Depeche Mode - Zobacz wątek - Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 14 ] 
Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 13, 2003 15:40 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Witam, tak sobie pomyślałem i tu pytanie do fanów z W-wy, gdzie można się spotkać, posiedzieć w jakiejś dobrej knajpce sącząc browarka i czekać w miłej atmosferze na wieczorną uroczystość. Przepraszam jeżeli takie pytanie lub informacja istnieje już na forum.


Wt lip 23, 2013 8:18 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 13:39 pm
Posty: 348
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Proponuję najbliżej stadionu... Plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska) nad Wisłą.
Klub, galeria sztuki... Temat Rzeka
zdjecie miejsca :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater


Wt lip 23, 2013 8:53 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 14, 2004 18:47 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Otwock / Warszawa
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Byłeś tam, Radziu?
Strudzeni z podróży mogą mieć problem, żeby tam cokolwiek zjeść, obawiam się.
Praga jako dzielnica to nie moja "strefa wpływów", ale przejdę się dziś i sprawdzę co w trawie piszczy, a po drodze zajrzę do Czeskiej Baszty https://www.facebook.com/pages/Czeska-B ... 26?sk=info
Dam znaka, co udało mi się ustalić.

Tak na szybko, wrzucam to:
http://polskieminibrowary.pl/2013/06/23 ... lak-piwny/


Wt lip 23, 2013 13:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 12:00 pm
Posty: 671
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
jeśli chcecie dobrze zjeść i się napić - Viaduct: https://www.facebook.com/VIADUCTWARSAW?fref=ts

lokalizacja pod mostem poniatowskiego.


Wt lip 23, 2013 13:57 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt mar 22, 2011 15:11 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Kto ze "starych" znajomych wybiera się na Narodowy i gdzie można będzie Was spotkać? :fletch:


Åšr lip 24, 2013 8:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 14, 2004 18:47 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Otwock / Warszawa
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Powiem tak: byłem, widziałem. Miejsce spoko. Padać nie powinno, trochę wiaterek może przeszkadzać. Wejście nienadzorowane, alkoholizacja ogólna, młodzieży moc, trzeba w dowody zaglądać, bo na części prokurator jeszcze rękę trzyma :-). Na miejscu jakiś bar, ale cen nie sprawdzałem, bo przy pobliskim Rondzie Waszyngtona jest sklep Alkohole24, za ladą pan, co miejscowego kolorytu dodaje (nie zawsze jest, ale wczoraj akurat był). W lodówce samego "Raciborskiego" mają z 5 rodzajów. Dużo niepasteryzowanego i regionalnego piwa, komercja w postaci Warki i Lecha też się znajdzie.
Na miejscu boisko do siatkówki, jakaś wodna ślizgawka, karmienie kaczek w pakiecie i przejażdżka tramwajem wodnym dla spragnionych wrażeń. Generalnie życie tętni.
Poniżej dokumentacja.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po drodze wstąpiłem do Czeskiej Baszty. No cóż, co kto lubi. Piwa czeskiego (według zapewnień na dyktach) mają 70 rodzajów. Trzy lane są na pewno: ciemne, goryczkowe i słodowo-goryczkowe. Ale kufel za 9 pln. Do tego smażony ser albo jakieś inne przekąski. Ale też nietanie. Ogródek pod mostem. Piwo całkiem dobre (wiadomo, koneserzy docenią bardziej), ale w "ogródku" wali moczem. W środku ciasno. To dobre miejsce na wstąpienie na browara podczas spaceru z psem jak ktoś niedaleko mieszka. Albo dla koneserów, jak już wspomniałem. Poniżej rzeczony ogródek.

Obrazek

Po drodze do Tematu Rzeki jeszcze natrafiłem na Małe Zło. Ale musiało być bardzo małe, bo nie zachęciło mnie do wstąpienia. Cykłem tylko fociszona.
Obrazek
Jak idziemy od Ronda Waszyngtona, powyższa knajpka jest po lewej stronie przy zejściu kręconymi schodkami (lewa baszta oznaczona strzałką).
U dołu widok od strony Ronda Waszyngtona. Zejście nad Wisłę schodkami na wysokości baszt oznaczonych strzałkami albo prawym chodniczkiem, łagodnie odbijającym w dół i oznaczonym prawą strzałką. Widać Stadion, łatwo więc ocenić, że plaża jest "pod nosem".

Obrazek

Co do samego Ronda, to potrzebne informacje zaznaczyłem poniżej. Sporo restauracji jest przy ul. Francuskiej i jej "dopływach". Wystarczy odpalić gastronauci.pl i coś tam sobie wyszperać dla siebie. Osobiście polecam "Pikanterię" przy ul. Walecznych 68A, ale to trochę daleko.

Obrazek

Powyższe informacje należy traktować jako potencjalnie pomocne przyjezdnym, nie znającym dobrze Warszawy. Oczywiście, zostaje jeszcze dojście do Stadionu od Teatru Powszechnego, Dworca Wschodniego. Tam turystyki knajpianej nie uprawiam, więc się nie wypowiadam. Czuwaj! :-)


Åšr lip 24, 2013 12:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 13:39 pm
Posty: 348
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Odezwal sie do mnie menaga Temat Rzeka. Moge oficjalnie zaprosic na maly B4 przed koncertem, popykam tam troche DM, wiec wpadajcie :)


Ostatnio edytowano Åšr lip 24, 2013 14:21 pm przez ADHD, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr lip 24, 2013 13:57 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 14, 2004 18:47 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Otwock / Warszawa
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Namówiłeś :8):


Åšr lip 24, 2013 14:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 14, 2003 18:53 pm
Posty: 657
Lokalizacja: z palca wyssane
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
To chyba siÄ™ widzim ;)


Åšr lip 24, 2013 14:27 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So maja 25, 2013 18:00 pm
Posty: 3
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Zapraszamy do Play Pubu na ul. Towarowej 35. Muzyka depeszowska, przystępne ceny, fajny klimat. W razie pytań nr telefonu 694 325 733. Dojazd z Centrum autobusami linii 109,105,178, tramwajami linii 22,24,8.


Åšr lip 24, 2013 15:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 13:39 pm
Posty: 348
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Gram ok 17:00


Åšr lip 24, 2013 21:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Hmmm, zobaczę o której nasz Wesoły Autokar przyjedzie, to może gdzies się wbijemy :8):


Åšr lip 24, 2013 23:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Wpadnijcie, może się ogarnie muzykę wcześniej :)


Åšr lip 24, 2013 23:34 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 14, 2004 18:47 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Otwock / Warszawa
 
Post Re: Warszawa - Spotkanie fanów przed koncertem
Karol, jak będziesz tam wcześniej, to sprawdź, czy toalety jakieś mają, bo zapomniałem o tym na śmierć, a ostatnio krucho z tym było.
W lesie same papierzaki rosły :roll:


Cz lip 25, 2013 8:28 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 14 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team