Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
AFTER PARTY DEPECHE MODE ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Aga kilka na górnej sali i 4-5 na dolnej


Pn lut 24, 2014 11:05 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lis 16, 2008 17:32 pm
Posty: 212
Lokalizacja: Kalisz
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Ale tu cisza.. Ciesze ze moglam zobaczyc tylu znajomych mordek w jednym miejscu. Pozdrawiam was wszystkich! jak rowniez pewnego milego warszawiaka jadacego rano z lodzi kaliskiej do domu :wink:

Kolejny raz mialam problem z zejsciem z parkietu w trakcie setu ADHD heh.

Szacunek dla organizatorow za podjety wysilek zwiazany w organizacja :brawo:


Wt lut 25, 2014 20:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Świetna impreza :brawo:

Musiano mnie siłą (dosłownie) ściągać z parkietu jakoś po 5.

Dziękuję przede wszystkim za Halo z Paryża 2001 (zatarł niedosyt po koncertowej wersji), poranne LIS oraz LTM.

Nawet kolejki do baru miały swój urok: na dolnym w pewnym momencie poleciało BNT i wszyscy czekający zaczęli na całe gardo śpiewać Oh God it's raining i pociągnęliśmy do końca cały kawałek. Takie rzeczy tylko tutaj :D

Fajnie było poznać nowych ludzi, odnowić stare kontakty. Muzyka, towarzystwo, wszystko na wielki +

Serek, szacun.


Wt lut 25, 2014 22:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Działo się :D Szkoda, że tak szybko zleciało, jak to na afterach bywa :)


Wt lut 25, 2014 23:46 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Bardzo fajna impreza , w sumie dwie imprezy. Pozdrawiam śpiewającą dziewczynę z zespołu, który grał na drugiej sali (ładny głos i bardzo fajnie się ruszała). Rzadko chodzę na aftery , przeważnie tylko po koncertach , ale na tym naprawdę się ubawiłam swietnie. Powszechnie wiadomo jednak , że choremu polepsza się przed śmiercią, więc nie wiem, nie chcę być złym prorokiem, ale nie było na koncercie see you next time..
Dja prosiłam , aby zakomunikował , że szukam znajomego (do którego niestety nie miałam numeru telefonu), ale tego nie zrobił, szkoda. Może powinnam mu coś tam dać za to, ale byłam zbyt podeekscytowana koncertem i tym wszystkim co działo sie po koncercie:)
więc nie myslałam logicznie.
jednego "kwiatka" z forum poznałam:) Pozdrawienia i przepraszam, za moj plączący sie juz język, za duzo emocji i trochę promili zrobiło swoje, chciałąm uczcić ten fakt, ze był taki fajny koncert, ze odpoczywałam sobie od codzienności i odpowiedzialności. Czasem fajnie jest się wyluzować, szczególnie jak na codzień trzeba być wzorową matką, żoną i kochanką i pracownikiem. Pozdrawiam wszystkich z forum, którzy tam byli:)


Śr lut 26, 2014 11:28 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 23, 2013 13:48 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Afterowa impreza był świetna! Super było móc podzielić się koncertowymi wrażeniami z czarną bracią i bawić się z wszystkimi do rana! Jedyny minus to niekończąca się kolejka do jedzonka, która była jednak zrozumiała,bo gdy sama weszłam do klubu i poczułam zapach frytek to poleciałam na ślepo, więc wielkie dzięki za zapewnienie strawy :)


Śr lut 26, 2014 11:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2009 20:51 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Panie wyraźnie sobie tam nie radziły. Wystałem się prawie godzinę i zjadłem najgorszego hot-doga w życiu. Poza tym super impreza


Śr lut 26, 2014 14:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 02, 2013 16:29 pm
Posty: 1
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Było super :) atmosfera bardzo dobra ,muzyka ,klimat i pozytywni ludzie to najważniejsze !!!


Śr lut 26, 2014 16:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 10:59 am
Posty: 61
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Szkoda, że byłam tylko 2 godziny bo impreza mega była, bo pierwsza taka moja :P Usłyszenie swojego ukochanego Wrong- bezcenne ! Dziękuję za super zabawę !


Śr lut 26, 2014 20:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 24, 2013 16:40 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Mega impreza !!!!! :nlmda: aż żal było wychodzić !!!! wielkie DZIĘKI dla organizatorów !!!


Cz lut 27, 2014 14:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 04, 2011 17:23 pm
Posty: 109
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Genialnie, atmosfera Dekompresji + depeszowy klimat = bezcenne!
Ma ktoś jakie zdjęcia?


