Depeche Mode - Zobacz wątek - Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.01.16
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 13 ] 
Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.01.16 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 15:15 pm
Posty: 137
Lokalizacja: S.E.T.
 
Post Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.01.16
Zapraszamy na Depeche Mode party na terenie bytomskiego oś Miechowice gdzie swego czasu zamieszkiwała chyba najwiękasza grupa fanów DM na Śląsku. To właśnie w Miechowicach 21 lat temu zorganizowaliśmy I Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Bytomiu a póżniej cykliczne DM Party.Znakomity termin na kolejną muzyczną celebrację to data w środku karnawału. Impreza odbędzie się w klubie Stara Piekarnia w Bytomiu - Miechowicach przy ul. Reptowskiej 4. Przed nami noc wypełniona muzyką legendarnego brytyjskiego zespołu. DJ'e zaprezentują muzyczny dorobek Depeche Mode w wydaniach albumowych, koncertowych i mixach oraz solowe projekty członków zespołu. Nie zabraknie też dawki dobrych dźwięków w klimatach pokrewnych. To będzie noc pełna doskonałych muzycznych wrażeń!...


Więcej info:
https://www.facebook.com/events/427151704141885/


Cz sty 14, 2016 19:15 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 293
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Cza isc, toż to 100 metrow od miejsca zamieszkania w linii nie zawsze prostej :). Blizej juz sie chyba nie da imprezy dM zorganizowac :). Powołam telefonicznie na to wydarzenie tych co znam. Plakaty rozwieśta (ale słowo) na osiedlu.
Oby tym razem obyło sie bez "powitania" jak na pamiętnym zlocie :) Szanse są, bo 90 % tej ekipy co "witała" siedzi poza granicami. ;) A ci zostali to juz maja po prawie 50 lat :).

I jeszcze jedno - nie kazdy ma pejsbóka :)


EDIT - plakat w ilosci 1 zt zlokalizowany na osiedlu ;)


So sty 16, 2016 19:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 15:15 pm
Posty: 137
Lokalizacja: S.E.T.
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
:fletch: Headstar super że wpadniecie. :fletch: Słyszałem, że więcej bytomskich i nie tylko wyjadaczy zjawi się na naszym DM Party coś czuje że to będzie zajefajna noc. Co do powitania to Krzysiek tym razem to chyba chlebem i wodą :wink:


Pt sty 22, 2016 8:38 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 15:15 pm
Posty: 137
Lokalizacja: S.E.T.
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Zapraszam do zapoznania się: Klub niewielki jednak bardzo bardzo klimatyczny z przesympatyczną i profesjonalną obsługą ponadto na terenie znajduje się Restauracja oferująca przepyszne , wyśmienite jedzonko a dla turystów z dalszej części kraju można dwa piętra wyżej wynająć luksusowe apartamenty tak więc...... Zobaczcie sami !!!!!!!!!


http://www.starapiekarnia.com/


Pt sty 22, 2016 8:40 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 15:15 pm
Posty: 137
Lokalizacja: S.E.T.
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Odnośnie dojazdu to oczywiście najlepiej na dworcu autobusowym w Bytomiu wsiąść do autobusu linii 623 i wysiąść na 5 przystanku "Plac Zamkowy" i iść 600 metrów (w kierunku tak jak autobus jedzie dalej) lub na 6 przystanku "Plac Szpitalny" i cofnąć się jakieś 500 metrów

http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co= ... trasy=8173


Polecam również skorzystać z najtańszej (chyba na całym śląsku) korporacji Taxi Nova Bytom tel 32 286 60 60 lub 796 60 60 60 niżej link z cenami :

http://taxinovabytom.pl/cennik-miechowice.html


Pt sty 22, 2016 10:00 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 293
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Jasna sprawa że tym razem bedzie gościniej niz ostatnio ;). Jak nie chlebem i solą to chociaż zimną wódką lub piwem, wedle uznania ;).
Zmotywowałem telefonicznie kolege Piotrka, znanego w półświadku pod pseudonimem M. tak ze bedziemy wraz z rodzinami ;).

odnosnie dojazdu to wydaje mnie sie ze lepiej jechac na Pl. Szpitalny i sie cofnac, tym bardziej ze patrzac na prawo napis APARTAMENTY jest podswietlony i trudno go nie zauważyć. No i chyba bliżej jest nieco.
Noga mi już chodzi ;)


Pt sty 22, 2016 15:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 01, 2012 12:40 pm
Posty: 104
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Ave, chyba ze 4 lata tutaj nie drukowałem, ale okazja nadzwyczaj dobra :) Jakoś godziwie ten nowy, okrągły 2016 rok trzeba zacząć ;)


So sty 23, 2016 14:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 16:41 pm
Posty: 226
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Link do fb nie wiem czy tylko mi nie dziala


Wt sty 26, 2016 21:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 10, 2005 21:34 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Byłem 21 lat temu. To i teraz się przykulam. Piękne czasy młodości przypomnieć sobie, miałem wtedy 19 wiosen na liczniku :8): :twisted: ...


Åšr sty 27, 2016 23:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 01, 2012 12:40 pm
Posty: 104
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Tak jest, przełyk będzie trenowany :)


Pt sty 29, 2016 21:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 15:15 pm
Posty: 137
Lokalizacja: S.E.T.
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
:D :D :D Impreza wypaliła było naprawdę super a to głównie za Waszą sprawą to Wy stworzyliście wspaniałą atmosferę i dlatego chciałbym Wam bardzo podziękować. Licznie przybyliście , przyjechaliście wiadomo z Bytomia ale i z Chorzowa , Gliwic , Zabrza , Sosnowca , Rudy Śląskiej , Krakowa z tego co się orientuje to i Radom ale to że zawita do nas delegacja z Malborka to tego się nie spodziewałem SZACUNEK.
:fletch: :fletch: Wielkie podziękowania dla OBLIVIONA za pomoc na konsolecie - super sety :fletch: :fletch:

Mam nadzieję że wszyscy mamy podobne odczucia dlatego poczynię staranie aby jeszcze w tym roku może przed wakacjami powtórzyć imprezę.

Jeszcze raz wszystkim dziękuje :)

SEE YOU!!!!!!!!


Pn lut 01, 2016 13:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 01, 2012 12:40 pm
Posty: 104
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Ave! Galanteria Panie, dzięki i pozdro ! :)


Pn lut 01, 2016 18:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 23, 2012 10:34 am
Posty: 26
 
Post Re: Bytom-Miechowice Depeche Mode Party@Stara Piekarnia 30.0
Marczello, trzymamy Cię za słowo :wink:


Åšr lut 03, 2016 15:32 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 13 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team