Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
mesh 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: mesh
album dobry,ale zbyt monotonny.Wiem ze to jest concept album,ale piosenki brzmią bardzo podobnie,utrzymane są w podobnym rytmie,tak naprawdę różnią się od siebie glównie melodią i słowami.

ale nie jest źle


N mar 17, 2013 11:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: mesh
Mam takie samo odczucie jak mój poprzednik. Płyta wydaje mi się nawet nieco przydługa i nie zawsze dam radę przesłuchać ją do końca... Zupełnie inaczej słucha się bonusowego dysku - tu nie ma miejsca na nudę. Od 4 płyt grają praktycznie to samo, co nie znaczy, że mi się nie podoba. Po prostu wiedziałem, czego się spodziewać i to dostałem, chociaż to mojej ulubionej " The Point At Which It Falls Apart " jej daleko.


Pn mar 18, 2013 12:47 pm Zobacz profil
 
Post Re: mesh
Pyszne to to. Weszło od razu, bez mydła. Zobaczymy, czy nie wyjdzie. Dzięki @AB


Śr mar 20, 2013 21:50 pm

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 16:56 pm
Posty: 225
Lokalizacja: ŁÓDŹ BAŁUTY
 
Post Re: mesh
Świetny album!


Pt mar 22, 2013 11:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: mesh
Już mnie znudziła... Daję radę do 8-9 kawałka. Szkoda.


So mar 23, 2013 21:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: mesh
a w Berlinie było tak:
http://electr-on.pl/modules.php?name=Re ... ent&id=110


Wt kwi 09, 2013 21:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
Dla mnie dużym plusem jest to, że zagrali na nowej trasie You didn't want me w nowej wersji, czego bardzo wcześniej chciałem. Miło by było gdyby też sięgnęli bardziej do starszych płyt i np. zagrali Shatters :D

Koncert w Berlinie bardzo żywiołowy, a takie numery jak Fragile tylko podnosiły temperaturę. W Warszawie nie było gorzej, choć publika znacznie mniej liczna.
Chórki dawały jeszcze radę, choć z Geoffem było nieco lepiej ;)

"Obserwując późniejsze set listy z koncertów reszty trasy, kolejność ta, uległa jednak odwróceniu, tak jak bym sobie tego życzył. "
Z tym to się jak najbardziej zgadzam. Na ostatnich koncertach w Niemczech doszło również "Crash" i "Not prepared", więc każdy mógłby być zadowolony :)

Obrazek


Pn kwi 22, 2013 21:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
Adjust Your Set będzie nowym singlem zaplanowanym na wrzesień wraz z nowymi datami koncertów tej jesieni :)
Będą trzy miksy tytułowego utworu i ekskluzywny B-side :8):


Wt cze 18, 2013 18:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: mesh
dobry wybór,najlepsza piosenka na albumie,i jak dla mnie piosenka roku jak na razie


Śr cze 19, 2013 14:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
Ja za to spodziewałem się innego wyboru, ale na singla będę czekać niecierpliwie :)


Cz cze 20, 2013 17:09 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: mesh
na single wybiera się nie zawsze najlepsze numery,a te najbardziej chwytliwe.oprócz AYS potencjał singlowy ma tez When The City Breathes-na to liczyłeś?


Wt cze 25, 2013 16:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
Nie. Najbardziej na Taken For Granted lub mogło być też You Want What's Owed To You :)


Wt cze 25, 2013 17:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
Bilet na Berlin kupiony. See you ;)


Wt lip 23, 2013 19:34 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: mesh
bardzo dobry album ale dla mnie zdecydowanie wybijaja sie dwie genialne piosenki - taken for granted i this is the time :)


N sie 11, 2013 2:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
8 listopada wyjdzie nowy singiel...

Obrazek

1 Adjust Your Set (MABOOSE Radio Version)
2 Adjust Your Set (Club Version)
3 Walk Of Shame
4 Adjust Your Set (Ballad Version)
5 Adjust Your Set (Rob Dust RMX)


Śr paź 16, 2013 12:13 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
http://www.mesh.co.uk/adjustyourset/


So paź 26, 2013 14:35 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn paź 21, 2013 16:41 pm
Posty: 21
 
Post Re: mesh
Czy ktoś wybiera się może na koncert mesh 16.11.2013 Berlin ze Szczecina bądź okolic ?


