Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 30, 2006 0:34 am
Posty: 41
Lokalizacja: Radom
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Jak wyżej (nic nie zmieniam) :fletch:


Cz sie 30, 2012 20:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2004 15:23 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Dziś w TVP Qadrans qltury a w nim nasze zaproszenie do Proximy ;-)
Tu znajdziecie ten sam materiał w necie... http://www.tvp.pl/warszawa/kultura/qadr ... 12/8400212

Nasze info zaczyna się około 9:30 min materiału.

Dziś ostatnie przygotowania do imprezy, banery gotowe, upominki czekają na świetnie wyglądających depeche's.
Wyłoniliśmy również zwycięzców konkursu fotograficznego ;-)
Przygotowane przez mario wizualizacje to majstersztyk a i adhd ma się czym pochwalić w tym temacie.
Specjalnie na tę okazję przywiezie więcej materiału niż zwykle :brawo:

Jutro przed nami pracowity dzień no i noc :banana2:

Do zobaczenia w Proximie :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Pt sie 31, 2012 14:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 14, 2011 23:41 pm
Posty: 59
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
i bardzo ładnie właśnie was zareklamował Maciej Orłoś w teleexpressie no no Warszawskie ztoty zawsze są godne uwagi :D :beer:


Pt sie 31, 2012 16:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 20:13 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Piastów
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
witam,

Stary Piastów szykuje się do PROXIMY. :fletch: :nlmda: :fletch: :nlmda:

do zobaczenia już dzisiaj :beer:


So wrz 01, 2012 0:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Halo Fans
Pierwsza ekipa z Faith właśnie wyrusza na podbój muzeów i atrakcji stolicy :D
Wiozę dwóm szczęśliwcom DWA KARNETY na festiwal SOUNDEDIT 2012 ( Karnety na wszystkie atrakcje festiwalu, wraz z kinową projekcją RECOIL z udziałem ALANA WILDERA http://soundedit.pl/2012/goscie/ ) Zorganizujemy konkurs i wręczymy :)

See You na miejscu :nlmda:


So wrz 01, 2012 9:04 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Ja już tańczę! :D


So wrz 01, 2012 12:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
szkoda, że nie bedzie dave dancing i tu wcale nie chodzi o moja skromną osobę.. na zlocie będzie na 99% Elvis ze Szczecina, który swojego czasu wygrywał wszędzie gdzie sie dało :)

Już sie nie moge doczekać zlotu :)


So wrz 01, 2012 13:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 29, 2010 13:05 pm
Posty: 694
Lokalizacja: Elbląg
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Tak jak pisałem FC Dangerous przybędą do Wawy ;) pozDM :wink:


So wrz 01, 2012 15:00 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 20:13 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Piastów
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
witam,

Niestety, nie udało się uczestniczyć w zlocie.... :cry: :cry:

Kiedy w wawie jest teraz MSG? :fletch: :fletch: :beer: :beer:

pozdrawiam
Paweł

Ps. mam nadzieję, że imprezka się udała.... :nlmda: :nlmda: :nlmda:


