´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Ile lat s┼éuchacie DM?

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 804 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Nast─Öpna strona
Ile lat s┼éuchacie DM? 

Od którego roku słuchasz DM?
1980-1984 7%  7%  [ 65 ]
1985-1989 22%  22%  [ 199 ]
1990-1994 27%  27%  [ 242 ]
1995-1999 14%  14%  [ 128 ]
2000-2004 18%  18%  [ 160 ]
2005- 11%  11%  [ 99 ]
Liczba głosów : 893

Ile lat s┼éuchacie DM? 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lut 01, 2013 20:15 pm

Post Re: Ile lat s┼éuchacie DM?
w wieku 14 chyba te┼╝ nie ┼║le. :mrgreen:

Pn mar 18, 2013 18:19 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So mar 23, 2013 22:15 pm

Depeszka98 napisał(a):
w wieku 14 chyba te┼╝ nie ┼║le. :mrgreen:

mia┼éem 12 lat jak w szkole w swietlicy katowali┼Ťmy Music for the masses.... Things you said... od tego si─Ö zaczelo.... Bo┼╝e to juz 24 lata.!!!!!!!!!!!!

Śr mar 27, 2013 19:03 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sty 30, 2013 14:21 pm

Pierwszy kontakt z DM to gdzie┼Ť rok 87-88 , ojciec kupi┼é winyla The Singles.
Do dzis pami─Ötam jak ┼Ťpiewa┼éem z Mas┼éem i Serem :oops: heheh. Ale prawdziwa przygoda to od roku 1990. Zagubiony m┼éody cz┼éowiek z problemami szuka┼é zrozumienia i ukojenia. Nalbli┼╝ej wtedy by┼é jedyny przyjaciel: Depeche Mode. Ws┼éuchujac sie w trzaski walkmana , mo┼╝na by┼éo wyp┼éaka─ç si─Ö do poduszki a muzyka koi┼éa wszystko. To by┼é jedyny lek. Tak jest do dnia dzisiejszego.

Śr mar 27, 2013 20:04 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür mar 27, 2013 21:12 pm

martin.k. napisał(a):
Ale prawdziwa przygoda to od roku 1990. Zagubiony młody człowiek z problemami szukał zrozumienia i ukojenia. Nalbliżej wtedy był jedyny przyjaciel: Depeche Mode. Wsłuchujac sie w trzaski walkmana , można było wypłakać się do poduszki a muzyka koiła wszystko. To był jedyny lek. Tak jest do dnia dzisiejszego.
To podobnie by┼éo ze mn─ů. Wszystko zacz─Ö┼éo si─Ö od Route 66, potem Strangelove i od album├│w Music for the Masses i oczywi┼Ťcie Violator. 13-14 lat to okres g┼éupiego buntu i szukania swojej w┼éasnej drogi, w tym muzycznej. Rany, jak sobie przypomn─Ö to "ganianie" w podstaw├│wce za to, ┼╝e s┼éucham DM :roll: A ja - nie┼Ťmia┼éa szara myszka - z dum─ů chodzi┼éam z przypi─Öt─ů do kurtki plakietk─ů z literami DM :D

Śr mar 27, 2013 21:41 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lip 25, 2011 19:58 pm

2008

Śr mar 27, 2013 23:43 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): So maja 16, 2009 13:14 pm

A mnie trafi┼éo w 1990. Pami─Ötam jak dzisiaj. By┼éam na studiach, akademik, zero radia, o telewizorze nie wspomn─Ö, a o internecie tym bardziej :). W ka┼╝dym razie, w tym czasie zna┼éam ju┼╝ DM, s┼éysza┼éam ich kilka utwor├│w, Ale jako┼Ť nie zapada┼éy mi zbytnio w pami─Ö─ç. A┼╝ w jaki┼Ť spos├│b sta┼éam si─Ö wsp├│┼éposiadaczk─ů kasety ze 101. I z po┼╝yczanym na nocki walkmanem od kogos ''na pi─Ötrze'' sp─Ödza┼éam d┼éugie godziny ws┼éuchuj─ůc si─Ö w ka┼╝d─ů nut─Ö. To by┼éo jak ol┼Ťnienie. Potem szale┼ästwo mi troszk─Ö odpu┼Ťci┼éo, a┼╝ us┼éysza┼éam SOFAD i zobaczy┼éam Devotional. No i koniec. Nie by┼éo ju┼╝ nic innego. Z r├│┼╝nymi ┼╝yciowymi przerwami s┼éucham DM do znudzenia. M─ů┼╝ si─Ö na mnie czasami troch─Ö dziwnie patrzy, ale latoro┼Ťl, osiemnastoletnia prawie, w pe┼éni mnie popiera i rozumie. Obydwoj─Ö zas┼éuchujemy si─Ö teraz w Delcie i analizujemy, analizujemy.
Ehhh, ┼╝ycie jest jednak pi─Ökne kiedy w tle brzmi DM.

