Depeche Mode - Zobacz wątek - 13 maja Berlin Hansa Studios koncert Forced to Mode
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3 ] 
13 maja Berlin Hansa Studios koncert Forced to Mode 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 21, 2013 13:54 pm
Posty: 119
 
Post 13 maja Berlin Hansa Studios koncert Forced to Mode
Hej kto nie zna Forced to Mode ma jutro szansę wpaść do kultowego Hansa Studio w Berlinie, w którym nagrywali DM. Chlopaki z Forced to Mode są niesamowici. Widzieliśmy ich koncert w Stralsundzie. Polecam ich kanał na YT. Po koncercie będą goscie z De Vision oraz Camouflage. Ja już nie zdążę ale kto ma blisko niech jedzie. Szczęka opada co Forced to Mode potrafi na koncertach. Kolejna okazja aby ich zobaczyć to 20 sierpnia w przygranicznym Schwedt. Przypomnę Wam o tym w slusznym terminie. Czy ktoś z Was już zna lub Widział FtM??


Cz maja 12, 2016 19:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: 13 maja Berlin Hansa Studios koncert Forced to Mode
Fajne ;)
Poznalismy chyba wlascicieli najwiekszego zbioru sampli z kolekcji ktora sprzedawal Alan. Jak do tej pory nie spotkałem sie nigdzie zeby ktos posiadal i grał live kawalki praktycznie identyczne z tym co gra dM.

A tu : https://www.youtube.com/watch?v=r1itQQedX7s cos na co dM nigdy niestety sie nie zdecydowali - Dangerous live. Wprawdzie fragment, ale trzeba sie zainteresowac kiedy graja w Monachium lub okolicach i podjechac ich zobaczyc i uslyszec ;).


N maja 22, 2016 21:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 21, 2013 13:54 pm
Posty: 119
 
Post Re: 13 maja Berlin Hansa Studios koncert Forced to Mode
Właśnie miałem okazję oglądac i słuchac Dangerous na koncercie w Stralsundzie. Ja jestem bardzo czepialski jeśli chodzi o wykonania a tam oglądaliśmy ze szczękami na podłodze. Nie ma się do czego przyczepic. Wszystko idealne. W Schwedt także będziemy 20 sierpnia obowiązkowo z większą grupą ze Szczecina.
Także do zobaczenia:)


Cz maja 26, 2016 23:04 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team