Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 110  Następna strona
Heaven 
Autor Wiadomość
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Singla jak zwykle tak. album jak zwykle dopiero ze sklepu.


Wt sty 08, 2013 19:14 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
kiedys wyciekaly cale albumy na pare tygodni przed,jesli ta informacja ze singiel jest juz w radiach faktycznie uchodzi za prawdziwa wycieku mozemy sie spodziewac lata chwila w necie


Wt sty 08, 2013 19:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Ciekawe czy stacje radiowe juz dostały nowe dzieło? Jeśli tak to wyeick jest kwestią pewnie kilku,kilkunastu godzin...


@Peters1984 ty udajesz tylko głupka czy ty tak na powaznie?


Wt sty 08, 2013 20:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 19:48 pm
Posty: 82
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Jaki będzie tytuł?

Taki z oficjalnej strony laski Gahana:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 4463_n.jpg

Obrazek


Wt sty 08, 2013 20:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Nie wiem czy to przypadek (pewnie tak...) ale dzis w trojce uslyszalem Wrong. Gdzies tak okolo 18. Sluchacze trojki pewnie potwierdza ze jakikolwiek kawalek DM w trojce (poza wlasnie singlami w czasie ich promocji i audycjami dedykowanymi) tojest ewenement...
Zwiastun???? Pewnie przypadek...


Wt sty 08, 2013 21:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
oj chyba nie do końca. Pan Stelmach (sympatyk/fan DM), Kaczkowski czy nawet Niedźwiecki czasami zapodają nie single. Ale fakt częściej słyszę w jedynce czy radiu Gdańsk coś wyjątkowego.


Wt sty 08, 2013 21:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Najśmieszniejsze jest to że jest tu pełno znawców którzy nie słysząc albumu, spisują go na straty itd.


Wt sty 08, 2013 21:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 16:08 pm
Posty: 8
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
@Młody Marian
Dokładnie, ja też tego nie rozumiem. Wiadomo, że panowie z DM szczyt swojej kariery mają już za sobą, teraz pozostaje tylko "starzenie się z godnością", jednak niektórzy fani ("fani"?) zamiast cieszyć się, że powstaje coś nowego, że znowu można się ekscytować oczekiwaniem na nowy album, wolą narzekać (chyba dla sportu) na coś, czego jeszcze nie mieli okazji usłyszeć/zobaczyć.

Nie chodzi o to, żeby być ideologicznie i bezkrytycznie zapatrzonym w ulubiony zespół, jednak kiedy zamiast radości przynosi to komuś tylko kolejną okazję do narzekań i krytykanctwa, to warto zastanowić się nad zmianą zainteresowań...

A co do umieszczania gejowskich filmików na forum, to jest to kolejny argument za tym, by przed rejestracją każdego użytkownika przeprowadzać z nim rozmowę kwalifikacyjną i poddawać kilkudniowej obserwacji pod okiem specjalisty.
(Ewentualnie można zatrudnić tego pana http://www.youtube.com/watch?v=prt1mN-UiYg)


Wt sty 08, 2013 22:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
fajne powiedzenie " każdy prawdziwy fan kocha DM takie jakie jest" podpisuję się pod tym :banana2:


Wt sty 08, 2013 22:38 pm Zobacz profil
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Tekst spisany ze słuchu przez osobę, która twierdzi, że słyszała Heaven:

sometimes I [CANT UNDERSTAND WORD]
silently
I slowly lose myself
over and over
take comfort in my skin
endlessly
surrender to my will
forever and ever
I dissolve in trust
I will sing with joy
I will end up dust
I’m in heaven
I stand in golden rays
radiantly
I burn a fire of love
Over and over
it sends in endless light
I have embraced the flame
forever and ever
I will scream CANT UNDERSTAND WORD
jump into the void
I will guide the CANT UNDERSTAND WORD
up to heaven


Wt sty 08, 2013 22:39 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2013 22:03 pm
Posty: 133
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Nie wiem jak Wam, ale mi to pachnie robotą Gahanozy


Wt sty 08, 2013 22:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
#Heaven: simple minimalist techno intro hymnal dirge... procession of the cross... that ends with single drum like a heart beat

https://twitter.com/Ultra_Depeche


Wt sty 08, 2013 22:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
@Młody Marian 3 lata od rejestracji i jeszcze nie wiesz, że się nie tłumaczy?


Wt sty 08, 2013 22:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
to wszystko już było 3 str. wcześniej ...