Cz lut 27, 2014 15:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Potwierdzam. Impreza - mega. :D
Najlepsza - o wpół do piątej..... Zdaje się... :wink:
Surrealizm absolutny. Bardziej pamiętam atmosferę, niż twarze. :lol: Najbardziej lubię te późnonocne klimaty... Jak we śnie. :)
Cieszę się ze spotkania tych, których udało mi się dostrzec w tłumie i tych, którzy rozpoznali w nim mnie. Znowu się kilka lat nie spotkamy zapewne.
Serdeczne dzięki dla Wszystkich. :)


Cz lut 27, 2014 15:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 06, 2007 17:14 pm
Posty: 123
Lokalizacja: nad morzem....
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Bardzo mi się podobało mimo tych kolejek po wode
Imprezka była super :fletch: pozdrawiam wszystkich :) a zwłaszcza jednego Pana :mrgreen: :mrgreen: he :wink:


Pt lut 28, 2014 8:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 04, 2014 12:18 pm
Posty: 11
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Również potwierdzam wszystkie pozytywy i dziękuję za FANTASTYCZNE AFTER PARTY ( że już nie wspomnę , że przez momencik {taki malutki} miałam ochotę zawinąć się do hotelu,bo zdaję się spózniłam się na podstawione autobusy do Dekompresji i samej głupio tak jakoś wydawało mi się wbijać się do Dekompresji).A jednak "wbiłam się " :D najpierw z 5 fanów DM do taksówki (pozdrawiam - niestety nie wiem skąd byli?) ,a potem do Dekompresji i .... i zaczęlo się - najlepsze After Party mojego życia :8): :lol:

Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych ( fani z Warszawy,Krakowa,Łodzi ... ever ) i tych jeszcze nie poznanych :P , fantastycznych DJ-ów :brawo: ,organizatorów :brawo:
Chcę jeszcze :P ,zatem mówię : do zobaczenia :nlmda:


Pt lut 28, 2014 14:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
After Cuuuudo.
@Serek jak zwykle pozamiatałeś :brawo: Szkoda tylko,że nie doczekaliśmy do seta Radzia. Ale co się odwlecze,to....... Odbijemy sobie przy najbliższej okazji. :wink:
Miło było spotkać wszystkich znajomych,pogadać,pośmiać się i pobujać przy dobrej muzyczce.
Tylko ten przymusowy odwyk ,z racji zaj.....tych kolejek do barów :lol: (może wyjdzie mi to na zdrowie? bo po tych wszystkich wyjazdach wątrobę mam lekko osłabioną)
Pozdrawiam wszystkich,którzy bawili się w Dekompresji.
Do zobaczenia!


So mar 01, 2014 18:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 06, 2013 17:01 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Śląsk
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Impreza świetna, naprawdę jestem pod wrażeniem osób, którym chce się to organizować i to z takim skutkiem! Na biforku niedzielnym tak samo rewelacyjnie. Nie czułem się jakbym był tam nieproszonym gościem (jak na większości imprez dla mas), tylko jakby organizatorzy cieszyli się z każdego gościa z osobna:) Minusem nie nadąrzająca obsługa przy barach, szczególnie na afterze. Z jednej strony to zrozumiałe przy tej ilości ludzi, ale byliśmy zmęczeni i w tamtym momencie było to irytujące. Jednak teraz się z tego śmiejemy:)


So mar 01, 2014 19:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 10:59 am
Posty: 61
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Moje zdjęcia są bardzo ogólne, bo chciałam je tylko na bloga wrzucić i pokazać znajomym jaki tam klimacik jest - także nie za wiele widać prócz scenerii :oops:
Raczej nikt siebie tu chyba nie da rady odszukać :P
Obrazek

Obrazek

Obrazek


N mar 02, 2014 8:10 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 17, 2008 12:36 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Trzebinia
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
nie podobało mi się !!!!!!!!!!!!!!!!!!

normalnie potupać sobie nie można było ! a gdzie sala elektro ?????????????? zawsze była a teraz co ? BLEEEEEEEEEEEE
do baru nie mozna było się dopchać po soczek - tragedia w 3 aktach !!!!!!!!!!!
Jedynie spotkac wspaniałych z dawnych lat - bezcenne :przytul:
poza tym gdzie te stare zloty w Łodzi .... ech :(


N mar 02, 2014 16:17 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 20:39 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Giżycko/Wawa
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
Też mi nie do końca grało...Lokal do NIE PRZEKLINAJ! , coś a'la dawne "m d k " .... ta "błazeria" i podłoga z płyty pilśniowej :lol: :lol: :lol: , dobrze że doczekałam set'u Radzia bo bym zdechła ... tak... po 4tej w końcu poluzowały się kolejki i mogłam dobić się browarami no i w/w set, te browarki dały mi w końcu powera. Pozdrówki dla spotkanych -dawno niewidzianych :) (niektórych od 92) .


N mar 02, 2014 19:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 20:39 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Giżycko/Wawa
 
Post Re: AFTER PARTY Depeche Mode ŁÓDŹ-Dekompresja-24.02.2014
To zwrot "do du...." to przekleństwo ? O żesz kur.... :lol: :lol: :lol:


N mar 02, 2014 19:40 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team