Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18- 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 03, 2013 13:07 pm
Posty: 5
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Zlot bardzo udany, klubik ładny, muzycznie super, szczególnie dobra zabawa na secie tomsa. Szkoda trochę frekwencji, no ale cóż kto nie był ten ma czego żałować :)


N maja 12, 2013 18:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 10, 2013 19:42 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Było świetnie! Wystrój, miejsce - rewelacja :) Mój pierwszy zlot w Łodzi zaliczam do udanych :)


N maja 12, 2013 19:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 18:39 pm
Posty: 131
Lokalizacja: Łódz-Bydgoszcz-Laskowice
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
:nlmda: :beer: i impreza jak to zawsze w Lodzi super,lokal na plus , sety zajefajne ,organizacja super,no i do tego szybkie sprawne konkursy za które wielki szacun Prazesie Serku:):):)no i mam dwie pamiatki z tego zlotu piekny plakat i ksiazke DM :)jeszcze raz wielki dzieki za wspólna zabawę , :brawo: :brawo: :brawo: pozdro dla Faith-owców Serka, Ziela ,Piotrków dwóch,Przemka ,Vivien,no i mojej kochanej Dagmarki za super zabawę :beer: :beer: pozDrowionka dla Tomasza z Bydzi ,Emmy i Aleksandry za przybycie :beer: i dla wszystkich bawiacych sie tego wieczoru z nami w Łodzi na tym ze zlocie:):):)Serku mam nadzieje ze zpotkamy sie niebawem na kolejnym zlocie DM w Łodzi :fletch: :nlmda: wielkie dzieki za udana imprezę :))wychodziłem po godzinie 6 rano ale warto było :):):SEE YOU NEXT TIME :nlmda: :fletch: :nlmda: :fletch:


N maja 12, 2013 23:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 15, 2009 21:04 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Wschowa/Leszno
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Zlot naprawdę świetny. Od miesięcy się tak nie wytańczyłem :fletch: Fajnie jest wyjść z imprezy o 6:05 rano i nie czuć zmęczenia, a to wszystko dzięki ogromnej dawce pozytywnej zlotowej energii :wink: Wielkie podziękowania dla organizatorów i towarzyszy za przednią zabawę i do zobaczenia następnym razem.


Pn maja 13, 2013 1:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 23:28 pm
Posty: 52
Lokalizacja: www.AUREOLA.cba.pl
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
My także dziękujemy organizatorom za extra! (jubileuszowy) zlot.
Pozdrowienia dla pociągowej ekipy i znajomych spotkanych w klubie.
Dla "kawalera" z Radia Łódź.
Pytanie czym jest DM raczej do trudnych nie należało :wink: http://www.radiolodz.pl/serwis/index.ph ... &idd=23220
Gratulację dla zwycięzców w konkursach i dla sponsorów za ufundowanie nagród.
Słaby kac najlepiej świadczy o dobrej zabawie w Łodzi!
Pozdrawiamy: Emma, Ola, Tomek


Pn maja 13, 2013 13:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 9:14 am
Posty: 25
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
na samym początku chciała bym najserdeczniej pozdrowić koleżankę GOSIE z łodzi dzięki której nie daliśmy się nabić w butelkę w trakcie jedzenia obiadu z jednych centrum handlowych w łodzi to dzięki jej i jej szybkiej reklamacji i ku wielkiemu zdziwieniu pana kelnera odbyło się na szybkiej wymianie dużego rozwodnionego kufla 1,5 l piwa uważajcie na to co wam wlewają dzięki za wszystko GOSIU .CO do imprezy to naprawdę jest co wspominać organizacja świetna klub naprawdę robi wrażenie nie samowita atmosfera i organizacja super :brawo: .CHCIAŁA bym też serdecznie pozdrowić wszystkich się bawiących grupę z WARSZAWY ŁUKASZA MARCINA MAGDĘ ANDRZEJA gorące pozdrowienia dla pań stylistek dzięki którym odkryłam swoje drugie ja :brawo: :fletch: jeszcze raz pozdrawiam i dzieki wielkie za wspaniałą noc i impreze :fletch: :P :wink: :beer:


Pn maja 13, 2013 15:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 16, 2008 17:32 pm
Posty: 212
Lokalizacja: Kalisz
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Zloty w Łodzi to juz klasyk :mrgreen:
Dziekuje wszystkim za wspolna zabawe :przytul: . Czymze ona by byla gdyby nie ekipa ze slaska i malopolski-nic tak nie smakuje jak wodka zakaska prosto z grodu kraka :lol:
Pytanie do organizatorow: czemu nie bylo wyborow mistera, skoro byly wybory miss? mamy rownouprawnienie :8):
Pytanie konkursowe wcale nie byly takie trudne! Troche wstyd ze osoba ktora zwyciezyla miala 3 punkty na 10.


Pn maja 13, 2013 19:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 11:56 am
Posty: 6
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Warto było ruszyć się z Warszawy do Łodzi, spotkanie fanów DM w Łodzi to jakość sama w sobie, gratuluję i dziękuję! Pozdrowienia dla Anity DM i Artura, angel of love dla Was kochani!!!