Cz mar 28, 2013 1:39 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lut 01, 2013 20:15 pm

Malina76 napisał(a):
A ja - nie┼Ťmia┼éa szara myszka - z dum─ů chodzi┼éam z przypi─Öt─ů do kurtki plakietk─ů z literami DM :D

ja teraz chodz─Ö z dum─ů po szkole z plakietk─ů DM, ale r├│┼╝nica jest taka ┼╝e na szcz─Ö┼Ťcie wszyscy to szanuj─ů. :mrgreen:

Cz mar 28, 2013 20:27 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 28, 2013 11:45 am

DM słucham od 1990 roku, a konkretnie od singla "Personal Jesus / Dangerous". I tak nieprzerwanie od 22 lat :nlmda:
Do dzisiaj pami─Ötam, jak wiele godzin w 91 i 92 roku sp─Ödzi┼éem w s┼éuchawkach na uszach, s┼éuchaj─ůc Violatora i graj─ůc w River Raid na poczciwym Atari :) I pami─Ötam rozbity nos, kiedy to kilku osiedlowych cwaniak├│w postanowi┼éo mnie ukara─ç za koszulk─Ö z r├│┼╝─ů :evil:

Pt mar 29, 2013 18:24 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 08, 2003 22:30 pm

Rok 1985 LP3 i Shake the disease. Zakocha┼éam si─Ö bez pami─Öci. Potem kaseta The singles 81 - 85 kupiona na Z─ůbkowskiej w bramie :)
Niestety rodzice nie pu┼Ťcili mnie na koncert na Torwarze, ale sercem by┼éam tam.
I kurcze za 2 lata to b─Ödzie 30 rocznica :8):

Pt mar 29, 2013 18:58 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn gru 10, 2007 1:54 am

Od Speak&Spell..... :D Tora Tora Tora mnie zaintrygowa┼éa. Postanowi┼éam uwa┼╝a─ç na ten zesp├│┼é, jak sobie b─Öd─ů dalej poczyna─ç...
Czyli ile lat?....
Hmmmmm..... 32 lata. :)
32 lata - i każda następna płyta sprawiała, że nie przestawałam się interesować, co dalej....
:nlmda:

Pt mar 29, 2013 19:54 pm Zobacz profil

Kurcze, fajnie masz :) :8): Pami─Ötasz premier─Ö ka┼╝dego albumu, swoje pierwsze reakcje itd?

So mar 30, 2013 1:08 am

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 11, 2007 13:51 pm

Elegancja! Panie Uznanie :)

ps. motyla noga One zaczęły słuchac jak ja dopiero ogarniałem kolor złoty - lanie w galoty :lol:

So mar 30, 2013 1:18 am Zobacz profil

Trzy razy odpisałam i trzy razy skasowałam... :lol:
Wychodzi za d┼éugie opowiadanie. Przez te lata ┼Ťwiat si─Ö bardzo szybko i totalnie zmieni┼é.
Reakcja? W┼éa┼Ťciwie - za ka┼╝dym razem taka sama : niecierpliwe oczekiwanie na wie┼Ťci, ┼╝e b─Ödzie/jest co┼Ť nowego. Potem zdobywanie kasety/p┼éyty. Obecnie - pierwszy jest wyciek.... :wink:
No i pierwszy raz.... W milczeniu... Kompletnie nigdy nie wiem, co my┼Ťl─Ö... :lol: Niesamowite emocje w trakcie...
Za ka┼╝dym razem raczej prawie nic mi si─Ö nie podoba, a potem zaczyna podoba─ç wszystko. :lol:
Depeche Mode to nie jest jaka┼Ť jedyna mi┼éo┼Ť─ç mojego ┼╝ycia. Ale - ta - trwa. :)

So mar 30, 2013 2:19 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür wrz 14, 2005 12:02 pm

O rety. Alez to musial byc szok dla Ciebie Construction Time Again :shock: :shock: ...A potem Black Celebration. :shock: Ja jeszcze wtedy sluchalem mamy i taty.

