Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1511 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 76  Następna strona
O wszystkim i o niczym 
Autor Wiadomość
 
Post owion2
EDIT. Wszystko wskazuje na to ze sie pomylilem a to za sprawa antypolskiej stacji "tvn24" Niemcow do Polski zaprosily bandy spod teczowej flagi i uklada sie to teraz w logiczna mysl poniewaz nikt z narodosciowcow nie pozwoliby szkopom niszczyc tego co polskie i oplowac Polakow.Jednak caly ten incydent i tak przerodzil sie w chuliganskie wybryki z policja i pozostal jedynie wstyd i zal.


Ostatnio edytowano N lis 13, 2011 9:43 am przez Dziekan, łącznie edytowano 2 razy



So lis 12, 2011 16:00 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
najgorsze jest to ,że w takim wypadku muszą się trafić takie wandale w kominiarkach


So lis 12, 2011 19:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
http://www.youtube.com/watch?v=5lPAqfY2 ... re=related


N lis 13, 2011 16:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 16:58 pm
Posty: 258
Lokalizacja: RSS- Warszawa
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
K3V!N napisał(a):
Może mi ktoś powiedzieć co za podła gnida zaprosiła do Warszawy tych zasrańców z hitlerjugend, którzy pluli na grupę rekonstrukcyjną i która przez zasrańców musiała zmienić trasę.
Tylko niech nikt mi nie mówi, że wypowiadam się nie kurturarnie i bez szacunku dla i innych bo pękne ze śmiechu.


Hitlerjugend to tylko i wyłącznie był po stronie Marszu Niepodległości (Nacjonaliści ,Rasiści,Faszyści) Każdy normalnie myślący człowiek wie ze Niemcy przyjechali wspomagać blokadę tego Marszu czyli Porozumienie 11 listopada............. http://youtu.be/2tx1S1N-e-A


Cz lis 17, 2011 14:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Litości..... :?


Cz lis 17, 2011 14:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 12:43 pm
Posty: 996
Lokalizacja: z Kocich ścieżek
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
nasi niemieccy przyjaciele wpadli do nowego, wspaniałego świata tylko na pięć piw, a to co tam pogubili, to były gadżety erotyczne zakupione w pobliskim seks szopie. ;-)

Cytuj:
Zachowanie policji było oburzające - mówi "Gazecie" ojciec jednego z zatrzymanych Niemców. Dodaje, że pozew przeciwko funkcjonariuszom policji zostanie złożony na początku grudnia. - Syn i jego koledzy po powrocie z Warszawy muszą się poddać terapii. Mają traumę.


jest coraz weselej. :-)


Cz lis 17, 2011 16:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 16:58 pm
Posty: 258
Lokalizacja: RSS- Warszawa
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Nikogo nie obrażam........... troche faktów: Nacjonaliści zdemolowali stolicę a obwiniają "Niemców"!

Media od wielu tygodni rozpętują nagonkę na obcokrajowców, którzy przyjechali wesprzeć polskich działaczy antyfaszystowskich w egzekwowaniu ich prawa do obrony przed marszem neofaszystów. Mimo, że od godziny 12.00 większość przyjezdnych była otoczona przez policję, a potem przewieziona na posterunek i przetrzymywana w areszcie, to właśnie ich obarczono winą za zamieszki rozpętane przez narodowców.

Sytuacja na Nowym Świecie była oczywistą prowokacją nacjonalistów i skrajnej prawicy, a antyfaszyści jedynie egzekwowali swoje prawo do obrony. Obecność skrajnie prawicowych mediów na miejscu tuż przed prowokacją jest dowodem na to, że była to wcześniej zaplanowana zasadzka.
Grupa działaczy aresztowanych na Nowym Świecie została poddana upokarzającemu i nieludzkiemu traktowaniu po zatrzymaniu. Mimo pierwotnych oskarżeń o napaść, szybko okazało się, że policja nie ma żadnych podstaw do stawiania tak poważnych zarzutów, zwalniając wszystkich jedynie z wykroczeniami. Jest jasne, że policja wykorzystując medialną histerię, zrobiła z obcokrajowców kozłów ofiarnych.