Wt maja 14, 2013 8:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Halo!
SERdecznie dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę do białego rana wszystkim przybyłym :nlmda: :nlmda: :nlmda:
Trzy dni licząc: Before, zlot i after po zlocie, to trzy dni (dla co po niektórych) wyjęte z życiorysu :-P
Mam nadzieję że udało nam się przeprowadzić wszystkie konkursy szybciutko, tak żeby nie zabierać Wam czasu do tańca :wink:
Odbyły się cztery konkursy: Tańca (wygrana Alana oraz Patryka) gratulujemy :brawo: Tatuażu -wygrana Krzyska Tattoo, Grega i Sylwka gratulujemy :brawo: Miss zlotu (konkurs przy współpracy salonu fryzjerskiego i salonu wizażu) nagrodzone zostały 4 z 11 aż konkursowych nominacji. No i najważniejszy konkurs wiedzy, gdzie pani Magdalena wygrała syntezator CASIO odpowiadając zaledwie na trzy (z dziesięciu) łatwe pytania (uczestników było 6). Gratulujemy :brawo:
Frekwencja może nie była aż taka porywająca ( mniej niż 300 osób) ale jak wiemy trasa trwa, imprezujemy wciąż i ciągle w Polsce więc i tak nie było źle :P

Chciałbym bardzo podziękować przede wszystkim Przemkowi i Sarlaccowi za wspaniały wystrój i pomysły na dekorację zlotu :brawo: Ekipie organizatorskiej w składzie: Dave the Revelator-Headstar-Kriss-Aga o troskę o przybyłych, pilnowanie rezerwacji i pomoc mnie na scenie :brawo: Ryhu&Jagoda dziękujemy za dodatkowy wystrój i Wasz choć króciutki przyjazd :brawo:
Ekipie Djs: Toms-Xmode101-Zielu-Sarlacc :brawo: :brawo: Dagmarze i Sylwkowi oraz reszcie wyżej wymienionych thx za pomoc po zlocie :brawo:
Ogromniaste podziękowania dla salonu RIFF Łódź-CASIO Polska-Wydawnictwu Pascal-Marcinowi/Magdzie z DM.pl-obsłudze klubu Broadway18 i wszystkim tym którzy przyczynili się do powodzenia tego zlotu :brawo: :brawo: :brawo:

Czekamy na fotosy i filmiki i do następnego razu kochani :)


Śr maja 15, 2013 22:42 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N mar 12, 2006 18:46 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Jak zwykle w Łodzi, było super :brawo: wielkie podziękowania dla Organizatorów :beer:
Chociaż mogliśmy być zaledwie kilka godzin, bawiliśmy się świetnie - warto było przyjechać (dosłownie) w przerwie między zajęciami. W przyszłym roku obiecuję być do samego rana :8):


N maja 19, 2013 15:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:18 pm
Posty: 102
Lokalizacja: katowice
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Witam!
Przepraszam że tak pózno pisze,ale.... :8): nie będe się tłumaczył...
Było zaje....fajnie!
Dziekuje wszystkim za pyszną zabawę i za to że mogłem czynnie uczestniczyć na tym BLACK CELEBRIATION :wink:
POZDRAWIAM organizatorów-dzięki że mogłem pograć :fletch: i pozdrawiam wszystkich tam przybyłych bez was nie było by tak super :brawo:
Dozobaczyska gdzieś tam...
Było mega :nlmda:


Pn maja 20, 2013 20:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 23:06 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Hello Wiaro… :8):

Minąło kilka dni od naszego Łódzkiego Zlotu i spotkanka w kręgu dobrze znanej i kochanej Muzy…Zatem kilka słów podsumowania i z mojej strony…Oczywiście nie powiem nic odkrywczego i po raz kolejny powtórzę…zabawa w Taak Zacnym Gronie…,to zawsze dla mnie niekłamana przyjemność…Miło było znów pobawić wśród dobrze znanych i lubianych Osób…,a i tych mniej znanych też fajnie było powitać na naszym „Łódkowym Pokładzie…” :beer: Oczywiście mam tutaj na myśli wszystkich Przyjezdnych którzy zechcieli nas odwiedzić tego wieczoru….Dzięki Piękne…! i zapraszamy jak najczęściej…. :wink: A „Naszym” niezmiennie i tak samo i wciąż …”Thanks” Wiaro…i trzymajmy nadal TAKI "Kurs i Azymut"…. :brawo: :fletch:

Tradycyjnie jak zawsze przygotowałem…"garść" fotek z poczynań parkietowych…”Czarnej Rodzinki”…,które możecie sobie obejrzeć pod zamieszczonym niżej linkiem :


https://plus.google.com/u/0/photos/1123 ... 1854072209



Do Miłego zatem Wiaro…

Widzimy się….niebawem na Depechowym Szlaku….

See You… :nlmda:


Pn maja 20, 2013 21:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
cool Krisu :) Dziękujemy,wkrótce dodam kolejne focisze ode mnie i paru osób.


Wt maja 21, 2013 22:14 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
Nie wiedziałem gdzie się z tym wcisnąć, więc zapytuję tu
Czy ta Impreza aktualna 28/06/br, bo wyświetla się na Celebratorze ale nigdzie indziej
http://www.celebrator.pl/zloty.php?m=zl ... =1&f_ind=8
:!: :!: :!:


Pt cze 07, 2013 20:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 07, 2011 23:37 pm
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
personal jacek napisał(a):
Nie wiedziałem gdzie się z tym wcisnąć, więc zapytuję tu
Czy ta Impreza aktualna 28/06/br, bo wyświetla się na Celebratorze ale nigdzie indziej
http://www.celebrator.pl/zloty.php?m=zl ... =1&f_ind=8
:!: :!: :!:

Oczywiście że impreza aktualna, miejsce też.


Pt cze 07, 2013 21:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: ŁÓDŹ 11 MAJA 2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW-Broadway18-
No to pięknie.Dzięki


So cze 08, 2013 13:33 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team