N wrz 02, 2012 1:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 07, 2011 23:37 pm
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
I już po Photographic Party :)
Ze swojej strony mogę powiedzieć, iż jestem nawet zadowolony, że mogłem się nieco wybawić na Zlocie i znów posłuchać wielu wspaniałych i najlepszych utworów DM. Z drugiej strony jestem rozczarowany organizacją sprzętu - przy wielu utworach po prostu słychać było jakieś przesterowania, nagłe podgłośnienia zabijające wręcz nasze uszy... wg mnie nie został zachowany umiar, jeśli chodzi o głośność muzyki na imprezie. Tak jak mówiłem, było za głośno!
Całe szczęście że w czasie serii muzycznej Serka było już lepiej, że jakoś spróbował zapanować nad sprzętem, by nie doprowadzić do nagłych problemów z dźwiękiem. Szkoda tylko, że zmiennik po Serku nie uszanował swego "poprzednika" i na nowo coś poprzestawiał w ustawieniach, że muzyka aż biła w uszy... Zdziwił mnie też (i nie tylko mnie, jak widziałem) brak obecności jednego z zarządzających głośnością (akustyka?), tego naprzeciwko DJ-ów, który był w pierwszej części imprezy.
W stosunku do tej naprawdę poważnej wady imprezy, mniejszym minusem był dla mnie tłok na parkiecie, jakby nie wszyscy chyba zachowywali kulturę i umiar, że impreza jest dla wszystkich, a nie tylko dla miejscowych i znanych depeszy.
Za zaletę mogę natomiast uznać wygląd klubu :) Choć teraz jeszcze trudno mi porównać, który klub lepszy - czy Proxima, czy Mocca, gdzie również byłem na Zlocie fanów DM ;)


N wrz 02, 2012 7:56 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 22, 2010 13:01 pm
Posty: 333
Lokalizacja: where the streets have no name
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Mój pierwszy wyjazdowy zlot...
Były minusy (nagłośnienie, brak klimatyzacji, tłok na parkiecie), ale ważne, by te minusy nie przesłoniły nam plusów
Muzycznie było przewspaniale, wybawiłam się jak rzadko. Myślę, że jeszcze nie raz odwiedzę gościnną Stolicę.


N wrz 02, 2012 10:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2004 15:23 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Dziękujemy wszystkim licznie, a nawet bardzo licznie przybyłym za świetną zabawę... :fletch:

Klimatyzacja działała ale przy takiej ilości ludzi nie dawała rady.
Odnośnie nagłośnienia od siebie mogę dodać, że się załamałem brakiem profesionalizmu niektórych ludzi :idea:
Wszystko było rewelacyjnie do 00:20 kiedy to przekazałem pałeczkę ADHD!!
Radek nie był w stanie sobie sam poradzić, a pan akustyk mimo moich wcześniejszych ustaleń olał sprawę.
Ponieważ musiałem przygotować nagrody na konkursy nie byłem w stanie zareagować na czas :(
Tym bardziej, że byłem przekonany iż wcześniejsze ustalenia z akustykiem są wiążące.
Dodatkowo pan akustyk sobie gdzieś wyparował.
Natychmiast po powrocie na salę przejąłem stery... i sytułacja wróciła do normy.
Niestety nie na długo :arrow: Serek zmienił ustawienia mikserka tak jak każdy z nas to robi pod siebie :banana:, Dodatkowo próbował używać mikrofonu który również był niefortunnie ustawiony przy odsłuchu... co kończy się przesterami, buczeniem oraz nagłymi uderzeniami dzwięku... :wink:

Jednak daliśmy sobie z tym w końcu radę :brawo:
Ze swojej strony mogę jedynie uderzyć się w pierchy bo faktycznie sam nie byłem zadowolony... :?
Nie mogłem być jednak w kilku miejscach na raz i w tym tkwił sęk :D
Włożyliśmy w przygotowanie scenografii sali, budowę sceny oraz wizualizację naprawdę dużo pracy i mamy nadzieję, że było to widać. Mimo, że dźwięk czasami nie domagał to mam nadzieję, że nie przesłoniło to ogólnego wrażenia :P


Ostatnio edytowano Pn wrz 03, 2012 7:55 am przez Kanariss, łącznie edytowano 1 raz



N wrz 02, 2012 11:07 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 20:13 pm
Posty: 38
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Jeszcze parę słów ode mnie:
:arrow: dziekuję za liczne słowa uznania, co do organizacji i aranżacji klubu:)
:arrow: mimo niedociągnięć dzwiękowych cieszę się, że nasza ciężka praca nie poszła na marne

Z uwagi na to, że dziś wyjeżdzam w delegację, nie jestem w stanie podać wszystkich informacji odnośnie konkursów. Ale jak tylko wrócę nadrobię to i zapodam fotki :D
Proszę więc o tydzień cierpliwości.


