Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 804 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona
Ile lat słuchacie DM? 

Od którego roku słuchasz DM?
1980-1984 7%  7%  [ 65 ]
1985-1989 22%  22%  [ 199 ]
1990-1994 27%  27%  [ 242 ]
1995-1999 14%  14%  [ 128 ]
2000-2004 18%  18%  [ 160 ]
2005- 11%  11%  [ 99 ]
Liczba głosów : 893

Ile lat słuchacie DM? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 19:15 pm
Posty: 33
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
w wieku 14 chyba też nie źle. :mrgreen:


Pn mar 18, 2013 17:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 23, 2013 21:15 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Rzeszów
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Depeszka98 napisał(a):
w wieku 14 chyba też nie źle. :mrgreen:

miałem 12 lat jak w szkole w swietlicy katowaliśmy Music for the masses.... Things you said... od tego się zaczelo.... Boże to juz 24 lata.!!!!!!!!!!!!


Śr mar 27, 2013 18:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 30, 2013 13:21 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Przemyśl
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Pierwszy kontakt z DM to gdzieś rok 87-88 , ojciec kupił winyla The Singles.
Do dzis pamiętam jak śpiewałem z Masłem i Serem :oops: heheh. Ale prawdziwa przygoda to od roku 1990. Zagubiony młody człowiek z problemami szukał zrozumienia i ukojenia. Nalbliżej wtedy był jedyny przyjaciel: DEPECHE MODE. Wsłuchujac sie w trzaski walkmana , można było wypłakać się do poduszki a muzyka koiła wszystko. To był jedyny lek. Tak jest do dnia dzisiejszego.


Śr mar 27, 2013 19:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 20:12 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Słupsk
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
martin.k. napisał(a):
Ale prawdziwa przygoda to od roku 1990. Zagubiony młody człowiek z problemami szukał zrozumienia i ukojenia. Nalbliżej wtedy był jedyny przyjaciel: DEPECHE MODE. Wsłuchujac sie w trzaski walkmana , można było wypłakać się do poduszki a muzyka koiła wszystko. To był jedyny lek. Tak jest do dnia dzisiejszego.
To podobnie było ze mną. Wszystko zaczęło się od Route 66, potem Strangelove i od albumów Music for the Masses i oczywiście Violator. 13-14 lat to okres głupiego buntu i szukania swojej własnej drogi, w tym muzycznej. Rany, jak sobie przypomnę to "ganianie" w podstawówce za to, że słucham DM :roll: A ja - nieśmiała szara myszka - z dumą chodziłam z przypiętą do kurtki plakietką z literami DM :D


Śr mar 27, 2013 20:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 25, 2011 18:58 pm
Posty: 171
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
2008


Śr mar 27, 2013 22:43 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So maja 16, 2009 12:14 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Belfast/Gdańsk
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
A mnie trafiło w 1990. Pamiętam jak dzisiaj. Byłam na studiach, akademik, zero radia, o telewizorze nie wspomnę, a o internecie tym bardziej :). W każdym razie, w tym czasie znałam już DM, słyszałam ich kilka utworów, Ale jakoś nie zapadały mi zbytnio w pamięć. Aż w jakiś sposób stałam się współposiadaczką kasety ze 101. I z pożyczanym na nocki walkmanem od kogos ''na piętrze'' spędzałam długie godziny wsłuchując się w każdą nutę. To było jak olśnienie. Potem szaleństwo mi troszkę odpuściło, aż usłyszałam SOFAD i zobaczyłam Devotional. No i koniec. Nie było już nic innego. Z różnymi życiowymi przerwami słucham DM do znudzenia. Mąż się na mnie czasami trochę dziwnie patrzy, ale latorośl, osiemnastoletnia prawie, w pełni mnie popiera i rozumie. Obydwoję zasłuchujemy się teraz w Delcie i analizujemy, analizujemy.
Ehhh, życie jest jednak piękne kiedy w tle brzmi DM.


Cz mar 28, 2013 0:39 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 19:15 pm
Posty: 33
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Malina76 napisał(a):
A ja - nieśmiała szara myszka - z dumą chodziłam z przypiętą do kurtki plakietką z literami DM :D


ja teraz chodzę z dumą po szkole z plakietką DM, ale różnica jest taka że na szczęście wszyscy to szanują. :mrgreen:


Cz mar 28, 2013 19:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 28, 2013 10:45 am
Posty: 2
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
DM słucham od 1990 roku, a konkretnie od singla "Personal Jesus / Dangerous". I tak nieprzerwanie od 22 lat :nlmda:
Do dzisiaj pamiętam, jak wiele godzin w 91 i 92 roku spędziłem w słuchawkach na uszach, słuchając Violatora i grając w River Raid na poczciwym Atari :) I pamiętam rozbity nos, kiedy to kilku osiedlowych cwaniaków postanowiło mnie ukarać za koszulkę z różą :evil:


Pt mar 29, 2013 17:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Rok 1985 LP3 i Shake the disease. Zakochałam się bez pamięci. Potem kaseta The singles 81 - 85 kupiona na Ząbkowskiej w bramie :)
Niestety rodzice nie puścili mnie na koncert na Torwarze, ale sercem byłam tam.
I kurcze za 2 lata to będzie 30 rocznica :8):


Pt mar 29, 2013 17:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Od Speak&Spell..... :D Tora Tora Tora mnie zaintrygowała. Postanowiłam uważać na ten zespół, jak sobie będą dalej poczynać...
Czyli ile lat?....
Hmmmmm..... 32 lata. :)
32 lata - i każda następna płyta sprawiała, że nie przestawałam się interesować, co dalej....
:nlmda:


Pt mar 29, 2013 18:54 pm Zobacz profil
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Kurcze, fajnie masz :) :8): Pamiętasz premierę każdego albumu, swoje pierwsze reakcje itd?


