Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Opinie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Opinie
odp 1- w praktycznie identycznym wystroju scenicznym, ułożeniu telebimów, miejsc muzyków, zachowaniu "Świętej Trójcy" na scenie powtarzającym się od zawsze tj Rudy macha łapami, Gahan krzyczy zawsze to samo, w tej samej kamizelce , łapie się za jaja oraz tzw "sianokosy" czyli " rączki w prawo - rączki w lewo" żenada do przewidzenia praktycznie co do sekundy, Gorowi prawie żyłki w tyłku pękają przy swoich wypocinach stając na palcach ile sił w płucach itd itp.
odp 2-ET, TTA na żywca oraz wszystko co dostępne na BR i DVD na innych trasach nie było mi dane być z uwagi na kilkuletni okres opieki nad chorym na nowotwór Ś.P synkiem oraz ojcem którego wczoraj pochowałem. :(
odp 3- SCENY, SCENY, SCENY!!!!!!! DM pod tym względem to cepelia i porażka :( ( od AB przez ZOO TV do POP i 360*) i proponuję odbyć lekcję poglądową jak zachowuje się na scenie i operuje genialnym głosem 63 letni Peter Gebriel ( mogący wiekowo być ojcem Gahana).
Czy coś jeszcze??? :?:
A propos o Rudym i jego A pain.... pamiętam i szukam. Obiecuję, że dostarczę :D
I jeszcze proszę odpuść sobie ten sarkastyczny ton nt. ilości lat mojego "depechowania" bo Ś.P Kasia, Ś.P Młody oraz zadek, Bartek, Blekota, Łysy, Cieciu, Garsija, Waluta i kilku innych się obrażą bo to ze mną zakładali cały ten klan w Kielcach kiedy większość obecnych tu, w przedszkolach wycierało gile z nosa. Ale nie o to przecież tu chodzi. :nie:
Jeśli masz pytania to wal na PW bo myślę, że nasze wywody będą mocno przynudzać resztę użytkowników :?


Wt lut 14, 2012 13:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 20:55 pm
Posty: 994
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Opinie
sarkastycznego tonu nie było ale za tekst o Gorze i jego jak piszesz wypocinach powinien być. Może po prostu bawią Cię inna klimaty - koniec tematu.


Wt lut 14, 2012 18:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Opinie
Sin, masz rację kończymy ten nikomu niepotrzebny temat. Ale na koniec mam dla Ciebie niespodziankę, co mogłem to znalazłem i to dzięki koledze @michałowi
także dla potwierdzenia niby mojej fantazji bardzo proszę:but this was probably the most memorable, where Fletch played bass on "A Pain That I'm Used To", and that was really good, cause he hadn't played bass for a very long time, I mean like electric bass guitar, he actually sat down and played bass.
http://www.my-personal-mode.com/ptaread ... nt-ben.htm
http://www.lostechoes.net/?p=1621
oraz
http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&hl ... 00&bih=865
Zaraz po wydaniu PTA Gore dał wywiad dla "Gazety" lub "Rzeczpospolitej" ( dokładnie nie pamiętam ) gdzie potwierdzał, żę Andy zmajstrował cały bas i perkusję na" A, pain that im used to" a , że akurat rytmika tego utworu bardzo mi się podoba dlatego ją po prostu chwaliłem i tyle..... Nie gloryfikowałem postawy Fletcha nie mniej według mnie należą mu się litr wyborowej i twist kiszonych za tą robotę. :brawo:
Pozdrawiam.


Wt lut 14, 2012 18:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 20:55 pm
Posty: 994
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Opinie
a widzisz różnicę między zagraniem na basie a stworzeniem lini basu? To że Flatch grał na basie na sesjach do PTA to wie każdy nawet z filmików na oficjalnej...