Wt lis 12, 2013 22:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
Koncert w Berlinie był magiczny i nieco lepszy od tego pierwszego w marcu, gdy rozpoczynała sie trasa.
Sam rdzeń pozostał jednak ten sam i opierał się na graniu prawie całej nowej płyty :)
Nowe intro już od samego początku rozbudzało emocje - "Thank you for choosing Mesh" :) A Flawless świetnie sie nadaje na rozpoczęcie koncertu z mocnym wejściem. Sam utwór nabrał dla mnie nowej mocy :)
Automation Baby i You didn't want me na dobre rozbujały publikę a sporo część również spiewała z zespołem. This is The Time zagrali w nieco zmienionej wersji, która jak powiedział Mark została specjalnie wybrana na tę część trasy :)
Crash moim zdaniem to już klasyk koncertowy, który czasem niestety jest pomijany w setlistach...

Dobrze wypadło również "What's owed to you?" a przy "How Long" publiczność za każdym razem śpiewała refren, który nie jest taki łatwy do zaśpiewania ;)
"Never Meet Your Heroes" to jeden z moich ulubionych nowych utwór granych na żywo i tym razem również nie zawiódł :)
Cieszy mnie również powrót od jakiegoś czasu "Not Prepared" do setilsty :)

Następnie "Step by step" i "It scares me", przy którym zawsze przechodzą mnie ciarki na żywo :)
"Just Leave US Alone" dał na początku chwilę wyciszenia, ale później dodał jeszcze energii gdy publiczność cały czas klaskała i śpiewała wraz z Markiem :)
"Room with a view" to najspokojniejszy utwór podczas całego koncertu i wprowadził jakby w chwilę zadumy wszystkich, a niektórym dał chwilę na złapanie oddechu ;)
Następnie zagrali najnowszy singiel, który z początku rokował na zremiskowaną wersję, ale jedynie zmieniono wstęp a później wszystko tak samo jak na albumie. Dużym plusem było zagranie nowego b-side z "Adjust your set", który niewątpliwie był czymś na co czekałem tej soboty i się nie zawiodłem :)

"Everything I've made" to chyba jeden z ulubionych utworów Mesha z poprzedniej płyty, bo widać było z jaką radością go grają i wciaż nie mają dosyć. "When the city breathes" i "From this Height" to dwa bardzo energetyczne utwory, które wprawiły w ruch każdego. A "Taken For Granted" zakończył podstawową setlistę. Wciąż mnie dziwi dlaczego nie wybrano tej piosenki na nowego singla widząc jakie reakcje budzi, a chłopaki z Bristolu nie zeszli ze sceny na długo słysząc chóralnie śpiewane " I need to start again / Take me far away", które później razem śpiewali wspólnie dyrygując przy tym ;)

NA bis "Born to Lie", który potwierdza, że nie bez powodu promuje nową płytę i "Friends like These" w podziękowaniu za świetny koncert i całą tego roczną trasę (to był ostatni koncert w tym roku).
Ostatnim utworem tego wieczoru było "You couldn't see this coming" zaśpiewany jak to zazwyczaj przez Marka z tyłu klubu. Tym razem się nieco speszył na koniec, ale wykonanie bardzo wzruszające.

Obrazek
Obrazek

Po koncercie w miłej atmosferze porozmawialiśmy i pożartowaliśmy na różne tematy :)
W planach na przyszły rok mają głównie festiwale i zapowiedzieli, że wejdą do studia by zacząć nagrywać nowy album :!:
Również w dalszych planach jest nagranie nowego DVD :)


So lis 23, 2013 1:37 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
Chłopaki nagrali ostatnio nowy cover ;)


So gru 28, 2013 10:35 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: mesh
https://soundcloud.com/richard-silverthorn/tuesday-mesh

Mesh coveruje Yazoo :)


N cze 22, 2014 19:10 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team