Depeche Mode - Zobacz wątek - Loża powierników Speak and Spell
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3  NastÄ™pna strona
Loża powierników Speak and Spell 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Zdecydowanie bezstresowo. Z Małym sie tradycyjnie siłujemy ;)


Pt sty 10, 2014 23:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Cytuj:
Shout to b'side singla "New life", jeżeli ktokolwiek uważa inaczej to sorki z góry i bez urazy jest dla mnie totalnym dyletantem.


Dzieki że mi powiedziałeś bo nie wiedziałem co mam na winylu. Powinienem dostać pochwale za to ze wiem co jest na ogolnie dostepnych CD :wink: , bo przecież spora częśc fanów urodziła się po 88 roku, a ja takowych nie posiadam w kolekcji.

Każdy może, prawda, krytykować.

@Więcor on mi juz drugi temat próbuje utrącic malkontenctwem, grubymi nićmi szyte


So sty 11, 2014 10:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
A który jest pierwszy ? I co z tego, ze spora czesc fanow sie urodzila po 1988 roku, reedycje widziales jak wygladaja na cd ? Nie mowie tu o zestawach z SACD, ale o wersjach 1 cd np. z 2006 roku.


So sty 11, 2014 10:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
CD mnie nie interesują. Dla mnie to nosnik wtórny. Enjoye słuchaja na CD.


So sty 11, 2014 10:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
pinky101 napisał(a):
No tak no, winylu go nie ma (ja slucham tylko plackow), nie ma też kilku innych, ale większość pewnie dysponuje CD z nieco innym zestawem numerow. Przyjmijmy więc format CD dla przejrzystosci.


To sie moze zdecyduj co bierzesz pod uwage, jesli cd Cie nie interesuja to na vinylu 'Shout' tym bardziej nie ma :twisted:

Co do tego na czym sluchaja enjoy'e to musisz z nimi porozmawiac, a do mnie tak nie pisz, bo o ile z @Więcorem mogę sobie tak pozartowac (znamy sie ponad 20 lat), to Ciebie widze od kilku dni na forum, wiec nie ten poziom relacji mimo wszystko.


So sty 11, 2014 10:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Mnie CD nie interesuja ale temat jest dla wiekszosci. Bo wiekszosci nie interesuja LP. :)

przepraszam jeszcze raz jeśli urażam, naprawde nie denerwuj się czemu bierzesz wszystko tak do siebie?
nie będe już sobie żartował, ok? Jesteś mega fanem i absolutnie nie deprecjonuje ani Twojej pozycji ani przyjazni z @Więcor
naprawde to godne szacunku

High five


So sty 11, 2014 11:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Byc moze dlatego, ze uznalem iz za mocno sie spiales. No coz bez urazy w takim razie :) :beer: Mozemy sobie zartowac jak najbardziej, odnioslem tylko wrazenie ze dystans Ci sie za bardzo skrocil do zagadnienia, stad moze i moj lekki bulwers w pewnym momencie. Spoko, a mega fanem nie jestem, pare lat temu mi przeszlo, lekko do tego podchodze, tak jak napisalem jedyne co mnie jeszcze rusza to dyskografia :wink:


So sty 11, 2014 11:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Ja nie mam na forum przyjaciół, to dla mnie jedynie gościnne wystepy bo zyje za granica.Po prostu zauwazylem żes ogarnięty stąd przyjazny ton. Poczulem sympatie :oops:


So sty 11, 2014 11:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Kto by tego nie napisal to bym sie odniosl, to nie byl atak na jednostke, zeby bylo jasne, tylko na tresc. Luz :)


So sty 11, 2014 11:24 am Zobacz profil
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
W Loży zasiądę, bo "Speaka" lubię, mimo, że to dla mnie najslabsza płyta DM. Zaliczam się do tych fanatyków, dla których DM nie ma słabych płyt :wink: Wszystkich słucham bardzo chętnie (nie z fanowskiego obowiązku :) ).
Jak będąc dzieciakiem wgryzałem się w dyskografię DM, to S&S przez pierwszych parę tygodni był chyba nawet moim ulubionym albumem. Pewnie dlatego, że dawał w miarę znośne przejście ze słuchanych przez wszystkich kolegów wykonawców Disco do rzeczy typu BC, czy CTA. "Speak" był dla mnie taką kładką do poważniejszego DM.
Do tej pory cenię album za full elektro. Lubię tę płytę też za entuzjazm. Na żadnej późniejszej płycie nie było już aż takiej radochy z muzykowania, takiego "Hura! Nagrywamy album!" :wink: Jak na debiut smarkaczy z małej wytwórni, to płyta jest bardzo dobra.
Mam do tego albumu jedno wielkie ALE. Jednak to nie w tym temacie.


