Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 804 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna strona
Ile lat słuchacie DM? 

Od którego roku słuchasz DM?
1980-1984 7%  7%  [ 65 ]
1985-1989 22%  22%  [ 199 ]
1990-1994 27%  27%  [ 242 ]
1995-1999 14%  14%  [ 128 ]
2000-2004 18%  18%  [ 160 ]
2005- 11%  11%  [ 99 ]
Liczba głosów : 893

Ile lat słuchacie DM? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 19:03 pm
Posty: 60
 
Post Re: ile slucham dm
szczur242 napisał(a):
znowu ten sliski temat 1984 wczesniej nie moglem bo wolalem pilke nozna jezdzenie rowerem i chodzeniem na basen z ojcem na szczeslewice :P swoja droga ile osob fantazjuje fifu przeciez malo wazne ile kto slucha mam prosbe zanim wpiszecie ile sluchacie dm sprawcie ile lat macie w dowodzie zeby nie wyszla chryja ze mieliscie 3 albo 5 lat


Nie zgadzam się! :-)
Mój syn Piotr ma 9 lat, DM słuchał jeszcze w łonie matki, piosenki zna chyba wszystkie. Ma swoje ulubione piosenki.
Radia w aucie nie słuchamy, bo "beznajdziejna muza leci, mamo", i tak non stop katujemy DM :-)
A drugi, który jeszcze siedzi w brzuchu i wyjdzie za 2 tygodnie 08.08, najbardziej lubi basiki z NLMDA i MFTM

Malutka


Wt lip 26, 2011 11:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 19:53 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Prawda, mój dwuletni siostrzeniec uwielbia behind the wheel. I macha rękami na Never Let Me Down Again.


Wt lip 26, 2011 11:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 25, 2011 18:58 pm
Posty: 171
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Listopad-grudzień 2008, czyli I klasa liceum :)


Wt lip 26, 2011 12:00 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
A tak ze 22 lata będzie :D


Wt lip 26, 2011 12:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
30 lat minęło.... :)


Wt lip 26, 2011 13:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
21 lat, czyli tyle ile żyje :nlmda:
Dzięki bratu :D Już od maluśkiego DM !


Wt lip 26, 2011 16:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 20:32 pm
Posty: 10
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
u mnie miłość do DM trwa od 1988 r.


Wt lip 26, 2011 21:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 22, 2010 13:01 pm
Posty: 333
Lokalizacja: where the streets have no name
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Znam od 1995r. Lubię od 1998r. Uwielbiam od 2001 (z przerwami)


Pn sie 01, 2011 17:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 18:35 pm
Posty: 35
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowa. :)

Moi rodzicie zaczęli słuchać DM od albumu "Ultra", więc mogłabym powiedzieć, że zaczęłam słuchać muzyki tego zespołu od tamtego okresu, jednak sama ich muzyką zainteresowałam się po sukcesie singla "Freelove". Słuchałam Depeszów z przerwami, będąc zafascynowaną innymi gatunkami muzyki, zwłaszcza trance'em, jednak teraz znowu powróciłam do ich płyt.


Pn sie 01, 2011 19:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
MARIUS napisał(a):
Co tam koniec lat '70... Znajomy mojego znajomego sluchal DM juz na poczatku lat '60 :8):

Prawdopodobnie dlatego, że był on jeszcze lepszym prawnikiem, z Przemyśla w dodatku.... :)


Śr lis 02, 2011 23:11 pm Zobacz profil
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
u mnie zaczęło się w 96 roku kiedy wujek puścił mi hamburg 84 tak zwana miłość od pierwszego wejrzenia :)


Pt lis 04, 2011 10:30 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Od lutego 1991 roku, pod wpływem niesamowitego Violatora. I te 2 lata oczekiwania na nową płytę, a właściwie kasetę... Wtedy zdawało mi się, że to wieczność. Fajnie, że w latach dziewięćdziesiątych było prawdziwe MTV, gdzie można było oglądać clipy DM. Nie było netu i jak w zapowiedziach VJ-ów usłyszałem, że będzie coś Depechów, to z zapartym tchem przy video czekałem, żeby nagrać. A prawdziwym spełnieniem był weekend z DM, zaraz po wydaniu na singlu I Feel You. Świetne czasy!


