Depeche Mode - Zobacz wątek - Katowice 10-11-2012 ONE NIGHT IN MEGACLUB KATOWICE
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Katowice 10-11-2012 ONE NIGHT IN MEGACLUB KATOWICE 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 20, 2012 11:13 am
Posty: 2
 
Post Re: Katowice 10-11-2012 ONE NIGHT IN MEGACLUB KATOWICE
czesc, jestem nowy.ale musze wam powiedziec cokolwiek poniewaz ten zlot przekonał mnie co do tego zespołu.nie byłem żadnym jego fanem,znalem jedynie najbardziej znane utwory,ale wpadłem na zlot bo czesto imprezuje na okoliczych balangach a mam pewnien sentyment do utworu precious ktorego notabene nie uslyszalem na zlocie:Dale nie o to biega.teraz dopiero zaczynam sie wdrążać w cale dokonania zespolu i szczerze powiedziawszy dziekuje wam za to. atmosfera i zabawa w mega klubie mnie oczarowala tak samo jak muzyka. wczesniej nie dostrzegalem ich potencjalu naprawde,zaraz po tym jak wrocilem z imprezy na drugi dzien sciaglem sobie prawie cala dyskografie bo nie moglem sie doczekac usyszec znowu tych utworow. sory moze bedziecie pomidor ze nie kupilem plyty legalnie itp ale poprostu mnie nie stac narazie :mrgreen:. mam 22 lata ale czuej ze to moje nowe odkrycie co troche dziwnie moze brzmiec,zespol dziala juz ponad 30 lat z szeroko znana reputacja no ale co z tego,trzeba do sluchacza dotrzec,nawet poprzez takie imprezy, moj kumpel tez byl happy,sczegolnie ze wypil za free z 10 kielonow,naprawde juz nie mozemy sie doczekac koncertu ktory tez troche kosztuje ale po balandze w mega juz nie mamy watpliwosci i chcemy zobaczyc to na zywo.
moze wygladam na kosmite w waszym gronie ktory praktycznie pewno wszystko wie na temat formacji ale czort z tym,dzieki za wspaniala zabawe :fletch:


Wt lis 20, 2012 11:54 am Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 12, 2006 18:46 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Katowice 10-11-2012 ONE NIGHT IN MEGACLUB KATOWICE
No proszę, kolejne duszyczki nawrócone :twisted:

Toms, to my dziękujemy Wam za rewelacyjną organizację :brawo: i nie możemy się doczekać kolejnego zlotu!

Ed, świetne zdjęcia - wspaniale oddają klimat tej imprezy :brawo:


Cz lis 22, 2012 17:14 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team