Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 08, 2006 15:16 pm
Posty: 179
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
franz napisał(a):
Nie ma za wysokich dziewczyn - są tylko za kurduplowaci faceci dla nich :)

Lubię to! :mrgreen:


Pn wrz 24, 2012 21:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
Koncert życzeń odbywa się tu:

http://www.facebook.com/events/342663289160379/

Jeżeli macie ochotę usłyszeć jakiś szczególny utwór, który nie jest zwyczajowo puszczany na imprezie - zapraszam - postaramy się spełnić Wasze życzenia...


Wt wrz 25, 2012 6:44 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2006 15:06 pm
Posty: 255
Lokalizacja: Pojezierska
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
@ O'mbre - całkowicie Cię rozumiem. Ja też zaczynałam słuchać w czasach, gdy nie po napisie na plecach albo na plakietce było wiadomo czym się człowiek fascynuje... mój depechowski guru powiedział kiedyś: nie chodzi o to żeby mieć napisane, że jesteś depech, ale żeby wyglądać jak depech. Tak mi to wjechało na ambicję, że do tej pory rzadko wskakuję w koszulki z komputerowym napisem... :8): Obawiam się jednak, że większość z nas jest w takim wieku, w związku z którym jest na tyle zalatana i zabiegana, że jest szczęśliwa, jeśli uda im się chociaż wyrwać na dm party a w biegu szybko narzucić na siebie koszulkę, aby było widać, że jest z bractwa :D

:fletch: JEDNAKOWOŻ TWOJĄ AKCJĘ SZCZERZE I SERDECZNIE POPIERAM! :nlmda:


Wt wrz 25, 2012 15:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 16, 2005 8:38 am
Posty: 260
Lokalizacja: Police of Truth
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
@ MADA & MaciekDM - dzięki za zrozumienie i moralne wsparcie :) choć to z mojej strony żadna tam akcja a jedynie pobożne życzenie tudzież apel o uczynienie (dopełnienie) od strony wizualnej wydarzenia, które anonsowane jest jako impreza z "czarnym rojem" fanów, prawdziwym i namacalnym BLACK CELEBRATION!
Najważniejsze i tak jest to, że wciąż niezmiennie można szaleć przy kawałkach DM na parkiecie Słowianina!!!!


Cz wrz 27, 2012 17:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
@O'mbre - Takie rzeczy to chyba już tylko na zlotach :/


Pt wrz 28, 2012 7:14 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 12:32 pm
Posty: 158
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
Mnie się zawsze wydawało, że najważniejsze co masz w sercu, a nie jak wyglądasz. Z racji mojego wieku, na niejednym zlocie się bywało i niejednego się doświadczyło. Doświadczenie to właśnie rozmowy z pięknie wyglądającymi fanami, a nie mającymi bladego pojęcia o twórczości swojego ukochanego bandu, lekko żenujące niestety. Dlatego na zlotach wciąż brakuje jak dla mnie rzetelnego konkursu na temat twórczości zespołu, a nie jakieś głupawe picie piwa na czas i inne takie śmieszne konkursiki. Na imprezę czekam z utęsknieniem i już potwierdzam przybycie.


Pt wrz 28, 2012 11:10 am Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
Tak sie własnie zastanawiam, tylko marwtwi mnie samotny powrót.. :?


Pt wrz 28, 2012 19:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 01, 2007 20:07 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Police
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
Właśnie przed chwilą odrzuciłem propozycję pracy jako inżynier projektu w Londynie, kolidowało mi to z terminem IMPREZY :D. FC PIMPF SZCZECIN!!!!!!!!


Pn paź 01, 2012 14:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 01, 2007 20:07 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Police
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
FC Pimpf - jedyna organizacja nonprofit w Polsce (czyt.fan club Depeche Mode). Jako nieliczni w kraju czerpiemy radość nie z zysków tylko z przyjemności organizowania samych imprez.
Bez wątpienia najlepsze dekoracje w Polsce, świetny parkiet, świetny klimat, oryginalne zgrzyty podczas puszczania muzy, and one and only, tylko i wyłącznie szczeciński PIMPF,
Ci negatywnie do nas nastawieni prosimy aby pozostali w domach, Ci co chcą poczuć magię muzyki zapraszamy serdecznie już w tę sobote.
Przyjezdnych tradycyjnie prosimy o pozostawienie mikrofonow w domach i uszanowanie szczecińskiego PIMPF poprzez zaprzestania czyszczenia parkietu własną garderobą dokładnie o północy.
Ci co chcą przyjść przed 21.00. Wjazd jest za darmoche ale i tak sugerowałbym kupienie biletu. 7zl to nie majątek a zasilicie konto DK Slowianin, tudzież sprawicie uśmiech paniom,panom z obsługi.
Jeszcze w Geteborgu ale już w piątek o pólnocy razem z Marielle powitamy Szczecin.

Do zobaczenia za pare dni.

MaciekDM


Pn paź 01, 2012 15:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 25, 2011 20:26 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
PRZEPIĘKNIE NAPISANE :!: :brawo:


Pn paź 01, 2012 19:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
MaciekDM napisał(a):
FC Pimpf - jedyna organizacja nonprofit w Polsce (czyt.fan club Depeche Mode). Jako nieliczni w kraju czerpiemy radość nie z zysków tylko z przyjemności organizowania samych imprez.


