Depeche Mode - Zobacz wątek - Loża powierników Speak and Spell
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3
Loża powierników Speak and Spell 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
MARIUS napisał(a):
Temat atmosfery w studiu wyciÄ…gnÄ…Å‚ @pinky.


No it's you!


N sty 26, 2014 19:45 pm Zobacz profil
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Absolutnie nie :) Do głowy mi nie przyszła atmosfera panująca w studiu. Miałem na myśli to, jak entuzjastycznie płyta brzmi. Słychać na niej radość z muzykowania. A czy w studiu pletli sobie przy tym jeden drugiemu warkoczyki, czy złosliwie pluli do zupy mlecznej, w to nie wnikałem.


N sty 26, 2014 21:11 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Ok, biorę to na siebie. Dla mnie absolutnie nie jest to problem. Nie mieszkam w Polsce, czasem się mylę, you know. czasem nawet uzywam słow I'm sorry. Tu na tym polskim forum jest to chyba uznane jako przejaw slabości, w przeciwności do poparcia innych uczestników forum, które z automatyzmu nadaje wypowiedzi sankcję racjonalności, lub nawet racji.


Åšr sty 29, 2014 9:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 8:49 am
Posty: 119
Lokalizacja: takie małe w lubuskim
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Cytuj:
CD mnie nie interesują. Dla mnie to nosnik wtórny. Enjoye słuchaja na CD.


Mam (prawie) całą dyskografię na CD i myślałem, że jestem gość - u mnie na wsi mało kto widział CD.
Niestety życie uczy pokory :(


Co do tematu to np. Tora! Tora! Tora! to "killer", który broni się znakomicie do dzisiaj.


Wt lut 04, 2014 11:13 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2016 21:32 pm
Posty: 14
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
Ostatnio poszedłem do sklepu z myślą kupienia sobie Music For The Masses ale był tylko Speak & Spell. Dotychczas podchodziłem do tej płyty z dystansem , ale od kiedy pierwszy raz ją odsłuchałem w całości nie mogę przestać jej puszczać. :)
Utwory na tej płycie z pozoru proste są genialne i od razu wpadają w ucho. :nlmda:


Pt sty 06, 2017 22:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 22:56 pm
Posty: 128
 
Post Re: Loża powierników Speak and Spell
"Shout" jest na tyle świetnym utworem, że z powodzeniem na albumie mógłby się znaleźć. To dość mroczny utwór, jak na vince'ową dyskotekę. To wrażenie potęguje wyciszony, jakby z oddali, wokal. Lubię też wersję live z Hammersmith Odeon z 1982 roku, mimo że tam wokal jest nagłośniony klasycznie. Tekst chyba traktuje o dziewczynie, która dorwała się do kariery w show-biznesie.


So mar 18, 2017 21:31 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team