziela, Łódź środa. Praga cacy, Łódź niekoniecznie... Gdybym miał dokonać wyboru, to zdecydowałbym się na Pragę.. :)

No niech się ta trawka rozwija :8):


So lut 20, 2010 23:29 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Praga wypada w sobotę :)
Poza tym wydaje mi się, że organizacyjnie Praga przebije Łódź. Pomijając kwestie dojazdu.
Tak to wygląda http://www.vltavska.cz/SLUZBY myślę, że ponad 1500 osób pomieszczą zwłaszcza jeżeli będzie otwarty balkon.


Ostatnio edytowano Wt lut 23, 2010 11:55 am przez yaro_, łącznie edytowano 1 raz



So lut 20, 2010 23:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 22:58 pm
Posty: 360
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Bardzo sie ciesze z powstania naszej trawki :banana2: :banana: :banana2:
Nazwa jest oki. Bede tu zagladac - bankowo!
Ale wypowiem sie conieco innym razem, bo cos mnie glowa boli...
Ide spac :|


N lut 21, 2010 0:19 am Zobacz profil
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
wracajac do koncertu pewnej grupy na ktory mam nadzieje wszyscy sie wybierzemy :wink:

Obrazek


N lut 21, 2010 0:38 am
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
yaro_ napisał(a):
Praga wypada w sobotę :)

No tak sobota... Jak w mordę strzelił :D
Kolejny argument za tym, aby wybrać się na to przedsięwzięcie do Naszych południowych sąsiadów.

Lolka napisał(a):
Bede tu zagladac - bankowo!

Spróbuj nie zaglądać :) Masz obowiązek meldować się tutaj dwa razy dziennie - rano i wieczorem :D

@luki07 mam bilety. Wszystkie koncerty, aftery (a jakże w Wytwórni), befory i oczywiście meet & greet :P Mam więć szansę złapać nie tylko za kostkę :lol:


Teraz wracam do pracy :?


N lut 21, 2010 7:26 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 22:58 pm
Posty: 360
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
No to sie melduje :) Hmm... poznym rankiem? :D
@luki - swietna fota, widze ze z Markiem macie juz wszystko obgadane hihi :lol:
Jesli chodzi o Liverpool, skoro jest jakas szansa ze Jarek przybije do Wrocka (i pociagnie kogos jeszcze za soba - mam nadzieje :) ) 27 marca, to moze oficjalnie sie na ta date probujmy zgadac. Co nie wyklucza 13 marca - tez aktualne dla tych ktorzy chca i moga :) Ja ze swojej strony potwierdzam ze moja chatka dla Was otwarta w razie potrzeby, a z tajnej narady wiem ze Olcia i Przemek tez nie poskapia swojej goscinnosci :D
Temat Recoil - pod rozwage biore :)
Pozdrowionka i udanej niedzieli! U nas slonko za oknem :)
Marcin Ty pracoholiku!!! :o :wink:


N lut 21, 2010 12:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 17, 2010 1:16 am
Posty: 28
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Z dedykacją dla depeszowskich pracusiów i leniuszków ... przed niedzielnym obiadem (bigos?)
http://www.youtube.com/watch?v=qVXwiWwZ ... re=related


N lut 21, 2010 13:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
@Przemko :D a propos knajpy na Piotrowskiej :lol: w samo sedno trafiłeś.... kto tam jadł bigos hmmm :idea:
@Luki :lol: ..... Bena to parę osób chciałoby dorwać nie tylko za kostkę :twisted:

Czyli jesteśmy ustawieni wyjazd 14 marca o 8.00 z wiadomego parkingu. Na ile osób mam zamówić busa? :)
kto nie ma biletów http://www.eventim.pl/portal/pl/muzyka/ ... tel/61946/ ja mam vipowski ..... ciekawe co będą serwować ?


N lut 21, 2010 16:41 pm Zobacz profil
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Lolka napisał(a):
Marcin Ty pracoholiku!!!

Jolu,tam od razu pracoholik :o Się nie chciało pracować na bieżąco, wolało się rozbijać po jakichś Łodziach, to trzeba później nadrabiać :8):
Proszę pamiętać o "obowiązkowym" stawiennictwie rano i wieczorem. To samo dotyczy koleżanki z pokoju :P

yaro_ napisał(a):
Bena to parę osób chciałoby dorwać nie tylko za kostkę :twisted:

Ja np. chciałbym go dorwać za szyję :evil: (Mamo, Tato jestem psychopatą)
yaro_ napisał(a):
ja mam vipowski ..... ciekawe co będą serwować ?

To chyba oczywiste - sushi :) "Japoński" zespół, więc i żarcie skośne :)


Kurcze, marzy mi się eskapada do Dusseldorfu :banana: :banana2:
Skupię się chyba na czymś bardziej przyziemnym, czyli na transmisji curling'u. Polecam. Niesamowicie pasjonująca dyscyplina :lol:


N lut 21, 2010 23:13 pm
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Żeby nie było, że wymagam, a sam się nie stosuję :) Melduję podtrzymanie trawki przy życiu.

Udanego tygodnia Wam życzę :D

A teraz do pracy i to na poważnie...