Fragmenty protokołów pamięciowych spisanych tuż po zwolnieniu z aresztu:

Niemiecka działaczka, na codzień walczy z faszyzmem wspierając imigrantów z Europy Wschodniej w walce o ich prawa, stąd dobrze rozumie język polski.

“... zostały nam przedstawione zarzuty. Tłumacz nie był w stanie ich przetłumaczyć, dwa razy je źle przetłumaczył. Powiedziałam, że nie chcę brać udziału w takim cyrku, próbowałam wyjść, żądałam kontaktu z adwokatem. Chciałyśmy chwycić telefon, wykręcili nam ręce. Tłumacz powiedział, że nie chce dalej tłumaczyć. Sytuacja eskalowała, funkcjonariusze wraz z tłumaczem zaczęli nas wyzywać. (…) Zostałyśmy w sali w pięć dziewczyn, funkcjonariusze śpiewali “Deutschland Deutschland uber alles” i inne rasistowskie piosenki. Naśmiewali się z K., że po przesłuchaniu rozpłakała się, i że na pierwszy rzut oka można by uznać ją za mężczyznę. (…) Rano prosiłyśmy o jedzenie i ciepłe napoje, ale nic nie dostałyśmy. Było zimno, okna były ciągle otwarte. (…). Postawiono mi zarzut zakrywania twarzy i zakłócania porządku publicznego. Nie było mowy o wcześniejszych zarzutach [napaści na funkcjonariuszy i udziału w nielegalnym zgromadzeniu publicznym.”

Niemiecki działacz, zaangażowany w ruch praw pracowniczych.

“...Koło 0:30, gdy stało się jasne, że tego dnia już nie wydostaniemy się na wolność, nasze wołania o wodę stały się głośniejsze. W odpowiedzi zawołano kilku policjantów w pełnym rynsztunku bojowym. Aż do końca stali nad naszymi głowami, bawiąc się bronią, miotaczami gazu i czyniąc sarkastyczne uwagi. Szef piętra Piotr należał do ludzi przodujących w szykanach. Cały czas przechadzał się po piętrze pokrzykując, każąc wstawać i siadać itp... Siedmiu z nas zawieziono do miejsca przypominającego izbę wytrzeźwień (kafelki na ścianach itp.). Dano nam do podpisania kartę praw napisaną po niemiecku, w której mowa była o przysługującym nam prawie do tłumacza – tego na miejscu nie było. Musieliśmy rozebrać się do naga i zrobić przysiad po czym wrzucano nas do celi. Rano (po 17 godzinach) dostaliśmy śniadanie i zamknięsto nas znów w celi.”


Cz lis 17, 2011 18:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Poltergeist46 napisał(a):
Co wy Macie z tymi Niemcami??? Przeciez to oczywiste ze byli po naszej stronie, Aga kumpluj sie dalej z polskimi naziolami bo na to wychodzi ze jesteś po ich stronie.


Stary Szechter na pewno jest z Ciebie dumny :!: :!:

___EXCITER___ napisał(a):
nasi niemieccy przyjaciele wpadli do nowego, wspaniałego świata tylko na pięć piw, a to co tam pogubili, to były gadżety erotyczne zakupione w pobliskim seks szopie. ;-)


o tym mowa ?? :)

Obrazek

a dla tych ktorzy nie widzieli (choc zapewne takich jest niewielu) filmik przedstawiajacy marsz od wewnatrz. Oczywiscie trzeba zachowac pewien dystans ,niemniej jednak zachecam do obejrzenia mimo ,ze do krotkich nienalezy

http://www.wykop.pl/link/944527/widzial ... ra-nagran/


Cz lis 17, 2011 19:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 16:58 pm
Posty: 258
Lokalizacja: RSS- Warszawa
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Kolejna marna prowokacja......... :lol:


Cz lis 17, 2011 19:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 12:43 pm
Posty: 996
Lokalizacja: z Kocich ścieżek
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
@niuans, w tym roku masa ich przeszła, znaczy tych niedobrych ludzi.