So mar 30, 2013 0:08 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Elegancja! Panie Uznanie :)

ps. motyla noga One zaczęły słuchac jak ja dopiero ogarniałem kolor złoty - lanie w galoty :lol:


So mar 30, 2013 0:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Trzy razy odpisałam i trzy razy skasowałam... :lol:
Wychodzi za długie opowiadanie. Przez te lata świat się bardzo szybko i totalnie zmienił.
Reakcja? Właściwie - za każdym razem taka sama : niecierpliwe oczekiwanie na wieści, że będzie/jest coś nowego. Potem zdobywanie kasety/płyty. Obecnie - pierwszy jest wyciek.... :wink:
No i pierwszy raz.... W milczeniu... Kompletnie nigdy nie wiem, co myślę... :lol: Niesamowite emocje w trakcie...
Za każdym razem raczej prawie nic mi się nie podoba, a potem zaczyna podobać wszystko. :lol:
Depeche Mode to nie jest jakaś jedyna miłość mojego życia. Ale - ta - trwa. :)


So mar 30, 2013 1:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
O rety. Alez to musial byc szok dla Ciebie Construction Time Again :shock: :shock: ...A potem Black Celebration. :shock: Ja jeszcze wtedy sluchalem mamy i taty.


So mar 30, 2013 4:01 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Szokiem to raczej SOFAD był.... Oraz chudy Gahan. Umarłam ze strachu, że nie przeżyje tego....
ULTRA. Wstać z kolan nie mogłam. Długo.
Exciter? To jest chyba jednak najlepszy album. :D Choć większość się z tą opinią nie zgadza.... :)
Szokiem także była PTA. To była duża zmiana... Totalna, jeśli porównać ją do Excitera....
SOTU..... Trudne to było, ale weszło. Nawet dość szybko i na długo. :wink:
Delta - jest moja. :lol:

Twórczość do Violatora nie kojarzy mi się z żadnym zaskoczeniem. Dla mnie każdy następny album był świadectwem zmian w muzyce i rozwoju grupy. ABF, CTA, SGR - uwielbiam te albumy!!!! BC długo mi nie pasowała. Mój opór złamała Mucha... :)
MFTM - miodzio od pierwszego wysłuchania. Violator - wiadomo. Cudo to było. :D Wcale mnie nie dziwi, że wywołał taki szał....

Twórczość panów DM towarzyszy mi przez większość życia. I ani razu mnie nie zawiedli. Kocham ich za to. :)


So mar 30, 2013 11:50 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Podzielam zdanie koleżanki, że chudy Gahan to był szok ......, potem z zapartym tchem oglądałam Devotional i mało nie umarłam jak skoczył w publikę. Ogólnie wrażenia estetyczne z tej trasy marne, ale dziekować Bogu, że się pozbierał. Wielkim sentymentem są dla mnie czasy Black Celebration, MFTM w której się bezgranicznie zakochałam, kiedy była nas garstka w Warszawie, a potem wysyp depeszów ......
Po SOTU zaczęłam tracic nadzieję, że jeszcze nagrają coś fajnego- do dziś :D


So mar 30, 2013 14:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Bachencja napisał(a):
Od Speak&Spell..... :D
Czyli ile lat?....
Hmmmmm..... 32 lata. :)
:

ciocia ? :wink:


N mar 31, 2013 17:03 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Mi już minęło 21 lat odkąd słucham dM ( od czasów zerówki ) - kwiecień 1992 rok ... Stary kanał MTV, czasy zerówki wcześniej męczyłem kasetę DM - megamix vol 2 z megamixami people are people, photographic oraz pamiętam yazoo tam było :) jak zobaczyłem pierwszy raz teledysk '' I Feel You '' to z początku nie mogłem się pogodzić, że to dM :) brakuje tych czasów oj brakuje :D


Pn kwi 01, 2013 22:27 pm
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Aga napisał(a):
Podzielam zdanie koleżanki, że chudy Gahan to był szok ......, potem z zapartym tchem oglądałam Devotional i mało nie umarłam jak skoczył w publikę.

Bachencja napisał(a):
Szokiem to raczej SOFAD był.... Oraz chudy Gahan. Umarłam ze strachu, że nie przeżyje tego....

No patrzcie, to już są też i moje wspomnienia i zaskoczenia. Czyli nie słuchając DM od wczesnych lat '80 nie straciłem największych niespodzianek :wink:


Wt kwi 02, 2013 9:33 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 11:59 am
Posty: 31
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Ile lat słuchacie DM?
Ja od 1998-99 kiedy to poznałem swoją żonę depeszówę - czyli gdzieś w okolicach singlesów.


Wt kwi 02, 2013 12:45 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 804 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team