Czy Słowianin jest wciąż państwowy czy został sprywatyzowany? Bo jeśli został sprywatyzowany to szacun,a jeśli nie to wielkie mi "HALO" ;)

Lachol napisał(a):
Mnie się zawsze wydawało, że najważniejsze co masz w sercu, a nie jak wyglądasz. Z racji mojego wieku, na niejednym zlocie się bywało i niejednego się doświadczyło. Doświadczenie to właśnie rozmowy z pięknie wyglądającymi fanami, a nie mającymi bladego pojęcia o twórczości swojego ukochanego bandu, lekko żenujące niestety. Dlatego na zlotach wciąż brakuje jak dla mnie rzetelnego konkursu na temat twórczości zespołu, a nie jakieś głupawe picie piwa na czas i inne takie śmieszne konkursiki.


Życie niestety.. dziś mało kto podchodzi do dm hobbystycznie, mało kto notuje np 30 urodziny A Broken Frame :) Kiedyś na zlotach i imprezach wydawało mi się standardem, że ludzie znają słowa piosenek, pomijam Enjoy`ki, Nevery i Personale... a dziś gdyby biletem na impreze było pytanie "jakiego singla b-sidem jest The Great Outdoors" to na impreze wszedłbyś pewnie tylko Ty :) Trzymaj tak dalej! Podziwiam! Ja niestety powoli odpuszczam...


Pn paź 01, 2012 22:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 01, 2007 20:07 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Police
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
Cytuj:
Czy Słowianin jest wciąż państwowy czy został sprywatyzowany? Bo jeśli został sprywatyzowany to szacun,a jeśli nie to wielkie mi "HALO"

Nie ma związku, dalej moglibyśmy robić kase. Zaproszenie sponsorów, podniesienie ceny biletów etc...
Sam mój przyjazd kosztuje więcej niż zarobek Słowianina z tej imprezy.
Przykro mi stwierdzić Kroll ale wypadłeś z obiegu dawno, dawno temu.
Chcesz więcej argumentów, zapraszam na priv albo do Słowianina w tę sobotę.

Pozdrowienia


Wt paź 02, 2012 9:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
@MaciekDM - kliknąłbym lubię to! - ale nie ma takiego przycisku ;)
Ile kasy wpompowaliśmy przez te lata to wiemy tylko my...
Jak widać pomimo upływu lat niektórzy nie potrafią zrozumieć, że coś takiego robi się dla przyjemności, traktuje jako hobby - a jak wiadomo każde hobby kosztuje.
Wracając do tematu - w piątek dekorujemy salę, w sobotę soundcheck i widzimy się na parkiecie w Słowianinie !!!


Wt paź 02, 2012 18:23 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
MaciekDM apropos priva to jeszcze raz dziękuję, że "odpowiedziałeś" na mojego "mesedża" z 11 sierpnia ;)

Uważam, że "własność" klubu ma znaczenie, dzięki temu nie masz ciśnienia i napinki, że na impreze/zlot przyjdzie mało ludzi. Klub państwowy utrzymywany z naszych podatków nie musi zarobić, zaś prywatny musi- nie tyle co z biletów, co z ilości sprzedanego piwa/wódki itp...

To czy organizator imprezy zarabia na tym, czy nie oraz czym i za ile dotarł na imprezę chyba mało kogo interesuje- wszyscy chcą dobrej zabawy na odpowiednim poziomie. Wątpie aby ktoś w Polsce zarabiał na organizacji imprez/zlotów, chodzi mi o fan kluby.

A to, że imprez nie robie już od 7 lat (matko jedyna ja ten czas leci) nie oznacza, że nie znam realiów :)

Więcej luzu i dystansu :) Również pozdrawiam ;)


Wt paź 02, 2012 18:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 25, 2011 20:26 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
franz napisał(a):
Wracając do tematu - w piątek dekorujemy salę, w sobotę soundcheck i widzimy się na parkiecie w Słowianinie !!!


I tego się trzymajmy :mrgreen: cieszę się jak dziecko :fletch: :nlmda:


Wt paź 02, 2012 19:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 01, 2007 20:07 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Police
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
Kroll lepiej powiedz jakich narkotyków sie nałykałeś:)))


Wt paź 02, 2012 19:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2006 15:06 pm
Posty: 255
Lokalizacja: Pojezierska
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
:roll:


Śr paź 03, 2012 11:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 04, 2004 21:41 pm
Posty: 66
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
Sobota, hej sobooota!!!! Nadejdz o prosze...
Do zobaczenia na parkiecie, poza nim i gdzie tylko bedziecie chcieli ;-)

@franzowski: stolik na 101 osob, mam nadzieje - zamowiony... :-) Wszyscy wchodzimy przed 21-sza :P


Śr paź 03, 2012 13:55 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
@drymarti - pamiętam, nie dajesz mi zapomnieć ;)


Śr paź 03, 2012 14:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 16, 2004 23:38 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Greifenhagen
 
Post Re: SZCZECIN - 06.10.2012 - dM party - Słowianin
franz napisał(a):
Koncert życzeń odbywa się tu:

http://www.facebook.com/events/342663289160379/

Jeżeli macie ochotę usłyszeć jakiś szczególny utwór, który nie jest zwyczajowo puszczany na imprezie - zapraszam - postaramy się spełnić Wasze życzenia...


nie mam facebuka to tu sie odbedzie:
brotherhood of man
Presence of God
Compulsion
close to me
moze byc? :wink: ... do soboty... :beer:


Śr paź 03, 2012 15:09 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team