Pt lis 04, 2011 14:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
arcadio.dm napisał(a):
Od lutego 1991 roku, pod wpływem niesamowitego Violatora. I te 2 lata oczekiwania na nową płytę, a właściwie kasetę... Wtedy zdawało mi się, że to wieczność. Fajnie, że w latach dziewięćdziesiątych było prawdziwe MTV, gdzie można było oglądać clipy DM. Nie było netu i jak w zapowiedziach VJ-ów usłyszałem, że będzie coś Depechów, to z zapartym tchem przy video czekałem, żeby nagrać. A prawdziwym spełnieniem był weekend z DM, zaraz po wydaniu na singlu I Feel You. Świetne czasy!

Jakbym swoje wspomnienia przeczytał.. ja podobnie :) tyle ze to nie violator a videoclip Everything Counts live ze 101ki zaszczepił we mnie tego bakcyla :)


Wt lis 15, 2011 19:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
1990, od singla world in my eyes, w sumie to od enjoy the silence bo ten utwor przykul moja uwage ale tak naprawde dopiero po uslyszeniu wime zakupilem kasete z albumem Violator :) , to byly piekne czasy, pamietam ze jak uslyszalem violator a pozniej pozostale albumy to wiedzialem ze nareszcie odkrylem Moja Muzyke :) i tyle materialu od razu :) ...
... a teraz na kazdy nowy material trzeba czekac 4 lata ehhh


N lis 20, 2011 2:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 22:51 pm
Posty: 1
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
To był 1988 rok, jechałam na wycieczkę szkolną do brzydkiej ( wtedy ) Warszawy i koleżanka włozyła mi do uszu słuchawki walkmana; leciało "It's a question of lust".... i nigdy mi nie przeszło ;). Przerobiłam ( i nadal przerabiam ) Led Zeppelin, Pearl Jam, Bethowena, Linkin Park, My chemical romance i inne - z grubsza lecę, ale zawsze bardzo otwarta byłam i nie toleruję ludzi uznających ""jedyny słuszny" nurt muzyczny, w każdym razie z DM nigdy mi nie przeszło, co by się w moim życiu nie działo. Są ponadczasowi i ponad-stylowi i doskonale oddają mój stan umysłu, bez względu na to, w jakim stanie ten mój umysł właśnie się znajduje :). Aha, i cieszę się, że mi po tylu latach przyszło do głowy podzielić się tym - moi dawni DM-przyjaciele "rozleźli" się emocjonalnie i uznają, że im teraz wypada tylko hitów z Vivy słuchać. Szkoda.
Ps. Moja córeczka śpiewa ze mną (średnio poprawnie :)) Blasphemous Rumours ( ma 6 lat ) i to jest jej hit nad hitami...


Cz gru 01, 2011 23:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 02, 2011 20:21 pm
Posty: 50
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Witam wszystkich fanów Depeche Mode-użytkowników forum!!!Ja słucham DM od ok.miesiąca, ale mogę z całą pewnością powiedzieć, że jeszcze "trochę" posłucham, bo, co tu dużo mówić wpadłam po uszy :D I cholernie mi z tym dobrze....Oczywiście znałam przedtem Enjoy, czy utwory z ostatniego krążka, bo po prostu słucham bardzo dużo muzyki, wychowałam się na Trójce itd...Jednak około miesiąca temu wysłuchałam na słuchawkach "In your room" i stało się ... jestem zakochana. To było, jak grom z jasnego nieba....