Pn lut 22, 2010 6:51 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
taaaa do pracy .....
@broda musi odpracować piękną sobotę ale My za co ??? :x


Pn lut 22, 2010 9:04 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 12, 2009 21:09 pm
Posty: 23
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
A witam wszystkich kolegów i koleżanki :D Melduję swoją obecność na zielonej trawce :) Pozwolicie że troche podzielę się z wami moimi wrażeniami z koncertu DM w Londynie :D
Podróż tam i z powrotem plus koncert a potem parogodzinne szwendanie się po Londynie łącznie zabrało mi 30 godzin. A że w tym czasie oka nie zmrużyłm więc i moje zmęczenie po powrocie do domu przechodziło ludzkie pojęcie. Koncert cudowny. Usłyszenie na własne uszy "GOOD EVENING LONDON" z ust Gahana - bezcenne :) Publika oczywiście słabsza niż w Łodzi, ale Angole i tak mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli. Bawili się zdecydowanie lepiej niż pepiki w Pradze. Siedzialm na trybunach a wokół mnie pełno Angoli i po Walkingu wszyscy już stali i już nie usiedli aż do końca koncertu. Śpiewali (znali tekstu :lol: ), klaskali, tańczyli i generalnie zabawa z nimi była przednia. Zespół rozluźniony i też świetnie się bawiący z publicznością. Gahan się co chwilę ściskał z Martinem na scenie :przytul: i coś sobie tam szeptali do ucha :) Z boku sceny widzialm parę osób z rodzin chłopaków. Osoby stojące pod sceną mogą powiedzieć to na 100% ale wydaje mi się, że widzialm córki i byłą żonę Martina, żonę Dave'a i chyba Jack'a. Ale tak jak mówię tożsamość tych osób mogą potwierdzić tylko ludzie z rzędów pod sceną. Martin zaśpiewał Freelove (całkiem zgrabnie mi to brzmiało) i na deser AQOL. Na Home wszystkie włoski na karku stanęły na baczność. zaczepiste poprostu wykonanie Martina. Mało balonów na POT, widziałm przez moment Szamanowego banana :banana: ale gdzieś zniknął po chwili i już się więcej nie pojawił. Po NLMDA :nlmda: Gahan "upomniał" Eignera, że przecież zapłacili mu żeby grał i gdzie schodzi już ze sceny :D Wtedy Eigner , Martin i Fletch (którzy także schodzili już ze sceny) powrócili na jej środek i Gahan powiedział, że dziś Gordeno ma urodziny i fajnie by było jakby wszyscy zaśpiewali mu Happy Birthday. Na początku niezgrabnie to wychodziło (płyta sobie a trybuny sobie) więc Gordeno zagrał melodię na keyboardzie i wtedy juz poszło. Wydarło się około 20000 gardeł jednym zwartym głosem :) A z ciekawostek: popsuło się coś z wizualizacją na Walkingu. Przez prawie całą piosenkę kruk nie doleciał i nie patrzył na nas swoim wielkim okiem :P Dopiero pod sam koniec piosenki obraz zaskoczył i kruk się na ekranie pojawił. Jednym słowem, zawsze miałm marzenie zobaczyć DM w ich mieście i teraz się to spełniło. Orgazm Panowie i Panie , nic dodać, nic ująć :twisted: :D :fletch: :nlmda: :brawo: :evil: :D :8): :lol:


Pn lut 22, 2010 13:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 12, 2009 21:09 pm
Posty: 23
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Aaa, Gahan powiedział, że Gordeno kończy właśnie 27 lat. Prawda to czy fałsz??? Moim zdaniem chyba jaja sobie robił.


Pn lut 22, 2010 13:49 pm Zobacz profil
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Cieszy mnie, że koleżanka taki udany wyjazd zaliczyła :D
broda101 napisał(a):
Orgazm Panowie i Panie , nic dodać, nic ująć


Tylko pozazdrościć. Ja też bym chciał tam być :?
Tak przy okazji zapytam. Alana widziałaś ? Był na trybunach na tym koncercie.
W sumie dawałem Gordeno 24 lata, więc odrobinę się pomyliłem :)


Pn lut 22, 2010 15:03 pm

Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 22:27 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Tylko pozazdrościć.
A co do kruka to po prostu was nie chciał oglądać i tyle :P


Pn lut 22, 2010 15:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Chętnym na wyjazd do Pragi na Alana Wildera i s-kę poleca się następujący wątek:

viewtopic.php?f=20&t=15502

Nasza ekipa wyrusza z rana żeby zaliczyć też łazikowanie po starówce. W razie gdyby się ktoś wybierał - proszę o sygnał wcześniej - umówimy się na miejscu, albo ustawimy w kawalkadę aut. W grupie raźniej :)


Pn lut 22, 2010 19:04 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Jacku, na razie jesteśmy na etapie rozważania możliwości wyjazdu. Chęci niewątpliwe są. W przypadku zorganizowania się w mniejszą lub większą grupę zapewne podepniemy się pod wskazany wątek. Nie omieszkamy również poinformować o Naszych planach wyjazdowych Twojej osoby :)
(dlaczego wypowiadam się w liczbie mnogiej :?: )

Nieśmiało powiem, do zobaczenia w kwietniu w Pradze :)


Pn lut 22, 2010 20:27 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 22:58 pm
Posty: 360
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
No wiec wypelniam ostatni na dzis obowiazek i sie melduje na trawie! :)
A poniewaz przed chwila zajrzalam do "bootlegow"... to projekcja we snie bedzie pewnie smakowita :banana:
@broda - faaajnie Ci z jeszcze jednym mixem wspomnien koncertowych w glowie, dzieki wielkie za relacje :8):
Kurcze, extra tak widziec chlopakow w dobrej komitywie na scenie co?
Mnie to zawsze takie ich gesty wobec siebie wzruszaja i wywoluja radosc w serduchu :D
I dodają wiary ze jeszcze troche pograja dla nas!
Dobranocka!


Pn lut 22, 2010 22:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 11:04 am
Posty: 37
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [wałbrzysko-wrocławska] - zielona trawka
Melduję się na zielonej trawce :banana:
Ale sie tu działo jak mnie nie było :D
Na Alana wstępnie sie piszę i nie ukrywam, że licze na busa :banana: :banana2: :banana: :banana2:
pozdrówka


Wt lut 23, 2010 9:18 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1457 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team