Depeche Mode - Zobacz wątek - Wspomnienia starych depeszy
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  NastÄ™pna strona
Wspomnienia starych depeszy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sty 16, 2010 23:42 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re:
Pozdrowionka dla starej wiary, Mały mnie tu do Was ściągnął i po 4 godzinach czytania w końcu dobrnąłem do ostatniej strony tematu... :nlmda:
El napisał(a):
Niedługo póżniej- koło `91 chyba ledwo nasi na Starówke weszli a juz sie łysi pojawili i awantura była- wtedy m.in. chyba Parzych fleka stracił... My przyjechaliśmy z Vicky, Martens i Krzychem juz "po akcji" - spóźniliśmy sie bo Vicku kogos strzygła- chyba Orła- nie wiem czy nie "na Wildera"....

Pamiętam jak dziś, kilku łysych z łańcuchami i pasami mnie dopadło na dole, na przystanku tramwajowym, byli na tyle kulturalni, że pozwolili mi zabrać wszystko z kieszeni fleka... Jakiś czas później 2 czarnego fleka straciłem przy rondzie ONZ - miałem pecha trafić samemu na grupkę łysych...
Dopiero jak 3 fleka kupiłem sobie zielonego, to mam go w szafie do dziś... :mrgreen:

Chwilowo tylko 1 zdjęcie spod Chopina znalazłem (rok ok. 90):
Obrazek

I 1 z mojego pokoju:
Obrazek

Jak coś więcej wyszperam i zeskanuję to tu dorzucę...


Cz kwi 25, 2013 4:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Witaj - dawaj foty bo tych nigdy za wiele :8):
Twoje foto z Hybryd- na schodach- Ci wysyłałem ? Na forum nie wrzucałem raczej...


Cz kwi 25, 2013 8:03 am Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 16, 2010 23:42 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Na schodach w Hybrydach jestem na 8 stronie tego tematu, ale kiedyś ktoś mi to zdjęcie wysyłał, tylko już nie pamiętam kto i kiedy... :oops:


Cz kwi 25, 2013 8:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Ano faktycznie- wrzuciłem na 8 stronie, poza tym pewnie też ja Ci je przesłałem- zgadaliśmy się swego czasu na N-K jak dobrze pamiętam...


Cz kwi 25, 2013 10:23 am Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 16, 2010 23:42 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że tak było :mrgreen:


N kwi 28, 2013 14:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 16, 2010 23:42 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
El, możesz jeszcze raz wrzucić zdjęcie jak stoję na schodach/półpiętrze? Bo się wywaliło a w kompie nie mogę znaleźć...


Pt paź 04, 2013 22:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Poszukam i jak znajdÄ™ to wrzucÄ™.


Pn paź 07, 2013 7:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 13:39 pm
Posty: 348
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy

Na prośbę Jachiego wrzucam rejestracje zlotu z Zielonej Góry 2000 :) Miłego oglądaania.


Åšr lis 13, 2013 22:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Poszukuję ludzi, którzy byli na koncercie Depeche Mode w Warszawie w lipcu 1985 i byliby gotowi opowiedzieć o tym na piśmie / mowie / wideo. Proszę o kontakt przez MODEontheROAD na FB / Twitter / Google+ lub na emila, albo po prostu przez pm na forum.

Gorąca prośba o rozpropagowanie tej prośby po starych fanach rodzinie, braciach i siostrach, mamach i tatach. To nie jest temat od czapy i dlatego, że nie dawno była rocznica. Być może będzie z tego coś dużego, jeżeli uda mi się dotrzeć do sporej grupy uczestników. Jak będzie już konkret, to opiszemy wszystko ze szczegółami. Póki co chcielibyśmy porozmawiać z fanami z przed lat.


Pn sie 04, 2014 22:07 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Martini na koncercie w 1985 roku nie byłem. Ale byłem za to w II połowie jak 90-tych na zlocie fanów depeche mode w Kościerzynie. Wraz ze śp. Szczurem (starym frontowcem) łącznie z obsługą klubu bawiło nas się łącznie 7 osób. Takie wspomnienie starego depesza.


Wt sie 05, 2014 15:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re:
Lord Mały napisał(a):
SELEREK napisał(a):
Pamietacie album Depeche Mode Sierockiego :lol: jeszcze go mam! :P


Tez mam, taka lipa jak rzadko :wink: Podobno w Niemczech wsrod kolekcjonerow sa w cenie takie wynalazki :lol:


Posiadam, nawet wczoraj miałem w ręku. Nawet kartki nie fruwają. To drugi, pierwszy zaorany na amen.


Wt sie 05, 2014 15:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
A zlot we Włocławku gdzieś w okolicach 93 roku ? Ktoś pamięta ?


Wt sie 05, 2014 15:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 23, 2011 12:14 pm
Posty: 260
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
tomiś-byłem na tym zlocie w Kościerzynie.To było w lutym 98,w nieistniejącym już klubie Costerina.I zapewniam Cię,że było więcej osób niż podajesz. :-) Pamiętam że Szczurek wracał do domu z kolesiem z Włocławka i tam mieli chyba nawet kimać.


Wt sie 05, 2014 19:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 07, 2013 23:27 pm
Posty: 42
Lokalizacja: okolice Włocławka
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Sam jestem młodym pokoleniem ale nie pierwszy raz spotykam się że we Włocławku odbywały się zloty ..- może ktoś dać info , gdzie dokładnie się odbywały ?


Wt sie 05, 2014 20:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 23, 2013 21:15 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Rzeszów
 
Post Re:
Maciek napisał(a):
Bez przesady, Praga 98 była nasza :nlmda: :nlmda: :nlmda:
To co się działo w pociągu pośpiesznym w nocy przed koncertem, jedna wielka masakra! :beer:



też jechałem jednym z nocnych do Pragi.... byc może tym... ekipa z Przemyśla...
oooohhh cięzko było... pozdro dla starych Depeszy z Podkarpacia.....


Wt sie 05, 2014 23:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Painkiller78 napisał(a):
tomiś-byłem na tym zlocie w Kościerzynie.To było w lutym 98,w nieistniejącym już klubie Costerina.I zapewniam Cię,że było więcej osób niż podajesz. :-) Pamiętam że Szczurek wracał do domu z kolesiem z Włocławka i tam mieli chyba nawet kimać.


No właśnie ja byłem tym kolesiem z Włocławka. Może masz rację. Niech będzie 27 osób :) Ale masakrycznie mało ludzi, to na pewno. Szczurek nie spał we Włocławku. Taka historia. Z racji tego, że zlot szybko się kończył, to wraz z kolegą postanowiliśmy wrócić wcześniej. Pociągiem ok. 2 nad ranem do Bydgoszczy i później do Włocławka. Ok 1.30 czekamy na pociąg. Dworzec mały, straszna pizgawa, sypie śnieg i tylko my dwoje. Zjawa się dwóch policjantów. Pytają co robimy o tej porze w Kościerzynie i proszą o dokumenty. Ja trzy dni po osiemnastych urodzinach, kolega niepełnoletni. Kłamie z danymi i adresem. Sprawdzają. Wtopa. Chcą zabrać na izbę dziecka a mnie na komisariat. Prosimy, błagamy. Poskutkowało ale nie bez konsekwencji. Nie pozwolili wsiąść do pociągu. Czekaliśmy na kolejny do 7.00 nad ranem. Oni w radiowozie: radyjko, kanapki, termos z kawą. My na mrozie. Chyba ze 3 godziny sadyści się tak znęcali. Ok. 6.00 nad ranem znudzeni odjechali. W domu byłem ok 12.00. I dlatego Szurek nie spał we Włocławku. Kościerzynę zapamiętam do końca swoich dni. Pozdrawiam.


Åšr sie 06, 2014 10:38 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Violek napisał(a):
Sam jestem młodym pokoleniem ale nie pierwszy raz spotykam się że we Włocławku odbywały się zloty ..- może ktoś dać info , gdzie dokładnie się odbywały ?


Pierwszy jaki pamiętam to jakoś w okolicach 1992, 1993 roku, w "Chemiku" na Zazamczu. Później zrobili z tego dom weselny. Taki lokal przy torach. W drugiej połowie lat 90-tych, w latach 1997 - 1998. Odbyło się kilka zlotów w Grandmecie i na pewno jeden zlot na Wojska Polskiego 13 w "kawiarni" teatru włocławskiego.

Tyle pamiętam. Dodam, że toruńskie były lepsze. No i Zielona Góra.


Åšr sie 06, 2014 10:48 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re:
EVI DM napisał(a):
Ja mam takie jedno wspomnienie, z pocztku lat 90 , z wycieczki do Zwiazku Rdzieckiego ( noo dobra , mozecie sie smiac :lol: ale odnosnie Dm to bedzie :D )
Pojechalismy z nasza pania od ruska na wycieczke do Kaliningradu , no i pani byla tak mila , ze zabrala nas na dyskoteke do do naszych radzieckich rowiesnikow :lol: oczywiscie nie bardzo to nam sie podobalo, ale wchodzimy na dyske a tam kuzwa Depeche Mode leci :D i tlumy rosyjskiej mlodziezy z fryzurami i ubiorem w stylu DM :D a ze u nas to prawie polowa klasy to byli depesze :D wiec szybko sie dogadalismy z rosyjska mlodzieza :D nawet byli tak mili , ze papieroskami nas poczestowali :D co prwda te ich papierosy smierdzialy jak palona guma i byly strasznie duszace to jednak w imie DM trzeba bylo sie poswiecic i zapalic z fanami :D rusek nie rusek , ale fani DM POWINNI ZYC ZE SOBA W PRZYJAZNI :) :) :) :) NA CALYM SWIECIE :) PIEKNA IDEOOLOGIA :) :) :)
pozdrawiam :)


międzynarodówka


Åšr sie 06, 2014 11:55 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re:
Maciek napisał(a):
Wtedy nie było netu ale była kablówka i MTV jeszcze nie takie kretyńskie jak jest teraz i nie po polsku - nie zapomnę oświadczenia Alana a potem materiału o wyjściu Dave'a z aresztu.
Dave wyglądał tak koszmarnie że zacząłem wątpić czy coś nagrają.
Ale potem pamiętam premierę Barrela w MTV - o 20 był program z samymi premierowymi teledyskami - można było sprawdzić co będzie w telegazecie MTV.
Szczerze mówiąc to co zobaczyłem wtedy było też jak dalszy ciąg koszmaru i bałem się czy to nie jest przypadkiem pożegnanie. Anton dobrze oddał grozę tamtych lat. Nie było wesoło.


Czekałem na ten program. Później w niedzielę była powtórka, jakoś do południa. Robiłem rysunek techniczny do szkoły. Jak zobaczyłem video. Mieszanka radości, i smutku. I to tego jeszcze Barrel.


Åšr sie 06, 2014 12:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 05, 2006 19:13 pm
Posty: 22
Lokalizacja: stargard szcz
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Przypominają mi się czasy jak nie mając jeszcze dostępu do MTV szło się do Baltony gdzie na wystawie wśród lecących teledysków często gościł Enjoy z racji swojej nowości.
Tak na marginesie pamiętam też te dziwnie zmieszane uczucie gdy wpadła mi w ręce kaseta z Violatorem i przesłuchałem ją po raz pierwszy.Piękne to były czasy...


Åšr sie 06, 2014 18:34 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team