N wrz 02, 2012 11:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 13:39 pm
Posty: 348
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
A jednak moja pierwotna koncepcja o jednej wspolnej konsolecie rowiazalaby ten problem. Akustyk wydawal sie byc profesjonalista... i stalo sie jak stalo. Trudno... Odsluch w dj'ce byl na poziomie wiec nie zdawalem sobie sprawy ze z naglosnieniem sali jest cos nie tak. :evil:


N wrz 02, 2012 11:31 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So sty 30, 2010 0:10 am
Posty: 126
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Cytuj:
Niestety nie na długo Kolejny DJ bawił się ustawieniami i mikrofonem przy odsłuchu, co jak zapewne wiecie kończy się przesterami, buczeniem oraz nagłymi uderzeniami dzwięku.

Oj, nieładnie, człowieku nieładnie,
Oj nieładnie, Gospodarzu brzydko


Dziękuję wszystkim, którzy wnieśli wkład w przygotowanie tego świetnego zlotu :fletch: . Cieszę się, że był tłok, bo to dobrze wróży na przyszłość :D


N wrz 02, 2012 13:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Bawiłam się świetnie, te wszystkie rzeczy, o których piszecie, nie miały na to wpływu. Nigdy nie mają wpływu.
Ludzie przyszli w ilości licznej, muzyka była, którą kocham, ejtisy były boskim pomysłem.
Pogadałam, wytańczyłam się.
Do zobaczenia next time.
Dodam jedynie do tego ogromną wdzięczność za Tora, Tora, Tora i Lie to me. Zbyt rzadko używane, jak dla mnie.
Pozdrawiam Was i czekam na fotki, ot, co! :)


N wrz 02, 2012 14:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 18, 2010 15:24 pm
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Zgadzam sie z przedmówczynią. Zabawa byla przednia bez wzgledu na odsłuchy i posłuchy :).
Oczywiście zawsze można coś zmienić, ale zawsze jet jakes ale :)


N wrz 02, 2012 15:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2004 15:23 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Jezebel 101 napisał(a):
Oj, nieładnie, człowieku nieładnie,
Oj nieładnie, Gospodarzu brzydko
:D


Z czym nie ładnie :?:
Nie rozumiem??

Żeby była jasność nie mam w żadnym wypadku pretensji do Serka jeśli tak to odczytałaś :roll:
Jak napisałem na FB... każdy z nas gra na innych swoich ustawieniach... i właśnie chodziło mi o to... :wink:


Ostatnio edytowano N wrz 02, 2012 18:59 pm przez Kanariss, łącznie edytowano 1 raz



N wrz 02, 2012 15:43 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Ha, ha, sam biegałem do Kanaritza i Serka zwracając uwagę na przestery i buczenie. Ale co tam :wink:
Impreza była extra :banana: Tak jak mówiłem Kanaritzowi podczas zabawy, muszę to skomentować również na forum:
To był najlepiej skomponowany set ze wszystkich zlotów i DM Party na których byłem w ciągu 21 lat mojej przygody z DM.
Wielki szacunek za nie poddawanie się rutynie :brawo: :brawo: :brawo: Tak trzymać!!!


N wrz 02, 2012 16:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 20, 2006 2:41 am
Posty: 153
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA 01-09-2012 Ogólnopolski Zlot - Photographic Party
Świetna impreza bez dwóch zdań i faktycznie zgadzam się z kolegą post wyżej ze zestaw utworów Dm rewelacyjny i to pewnie dlatego było tak ciasno na parkiecie cały czas. Dzięki organizatorom za organizacje a uczestnikom za dobrą zabawę. Dobrze było po tylu latach przerwy znów poszaleć. A problemy z dźwiękiem? kto by się przejmował :)


N wrz 02, 2012 17:08 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team