Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Music For The Masses 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 22, 2010 13:01 pm
Posty: 333
Lokalizacja: where the streets have no name
 
Post Re: Music For The Masses
Najlepsze moim zdaniem teledyski pochodzą właśnie z tej płyty, klimatyczne, niepokojące...
poza tym jest młodsza ode mnie o 2 miesiące :)
Zdecydowanie mój numer 1 :!:


Pt kwi 01, 2011 12:59 pm Zobacz profil
 
Post Re: Music For The Masses
Teledyski właśnie z tego albumu są na najlepszym poziomie w ich twórczości ;) a tak poza tym uwielbiam To Have And To Hold oraz Nothing wersja z The Remixes też jest niczego sobie ;)


So maja 07, 2011 19:31 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Music For The Masses
Bardzo cenię ten album, a ceniłbym go jeszcze bardziej, gdyby znalazły się na nim singlowe wersje Strangelove i Behind the Wheel, a nie te, które nam zaproponowano. Drugi z tych utworów jest zresztą moim ulubionym, jeśli chodzi o tą płytę. W moim rankingu albumów DM, MFTM zajmuje 4 miejsce, za SOFADem, Violatorem i Ultrą.


So maja 07, 2011 20:46 pm Zobacz profil
 
Post Re: Music For The Masses
zgodzę się, że singlowe wersje Strangelove i Behind the Wheel, są dużo lepsze


Pt maja 13, 2011 18:29 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 11:11 am
Posty: 438
 
Post Re: Music For The Masses
A ja uważam, że wersje albumowe są lepsze, zwłaszcza Behind the Wheel :)


Pt maja 13, 2011 19:30 pm Zobacz profil
 
Post Re: Music For The Masses
Dokładnie :8): np w moim przypadku Strangelove i BTW wersje albumowe są lepsze ;)


Pt maja 13, 2011 19:50 pm

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 12:32 pm
Posty: 158
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Music For The Masses
Północy jeszcze nie ma, więc zdążyłem :D Dokładnie 24 lata temu ta płyta ukazała się na rynku :nlmda: Również podpisuję się obiema rękami i nogami pod tezą, iż wersje albumowe "Strangelove" oraz "Behind the wheel" są o niebo lepsze od singlowych :brawo:


Śr wrz 28, 2011 22:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 12:32 pm
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Pamiętam Walkman, kaseta Music For The Masses, słuchawki na uszach i jazda na miasto. heh to były czasy :8): a płyta oczywiście świetna :D


Śr paź 05, 2011 9:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Music For The Masses
nie ma tygodnia ,abym sobie tego albumu nie wysłuchał choć raz w całości

czas pokazał-zdecydowanie najlepszy album w historii

jednego rozumiem-co to są za dźwięki na jego zakończenie(po PimPF).Trochę to psuje obraz całości,o co tu chodzi?


Pn paź 10, 2011 6:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Music For The Masses
Weź sie zdecyduj-to w końcu dla Ciebie MFTM jest najlepsze w historii czy Achtung Baby? :roll: :? Raz tak, raz tak...
A te dźwięki po Pimpfie to Interlude No.1-Mission Impossible. Już tyle razy było o tym pisane.


Pn paź 10, 2011 9:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Music For The Masses
jesteśmy w temacie o dyskografii DM wiec chyba jasne że chodzi mi o najlepszą płytę DM.AB to najlepsza płyta ogólnie w historii muzyki-oczywiście wg mnie.

To że te dźwięki nazwano Interlude Mission Impossible to wiem,ale dalej nie rozumiem o co chodzi,nijak pasują do albumu ,brzmi to jakby zespół ukończył płytę zostawił materiał w studio do którego dostało się jakimś cudem upośledzone dziecko i niepiostrzeżenie dograło parę dźwięków na koniec :lol:


Pn paź 10, 2011 9:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Music For The Masses
Napisałeś w historii, a nie najlepsza płyta DM, więc miałem prawo tak pomyśleć.

Co do tych dźwięków, Tobie nie pasują, innym wręcz odwrotnie. Taki bonusik który akurat mi w niczym nie przeszkadza. :wink: Choć kiedyś też się nad tym zastanawiałem, po co one tam są, skąd, co i jak :lol:


Pn paź 10, 2011 9:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Music For The Masses
wiesz,problem w tym ,że ja przez dobre 10 lat miałem MFTM w formie 14 trackowej z bonusami,i owe interlude było przed Agent Orange,wtedy jeszcze tak nie drażniło.

Odkąd nabylem remastera,i co za tym idzie mam album w wersji pierwotnej,10-cio trackowej ta muzyczka kończy album,i naprawde bardzo dziwnie to brzmi.Stąd też moje pytanie-o co chodzi,po co to?

bardzo dziwne ,ni w ząb nie pasujące zakończenie genialnego albumu.


