Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 2017 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2004 15:23 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Warszawa
 
Post OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 2017
W ramach promocji płyty „SpiritDepeche Mode wyruszy w światową trasę koncertową, w ramach której zespół ponownie zawita do Warszawy.

VSI Team zaprasza na DM AFTER PARTY pod oficjalnym patronatem SONY MUSIC POLAND, które odbędzie się 21 Lipca 2017 r. w Klubie Palladium.

Klub Palladium dysponuje jedną z największych przestrzeni dla imprez zamkniętych w stolicy. 1550 m2 idealnie dopasowanych do potrzeb wszelkiego rodzaju wydarzeń, wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Powierzchnia sali widowiskowej to 578 m2! Na parkiecie mieści się kilkaset osób! Bez wątpienia jest to najlepsze miejsce na imprezę po koncercie DM. Chętnych zapraszamy do odwiedzenia strony klubu: http://www.palladium.art.pl

Klub mieści się przy ulicy Złotej 7/9, czyli w ścisłym centrum Stolicy, na przeciwko Pałacu Kultury i Nauki, gdzie na Placu Defilad znajdują się ogromne parkingi dla autokarów oraz samochodów osobowych.

Po koncercie do klubu można dojść pieszo około 15 min albo dojechać komunikacją 2-3 przystanki, bez przesiadek. W linii prostej do Dworca Centralnego z Palladium jest niespełna 10 min spacerkiem lub jeden przystanek komunikacją miejską.

Startujemy zaraz po koncercie.

Na imprezie zagrają DJs:

Kanaritz (MSGP) & Devotee (MSGP)

Serek (FC Faith Łódź)

ADHD (3City, Exciting Night)


Oprawą wizualną zajmie się profesjonalne studio filmowe. Będą miksowane obrazy na żywo z imprezy wraz ze specjalnie przygotowanymi na naszego aftera video clipami.

Jeśli macie pytania lub potrzebujecie pomocy w znalezieniu noclegu lub ogólnie informacji piszcie na adres: DM-AfterParty@wp.pl

Wkrótce ruszy sprzedaż biletów!


Wt lut 14, 2017 16:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 20:13 pm
Posty: 38
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
Sprzedaż wejściówek ruszyła pełną parą. Pomału zaczyna się nam zapełniać Palladium.
Wszystkim chętnym przypominamy adres, pod którym wciąż można zamawiać wejściówki: DM-afterparty@wp.pl
Jak zawsze postaraliśmy się mieć tylko i wyłącznie bilety kolekcjonerskie bo wiemy, że to dla wielu z Was wspaniała pamiątka :D


Cz mar 23, 2017 10:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
Tradycyjnie przy okazji koncertu wybieramy się do Was na Afterek.
Jak na razie jeden autokar,ale jak tak dalej pójdzie,to będzie nas więcej. :fletch:
Bilety dotarły:) Dziękuję
Już przebieram nogami :beer:
Do zobaczenia.

Chętnych na wspólną zabawę zapraszam tu viewtopic.php?f=5&t=22393&p=1179494#p1179494


Wt kwi 04, 2017 22:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 25, 2005 21:16 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Dublin-Trójkąt Bermudzki
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
My Suchary też z chęcią powiercimy nóżką, tylko jeszcze ogarniemy gdzie co i do kogo po te wejściówki.
Z moich szybkich obliczeń wynika ,że ostatni raz na forum byłam 5-6 lat temu :o


N kwi 09, 2017 19:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 13:39 pm
Posty: 348
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
Przed koncertem zapraszam na b4 nad Wisłę.
Szczegóły tu: https://www.facebook.com/events/313417039128463??ti=ia


N lip 16, 2017 15:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 19:24 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Stare Pole
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
Będzie można jeszcze kupić wejściówki na miejscu?


Śr lip 19, 2017 22:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
Zaraz pewnie zostanę zjechany albo zbanowany, ale muszę to napisać - Serek, spiep***eś super imprezę.

Do czasu aż wszedłeś na scenę impreza była przednia. Potem z Palladium zrobiłeś remizę, a z imprezy wiejską potańcówkę. Szkoda, że nie zauważyłeś zażenowania ludzi słyszących Twoje okrzyki "rączki w górę", "depesz mod, depesz mod" i wycie naśladujące Gahana.

Opuściliśmy ze znajomymi imprezę 2:30, nie dało się po prostu już dłużej wytrzymać.


So lip 22, 2017 16:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
Co do afterka w Palladium, no cóż nie będzie miło ale....
Ludzie dopisali ponad stan, wszyscy zalegali gdzie popadnie, schody były oblegane przez fanów, którzy po wielogodzinnym staniu na koncercie nie mieli miejsca żeby usiąść, barki pracowały na wolnych obrotach, stąd kolejki do nich sporych rozmiarów, zaduch w klubie nie do zniesienia, stąd też ludzie zalegali także przed klubem, muza zbyt głośna choć to DM, trzeba było drzeć papę rozmawiając ze znajomymi przed wejściem na salę, masówka na wielką skalę ale zupełnie do luftu, mnie się nie podobało!


N lip 23, 2017 8:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 14, 2011 23:41 pm
Posty: 59
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
ja już też nie wyrabiam na zlotach afterach jednak noc to noc trzeba coś pospać a co do imprezki to owszem było za głośno co jest krew z uszu ma mi polecieć i tak latałem piwo palarnia kibel piwo palarnia kibel potem troche film mi sie urwał bo wypiłem za szybko browary kolejki do baru 30 minut czekania na jakieś picie szkoda imprezy stać w kolejce poprzednio było tak że były mini barki z piwkiem i szło szybciutko kupujesz i już ci podaje nie wytańcowałem sie nic niestety cały czas męczyła mnie myśl o powrocie o 3 w nocy nawalony sprawdzałem jak chodzą pociągi aż w końcu i tak wziąłem taxówke ale na szczęście nie drogo wyszło bo 5 dyszek policzył za 20 kilometrów następnym razem uchylcie okno w palarni bo tam była sieksa jak w piekle nie wypiłem aż tak dużo ale oczy miałem czerwone rano jak buty Davea Gahana :mrgreen: no i tyle chyba niestety sie starzeje normalnie na zlocie przychodziłem na początku i potrafiłem ostatni wyjść coś nie tak już ze mną albo niech imprezki sie zaczynają o 16 to by mi odpowiadało :lol: dziekuje za wspólną zabawę mam nadzieje że się odkuję i odwiedze warszawski zlocik


Pn lip 24, 2017 22:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 16, 2008 17:32 pm
Posty: 212
Lokalizacja: Kalisz
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
Racja. Muzyka na :evil: :evil: :evil: :evil: ła tak aż się wszystko trzęsło na sali. Weszłam tam na chwilę i uciekłam.
Nie puszcza się muzyki tak głośno ile fabryka dała!!
Wydaje mi się, że jeszcze wielu ludzi tego nie rozumie.


Wt lip 25, 2017 7:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: OFICJALNY DM After Party PALLADIUM Warszawa 21 Lipca 201
Widzę że przybyło krytycznych głosów, a szkoda że po takim wielkim wydarzeniu i przeżyciu zaliczyliśmy zwykłą spędownię, gdzie dj
napier :evil: :evil: :evil: :evil: dalał jak na wiejskiej potupaji, kolejki po browar jak po pierwszym otwarciu mc donalda, no i ta wyczuwalna wszem i wobec aura, naprawdę szkoda...


Wt lip 25, 2017 11:32 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team