Depeche Mode - Zobacz wątek - Delta Machine po 2 miesiącach od premiery.Zyskuje czy traci?
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Delta Machine po 2 miesiÄ…cach od premiery.Zyskuje czy traci? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 30, 2013 17:44 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Delta Machine po 2 miesiÄ…cach od premiery.Zyskuje czy tr
Zdecydowanie zyskała. Szczerze mówiąc niezbyt dobrze byłam nastawiona do tego albumu a pewnie przez Heaven które nie przypadło mi do gustu jednak po odsłuchaniu kilkakrotnie piosenek zmieniłam zdanie i płyta podoba mi się chodź mogłoby być lepiej.


So sie 10, 2013 18:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Delta Machine po 2 miesiÄ…cach od premiery.Zyskuje czy tr
dla mnie plyta zdecydowanie dalej sie bardzo podoba, owszem juz sie przyzwyczailem i juz nie ma ciar jak na poczatku ale jak dla mnie to czolowka plyt DM :), zreszta przekonamy sie za kilka lat jesli bedzie nowy album i nowa trasa bo mam wrazenie ze takie numery jak SMS czy SBH na stale zagoszcza w secie koncertowym czego nie mozna powiedziec o zadnym utworze z SOTU


N sie 11, 2013 2:03 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 11:08 am
Posty: 7
 
Post Re: Delta Machine po 2 miesiÄ…cach od premiery.Zyskuje czy tr
DLa mnie ten krążek zyskuje-powinien go mieć każdy fan dobrej muzyki na swojej półce z płytami.Delta MAchina ma niepowtarzalny klimat i kilka miesięcy od premiery wciąż zaskakuje mnie i zachwyca nowymi doznaniami.


N sie 11, 2013 18:16 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team