przy okazji powiem, że przed dwoma tygodniami byłem świadkiem takiej scenki: spotyka się dwóch mężczyzn, jeden z nich był z 2-letnim chłopczykiem.
kiedy ten drugi zbliżał się w ich kierunku, powiedział na głos: - o! mały faszysta! a kiedy był już zupełnie blisko, dodał z uśmiechem: - no chodź do wujka.

i to nie był wujek adaś, chociaż on też mówi, kto nim jest a kto nie. :-)


Cz lis 17, 2011 20:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
K3V!N napisał(a):
Może mi ktoś powiedzieć co za podła gnida zaprosiła do Warszawy tych zasrańców z hitlerjugend, którzy pluli na grupę rekonstrukcyjną i która przez zasrańców musiała zmienić trasę.
Tylko niech nikt mi nie mówi, że wypowiadam się nie kurturarnie i bez szacunku dla i innych bo pękne ze śmiechu.


Jakie Hitlerjugend ? Organizacje neonazistowskie i neofaszystowskie brały udział w Marszu Niepodległości m.in Combat Adolf Hitler, ONR, MW czy ukraińscy zwolennicy UPA która wymordowała dziesiątki tysięcy Polaków. Antyfaszyści przyjechali po to żeby z tym ścierwem walczyć tak samo jak walczą z tym u siebie w kraju. Nie potrafisz myśleć samodzielnie ?Nie wiesz co to jest antyfaszyzm?A może jesteś niedokształconym tumanem? Jeśli nie masz o czymś pojęcia to po prostu się nie wypowiadaj bo się ośmieszasz.


Cz lis 17, 2011 20:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post owion2
Dave1884 dwa lata czekal na swoj pierwszy post.. w koncu sie objawil i to z jakim przytupem :mrgreen:


Cos ominelo, czy w Polsce mial miejsce jakis cud genetyczny ? :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Cz lis 17, 2011 20:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 06, 2011 16:25 pm
Posty: 3
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Wstyd jej było napisać że woli być lesbijką... Witam wszystkich :)


Cz lis 17, 2011 20:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
niunias napisał(a):
Dave1884 dwa lata czekal na swoj pierwszy post.. w koncu sie objawil i to z jakim przytupem :mrgreen:


Cos ominelo, czy w Polsce mial miejsce jakis cud genetyczny ? :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Wśród depeszowców jest mnóstwo gejów i lesbijek ja nie wiem co Ty w ogóle robisz w tej subkulturze może zastanów się nad tym ;)


Cz lis 17, 2011 21:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Oj!
To się źle skończy....... :D


Cz lis 17, 2011 21:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 12:43 pm
Posty: 996
Lokalizacja: z Kocich ścieżek
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Baśka, stara jesteś a prowokatorka, młodzieńcom to się nie dziwię. :-)


Cz lis 17, 2011 21:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 16:56 pm
Posty: 225
Lokalizacja: ŁÓDŹ BAŁUTY
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Dave1984 napisał(a):
K3V!N napisał(a):
Może mi ktoś powiedzieć co za podła gnida zaprosiła do Warszawy tych zasrańców z hitlerjugend, którzy pluli na grupę rekonstrukcyjną i która przez zasrańców musiała zmienić trasę.
Tylko niech nikt mi nie mówi, że wypowiadam się nie kurturarnie i bez szacunku dla i innych bo pękne ze śmiechu.


Jakie Hitlerjugend ? Organizacje neonazistowskie i neofaszystowskie brały udział w Marszu Niepodległości m.in Combat Adolf Hitler, ONR, MW czy ukraińscy zwolennicy UPA która wymordowała dziesiątki tysięcy Polaków. Antyfaszyści przyjechali po to żeby z tym ścierwem walczyć tak samo jak walczą z tym u siebie w kraju. Nie potrafisz myśleć samodzielnie ?Nie wiesz co to jest antyfaszyzm?A może jesteś niedokształconym tumanem? Jeśli nie masz o czymś pojęcia to po prostu się nie wypowiadaj bo się ośmieszasz.