Pt gru 02, 2011 20:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Początek klasy piątej podstawówki, czyli wrzesień 86' - w Pr 1 Polskiego Radia zapodali "A QUESTION OF TIME", pomiędzy jakimś pierdzeniem i koszmarem Limahla (wiadomo czym :lol: ). Majtki mi spadły i tak spadały potem jeszcze wiele razy.... Obecnie już długo są na tyłku, chyba od czasu wydania ULTRA...
Ale kiedyś zdałem sobie sprawę, że majtki mogły opaść wcześniej, gdybym wiedział, że genialny motyw syntezatorowy z przenośnego magnetofonu Grundig, zasłyszany dwa lata wcześniej na wczasach pracowniczych w Pustkowie, to TOLD YOU SO Depeche Mode... Ponieważ nie wiedziałem :idea: , moment połknięcia bakcyla przesunął się w czasie i przestrzeni. :beer:


Pn lut 13, 2012 18:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 21, 2012 13:37 pm
Posty: 66
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Ostatnio wpadły mi foty z podstawówki- :shock: Jezu,jak ja wyglądałam-stylizacja na Dave'a.
Policzyłam sobie ile to już lat i wyszedł dość imponujący wynik:19 lat i wciąż mi ICH mało :)


So lut 25, 2012 21:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
witam ja jestem z rocznika 1985 z tych największych albumów od BC do Ultry za bardzo nie pamiętam,chociaż słuchanie DM rozpocząłem od 1995 lub 1996 roku od wielkiego pięknego Devotional pamiętam ciarki na plecach gdy podkradałem kasetę video mojemu bratu również fanowi DM który mnie zauroczył tą muzyką.Mój brat zaczął słuchać DM bodajrze w 1989 roku miał dużo kaset magnetofonowych, studyjne albumy, koncertowe jak 101, singli np. policy of truth.płyt winylowych chyba nie miał nie pamiętam a szkoda. Dziwne sam nie wiem czemu podkradałem mu te wszystkie kasety, tak żeby o tym nie wiedział. i to był właśnie momęnt gdzie rozpocząłem słuchanie DM. Pozniej przez kilka lat odstawiłem muzykę DM nie wiem z jakich powodów,słuchałem wtedy dużo Jacksona, Roxette do tego zespołu teraz wstydzę się przyznawać i szczególnie byłem fanem Guns N Roses,pozniej Red Hot Chili Peppers wydali swoja płytę Californication która mi się spodobała.Stara miłość nie rdzewieje, rozpocząłem znowu nałogowo słuchać DM i trwa to do dziś z czego się cieszę bo to jest wielka miłość.Patrząc na to dzisiaj zastanawiam się dlaczego wtedy nie słuchałem DM może był to czas dojrzewania nie wiem a żałuje bo wtedy wyszedł album Ultra mój ulubiony,brat go kupił oczywiście a ja jakoś słuchałem go wtedy sporadycznie chociaż bardzo mi się już wtedy podobał.żałuje także koncertu na Służewcu w 2001 roku, brat pojechał oczywiście chciał zabrać mnie ale ja jakoś dziwnie nie chciałem.A to był historyczny koncert po 16 latach w Polsce.Pierwszym albumem na który wyczekiwałem z tęsknotą i wypiekami na twarzy był Playing The Angel pamiętam kupiłem album w dniu jego premiery,poszedłem do kuzyna po discman bo chciałem właśnie przesłuchać na nim album. Powalił mnie na kolana ,gdy usłyszałem pierwsze dzwięki A pain.... poczułem ogromne szczęście i łzy w oczach coś pięknego nie da się opisać słowami.Sotu mnie nie powaliła na kolana za pierwszym razem(powtarzam za pierwszym razem),to jest taki album chyba pierwszy w historii DM który trzeba czasu by on wszedł do głowy na długo sądze że ctaki ył cel jego nagrywania zrobić coś tak nieprzyzwoitego.


Cz wrz 13, 2012 9:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 10, 2011 9:21 am
Posty: 65
Lokalizacja: Zduńska Wola
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
DorisWroc napisał(a):
Ostatnio wpadły mi foty z podstawówki- :shock: Jezu,jak ja wyglądałam-stylizacja na Dave'a.
Policzyłam sobie ile to już lat i wyszedł dość imponujący wynik:19 lat i wciąż mi ICH mało :)

Hej Doris pokaż tą :przytul: fotę...


Cz wrz 13, 2012 13:28 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 804 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team