Śr lut 15, 2012 9:56 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Opinie
"Zaraz po wydaniu PTA Gore dał wywiad dla "Gazety" lub "Rzeczpospolitej" ( dokładnie nie pamiętam ) gdzie potwierdzał, żę Andy zmajstrował cały bas i perkusję na" A, pain that im used to" a , że akurat rytmika tego utworu bardzo mi się podoba dlatego ją po prostu chwaliłem i tyle..... Nie gloryfikowałem postawy Fletcha nie mniej według mnie należą mu się litr wyborowej i twist kiszonych za tą robotę. :brawo: "
Czy to świadczy o pitoleniu na basiorze czy udział w tworzeniu całego utworu?????? Sin, widzę, że nie odpuścisz więc dla świętego spokoju mojego i innych przeglądających ten temat masz w pełni rację. Rudy nic nie zrobił i wszystkie twoje posty są zdecydowanie bliższe prawdy niż moje :brawo:
A propos, chyba życie jeszcze nigdy mocno nie kopnęło Cię w zadek skoro problem dla Ciebie stanowi kilka postów. Mnie kopnęło i to na tyle solidnie, że odpuszczam pola i przyznaję Ci w pełni rację we wszystkich tematach odnośnie DM. :roll:


Śr lut 15, 2012 12:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Opinie
Sin, dla potwierdzenia mych postów popatrz i sam oceń, gdzie aktualnie jest DM jeśli 63 letni Peter Gabriel potrafi robić jeszcze takie rzeczy!!!!! :fletch:
http://www.youtube.com/watch?v=aO-TM9GA3Tg
http://www.youtube.com/watch?v=Kh80jJNg ... D926B3D074
http://www.youtube.com/watch?v=RVUxgqH-y4s
Komentarza chyba nie trzeba. :?


Pt lut 17, 2012 17:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Opinie
Wylaczylbym dzwiek i jak Backstreet Boys z tym mikrofonem przy uchu ;)


Pt lut 17, 2012 20:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Opinie
Więcor, pomimo naszych odmiennych poglądów na szereg zdarzeń w szeroko pojętej muzyce , gdybym nie znał Twoich wcześniejszych postów pomyślałbym, że piszesz poważnie. Hmmmmm....... pomimo wręcz transcendentalnemu uwielbieniu DM muszę napisać: Gahan na lekcję śpiewu, scenograf (kimkolwiek on by nie był) na nauki, natomiast nowego producenta DM na szybką lekcję jak wyprodukować arcydzieła przyswajalne dla mas!!!!!!! :D


Pt lut 17, 2012 20:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Opinie
Mój serdeczny przyjaciel z Kielc oddany "stary" depechowiec miał okazję być na ostatnim koncercie Gabriela "Growing Up" i napisał do mnie "Malik DM to Cepelia ( nie obrażając twórczości ludowej), jeśli te nasze święte krowy nie ruszą do przodu, to spłynął w szambie jak wiele innych bo po Growing Up nie chce mi się nawet na DM za bardzo potrzeć". I miał kurde rację!!!!!!!! co jest przykre i fatalne. Od TTE wydaje mi się DM jako skok na kasę i masę w przypadku tras. A następny LP zadecyduje, czy straci oddanych czy ich zatrzyma :roll:


Pt lut 17, 2012 21:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Opinie
delete


So lut 18, 2012 14:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Opinie
Czas wrócić do głównego wątku ;).
Dawno temu ściągnąłem z chomika film pod tytułem "World Violation Tour 1990". Ktoś skompilował oryginalny podkład z koncertów z filmikami z trasy. Poszukajcie, polecam :). Produkcja trwa 100 minut.
Trasa moim zdaniem była świetna. Jedna z dwóch najlepszych wersji "Enjoy the silence" (oprócz Devotional Tour) i inne miażdzące aranżacje, wspaniała gra świateł, taniec Dave'a i po raz pierwszy duży ekran z projekcjami, które są świetne!


So mar 17, 2012 18:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:16 pm
Posty: 356
 
Post Re: Opinie
Poster zapowiadający koncert trasy W.V.T., Geteborg -Scandinavium , Szwecja , 5/10 1990
Obrazek


Pn lip 23, 2012 21:09 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team