Wt sty 08, 2013 22:59 pm Zobacz profil
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Janko Muzykant 5 napisał(a):
Nie wiem jak Wam, ale mi to pachnie robotą Gahanozy

Ja nie mam takiego odczucia


Wt sty 08, 2013 23:01 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Robota Gahana, bo mało rozbudowana i skomplikowana poezja? :mrgreen:
Autor epepoei w 13 odsłonach pt "NOTHING", mógłby się teraz obrazić...


Wt sty 08, 2013 23:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
5 punktów :lol: Przemknęło mi te "NIC" przez chwile.


Wt sty 08, 2013 23:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
marioosh44 napisał(a):
Nie wiem czy to przypadek (pewnie tak...) ale dzis w trojce uslyszalem Wrong. Gdzies tak okolo 18. Sluchacze trojki pewnie potwierdza ze jakikolwiek kawalek DM w trojce (poza wlasnie singlami w czasie ich promocji i audycjami dedykowanymi) tojest ewenement...
Zwiastun???? Pewnie przypadek...


Zwiastun czego?
Ja słucham trójki i DM leci czesto, jak na polskie radia, wiec nie wiem ocb


Śr sty 09, 2013 0:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Więcor napisał(a):
5 punktów :lol: Przemknęło mi te "NIC" przez chwile.


'
To jest wszystko NIC:) Najlepsze było jak polscy "fani" (większość z forum) DM kiedy dowiedzieli się o złośliwym guzie pęcherza u "Gahanozy" -martwili się jedynie o swoje 200 zł za bilet (kiedy zrealizują), oraz o to- że już odkurzyli swoje uniformy świadczące o byciu fanem DM, wypastowali martensy , przewietrzyli ramoneski , wybielili L501 itd., a nadal nie wiedzą kiedy będzie koncert:):):) Tzn. nieważne czy Dave będzie miał przerzuty nowotworu czy nie i czy np. wyjdzie z podłączoną "chemią" (nawet teraz odpukać jest ryzyko) i to, że nikt z otoczenia zespołu nie ma głowy w takiej sytuacji do myślenia o datach koncertu w jakimś małym państwie w bloku wschodnim...
To tak jakby ktoś z rodziny miał potencjalnie raka, a Wy byście mieli myśleć o tym, czy wysłaliście paczkę z darami do Ugandy na czas.
To obrazuję najlepiej , że w bloku wschodnim liczy się nadal najbardziej uniform i okrzyki- jako demonstracja przynależności do fanów - wszystko jedno zespołu, formacji politycznej itp:)HIPOKRYZJA:)
Można wymyślać "Gahanozy" i inne wygibajozy , rzucać książkami , wyzywać od analfabetów itd. itp. Bycie fanem to nie szacunek do twórcy (twórców)-jako część bycia fanem , tylko zamawianie sobie skrojonych na miarę dzieł , oraz potem odbiór tych dzieł w zwyczajowych uniformach i z określonymi zwyczajowo (tutaj depeszmoł itp.) okrzykami na ustach.To wszystko musi wywoływać nostalgię (ulubione uczucie słowian z bloku wschodniego) -zespół skojarzeń np." w takim stroju pierwszy raz na zlocie się całowałem", "przy tej piosence najlepiej się piło w 1997 z kumplami" itp., W innych okolicznościach można zbluzgać "idoli" , sponiewierać, zeszmacić na forum, za choćby małe odstępstwo "materiału" od "zamówienia" i subiektywnych oczekiwań.
Natomiast np. na koncercie obowiązują określone maniery i uniformy (np. w Hawajskiej koszuli i sportowych butach np. amerykańskich Nike -to już nie fan, nieważne co w sercu:)) To jest na takiej zasadzie jak np. Katolik nie może w kościele żuć gumy , albo się śmiać czy być w czapce-natomiast w domu poza świątynią i czujnym okiem współwyznawców nie musi być nawet katolikiem- i najczęściej tak jest:) Taka hipokryzja -charakterystyczna dla bloku wschodniego pokazówka.
Podsumowując - bycie fanem DM (czy kogo-czegokolwiek innego ) to nie tylko uniform i zespół utartych manier na pokaz- to tylko miłe dodatki.

Jeszcze jedno - takiego "mędzenia" o nieistniejącym jeszcze oficjalnie, nigdy nie słyszanym utworze to chyba nawet tutaj w historii jeszcze nie było:))) "Fanom" już się nie podoba- ważne , że martensy wypastowane czekają:))


Śr sty 09, 2013 14:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Ja od jakiegos czasu czytajac to forum to dochodze do wniosku że sluchanie DM prowadzi w linii prostej do problemow psychicznych i zaczynam miec obawy o siebie. Jak nie narzekanie na nieslyszany utwor, to epopeje o pecherzu Dave'a.
My tu o "niebie" a wy o chlebie.


Śr sty 09, 2013 14:46 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team