Proponuję koleżko poczytać trochę więcej książek historycznych-UPA była niczym innym jak organizacją walczącą o niepodłegłość ziem ukraińskich. Określenie bandy UPA to efekt propagandy komunistycznej tamtych czasów-żadnych działań tej organizacji nie popieram oczywiście ,podobnie jak ówczesnej milicji ,jednak jeżeli masz zamiar podeprzeć się w przyszłości jakimś faktem historycznym w swoich rozważaniach to nie możesz pozwalać sobie na taką indolencję wiedzy.
Co masz na myśli pisząc "ścierwo"? Jestem obywatelem Polski i patriotą ,płacę podatki i wkur...wia mnie jak kupa debili demoluje mienie państwowe, itd. Brzydzę się wandalizmem...jeżeli jednak jacyś osobnicy z innego kraju(celowo nie napisałem jakiego), wpierd...się w najważniejsze ze świąt państwowych, grupa gnoi próbuje decydować o tym jak chcę spędzić ten dzień, opluwa symbole narodowe,które powinny być szanowane przez wszystkich bez względu na orientację polityczną-to sorry,ale bardzo mnie to wkur...(irytuje to nie jest trafne określenie). Jak jeden z drugim niemiaszkiem mają ochotę na wizytę w naszym pięknym kraju, to serdecznie zapraszam nad Bałtyk, do Zakopanego tudzież mojej kochanej Łodzi :) Polecę warte obejrzenia miejsca i z dumą oprowadzę ,po tym niby nijakim ,ale tak naprawdę ciekawym i pięknym kraju-jak ktoś przebija prze Odrę w innych , podejrzanych celach,to powiem krótko-wypierd...i psem poszczuję :wink:
Parada wolności w Berlinie to ostatnia impreza na świecie na jaką bym pojechał, towarzystwo tam przebywające omijam szerokim łukiem, ale nie uprawnia mnie to do tego żeby zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt i pacyfikować lubiących od tyłu albo podpalać Bundestag. Dla mnie połowa antify to takie same zjeby jak połowa ONR.
P.S. Dzisiaj słyszałem przypadkowo w radio piosenkę Wodeckiego-mniejsza o tytuł, nie mam pojęcia jak brzmiał,ale jedna z fraz wyjątkowo mi się spodobała i trafnie obrazowała obecną sytuację:
"Musimy znaleźć sobie wroga-inaczej niebawem sami się pozabijamy..." jakoś tak to leciało


Cz lis 17, 2011 21:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post owion2
Po pierwsze miasto demolowali prawicowcy a nie Niemcy i blokada antyfaszystowska to raz dwa UPA mordowało Polaków i to że walczyli o niepodległość Ukrainy nie ma tu żadnego znaczenia walczyli tak że mordowali zwykłych niewinnych ludzi. Antifa jest grupą która nie dyskutuje ze skrajną prawicą bo uważa to za bezsensowne stosuje metody fizyczne bo inaczej tego wyeliminować się nie da.


Cz lis 17, 2011 21:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 12:43 pm
Posty: 996
Lokalizacja: z Kocich ścieżek
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Dave1984 napisał(a):
Antifa jest grupą która nie dyskutuje ze skrajną prawicą bo uważa to za bezsensowne stosuje metody fizyczne bo inaczej tego wyeliminować się nie da.


nawołujesz do przemocy?


Cz lis 17, 2011 22:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 16:56 pm
Posty: 225
Lokalizacja: ŁÓDŹ BAŁUTY
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Cytuj:
Po pierwsze miasto demolowali prawicowcy a nie Niemcy ...


...i całe szczęście,już nam raz stolicę "zdemolowali"w 1939... :? :?

Nie wiem ile masz lat i jakie masz pojęcie w kwestiach organizacji paramilitarnych, subkultur itd. Tak się składa że orientuję się dobrze w tych tematach i DOSKONALE wiemy w jakim celu przyjechała do Warszawy grupa obywateli Niemiec mieniących się "antyfaszystami", podobnie jak wiemy w jakim celu pojawiła się grupa kiboli-nikogo nie bronię i nie popieram,ale błagam o trochę obiektywizmu w ocenie tych zdarzeń. A już stwierdzenia typu "Niemcy byli za nami" no cóż...bez komentarza to pozostawię..


Cz lis 17, 2011 22:27 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1511 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 76  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team