So mar 30, 2013 5:01 am Zobacz profil

Szokiem to raczej SOFAD był.... Oraz chudy Gahan. Umarłam ze strachu, że nie przeżyje tego....
ULTRA. Wstać z kolan nie mogłam. Długo.
Exciter? To jest chyba jednak najlepszy album. :D Cho─ç wi─Ökszo┼Ť─ç si─Ö z t─ů opini─ů nie zgadza.... :)
Szokiem tak┼╝e by┼éa PTA. To by┼éa du┼╝a zmiana... Totalna, je┼Ťli por├│wna─ç j─ů do Excitera....
SOTU..... Trudne to by┼éo, ale wesz┼éo. Nawet do┼Ť─ç szybko i na d┼éugo. :wink:
Delta - jest moja. :lol:

Tw├│rczo┼Ť─ç do Violatora nie kojarzy mi si─Ö z ┼╝adnym zaskoczeniem. Dla mnie ka┼╝dy nast─Öpny album by┼é ┼Ťwiadectwem zmian w muzyce i rozwoju grupy. ABF, CTA, SGR - uwielbiam te albumy!!!! BC d┼éugo mi nie pasowa┼éa. M├│j op├│r z┼éama┼éa Mucha... :)
MFTM - miodzio od pierwszego wysłuchania. Violator - wiadomo. Cudo to było. :D Wcale mnie nie dziwi, że wywołał taki szał....

Tw├│rczo┼Ť─ç pan├│w DM towarzyszy mi przez wi─Ökszo┼Ť─ç ┼╝ycia. I ani razu mnie nie zawiedli. Kocham ich za to. :)

So mar 30, 2013 12:50 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 08, 2003 22:30 pm

Podzielam zdanie kole┼╝anki, ┼╝e chudy Gahan to by┼é szok ......, potem z zapartym tchem ogl─ůda┼éam Devotional i ma┼éo nie umar┼éam jak skoczy┼é w publik─Ö. Og├│lnie wra┼╝enia estetyczne z tej trasy marne, ale dziekowa─ç Bogu, ┼╝e si─Ö pozbiera┼é. Wielkim sentymentem s─ů dla mnie czasy Black Celebration, MFTM w kt├│rej si─Ö bezgranicznie zakocha┼éam, kiedy by┼éa nas garstka w Warszawie, a potem wysyp depesz├│w ......
Po SOTU zacz─Ö┼éam tracic nadziej─Ö, ┼╝e jeszcze nagraj─ů co┼Ť fajnego- do dzi┼Ť :D

So mar 30, 2013 15:17 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sie 04, 2004 13:50 pm

Bachencja napisał(a):
Od Speak&Spell..... :D
Czyli ile lat?....
Hmmmmm..... 32 lata. :)
:

ciocia ? :wink:

N mar 31, 2013 18:03 pm Zobacz profil WWW

Mi ju┼╝ min─Ö┼éo 21 lat odk─ůd s┼éucham dM ( od czas├│w zer├│wki ) - kwiecie┼ä 1992 rok ... Stary kana┼é MTV, czasy zer├│wki wcze┼Ťniej m─Öczy┼éem kaset─Ö DM - megamix vol 2 z megamixami people are people, photographic oraz pami─Ötam yazoo tam by┼éo :) jak zobaczy┼éem pierwszy raz teledysk '' I Feel You '' to z pocz─ůtku nie mog┼éem si─Ö pogodzi─ç, ┼╝e to dM :) brakuje tych czas├│w oj brakuje :D

Pn kwi 01, 2013 23:27 pm

Aga napisał(a):
Podzielam zdanie kole┼╝anki, ┼╝e chudy Gahan to by┼é szok ......, potem z zapartym tchem ogl─ůda┼éam Devotional i ma┼éo nie umar┼éam jak skoczy┼é w publik─Ö.

Bachencja napisał(a):
Szokiem to raczej SOFAD był.... Oraz chudy Gahan. Umarłam ze strachu, że nie przeżyje tego....

No patrzcie, to ju┼╝ s─ů te┼╝ i moje wspomnienia i zaskoczenia. Czyli nie s┼éuchaj─ůc DM od wczesnych lat '80 nie straci┼éem najwi─Ökszych niespodzianek :wink:

Wt kwi 02, 2013 10:33 am

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 09, 2010 12:59 pm

Ja od 1998-99 kiedy to pozna┼éem swoj─ů ┼╝on─Ö depesz├│w─Ö - czyli gdzie┼Ť w okolicach singles├│w.

Wt kwi 02, 2013 13:45 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 804 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 6 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: