Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1020 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 51  Następna strona
Sneaker Pimps + I Am X 
Autor Wiadomość
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Ja mam odwrotnie, wszystkie kolejne płyty X mnie zachwycały a ta nie zrobiła na mnie w ogóle wrażenia. Bardzo podobają mi się Under Atomic Skies, Quiet The Mind i I Come With Knives, reszta na zwyczajnym poziomie pod tytułem "ok".


So mar 30, 2013 16:40 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
http://www.setlist.fm/setlist/iamx/2013 ... 8846f.html

Jakoś spodziewałem się wiecej, ale w sumie dopiero to 2 koncerty były.


N mar 31, 2013 15:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Mnie album nie wciągnął i jest to zniżka formy od czasu wydania poprzedniego albumu.

Widział już ktoś dvd "You can be happy"? Jestem ciekaw dokładnej zawartości i czy jest warte zakupu...


Pt kwi 05, 2013 20:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 23:21 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Vanilla Sky
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
@kroll ja się uśmiechnę do Ciebie :wink: 23 listopada, kiedy zagrają koncert w Stodole
Na 101 % melduje się na koncercie i zabiorę przy okazji stare foty z koncertu ze Szczecina, przydadzą się na autografy :)


Śr kwi 10, 2013 11:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
@SHINE: oczywiście jesteś mile widziana, zapraszam, B&B zapewniam :)


Śr kwi 10, 2013 22:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Setlista z Berlina:

Animal Impulses
Sorrow
Kiss + Swallow
Kingdom of Welcome Addiction
Spit It Out
Tear Garden
My Secret Friend
Trials
The Unified Field
Cold Red Light
Walk With the Noise
Music People
The Alternative

I Come With Knives
President
Nightlife


Pt kwi 12, 2013 13:59 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Bardzo dobry koncert, nowa panna na klawiszach z daleka bardzo apetyczna ;) Setlista bez zarzutów, wokalnie super, muzycznie świetnie, fajne zmiany aranżacyjne w niektórych utworach. Jedyny minus i to duży to brak świateł na scenę od frontu przez co zespół był kompletnie nieoświetlony. Już kiedyś coś takiego w na festiwalu w Łodzi było i wnerwiało mnie to potwornie, tutaj byłem dużo bliżej sceny więc nieco lepiej ale i tak bezsensu.


Pt kwi 12, 2013 14:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
aby nie było widać playbacku :wink:
Tak poważnie, warto było zrobić sobie przerwę od koncertowego IAMX, najlepszy technicznie koncert IAMX jaki widziałem, przestali pajacować na scenie, zaczęli grać i to jak. Świetne aranże starszych utworow, nieźle wkomponowane nowe rzeczy. Zaczyna się z tego robić zupełnie dojrzały, świadomy band.


So kwi 13, 2013 0:21 am Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 27, 2013 19:03 pm
Posty: 4
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Czy zna ktoś z Was może sklep, w którym da się nabyć fizyczną wersję nowego IAMX w jakiejś normalnej cenie? Najlepiej polski, ew. zagraniczny z tanią przesyłką. Na takt24 wołają sobie razem z wysyłką ponad 8 dych, wydaje mi się, że to sporo ;)


Pn kwi 22, 2013 12:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
relacja z Berlina
http://electr-on.pl/modules.php?name=Re ... ent&id=112


Cz kwi 25, 2013 13:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Więc jednak playback? ;)


Cz kwi 25, 2013 17:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 06, 2011 19:53 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
IAMX lubię bardzo. Ostatni album, mimo że jest dość spokojniejszy od swoich poprzedników, to przyjemnie się go słucha. Chyba najbardziej z tej płyty przypadł mi kawałek "Screams", ciekawy utwór. :) Chętnie przejechałabym się na ich koncert.


N maja 12, 2013 18:16 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Nie wiedziałam!ZE JEST TAKI TEMAT!Byłam na ich koncercie w Jarocinie w 2009 i to był taki POWER,że szok!!!Kurde aż głupio mi się zrobiło,gdy przez chwilę zdradziłam DM bo pomyślałam,Jeju,ale oni graja na żywo Depesze nawet tyle energii na koncercie mi nie przekazali .Moze tez dlatego,ze pomiedzy dm a fanami jednak jest bariera...barierki;),a Kris to przeskakuje,skacze na tłum,dave tak sie zachowywał moze na devotionalu i tyle emocji z siebie dawał,ale własnie wiek tez robi swoje.Jednak nie mozna dm i IAMX porównywac.Na koncercie w Jarocinie KRIS NADAŁADOWAŁ mnie taka energia,ze starczyło chyba na cały rok do dm w 2010.:)Naprawde po prostu wielkie bum na scenie!!
Nigdy wczesniej czegos takiego nie widziałam,troche jakby teatr ,troche jak zespół grajacy bardzo emocjonalna muze,ze wchodzaca niemal w jakas drame,czy teatr.Kolezanka mojej siostrzenicy złapała recznik:)haha wbili mnie w ziemie w Jarocinie,a jak szłam na ich koncert to słabo znałam ich tworczosc,tylko po łebkach....nie spodziewałam sie takiego szoł,ale faktycznie mam wrazenie,ze corner sie inspiruje bardzo pRINCEM,albo po propstu fizjonomie taka ma
kto wiec cos o jakims koncercie iamx?teraz?jakos ?graja?


So lip 06, 2013 10:06 am
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Byli miesiąc temu w Warszawie i będą w listopadzie w Warszawie i Krakowie.


So lip 06, 2013 15:28 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
jade..bez dwóch zdań ..!!


Śr lip 31, 2013 21:31 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:36 pm
Posty: 1070
Lokalizacja: Jelenia GORE'a
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Oświadczenie zespołu:

Dear friends of IAMX,

Chris' condition has not been improving as originally we all hoped for. He has been advised by his medical team in the UK to stay under close watch for the next 8 weeks and avoid any major activities for at least six months. Therefore, with our deepest regret, we have been forced to cancel all remaining IAMX shows for the rest of this year.

We are in communication with the promoters to re-schedule the shows for next year. All purchased tickets will be valid for the new dates. Additionally, promoters will arrange for ticket refunds if that would be the case.

We would like to take this opportunity to thank all of you for your support and love.

IAMX management


Pt sie 16, 2013 14:17 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2005 10:36 am
Posty: 449
Lokalizacja: Wrocław/Płock
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i do nas :roll:


Pt sie 16, 2013 18:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2011 16:01 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
O cholera :o
Niech się Krzysztof kuruje i odpoczywa. Zdrowie najważniejsze.


Pt sie 16, 2013 19:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Podobno chodzi o bezsenność.


Pt sie 16, 2013 20:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: Sneaker Pimps + I Am X
Po wielu miesiącach przesłuchałem i odpłynąłem. Co za płyta, piękna, nostalgiczna, płynąca, pochłaniająca bez reszty i emocjonalnie cholera rozrywa. Świetne szybsze porywające I Come With Knives na początek i głęboki Trials na końcu a w środku najpiękniejsza Trójca następująca po sobie od czasu Kiss&Swallow (tu Czwórca: Simple Girl, Mercy, Your Joy Is My Low, I Like Pretending) czyli emocjonalno nostalgiczno przygniatające Quiet the Mind, Under Atomic Skies i Screams. Ponadto bardzo dobry taneczny Walk With The Noise i wwiercający się odgłosem wiertarki Sorrow oraz gęsty i lepki The Adrenalin Room uzupełniają moc tego dzieła. Nie przeszkadza też standardowy reprezentant trupy wędrownej Land of Broken Promises a skrzypce i pianinko dodają mu uroku. Odstają jedynie Come Home i Animal Impulses (znowu trupa) i jakby nie pasujący do reszty The Unified Field.
Przepiękna płyta. Delta powędrowała chwilowo na półkę.
Zdrzemnij się Chris i dalej pieść moje małżowiny.


Pn wrz 23, 2013 23:08 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1020 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team