So sty 25, 2014 0:37 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Cytuj:
to dla mnie najslabsza płyta DM
z bonusami @LordMały :wink: napewno nie najsłabsza.

@MARIUS ja akurat zacząłem najpierw słuchać el alternatywy, DM był ciągiem dalszym. Zacząłem od Construction Time Again jak przystało na prawdziwego frontowca :wink: dlatego Speak and Spell nie był dla mnie żadną rewelacją. Chociaż bardzo lubię sam przełom lat 70/ 80 w muzyce elektronicznej, ale to długi temat.

Cytuj:
Na żadnej późniejszej płycie nie było już aż takiej radochy z muzykowania
heh no tak teraz na każdej sesji jest "znakomita atmosfera" tylko płyty coraz słabsza. Dla mnie krew się może lać byleby tylko finalny produkt był odpowiedniej jakości.


So sty 25, 2014 8:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Zadzwia mnie , ze po utworze potraficie poznac czy była fajna atmosfera w studio :) Oczywiście zakłądając , ze pojecia nie macie co sie działo podczas tworzenia.


So sty 25, 2014 11:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Po utworze to raczej nie, ale po wydaniu płyty pojawiaja się opinie członków zespołu o atmosferze panującej w studio, a z Benem praca zawsze jest fantastyczna, takie są opinie. Podczas nagrywania Exciter też było super wg Andrew bo Alana nie było. Chodzi o wywiady w prasie, itd.
O ile pamięc nie myli to tworzenie Songs of Faith and Devotion przebiegało w bólach, chyba każdy z członków sztabu o tym wspomina, podobnie przy Ultra, nagrywanie płyty trwało dlugo ale jest to wiedza ogólnie dostepna i nie trzeba być żadnym magikiem aby to wiedzieć.


So sty 25, 2014 12:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
No to tym mowie własnie. Po co pisac , ze czuc w tym utworze atmosfere, ze zespoł byl radosny badz zdołowany. Śmieszne to troche. Zakładajac cały czas, ze nie ma dostepnej wiedzy. What's Your name? Aha, wszyscy szczesliwi bo skoczny słodki numer. Stripped ciezki, pewnie jak tytuł wskazuje, mieli podczas sesji pare panienek. Clean, ten to dopiero mrok. Pewnie dól pół sesji był :)

Jaja sobie oczywiscie teraz robie, ale tak czy siak ciekawa sprawa ;)


So sty 25, 2014 13:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
@Więcor ja wiem o czym Ty mówisz .....

czy ta buzia na Twoim awatarze to Ty, jesli tak to mijalismy siÄ™ w Dusseldorfie.........


So sty 25, 2014 13:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Tak to ja w '69 :8): Ale aż sie rozpromieniłem :)


So sty 25, 2014 14:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
No nie ma sprawy. Czy uważasz, że tegoroczny wypad do Vinylla Fair w Ghent może przynieść spodziewane owoce? zastanawiam się.


So sty 25, 2014 14:04 pm Zobacz profil
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Temat atmosfery w studiu wyciągnął @pinky. Proszę mnie w to nie mieszać. Ja pisałem o entuzjastycznie brzmiącej płycie. W sensie, że płyta jest tak wlasnie na hura, la la la. O atmosferze w studiu nie pisałem nic. Proszę mnie tu nie wkładać w klawiaturę słów, jakie z mojej strony nie padły :wink:

Dla mnie atmosfera w studiu nie musi nic powodować. Co z tego, że na SOTU atmosfera była super, a plyta wg Was słaba? Na Violatorze też atmosfera była dobra. Razem byli w studiu, razem też imprezowali. Sami twierdzą, że byli jak gang. Jakoś płycie to nie zaszkodziło. S&S brzmi entuzjastycznie, ale atmosfera wcale nie musiała być dobra. Martin i Fletch mieli cykora, bo zrezygnowali z posad i nie wiadomo było, co płyta przyniesie. Vince niedługo potem powiedzial wszystkim "nara". A album mimo to brzmi radośnie. Ja nie twierdzę, że atmosfera musi koniecznie mieć wpływ na płytę.


So sty 25, 2014 19:01 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
pinky101 napisał(a):
Cytuj:
to dla mnie najslabsza płyta DM
z bonusami @LordMały :wink: napewno nie najsłabsza


Ona nie jest najslabsza i bez bonusow czyli normalnie :) . Mniej mi sie podobaja od niej np. Delta, SOTU czy PTA, Exciter zreszta tez. Lubie te plycine, sa tam numery jakich ze swieca szukac na pozniejszych wydawnictwach, jak Photographic czy Tora!Tora!Tora!.


N sty 26, 2014 19:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Cytuj:
Temat atmosfery w studiu wyciÄ…gnÄ…Å‚ @pinky


No it's you!


N sty 26, 2014 19:44 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team