Depeche Mode - Zobacz wątek - [dolnośląska] - zielona trawka
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1457 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73
[dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka 
Autor Wiadomość
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Stan hibernacji panuje na trawce... Udanej imprezy w Livku :)


So mar 22, 2014 11:24 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
bardzo poważnie zastanawiam się nad pożegnaniem Naszej trawki i tego forum. To co wyprawia "Właściciel" forum jest żenujące.


So kwi 05, 2014 20:25 pm Zobacz profil
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Eee tam... Po raz kolejny forum przechodzi kryzys a może właściciel, nie wiem, już nie raz wyprawiały się tu cuda, które nie śniły się fizjologom, pamiętasz Jarku wojnę z DMateuszem aka slick na forum z kreską i bez? Albo zdjęcia w avatarach różnych słynnych dyktatorów? Sam wówczas wtedy prawie dostałem bana za prowokację. Wszystko to uświadomiło mi, że nie ma się co spinać i ja z udzielaniem się wystopowalem, po co sobie szarpać nerwy jak inni na to tylko czekają, kontakt z Wami, znajomymi mam i wcale nie potrzeba forum, żeby się spyknać! Komunikacja rozwinięta, Ludzie w kosmos lataja co więcej trzeba? Mniej stresów a więcej uśmiechu i do przodu!zawsze znajdzie się alternatywa na to co tu się wyrabia, ludzie konta pokasują to może dotrze gdzie był błąd

I tym miłym akcentem odpalę sobie wronga na sprzęcie


So kwi 05, 2014 20:46 pm
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
W zasadzie to i tak moja bytność na tym forum spadła do minimum. Czy funkcjonowałbym jako aktywny uczestnik, czy w ogóle nie hulał na tym forum, to i tak było mi już obojętne. Po ostatnich wydarzeniach w ogóle się odechciewa :? Kontakt z Wami i tak mam i to forum nie specjalnie jest mi potrzebne...
PS gdzie jest funkcja usuwania konta bo nie mogę znaleźć :wink: (poważnie pytam - nie mogę znaleźć)


N kwi 06, 2014 6:36 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Fakt tutaj działy się rzeczy które potrafiły podnieś mi ciśnienie. I racją jest, że kontakt można podtrzymać na kilka sposobów. Ale wspólne miejsce dla Nas(w ogóle) wszystkich powinno być w sieci i nie chciałbym żeby po zalogowaniu zderzał się bezmyślną dyktaturą ale i chamstwem. Banał: Życie nie znosi pustki :wink:


N kwi 06, 2014 10:26 am Zobacz profil
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Ok. Miło by było gdyby istniało miejsce w wirtualnej rzeczywistości, w którym udawałoby się kultywować relacje (przeczekać do kolejnego koncertu, kolejnej imprezy). Czy jest to potrzebne do utrzymania więzów trawkowych? Nie sądzę. Żadne forum, żadne portale społecznościowe nie zastąpią rzeczywistości. Signum temporis jest, że wolimy taki quasi substrat relacji. Tak jak wypisałem się z fejsa tak mogę to zrobić to i w odniesieniu do PFDM. Nie sądzę żebym czuł jakąś szczególną stratę z powodu takiego ubytku. Zwłaszcza, że tak samo forum, jak i trawka aktywuje się jedynie w okolicach wydawnictw, tras koncertowych i imprez. Powoli to forum umiera, a wyrzucanie osób, które je "nakręcają" w okresie stagnacji to jak nastąpienie na przewód od respiratora z pytaniem dlaczego on tak źle działa. Pomijając wyrzuconych wiele naprawdę fajnych osób pożegnało się z tym forum po cichu, gdyż nie odpowiadają im pewne standardy, które dostrzegają. Quo vadis forum? Quo vadis?


N kwi 06, 2014 12:45 pm
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
groszek, żeby usunąć konto napisz pop prostu w "pytania do moderatora" prośbę o usunięcie konta, kiedyś tak się to załatwiało :8):


N kwi 06, 2014 14:29 pm
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Do zobaczenia w prawdziwej rzeczywistości :)

PS dla zainteresowanych grohoo69@poczta.fm
pozDrawiaM :przytul:


N kwi 06, 2014 16:35 pm
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Kto następny? :wink:


N kwi 06, 2014 22:00 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
wygląda na to, że jeżeli nie nastąpią jakieś rewolucyjne zmiany to pójdzie grupowo. Ja jeszcze czekam.... może jestem naiwny...


Pn kwi 07, 2014 6:13 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn mar 29, 2010 11:09 am
Posty: 46
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Widzę niezle się tu porobiło...jeszcze do niedawna każdy myślał że to domysły,żarty takie ''licytowanie'' się...a tu widzę na ostro dochodzi do tego że coraz częściej świetni ludzie wykruszają się :( albo myślą po prostu o GAME OVER w temacie forum.Zgadzam się z poprzednikami znamy się,kontakty namiary są itd choć na pewno zupełnie inaczej jest obecnie niż kiedyś...ale PEOPLE ARE PEOPLE :wink:


Cz maja 08, 2014 17:20 pm Zobacz profil
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
no dobra, ja przemyślałem sprawę, znikam z tego forum, bo niestety nic dla mnie nowego nie wnosi...gdyby ktoś coś ktoś kiedyś, luki07@gmail.com lub fejs lub telefon, większość wie gdzie mnie znaleźć także walić śmiało :8):

pozdrowienia

luki :beer:


Åšr cze 25, 2014 8:01 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 17, 2009 16:25 pm
Posty: 80
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Misie Drogie,

pytanie mam, gdyby tu ktokolwiek jeszcze zajrzał.

Czy we Wrocławiu są kluby, w których to również puszczają DM, czy tylko Liverpool? :?:


Pt lut 26, 2016 17:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 22:27 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Tylko w Livcu z tego co siÄ™ orientujÄ™ :-)


Pt lut 26, 2016 17:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
To zależy od dawki DM w ciągu wieczora ;) Przed końcem karnawału byłem w "Szklanej Ćmie" i poleciało tam sporo lat 80-tych i DM, co było efektem odpowiedniego zmiękczania DJ-a :P

Swoją drogą, to wątek faktycznie nam przysechł...


Pt lut 26, 2016 18:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 17, 2009 16:25 pm
Posty: 80
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Czy coś jeszcze szanownej gawiedzi przychodzi na myśl? ;)

ja, kurcze, pamiętam, że jakaś równoległa z livcem impra była kiedyś nawet, ale nazwy klubu nie pomnę.


Pt lut 26, 2016 19:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: [dolnoÅ›lÄ…ska] - zielona trawka
Tja... [fast fashion] w 5 Nutkach :P Dawne czasy...


N lut 28, 2016 8:30 am Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1457 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team