Pn paź 10, 2011 10:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: Music For The Masses
Pimpf http://www.calvin.edu/academic/cas/gpa/pimpf.htm


So lis 19, 2011 19:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 20:31 pm
Posty: 38
Lokalizacja: wielkopolska
 
Post Re: Music For The Masses
Co powiecie na to?
http://www.youtube.com/watch?v=CIFY2gyY ... re=related


N gru 04, 2011 21:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 17:18 pm
Posty: 399
Lokalizacja: OSTRÓW WLKP.
 
Post Re: Music For The Masses
najlepsza wersja I want you now jaka istnieje z songów Martinowych ...Alan zrobił z tego "sztukę" ...jak z In chains :twisted:


Pn gru 05, 2011 18:26 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 22:56 pm
Posty: 128
 
Post Re:
personal benek napisał(a):
Na początku utworu słychać słowa w języku rosyjskim: "V dokladah rassmatrivayutsya evolyutsiya yadernyh arsenalov i sotsial'no-psihologicheskiye aspekty gonki vooruzheniy."
...co znaczy: "Psychologiczne aspekty rozwoju nuklearnego i wyścigu zbrojeń są zawarte w tym raporcie."

Ja zawsze słyszę tam m.in. "psychologicieskije probliemy POLSKOWO rużenija" :)


Pn lut 13, 2012 19:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Music For The Masses
taki normalny dzien w pracy. Moj kumpel najlepszy ucieszyl sie, ze dzis z domu sciagnelam mftm. Skroty nasze juz obczaja. Zapodal na sluchawki i pyta od czasu do czasu o kontekst kawalka. Uwielbiam takie swieze spojrzenie na DM, niczym nie skazone, a jest naprawde wczuwajacy sie, za co mu jestem wdzieczna, bo wiele fajnych pytan zadal. Zachwycil go przede wszystkim btw, bo nie znal tekstu, stwierdzil-miazga, a potem to have and to hold, ale zwrocilam jego uwage na watek polski przed. No i nagle Little 15, wczesniej, bo po raz 3. Wiec ja mu standardowy tekst o malej 15-latce i starszym gosciu. Normalka. A on mi przez pol dnia zapodal dowody masci wszelakiej, ze to odwrotnie, maly 15-latek i starsza kobieta i ja w to wchodze, zreszta tekst mowi o tym. Tyle lat sugestii bezsensownej. Trudno posadzac Martina o wcielenie sie w dziewczynke, chociaz jest to mozliwe. Jego abstrakcja z pozoru jest wlasciwa, zapodal mi zreszta interpretacji troche in english, slowo daje, swiat mi sie zawalil, ale jestem mu wdzieczna. Aska lobuzica twierdzi, ze tak nam padlo dwadziescia pare lat temu na mozg po niebywale inteligentnym tlumaczeniu Sierockiego, ktory twierdzil, ze marzymy o goleniu kogos przez reszte zycia (I want somebody to shave, shave the rest of my live). Zszokowalo mnie to dziesiejsze zdroworozsadkowe podejscie. Czyli little 15 to nie mala 15-latka, z ktora sie dawno temu identyfikowalam, ale maly 15-latek. Pedofilia, ale w druga strone. Hmm, ciekawe, czy ktos ze starszej zalogi sie zaskoczyl. Moge sie zalozyc, ze tak. Ja leze. Wysluchal SOFAD, BC, V, jutro CTA. Juz sie nie boje tego swiezego spojrzenia. W CTA juz nic nie wymysli, he he

a teledyski? dla mnie ta plyta to kwintesencja DM pod kazdym wzgledem. Az zal dupe sciska jak widze zalozyciela tego watku, ale niewazne. Widocznie tak kiedys musialo byc. Luuuz


Pn lip 09, 2012 21:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 19:03 pm
Posty: 60
 
Post Re: Music For The Masses
ew napisał(a):
Czyli little 15 to nie mala 15-latka, z ktora sie dawno temu identyfikowalam, ale maly 15-latek. Pedofilia, ale w druga strone. Hmm, ciekawe, czy ktos ze starszej zalogi sie zaskoczyl. Moge sie zalozyc, ze tak. Ja leze. Wysluchal SOFAD, BC, V, jutro CTA. Juz sie nie boje tego swiezego spojrzenia. W CTA juz nic nie wymysli, he he

a teledyski? dla mnie ta plyta to kwintesencja DM pod kazdym wzgledem. Az zal dupe sciska jak widze zalozyciela tego watku, ale niewazne. Widocznie tak kiedys musialo byc. Luuuz


Ewcia, plizzzz, nie dawaj mu więcej płyt, bo dojdę do wniosku, że 24 lata życia spędziłam w kompletnej niewiedzy, jako zupełna ignorantka!!!! Załamałam się. Mały 15sto latek. Markerem przeprawię 15 na 18, żeby nie było!


Wt lip 10, 2012 10:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Music For The Masses
Little 15, you help HER forget
...
SHE could escape there
...

Now all that SHE wants is 3 little wishes
I tak dalej. Więc tekst chyba mowi o małej piętnastolatce a nie piętnastolatku...



@edit
Chyba że mnie źle w szkole uczyli, że she to ona. Czyli she to on, a HER to "jego"?


Cz lip 12, 2012 9:14 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team